Emelie GNIADO Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Röd 4 | Celkové | 32.85 | SASK Trofén 2026 (Stockholm/SWE) | 2025/2026 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Blå 3 | Celkové | 28.69 | Maxi Haninge Pokalen 2025 (Haninge/SWE) | 2025/2026 |
| Blå 4 | Celkové | 25.58 | DIF All Stars System 2 2025 (Stockholm/SWE) | 2025/2026 |
| Röd 3 | Celkové | 33.96 | Salemtrofén 2026 (Salem/SWE) | 2025/2026 |
| Youth 15 B2 Girls | Celkové | 26.33 | Vallentuna Trofén (Vallentuna Ishall, Parkvägen 3, 186 48 Vallentuna/SWE) | 2023/2024 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Blå 3 | Volné jízdy | 28.69 | Maxi Haninge Pokalen 2025 (Haninge/SWE) |
| Blå 3 | Celkové | 28.69 | Maxi Haninge Pokalen 2025 (Haninge/SWE) |
| Blå 4 | Volné jízdy | 25.58 | DIF All Stars System 2 2025 (Stockholm/SWE) |
| Blå 4 | Celkové | 25.58 | DIF All Stars System 2 2025 (Stockholm/SWE) |
| Röd 3 | Volné jízdy | 33.96 | Salemtrofén 2026 (Salem/SWE) |
| Röd 3 | Celkové | 33.96 | Salemtrofén 2026 (Salem/SWE) |
| Röd 4 | Volné jízdy | 32.85 | SASK Trofén 2026 (Stockholm/SWE) |
| Röd 4 | Celkové | 32.85 | SASK Trofén 2026 (Stockholm/SWE) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Blå 3 | Volné jízdy | 24.76 | Ulriksdalskristallen (Solna, Kolonnvägen 24 B, 169 70 Solna/SWE) |
| Blå 3 | Celkové | 24.76 | Ulriksdalskristallen (Solna, Kolonnvägen 24 B, 169 70 Solna/SWE) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Youth 15 B2 Girls | Volné jízdy | 26.33 | Vallentuna Trofén (Vallentuna Ishall, Parkvägen 3, 186 48 Vallentuna/SWE) |
| Youth 15 B2 Girls | Celkové | 26.33 | Vallentuna Trofén (Vallentuna Ishall, Parkvägen 3, 186 48 Vallentuna/SWE) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.03.2026 | SASK Trofén 2026 Stockholm/SWE |
Röd 4 | 4 | 32.85 |
Free Skating 4 (32.85)
|
| 24–25.01.2026 | Salemtrofén 2026 Salem/SWE |
Röd 3 | 4 | 33.96 |
Free Skating 4 (33.96)
|
| 29–30.11.2025 | DIF All Stars System 2 2025 Stockholm/SWE |
Blå 4 | 4 | 25.58 |
Free Skating 4 (25.58)
|
| 08.10.2025 | Maxi Haninge Pokalen 2025 Haninge/SWE |
Blå 3 | 1 | 28.69 |
Free Skating 1 (28.69)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.03.2025 | Ulriksdalskristallen Solna, Kolonnvägen 24 B, 169 70 Solna/SWE |
Blå 3 | 5 | 24.76 |
Free Skating 5 (24.76)
|
| 30.11–01.12.2024 | Älta Cup Älta/SWE |
Blå 3 | 9 | 23.87 |
Free Skating 9 (23.87)
|
| 23–24.11.2024 | Täbypokalen 2024 Åva Skolgränd 2-6, 183 34 TÄBY/SWE |
Blå 3 | 8 | 23.21 |
Free Skating 8 (23.21)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–18.02.2024 | Väsbytrofén Upplands-Väsby/SWE |
Youth 15 B2 Girls | 1 | 26.26 |
Free Skating 1 (26.26)
|
| 20–21.01.2024 | Täbytrofén 2024 Täby/SWE |
Youth 15 B2 Girls | 2 | 22.23 |
Free Skating 2 (22.23)
|
| 25–26.11.2023 | Vallentuna Trofén Vallentuna Ishall, Parkvägen 3, 186 48 Vallentuna/SWE |
Youth 15 B2 Girls | 2 | 26.33 |
Free Skating 2 (26.33)
|
| 07–08.10.2023 | Maxi Haninge Pokalen Torvalla Ishall B/SWE |
Youth 15 B2 Girls | 7 | 21.28 |
Free Skating 7 (21.28)
|