Erin LEVOLA Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 17–18.10.2026 | SenJunNovBDebAsilmut-L1-LK1 Helsinki/FIN |
Junior Women |
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 32.92 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) | 2026/2027 |
| Junior Women | Volné jízdy | 60.74 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) | 2026/2027 |
| Junior Women | Celkové | 93.66 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) | 2026/2027 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Debs A Girls Group 2 | Celkové | 36.89 | Easter Skate 2022 (FIN) | 2021/2022 |
| Debytant | Celkové | 38.30 | Silta Cup -Kutsukilpailu 19.-20.2.2022 (FIN) | 2021/2022 |
| Debytant Girls | Celkové | 41.66 | WallRiverSkate (FIN) | 2021/2022 |
| Novice A Girls | Krátce program | 29.64 | Easter Skate 2023, Rink2 (Riihimäki/FIN) | 2022/2023 |
| Novice A Girls | Volné jízdy | 51.55 | Easter Skate 2023, Rink2 (Riihimäki/FIN) | 2022/2023 |
| Novice A Girls | Celkové | 81.19 | Easter Skate 2023, Rink2 (Riihimäki/FIN) | 2022/2023 |
| Novice Ryhmä 1 | Celkové | 38.37 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 25.44 | SM-Noviisien ja Debytanttien 3. lohkon 2. lohkokilpailu (Pori/FIN) | 2022/2023 |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 52.90 | vtl helmikisat (VTL kisat/FIN) | 2022/2023 |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 77.36 | SM-Noviisien ja Debytanttien 3. lohkon 2. lohkokilpailu (Pori/FIN) | 2022/2023 |
| Sm-Novice Girls Hf | Celkové | 42.71 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK (Helsinki/FIN) | 2022/2023 |
| Sm-Novice Girls L1 | Krátce program | 29.90 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls L1 | Volné jízdy | 52.52 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls L1 | Celkové | 82.42 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls R1 | Krátce program | 28.37 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) | 2022/2023 |
| Sm-Novice Girls R1 | Volné jízdy | 49.50 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R1 | Celkové | 77.38 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) | 2022/2023 |
| Sm-Novice Girls R2 | Krátce program | 28.66 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R2 | Volné jízdy | 50.23 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R2 | Celkové | 78.89 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Krátce program | 28.16 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Volné jízdy | 48.73 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Celkové | 76.89 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) | 2024/2025 |
Nejlepší výsledky 2026/2027
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 32.92 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) |
| Junior Women | Volné jízdy | 60.74 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) |
| Junior Women | Celkové | 93.66 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Volné jízdy | 56.63 | Talvikilpailu 2026 (Tuusula/FIN) |
| Junior Women | Celkové | 56.63 | Talvikilpailu 2026 (Tuusula/FIN) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 24.87 | Easter Skate 2025, Rink2 (RIIHIMÄKI/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 48.94 | Seinäjoki Cup 2024 (Seinäjoki/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 72.33 | Aloituskilpailu 1 (Hämeenlinna/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Krátce program | 27.38 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Volné jízdy | 49.50 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Celkové | 76.88 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Krátce program | 28.66 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Volné jízdy | 50.23 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Celkové | 78.89 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Krátce program | 28.16 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Volné jízdy | 48.73 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Celkové | 76.89 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice A, Girls | Krátce program | 28.59 | Santa Claus 2023 (Tampere/FIN) |
| Novice A, Girls | Celkové | 28.59 | Santa Claus 2023 (Tampere/FIN) |
| Sm-Novice Girls Hf | Volné jízdy | 39.54 | LK Sen ja jun HF Jun, SM-nov ja debytantit (Kouvola/FIN) |
| Sm-Novice Girls Hf | Celkové | 39.54 | LK Sen ja jun HF Jun, SM-nov ja debytantit (Kouvola/FIN) |
| Sm-Novice Girls L1 | Krátce program | 29.90 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
| Sm-Novice Girls L1 | Volné jízdy | 52.52 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
| Sm-Novice Girls L1 | Celkové | 82.42 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Krátce program | 27.23 | Sm-Noviisit,Debytantit 60+60 (Jyväskylä/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Volné jízdy | 48.39 | Sm-Noviisit,Debytantit 60+60 (Jyväskylä/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Celkové | 75.62 | Sm-Noviisit,Debytantit 60+60 (Jyväskylä/FIN) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice A Girls | Krátce program | 29.64 | Easter Skate 2023, Rink2 (Riihimäki/FIN) |
| Novice A Girls | Volné jízdy | 51.55 | Easter Skate 2023, Rink2 (Riihimäki/FIN) |
| Novice A Girls | Celkové | 81.19 | Easter Skate 2023, Rink2 (Riihimäki/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 25.44 | SM-Noviisien ja Debytanttien 3. lohkon 2. lohkokilpailu (Pori/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 52.90 | vtl helmikisat (VTL kisat/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 77.36 | SM-Noviisien ja Debytanttien 3. lohkon 2. lohkokilpailu (Pori/FIN) |
| Sm-Novice Girls Hf | Volné jízdy | 42.71 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice Girls Hf | Celkové | 42.71 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Krátce program | 28.37 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Volné jízdy | 49.01 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Celkové | 77.38 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Debs A Girls Group 2 | Volné jízdy | 36.89 | Easter Skate 2022 (FIN) |
| Debs A Girls Group 2 | Celkové | 36.89 | Easter Skate 2022 (FIN) |
| Debytant | Volné jízdy | 38.30 | Silta Cup -Kutsukilpailu 19.-20.2.2022 (FIN) |
| Debytant | Celkové | 38.30 | Silta Cup -Kutsukilpailu 19.-20.2.2022 (FIN) |
| Debytant Girls | Volné jízdy | 41.66 | WallRiverSkate (FIN) |
| Debytant Girls | Celkové | 41.66 | WallRiverSkate (FIN) |
| Novice Ryhmä 1 | Volné jízdy | 38.37 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) |
| Novice Ryhmä 1 | Celkové | 38.37 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) |
Nejlepší výsledky 2002/2003
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 42.32 | Pohjanmaa Trophy 2023 (Seinäjoki/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 42.32 | Pohjanmaa Trophy 2023 (Seinäjoki/FIN) |
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 17–18.10.2026 | SenJunNovBDebAsilmut-L1-LK1 Helsinki/FIN |
Junior Women |
Sezóna 2026/2027
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.09.2026 | Aloituskilpailu 2 Nokia / UpTL/FIN |
Junior Women | 6 | 93.66 |
Short Program 6 (32.92) Free Skating 6 (60.74)
|
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.02–01.03.2026 | Wasa Cup 2026 VAASA/FIN |
Junior Women | 8 | 52.69 |
Free Skating 8 (52.69)
|
| 31.01–01.02.2026 | Talvikilpailu 2026 Tuusula/FIN |
Junior Women | 10 | 56.63 |
Free Skating 10 (56.63)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–30.03.2025 | Easter Skate 2025, Rink2 RIIHIMÄKI/FIN |
Sm-Novice Girls | 18 | 61.79 |
Short Program 14 (24.87) Free Skating 20 (36.92)
|
| 22.02.2025 | YL Kutsukilpailu Debytantit ja SM-noviisit Kouvola/FIN |
Sm-Novice Girls | 12 | 48.16 |
Free Skating 12 (48.16)
|
| 31.01–02.02.2025 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat Pori/FIN |
Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | 20 | 76.89 |
Short Program 20 (28.16) Free Skating 20 (48.73)
|
| 23–24.11.2024 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 JOENSUU/FIN |
Sm-Novice Girls R1 | 14 | 76.88 |
Short Program 13 (27.38) Free Skating 14 (49.50)
|
| 02–03.11.2024 | Seinäjoki Cup 2024 Seinäjoki/FIN |
Sm-Novice Girls | 9 | 48.94 |
Free Skating 9 (48.94)
|
| 12–13.10.2024 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 Lahti/FIN |
Sm-Novice Girls R2 | 11 | 78.89 |
Short Program 11 (28.66) Free Skating 12 (50.23)
|
| 13–15.09.2024 | Aloituskilpailu 1 Hämeenlinna/FIN |
Sm-Novice Girls | 11 | 72.33 |
Short Program 15 (24.17) Free Skating 11 (48.16)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.03.2024 | LK Sen ja jun HF Jun, SM-nov ja debytantit Kouvola/FIN |
Sm-Novice Girls Hf | 23 | 39.54 |
Free Skating 23 (39.54)
|
| 09–11.02.2024 | Sm-Noviisit,Debytantit 60+60 Jyväskylä/FIN |
Sm-Novice Girls R2 | 16 | 75.62 |
Short Program 18 (27.23) Free Skating 15 (48.39)
|
| 05–07.01.2024 | Kata Trophy Kauniainen/FIN |
Sm-Novice Girls R2 | 11 | 73.73 |
Short Program 7 (27.21) Free Skating 14 (46.52)
|
| 01–03.12.2023 | Santa Claus 2023 Tampere/FIN |
Novice A, Girls | 11 | 28.59 |
Short Program 11 (28.59)
|
| 24–26.11.2023 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 TAMPERE/FIN |
Sm-Novice Girls L1 | 9 | 82.42 |
Short Program 8 (29.90) Free Skating 10 (52.52)
|
| 08–10.09.2023 | SM-seniorit,SM-juniorit,SM-noviisit aloituskisa TAMPERE/FIN |
Sm-Novice R2 Girls | 20FNR | 23.52 |
Short Program 20 (23.52)
|
Sezóna 2022/2023
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.04.2022 | Easter Skate 2022 FIN |
Debs A Girls Group 2 | 12 | 36.89 |
Free Skating 12 (36.89)
|
| 19–20.02.2022 | Silta Cup -Kutsukilpailu 19.-20.2.2022 FIN |
Debytant | 7 | 38.30 |
Free Skating 7 (38.30)
|
| 29–30.01.2022 | WallRiverSkate FIN |
Debytant Girls | 9 | 41.66 |
Free Skating 9 (41.66)
|
| 11.12.2021 | Yksinluistelun kutsukilpailu 11.12.2021 FIN |
Debytant Girls |
Free Skating 19 (36.32)
|
||
| 27–28.11.2021 | SM-Noviisit ja Debytantit 2. lk L3 27.-28.11.2021 FIN |
Debytant Girls | 19 | 36.32 |
Free Skating 19 (36.32)
|
| 06–07.11.2021 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. FIN |
Novice Ryhmä 1 | 1 | 38.37 |
Free Skating 1 (38.37)
|
Sezóna 2002/2003
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2003–22.01.2023 | Pohjanmaa Trophy 2023 Seinäjoki/FIN |
Sm-Novice Girls | 8 | 42.32 |
Free Skating 8 (42.32)
|