fsresults

Faustine BRIGHELLI

FRA FRA · CLERM (17/18) → BOULO (18/19–23/24) → PFV (24/25) → COURB (25/26)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
D2 Novice Girls Celkové 42.11 FFSG CSNPA SFC CERGY 2025 (Cergy/FRA) 2024/2025
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Avenir A Women Celkové 40.75 CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) 2019/2020
Avenir Women Celkové 41.78 TDF de Nice (FRA) 2019/2020
B Avenir Women Celkové 33.64 Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA) 2018/2019
Cat 8 Poussin F Celkové 21.87 COMPETITION REGIONALE LYON 2018 (FRA) 2017/2018
Cat. 9 ISU Novice Basic A Filles Celkové 20.12 Coupe de Chamonix 2018 (FRA) 2017/2018
Catégorie 2a Fille Volné jízdy 15.85 Coupe Régionale de Valence Romans Agglo (FRA) 2017/2018
Cdf Minime Women Celkové 38.24 Coupe de France 2022 (FRA) 2021/2022
Coupe Novice Girls Celkové 46.86 FFSG CSNPA Championnat de France Novice 2024 (Gap/FRA) 2023/2024
Criterium Poussin Women Celkové 23.74 CRITERIUM NATIONAL 2018 (FRA) 2017/2018
D1 Avenir Women Celkové 41.16 Selection IDF par club (FRA) 2019/2020
D1 Novice Girls Celkové 46.89 FFSG CSNPA SFC IDF-Centre (Cergy/FRA) 2023/2024
D1 Poussin Women Celkové 17.06 Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA) 2017/2018
D2 Minime Women Celkové 42.56 FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE (Franconville/FRA) 2022/2023
FS Intermediate Novice Girls Celkové 34.26 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) 2019/2020
Minime Women Krátce program 24.15 Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA) 2022/2023
Minime Women Volné jízdy 40.78 Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA) 2022/2023
Minime Women Celkové 64.93 Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA) 2022/2023
N1-Poussins Filles Celkové 21.77 FRANCE CLUBS 2018 (FRA) 2017/2018
N2 Avenir Women Celkové 33.09 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) 2018/2019
N2 Minime Women Celkové 46.48 TDF_GARGES_2023 (Garges-Les-Gonesse/FRA) 2022/2023
Novice Girls Krátce program 26.46 TDF_C8_CHOLET_2024 (CHOLET/FRA) 2023/2024
Novice Girls Volné jízdy 46.76 FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture (Courbevoie/FRA) 2023/2024
Novice Girls Celkové 72.46 FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture (Courbevoie/FRA) 2023/2024

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
D2 Novice Girls Volné jízdy 34.85 FFSG CSNPA SFC IDF 2026 (Asnières sur Seine/FRA)
D2 Novice Girls Celkové 34.85 FFSG CSNPA SFC IDF 2026 (Asnières sur Seine/FRA)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
D2 Novice Girls Volné jízdy 42.11 FFSG CSNPA SFC CERGY 2025 (Cergy/FRA)
D2 Novice Girls Celkové 42.11 FFSG CSNPA SFC CERGY 2025 (Cergy/FRA)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
Coupe Novice Girls Volné jízdy 46.86 FFSG CSNPA Championnat de France Novice 2024 (Gap/FRA)
Coupe Novice Girls Celkové 46.86 FFSG CSNPA Championnat de France Novice 2024 (Gap/FRA)
D1 Novice Girls Volné jízdy 46.89 FFSG CSNPA SFC IDF-Centre (Cergy/FRA)
D1 Novice Girls Celkové 46.89 FFSG CSNPA SFC IDF-Centre (Cergy/FRA)
Novice Girls Krátce program 26.46 TDF_C8_CHOLET_2024 (CHOLET/FRA)
Novice Girls Volné jízdy 46.76 FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture (Courbevoie/FRA)
Novice Girls Celkové 72.46 FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture (Courbevoie/FRA)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
D2 Minime Women Volné jízdy 42.56 FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE (Franconville/FRA)
D2 Minime Women Celkové 42.56 FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE (Franconville/FRA)
Minime Women Krátce program 24.15 Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA)
Minime Women Volné jízdy 40.78 Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA)
Minime Women Celkové 64.93 Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA)
N2 Minime Women Volné jízdy 46.48 TDF_GARGES_2023 (Garges-Les-Gonesse/FRA)
N2 Minime Women Celkové 46.48 TDF_GARGES_2023 (Garges-Les-Gonesse/FRA)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Cdf Minime Women Volné jízdy 38.24 Coupe de France 2022 (FRA)
Cdf Minime Women Celkové 38.24 Coupe de France 2022 (FRA)
D2 Minime Women Volné jízdy 40.45 Selection France club IDF (FRA)
D2 Minime Women Celkové 40.45 Selection France club IDF (FRA)
N2 Minime Women Volné jízdy 42.92 TDF B5 LOUVIERS 2021 (FRA)
N2 Minime Women Celkové 42.92 TDF B5 LOUVIERS 2021 (FRA)

Nejlepší výsledky 2020/2021

KategorieSegmentSkóreZískané na
N2 Minime Women Volné jízdy 41.93 TDF A1 2020 Romorantin (FRA)
N2 Minime Women Celkové 41.93 TDF A1 2020 Romorantin (FRA)

Nejlepší výsledky 2019/2020

KategorieSegmentSkóreZískané na
Avenir A Women Volné jízdy 40.75 CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA)
Avenir A Women Celkové 40.75 CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA)
Avenir Women Volné jízdy 41.78 TDF de Nice (FRA)
Avenir Women Celkové 41.78 TDF de Nice (FRA)
D1 Avenir Women Volné jízdy 41.16 Selection IDF par club (FRA)
D1 Avenir Women Celkové 41.16 Selection IDF par club (FRA)
FS Intermediate Novice Girls Volné jízdy 34.26 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN)
FS Intermediate Novice Girls Celkové 34.26 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN)

Nejlepší výsledky 2018/2019

KategorieSegmentSkóreZískané na
B Avenir Women Volné jízdy 33.64 Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA)
B Avenir Women Celkové 33.64 Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA)
N2 Avenir Women Volné jízdy 33.09 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)
N2 Avenir Women Celkové 33.09 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)

Nejlepší výsledky 2017/2018

KategorieSegmentSkóreZískané na
Cat 8 Poussin F Volné jízdy 21.87 COMPETITION REGIONALE LYON 2018 (FRA)
Cat 8 Poussin F Celkové 21.87 COMPETITION REGIONALE LYON 2018 (FRA)
Cat. 9 ISU Novice Basic A Filles Volné jízdy 20.12 Coupe de Chamonix 2018 (FRA)
Cat. 9 ISU Novice Basic A Filles Celkové 20.12 Coupe de Chamonix 2018 (FRA)
Catégorie 2a Fille Volné jízdy 15.85 Coupe Régionale de Valence Romans Agglo (FRA)
Criterium Poussin Women Volné jízdy 23.74 CRITERIUM NATIONAL 2018 (FRA)
Criterium Poussin Women Celkové 23.74 CRITERIUM NATIONAL 2018 (FRA)
D1 Poussin Women Volné jízdy 17.06 Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA)
D1 Poussin Women Celkové 17.06 Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA)
N1-Poussins Filles Volné jízdy 21.77 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)
N1-Poussins Filles Celkové 21.77 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)