Fantine MOCK neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 19.12 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Volný tanec | 24.48 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkové | 42.71 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) | 2014/2015 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 18.06 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Volný tanec | 21.99 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Celkové | 40.05 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.97 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 13.84 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Celkové | 25.81 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preparatoire + Niv2 | Povinný tanec | 16.42 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire + Niv2 | Volný tanec | 13.92 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire + Niv2 | Celkové | 30.34 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Niveau 2 Plus | Povinný tanec | 14.96 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EPINAL (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Niveau 2 Plus | Volný tanec | 14.41 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EPINAL (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Niveau 2 Plus | Celkové | 29.37 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EPINAL (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Plus | Povinný tanec | 16.17 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Plus | Volný tanec | 16.26 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preparatoire Plus | Celkové | 32.43 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) | 2012/2013 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 19.12 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Volný tanec | 24.48 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkové | 42.71 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL (FRA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 18.06 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Volný tanec | 21.99 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Celkové | 40.05 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire + Niv2 | Povinný tanec | 16.42 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Preparatoire + Niv2 | Volný tanec | 13.92 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Preparatoire + Niv2 | Celkové | 30.34 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Preparatoire Niveau 2 Plus | Povinný tanec | 14.96 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EPINAL (FRA) |
| Solos Preparatoire Niveau 2 Plus | Volný tanec | 14.41 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EPINAL (FRA) |
| Solos Preparatoire Niveau 2 Plus | Celkové | 29.37 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EPINAL (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Povinný tanec | 16.17 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Volný tanec | 16.26 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Celkové | 32.43 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.97 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 13.84 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT (FRA) |
| Solos Preliminaire Niveau 2 | Celkové | 25.81 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT (FRA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.04.2015 | Championnat de France Solos 2eme Division 2015 FRA |
Solos Pre-Bronze Plus s Dij SOLO | 11 | 35.76 |
Pattern Dance (Sans Kp) 13 (14.49) Free Dance 11 (21.27)
|
| 14–15.03.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL FRA |
Solos Pre-Bronze Plus s Dij SOLO | 2 | 42.71 |
Pattern Dance (Sans Kp) 1 (19.12) Free Dance 2 (23.59)
|
| 24–25.01.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON FRA |
Solos Pre-Bronze Plus s Dij SOLO | 3 | 41.54 |
Pattern Dance (Sans Kp) 8 (17.06) Free Dance 2 (24.48)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.03.2014 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD FRA |
Solo Prébronze Plus s Dij SOLO | 4 | 40.05 |
Compulsory Dance 7 (18.06) Free Dance 3 (21.99)
|
| 09.11.2013 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 FRA |
Solo Prébronze Plus s Dij SOLO | 11 | 34.90 |
Compulsory Dance 16 (14.74) Free Dance 3 (20.16)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–21.04.2013 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 FRA |
Solos Preparatoire + Niv2 s Dij SOLO | 11 | 30.34 |
Pattern Dance (Without Keypoints) 7 (16.42) Free Dance 12 (13.92)
|
| 16.03.2013 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EPINAL FRA |
Solos Preparatoire Niveau 2 Plus s Dij SOLO | 5 | 29.37 |
Compulsory Dance 4 (14.96) Free Dance 5 (14.41)
|
| 10.11.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON FRA |
Solos Preparatoire Plus s Dij SOLO | 2 | 32.43 |
Compulsory Dance 3 (16.17) Free Dance 2 (16.26)
|
Sezóna 2011/2012
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT FRA |
Solos Preliminaire Niveau 2 s Dij SOLO | 8 | 25.81 |
Danse Imposée 1 10 (11.97) Danse Imposée 2 6 (13.84)
|
| 11.02.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON FRA |
Solos Preliminaire Niveau 2 s Dij SOLO | 7 | 19.83 |
Danse Imposée 1 10 (9.51) Danse Imposée 2 5 (10.32)
|