Félix CONSTANTIN neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Nachwuchs Boys U16 | Krátce program | 20.13 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs U16 Boys | Volné jízdy | 39.89 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U16 Boys | Celkové | 59.76 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Cadets U16 G | Krátce program | 19.82 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadets U16 G | Volné jízdy | 38.30 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend Boys | Krátce program | 24.87 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Boys | Volné jízdy | 41.71 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Boys | Celkové | 66.58 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Sev Boys U14 | Krátce program | 19.03 | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Sev Boys U14 | Volné jízdy | 36.58 | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Sev Boys U14 | Celkové | 55.61 | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev Boys | Krátce program | 22.13 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev Boys | Volné jízdy | 42.17 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev Boys | Celkové | 64.30 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Sev Jugend Boys | Krátce program | 21.91 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Jugend Boys | Volné jízdy | 38.70 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Jugend Boys | Celkové | 60.61 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs U16 Boys | Krátce program | 19.87 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U16 Boys | Volné jízdy | 39.89 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U16 Boys | Celkové | 59.76 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cadets U16 G | Krátce program | 19.82 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Cadets U16 G | Volné jízdy | 38.30 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Boys U16 | Krátce program | 20.13 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Boys U16 | Volné jízdy | 35.69 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Boys U16 | Celkové | 55.82 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Krátce program | 22.13 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Volné jízdy | 42.17 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Celkové | 64.30 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Jugend Boys | Krátce program | 24.87 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Boys | Volné jízdy | 41.71 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Boys | Celkové | 66.58 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Sev Boys U14 | Krátce program | 19.03 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Jugend Sev Boys U14 | Volné jízdy | 36.58 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Jugend Sev Boys U14 | Celkové | 55.61 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Sev Jugend Boys | Krátce program | 21.91 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Sev Jugend Boys | Volné jízdy | 38.70 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Sev Jugend Boys | Celkové | 60.61 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.01.2019 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 Nat. 8 SUI |
Nachwuchs U16 Boys | 8 | 59.76 |
Short Program 8 (19.87) Free Skating 8 (39.89)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–14.01.2018 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs Nat. 5 SUI |
Nachwuchs Boys U16 | 5 | 55.82 |
Short Program 5 (20.13) Free Skating 5 (35.69)
|
| 08–10.12.2017 | Coupe d'Erguël 2017 SUI |
Cadets U16 G |
Free Skating 2 (38.30) Short Program 2 (19.82)
|
||
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 2 | 64.30 |
Short Program 2 (22.13) Free Skating 2 (42.17)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–29.01.2017 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend 🏅 Nat. 2 SUI |
Jugend Boys | 2 | 66.58 |
Short Program 2 (24.87) Free Skating 2 (41.71)
|
| 20–22.01.2017 | Kolin Trophy 2017 SUI |
Sev Jugend Boys | 2 | 60.61 |
Short Program 2 (21.91) Free Skating 2 (38.70)
|
| 17–20.11.2016 | 20. Zueri Leu Cup 2016 SUI |
Sev Jugend Boys | 1 | 56.95 |
Short Program 2 (20.84) Free Skating 1 (36.11)
|
| 11–13.11.2016 | Eulachcup 2016 SUI |
Sev Jugend Boys | 3 | 55.95 |
Short Program 4 (19.11) Free Skating 3 (36.84)
|
| 21–23.10.2016 | Montalin Cup 2016 SUI |
Jugend Sev Boys U14 | 1 | 55.61 |
Short Program 1 (19.03) Free Skating 1 (36.58)
|