fsresults

Forma Aboensis

FIN FIN · TRT (22/23–25/26)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Mupi Aikuiset Celkové 62.85 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) 2025/2026
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Aikuiset Celkové 54.71 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Aikuiset L1 Celkové 53.53 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) 2025/2026
Aikuiset L2 Celkové 58.13 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) 2022/2023
Aikuiset Mupi L1 Celkové 55.16 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) 2025/2026
Aikuiset, Mupi Celkové 56.16 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN) 2024/2025
Aikuiset, Mupi L2 Celkové 55.81 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN) 2024/2025
L1 Aikuiset, Mupi Celkové 57.63 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) 2023/2024
Lohko 1 Aikuiset, Mupi Celkové 58.23 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
Aikuiset L1 Volné jízdy 53.53 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Aikuiset L1 Celkové 53.53 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Aikuiset Mupi L1 Volné jízdy 55.16 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Aikuiset Mupi L1 Celkové 55.16 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Mupi Aikuiset Volné jízdy 62.85 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN)
Mupi Aikuiset Celkové 62.85 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
Aikuiset, Mupi Volné jízdy 56.16 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Aikuiset, Mupi Celkové 56.16 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Aikuiset, Mupi L2 Volné jízdy 55.81 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)
Aikuiset, Mupi L2 Celkové 55.81 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
Aikuiset, Mupi Volné jízdy 53.24 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)
Aikuiset, Mupi Celkové 53.24 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)
L1 Aikuiset, Mupi Volné jízdy 57.63 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
L1 Aikuiset, Mupi Celkové 57.63 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
Lohko 1 Aikuiset, Mupi Volné jízdy 58.23 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Aikuiset, Mupi Celkové 58.23 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
Aikuiset Volné jízdy 54.71 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Aikuiset Celkové 54.71 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Aikuiset L2 Volné jízdy 58.13 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Aikuiset L2 Celkové 58.13 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Aikuiset Mupi Volné jízdy 52.28 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Aikuiset Mupi Celkové 52.28 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)