fsresults

Giulia MAN

SUI SUI · Davos (15/16–16/17) → DAV (17/18) → Davos ISC (17/18–18/19) → ISCD (18/19) → DAV (18/19–21/22) → Davos ISC (21/22) → GRA (21/22–23/24) → DAV (24/25–25/26)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Solo Dance Junior Women RD+FD Rytmický tanec 44.04 IceDance Biascarena Cup 2026 (Biasca/SUI) 2025/2026
Solo Dance Junior Women RD+FD Volný tanec 67.65 IceDance Biascarena Cup 2026 (Biasca/SUI) 2025/2026
Solo Dance Junior Women RD+FD Celkové 111.69 IceDance Biascarena Cup 2026 (Biasca/SUI) 2025/2026
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Advanced Novice Girls Krátce program 21.38 26. Eiscup (Innsbruck/AUT) 2022/2023
Advanced Novice Girls Volné jízdy 44.29 26. Eiscup (Innsbruck/AUT) 2022/2023
Advanced Novice Girls Celkové 65.67 26. Eiscup (Innsbruck/AUT) 2022/2023
Bronze Girls Younger Celkové 24.92 Montalin Cup 2017 (SUI) 2017/2018
Cadet A2 Celkové 24.92 32. Internationaler Säntiscup (SUI) 2016/2017
Cadet Girls Younger Celkové 27.79 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) 2017/2018
Cadet U14 Krátce program 27.54 TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) 2021/2022
Cadet U14 Volné jízdy 48.29 TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) 2021/2022
Cadet U14 Celkové 75.83 TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) 2021/2022
Cadets U14 Krátce program 27.35 56ème Championnat romand (SUI) 2021/2022
Cadets U14 Volné jízdy 51.17 56ème Championnat romand (SUI) 2021/2022
Cadetti/Novice U15 Krátce program 25.89 TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) 2022/2023
Cadetti/Novice U15 Volné jízdy 44.19 TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) 2022/2023
Cadetti/Novice U15 Celkové 70.08 TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) 2022/2023
Debutant B Younger Celkové 12.37 30. Internationaler Säntiscup (SUI) 2014/2015
Futurum Girls 2 Celkové 18.80 31. Säntiscup 2016 (SUI) 2015/2016
Girls U15 Krátce program 25.41 SM Novice 23 (Heuried/SUI) 2022/2023
Girls U15 Volné jízdy 47.27 SM Novice 23 (Heuried/SUI) 2022/2023
Girls U15 Celkové 72.68 SM Novice 23 (Heuried/SUI) 2022/2023
Jugend C1 Girls Celkové 17.62 Montalin Cup 2016 (SUI) 2016/2017
Jugend U15 Girls Celkové 42.56 ARGE ALP 2022 (SUI) 2021/2022
Junior RD+FD Solo Ice Dance Rytmický tanec 42.29 Ice Dance Petronilla Cup 2025 (Biasca/SUI) 2025/2026
Junior RD+FD Solo Ice Dance Volný tanec 70.63 Ice Dance Petronilla Cup 2025 (Biasca/SUI) 2025/2026
Junior RD+FD Solo Ice Dance Celkové 112.92 Ice Dance Petronilla Cup 2025 (Biasca/SUI) 2025/2026
Junior Solo Ice Dance Celkové 67.96 Aarauer Cup (Aarau/SUI) 2023/2024
Junior Women Krátce program 34.13 Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA) 2023/2024
Junior Women Volné jízdy 62.64 Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA) 2023/2024
Junior Women Celkové 96.77 Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA) 2023/2024
Mini Girls Krátce program 26.53 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) 2019/2020
Mini Girls Volné jízdy 47.02 16. Eulach Cup (SUI) 2019/2020
Mini Girls Celkové 71.53 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) 2019/2020
Mini U12 Krátce program 23.70 TICINO CUP 2018 (SUI) 2018/2019
Mini U12 Volné jízdy 44.98 Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) 2019/2020
Mini U12 Celkové 65.80 Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) 2019/2020
Mini U12 Girls Krátce program 22.14 Bündnermeisterschaft 2019 (SUI) 2018/2019
Mini U12 Girls Volné jízdy 36.73 Bündnermeisterschaft 2019 (SUI) 2018/2019
Mini U12 Girls Celkové 58.37 Bündnermeisterschaft 2019 (SUI) 2018/2019
Mini U12 Sev Girls Krátce program 22.88 15. Eulach-Cup (SUI) 2018/2019
Mini U12 Sev Girls Volné jízdy 34.56 15. Eulach-Cup (SUI) 2018/2019
Mini U12 Sev Girls Celkové 57.44 15. Eulach-Cup (SUI) 2018/2019
Mini U12 Swiss Ice Skating Girls Krátce program 20.50 29. Flimser Trophy (SUI) 2018/2019
Mini U12 Swiss Ice Skating Girls Volné jízdy 34.59 29. Flimser Trophy (SUI) 2018/2019
Mini U12 Swiss Ice Skating Girls Celkové 55.09 29. Flimser Trophy (SUI) 2018/2019
Mixed Age Women Krátce program 34.74 Montalin Cup (Chur/SUI) 2024/2025
Mixed Age Women Volné jízdy 63.13 Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) 2023/2024
Mixed Age Women Celkové 96.76 Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) 2023/2024
Nachwuchs Girls U14 Krátce program 27.53 SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) 2021/2022
Nachwuchs Girls U14 Volné jízdy 51.49 SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) 2021/2022
Nachwuchs Girls U14 Celkové 79.02 SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) 2021/2022
Novice U15 Girls Krátce program 30.13 EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) 2022/2023
Novice U15 Girls Volné jízdy 48.38 Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) 2022/2023
Novice U15 Girls Celkové 75.63 EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) 2022/2023
Novice U15 M?dchen Krátce program 30.13 EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) 2022/2023
Show III Ab Inter-Silver Women Celkové 23.01 Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) 2022/2023
Show Kateg. III Women Celkové 24.20 Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI) 2022/2023
Show Women Kat. III Celkové 21.56 Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) 2023/2024
Speranze U13 Krátce program 27.92 TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) 2020/2021
Speranze U13 Volné jízdy 44.90 TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) 2020/2021
Speranze U13 Celkové 72.82 TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) 2020/2021
U11 Girls Celkové 36.64 ARGE ALP 2019 (SUI) 2018/2019
U12, Mini Krátce program 21.35 Montalin Cup 2019 (SUI) 2019/2020
U12, Mini Volné jízdy 39.16 Montalin Cup 2019 (SUI) 2019/2020
U12, Mini Celkové 60.51 Montalin Cup 2019 (SUI) 2019/2020
U13 Jugend Women Krátce program 28.47 Montalin Cup 2020 (SUI) 2020/2021
U13 Jugend Women Volné jízdy 46.35 Montalin Cup 2020 (SUI) 2020/2021
U13 Jugend Women Celkové 74.82 Montalin Cup 2020 (SUI) 2020/2021
Youngster 1 Celkové 27.08 33. internationaler Säntiscup (SUI) 2017/2018
Youngster Girls Younger Celkové 20.86 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) 2016/2017

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
Junior RD+FD Solo Ice Dance Rytmický tanec 42.29 Ice Dance Petronilla Cup 2025 (Biasca/SUI)
Junior RD+FD Solo Ice Dance Volný tanec 70.63 Ice Dance Petronilla Cup 2025 (Biasca/SUI)
Junior RD+FD Solo Ice Dance Celkové 112.92 Ice Dance Petronilla Cup 2025 (Biasca/SUI)
Junior Solo Ice Dance Volný tanec 64.60 Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI)
Junior Solo Ice Dance Celkové 64.60 Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI)
Solo Dance Junior Women RD+FD Rytmický tanec 44.04 IceDance Biascarena Cup 2026 (Biasca/SUI)
Solo Dance Junior Women RD+FD Volný tanec 67.65 IceDance Biascarena Cup 2026 (Biasca/SUI)
Solo Dance Junior Women RD+FD Celkové 111.69 IceDance Biascarena Cup 2026 (Biasca/SUI)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
Mixed Age Women Krátce program 34.74 Montalin Cup (Chur/SUI)
Mixed Age Women Volné jízdy 59.53 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI)
Mixed Age Women Celkové 89.95 Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
Junior Solo Ice Dance Volný tanec 67.96 Aarauer Cup (Aarau/SUI)
Junior Solo Ice Dance Celkové 67.96 Aarauer Cup (Aarau/SUI)
Junior Women Krátce program 34.13 Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA)
Junior Women Volné jízdy 62.64 Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA)
Junior Women Celkové 96.77 Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA)
Mixed Age Women Krátce program 33.63 Montalin Cup 2023 (Chur/SUI)
Mixed Age Women Volné jízdy 63.13 Montalin Cup 2023 (Chur/SUI)
Mixed Age Women Celkové 96.76 Montalin Cup 2023 (Chur/SUI)
Show Women Kat. III Volné jízdy 21.56 Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI)
Show Women Kat. III Celkové 21.56 Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
Advanced Novice Girls Krátce program 21.38 26. Eiscup (Innsbruck/AUT)
Advanced Novice Girls Volné jízdy 44.29 26. Eiscup (Innsbruck/AUT)
Advanced Novice Girls Celkové 65.67 26. Eiscup (Innsbruck/AUT)
Cadetti/Novice U15 Krátce program 25.89 TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI)
Cadetti/Novice U15 Volné jízdy 44.19 TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI)
Cadetti/Novice U15 Celkové 70.08 TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI)
Girls U15 Krátce program 25.41 SM Novice 23 (Heuried/SUI)
Girls U15 Volné jízdy 47.27 SM Novice 23 (Heuried/SUI)
Girls U15 Celkové 72.68 SM Novice 23 (Heuried/SUI)
Novice U15 Girls Krátce program 30.13 EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI)
Novice U15 Girls Volné jízdy 48.38 Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI)
Novice U15 Girls Celkové 75.63 EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI)
Novice U15 M?dchen Krátce program 30.13 EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI)
Show III Ab Inter-Silver Women SHOW 23.01 Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI)
Show III Ab Inter-Silver Women Celkové 23.01 Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI)
Show Kateg. III Women SHOW 24.20 Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI)
Show Kateg. III Women Celkové 24.20 Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Cadet U14 Krátce program 27.54 TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI)
Cadet U14 Volné jízdy 48.29 TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI)
Cadet U14 Celkové 75.83 TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI)
Cadets U14 Krátce program 27.35 56ème Championnat romand (SUI)
Cadets U14 Volné jízdy 51.17 56ème Championnat romand (SUI)
Jugend U15 Girls Volné jízdy 42.56 ARGE ALP 2022 (SUI)
Jugend U15 Girls Celkové 42.56 ARGE ALP 2022 (SUI)
Nachwuchs Girls U14 Krátce program 27.53 SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI)
Nachwuchs Girls U14 Volné jízdy 51.49 SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI)
Nachwuchs Girls U14 Celkové 79.02 SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI)

Nejlepší výsledky 2020/2021

KategorieSegmentSkóreZískané na
Speranze U13 Krátce program 27.92 TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI)
Speranze U13 Volné jízdy 44.90 TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI)
Speranze U13 Celkové 72.82 TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI)
U13 Jugend Women Krátce program 28.47 Montalin Cup 2020 (SUI)
U13 Jugend Women Volné jízdy 46.35 Montalin Cup 2020 (SUI)
U13 Jugend Women Celkové 74.82 Montalin Cup 2020 (SUI)

Nejlepší výsledky 2019/2020

KategorieSegmentSkóreZískané na
Mini Girls Krátce program 26.53 30. Flimser Trophy 2019 (SUI)
Mini Girls Volné jízdy 47.02 16. Eulach Cup (SUI)
Mini Girls Celkové 71.53 30. Flimser Trophy 2019 (SUI)
Mini U12 Krátce program 22.58 CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI)
Mini U12 Volné jízdy 44.98 Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI)
Mini U12 Celkové 65.80 Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI)
U12, Mini Krátce program 21.35 Montalin Cup 2019 (SUI)
U12, Mini Volné jízdy 39.16 Montalin Cup 2019 (SUI)
U12, Mini Celkové 60.51 Montalin Cup 2019 (SUI)

Nejlepší výsledky 2018/2019

KategorieSegmentSkóreZískané na
Mini U12 Krátce program 23.70 TICINO CUP 2018 (SUI)
Mini U12 Volné jízdy 35.27 TICINO CUP 2018 (SUI)
Mini U12 Celkové 58.97 TICINO CUP 2018 (SUI)
Mini U12 Girls Krátce program 22.14 Bündnermeisterschaft 2019 (SUI)
Mini U12 Girls Volné jízdy 36.73 Bündnermeisterschaft 2019 (SUI)
Mini U12 Girls Celkové 58.37 Bündnermeisterschaft 2019 (SUI)
Mini U12 Sev Girls Krátce program 22.88 15. Eulach-Cup (SUI)
Mini U12 Sev Girls Volné jízdy 34.56 15. Eulach-Cup (SUI)
Mini U12 Sev Girls Celkové 57.44 15. Eulach-Cup (SUI)
Mini U12 Swiss Ice Skating Girls Krátce program 20.50 29. Flimser Trophy (SUI)
Mini U12 Swiss Ice Skating Girls Volné jízdy 34.59 29. Flimser Trophy (SUI)
Mini U12 Swiss Ice Skating Girls Celkové 55.09 29. Flimser Trophy (SUI)
U11 Girls Volné jízdy 36.64 ARGE ALP 2019 (SUI)
U11 Girls Celkové 36.64 ARGE ALP 2019 (SUI)

Nejlepší výsledky 2017/2018

KategorieSegmentSkóreZískané na
Bronze Girls Younger Volné jízdy 24.92 Montalin Cup 2017 (SUI)
Bronze Girls Younger Celkové 24.92 Montalin Cup 2017 (SUI)
Cadet Girls Younger Volné jízdy 27.79 28. Flimser Trophy 2017 (SUI)
Cadet Girls Younger Celkové 27.79 28. Flimser Trophy 2017 (SUI)
Youngster 1 Volné jízdy 27.08 33. internationaler Säntiscup (SUI)
Youngster 1 Celkové 27.08 33. internationaler Säntiscup (SUI)

Nejlepší výsledky 2016/2017

KategorieSegmentSkóreZískané na
Cadet A2 Volné jízdy 24.92 32. Internationaler Säntiscup (SUI)
Cadet A2 Celkové 24.92 32. Internationaler Säntiscup (SUI)
Jugend C1 Girls Volné jízdy 17.62 Montalin Cup 2016 (SUI)
Jugend C1 Girls Celkové 17.62 Montalin Cup 2016 (SUI)
Youngster Girls Younger Volné jízdy 20.86 27. Flimser Trophy 2016 (SUI)
Youngster Girls Younger Celkové 20.86 27. Flimser Trophy 2016 (SUI)

Nejlepší výsledky 2015/2016

KategorieSegmentSkóreZískané na
Futurum Girls 2 Volné jízdy 18.80 31. Säntiscup 2016 (SUI)
Futurum Girls 2 Celkové 18.80 31. Säntiscup 2016 (SUI)

Nejlepší výsledky 2014/2015

KategorieSegmentSkóreZískané na
Debutant B Younger Volné jízdy 12.37 30. Internationaler Säntiscup (SUI)
Debutant B Younger Celkové 12.37 30. Internationaler Säntiscup (SUI)