fsresults

Frozen Mistrals neaktivní

FIN FIN · NTL (14/15–24/25)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Aikuiset, Mupi Celkové 47.24 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Aikuiset Celkové 40.38 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Aikuiset L1 Celkové 39.05 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) 2022/2023
Aikuiset L1 Mupi Celkové 30.83 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) 2021/2022
Aikuiset, Mupi L1 Celkové 31.88 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN) 2024/2025
L2 Aikuiset, Mupi Celkové 38.10 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) 2023/2024
Lohko 2 Aikuiset, Mupi Celkové 39.09 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
Aikuiset, Mupi Volné jízdy 39.06 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Aikuiset, Mupi Celkové 39.06 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Aikuiset, Mupi L1 Volné jízdy 31.88 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)
Aikuiset, Mupi L1 Celkové 31.88 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
Aikuiset, Mupi Volné jízdy 42.66 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Aikuiset, Mupi Celkové 42.66 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
L2 Aikuiset, Mupi Volné jízdy 38.10 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
L2 Aikuiset, Mupi Celkové 38.10 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
Lohko 2 Aikuiset, Mupi Volné jízdy 39.09 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 2 Aikuiset, Mupi Celkové 39.09 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
Aikuiset Volné jízdy 40.38 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Aikuiset Celkové 40.38 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Aikuiset L1 Volné jízdy 39.05 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Aikuiset L1 Celkové 39.05 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Aikuiset L1 Mupi Volné jízdy 30.83 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Aikuiset L1 Mupi Celkové 30.83 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Aikuiset, Mupi Volné jízdy 47.24 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Aikuiset, Mupi Celkové 47.24 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)

Nejlepší výsledky 2013/2014

KategorieSegmentSkóreZískané na
Aikuiset Volné jízdy 15.28 ML kans. sarjojen 2. vk 25.-26.1.2014 L2 (FIN)
Aikuiset Celkové 15.28 ML kans. sarjojen 2. vk 25.-26.1.2014 L2 (FIN)