Frida PAJULA Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 24–25.10.2026 | SenJunNovBDebAsilmut-L3-LK1 Joensuu / JoKa/FIN |
Senior Women |
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Senior Women | Krátce program | 29.45 | Aloituskilpailu1 (Hämeenlinna/FIN) | 2026/2027 |
| Senior Women | Volné jízdy | 49.63 | Aloituskilpailu1 (Hämeenlinna/FIN) | 2026/2027 |
| Senior Women | Celkové | 79.08 | Aloituskilpailu1 (Hämeenlinna/FIN) | 2026/2027 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 37.28 | Denkova-Staviski Cup 2019 (BUL) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 54.75 | Denkova-Staviski Cup 2019 (BUL) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 92.03 | Denkova-Staviski Cup 2019 (BUL) | 2019/2020 |
| Debytant Girls | Celkové | 52.21 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 (FIN) | 2016/2017 |
| Debytant Girls Kf | Celkové | 50.34 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 (FIN) | 2016/2017 |
| Junior | Krátce program | 42.44 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. (FIN) | 2020/2021 |
| Junior | Volné jízdy | 65.25 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. (FIN) | 2020/2021 |
| Junior | Celkové | 107.69 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. (FIN) | 2020/2021 |
| Junior Women | Krátce program | 44.34 | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 2.vk. 14.-15.11.20 (FIN) | 2020/2021 |
| Junior Women | Volné jízdy | 70.56 | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 1.vk. 3.-4.10.2020 (FIN) | 2020/2021 |
| Junior Women | Celkové | 112.88 | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 1.vk. 3.-4.10.2020 (FIN) | 2020/2021 |
| Novice A Girls | Krátce program | 37.40 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 (FIN) | 2019/2020 |
| Novice A Girls | Volné jízdy | 64.70 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 (FIN) | 2019/2020 |
| Novice A Girls | Celkové | 102.10 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice | Krátce program | 39.02 | YL SM-noviisit ja Debytantit 2L 2lk 30.11.-1.12.19 (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice | Volné jízdy | 63.07 | YL SM-noviisit ja Debytantit 2L 2lk 30.11.-1.12.19 (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice | Celkové | 102.09 | YL SM-noviisit ja Debytantit 2L 2lk 30.11.-1.12.19 (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 36.78 | SM-Noviisien ja Debytanttien L2 lohkokilpailu (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 64.47 | SM-Noviisien ja Debytanttien L2 lohkokilpailu (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 101.25 | SM-Noviisien ja Debytanttien L2 lohkokilpailu (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice Girls 2005 | Krátce program | 35.64 | Järvenpää Trophy, SM-noviisien valintakilpailu (FIN) | 2018/2019 |
| Sm-Novice Girls 2005 | Volné jízdy | 57.80 | Järvenpää Trophy, SM-noviisien valintakilpailu (FIN) | 2018/2019 |
| Sm-Novice Girls 2005 | Celkové | 93.44 | Järvenpää Trophy, SM-noviisien valintakilpailu (FIN) | 2018/2019 |
| Sm-Novice Girls Lohko 1 | Krátce program | 34.02 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Girls Lohko 1 | Volné jízdy | 48.02 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Girls Lohko 1 | Celkové | 82.04 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Lohko 1 | Krátce program | 30.77 | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Lohko 1 | Volné jízdy | 56.76 | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Lohko 1 | Celkové | 87.53 | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice R2 | Krátce program | 33.40 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice R2 | Volné jízdy | 58.16 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice R2 | Celkové | 91.56 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) | 2019/2020 |
Nejlepší výsledky 2026/2027
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Krátce program | 29.45 | Aloituskilpailu1 (Hämeenlinna/FIN) |
| Senior Women | Volné jízdy | 49.63 | Aloituskilpailu1 (Hämeenlinna/FIN) |
| Senior Women | Celkové | 79.08 | Aloituskilpailu1 (Hämeenlinna/FIN) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior | Krátce program | 42.44 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. (FIN) |
| Junior | Volné jízdy | 65.25 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. (FIN) |
| Junior | Celkové | 107.69 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. (FIN) |
| Junior Women | Krátce program | 44.34 | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 2.vk. 14.-15.11.20 (FIN) |
| Junior Women | Volné jízdy | 70.56 | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 1.vk. 3.-4.10.2020 (FIN) |
| Junior Women | Celkové | 112.88 | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 1.vk. 3.-4.10.2020 (FIN) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 37.28 | Denkova-Staviski Cup 2019 (BUL) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 54.75 | Denkova-Staviski Cup 2019 (BUL) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 92.03 | Denkova-Staviski Cup 2019 (BUL) |
| Novice A Girls | Krátce program | 37.40 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 (FIN) |
| Novice A Girls | Volné jízdy | 64.70 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 (FIN) |
| Novice A Girls | Celkové | 102.10 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 (FIN) |
| Sm-Novice | Krátce program | 39.02 | YL SM-noviisit ja Debytantit 2L 2lk 30.11.-1.12.19 (FIN) |
| Sm-Novice | Volné jízdy | 63.07 | YL SM-noviisit ja Debytantit 2L 2lk 30.11.-1.12.19 (FIN) |
| Sm-Novice | Celkové | 102.09 | YL SM-noviisit ja Debytantit 2L 2lk 30.11.-1.12.19 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 36.78 | SM-Noviisien ja Debytanttien L2 lohkokilpailu (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 64.47 | SM-Noviisien ja Debytanttien L2 lohkokilpailu (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 101.25 | SM-Noviisien ja Debytanttien L2 lohkokilpailu (FIN) |
| Sm-Novice R2 | Krátce program | 33.40 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) |
| Sm-Novice R2 | Volné jízdy | 58.16 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) |
| Sm-Novice R2 | Celkové | 91.56 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 33.15 | SM-Noviisien, Noviisien ja Debytanttien 2.lk L2 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 60.95 | SM-noviisien SM ja HF 23.-24.3.19 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 92.83 | Deb ja SM-nov 2L 1.lhk 20-21.10.2018 (FIN) |
| Sm-Novice Girls 2005 | Krátce program | 35.64 | Järvenpää Trophy, SM-noviisien valintakilpailu (FIN) |
| Sm-Novice Girls 2005 | Volné jízdy | 57.80 | Järvenpää Trophy, SM-noviisien valintakilpailu (FIN) |
| Sm-Novice Girls 2005 | Celkové | 93.44 | Järvenpää Trophy, SM-noviisien valintakilpailu (FIN) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 32.55 | SM-noviisit SM- ja Hopefinaali 24.-25.3.2018 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 60.48 | SM-noviisit SM- ja Hopefinaali 24.-25.3.2018 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 93.03 | SM-noviisit SM- ja Hopefinaali 24.-25.3.2018 (FIN) |
| Sm-Novice Girls Lohko 1 | Krátce program | 34.02 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) |
| Sm-Novice Girls Lohko 1 | Volné jízdy | 48.02 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) |
| Sm-Novice Girls Lohko 1 | Celkové | 82.04 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Krátce program | 30.77 | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Volné jízdy | 56.76 | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Celkové | 87.53 | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 (FIN) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Volné jízdy | 52.21 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 (FIN) |
| Debytant Girls | Celkové | 52.21 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 (FIN) |
| Debytant Girls Kf | Volné jízdy | 50.34 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 (FIN) |
| Debytant Girls Kf | Celkové | 50.34 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 (FIN) |
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 24–25.10.2026 | SenJunNovBDebAsilmut-L3-LK1 Joensuu / JoKa/FIN |
Senior Women |
Sezóna 2026/2027
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.09.2026 | Aloituskilpailu1 Hämeenlinna/FIN |
Senior Women | 3 | 79.08 |
Short Program 3 (29.45) Free Skating 3 (49.63)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.11.2020 | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 2.vk. 14.-15.11.20 FIN |
Junior Women | 6 | 112.16 |
Short Program 3 (44.34) Free Skating 10 (67.82)
|
| 03–04.10.2020 | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 1.vk. 3.-4.10.2020 FIN |
Junior Women | 4 | 112.88 |
Short Program 6 (42.32) Free Skating 5 (70.56)
|
| 18–20.09.2020 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. FIN |
Junior | 3 | 107.69 |
Short Program 2 (42.44) Free Skating 4 (65.25)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2020 | SM-noviisit SM20, Debytantit KF 14.-15.3.2020 Nationals FIN |
Sm-Novice Girls | |||
| 24–26.01.2020 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 FIN |
Sm-Novice R2 | 7 | 91.56 |
Short Program 8 (33.40) Free Skating 6 (58.16)
|
| 30.11–01.12.2019 | YL SM-noviisit ja Debytantit 2L 2lk 30.11.-1.12.19 FIN |
Sm-Novice | 1 | 102.09 |
Short Program 1 (39.02) Free Skating 2 (63.07)
|
| 12–17.11.2019 | Denkova-Staviski Cup 2019 BUL |
Advanced Novice Girls | 5 | 92.03 |
Short Program 4 (37.28) Free Skating 6 (54.75)
|
| 19–20.10.2019 | SM-Noviisien ja Debytanttien L2 lohkokilpailu FIN |
Sm-Novice Girls | 1 | 101.25 |
Short Program 2 (36.78) Free Skating 1 (64.47)
|
| 21–22.09.2019 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 FIN |
Novice A Girls | 2 | 102.10 |
Short Program 2 (37.40) Free Skating 3 (64.70)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–24.03.2019 | SM-noviisien SM ja HF 23.-24.3.19 Nat. 13 FIN |
Sm-Novice Girls | 13 | 89.59 |
Short Program 21 (28.64) Free Skating 8 (60.95)
|
| 05–06.01.2019 | SM-Noviisien, Noviisien ja Debytanttien 2.lk L2 FIN |
Sm-Novice Girls | 7 | 80.91 |
Short Program 3 (33.15) Free Skating 9 (47.76)
|
| 20.10.2018–21.10.2019 | Deb ja SM-nov 2L 1.lhk 20-21.10.2018 FIN |
Sm-Novice Girls | 3 | 92.83 |
Short Program 3 (33.10) Free Skating 3 (59.73)
|
| 29–30.09.2018 | Järvenpää Trophy, SM-noviisien valintakilpailu FIN |
Sm-Novice Girls 2005 | 3 | 93.44 |
Short Program 4 (35.64) Free Skating 3 (57.80)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–25.03.2018 | SM-noviisit SM- ja Hopefinaali 24.-25.3.2018 Nat. 5 FIN |
Sm-Novice Girls | 5 | 93.03 |
Short Program 7 (32.55) Free Skating 4 (60.48)
|
| 13–14.01.2018 | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 FIN |
Sm-Novice Lohko 1 | 6 | 87.53 |
Short Program 9 (30.77) Free Skating 4 (56.76)
|
| 28–29.10.2017 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 FIN |
Sm-Novice Girls Lohko 1 | 9 | 82.04 |
Short Program 4 (34.02) Free Skating 19 (48.02)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.02.2017 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 FIN |
Debytant Girls Kf | 6 | 50.34 |
Free Skating 6 (50.34)
|
| 22.01.2017 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 FIN |
Debytant Girls | 1 | 52.21 |
Free Skating 1 (52.21)
|
| 24.10.2016 | DEBYTANTTIEN JA NOVIISIEN I LOHKON 1.VK 13.11.2016 FIN |
Debytant Girls | 11 | 40.99 |
Free Skating 11 (41.99)
|