Heloise PETITJEAN neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 25.69 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 27.63 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 53.17 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 17.32 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 16.51 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Volný tanec | 20.60 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Celkové | 37.11 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 20.80 | COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Pre-Bronze Plus | Volný tanec | 22.88 | Championnat de France Solos 2eme Division 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkové | 43.01 | COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 (FRA) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 25.69 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 27.63 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 53.17 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 23.97 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 23.88 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 47.19 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 18.31 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Volný tanec | 22.88 | Championnat de France Solos 2eme Division 2015 (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkové | 41.10 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 17.32 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 16.51 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Volný tanec | 20.60 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Celkové | 37.11 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna Unknown season
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 FRA |
Solos Pre-Bronze Plus s Mav SOLO | 1 | 43.01 |
Pattern Dance (Sans Kp) 3 (20.80) Free Dance 2 (22.21)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.04.2017 | Coupe Inter-Régionale Solos 2017 FRA |
Solos Bronze Plus s Mav SOLO | 7 | 46.50 |
Pattern Dance (Sans Kp) 11 (20.26) Free Dance 3 (26.24)
|
| 16–17.01.2016 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 FRA |
Solos Bronze Plus s Mav SOLO | 1 | 52.37 |
Pattern Dance (Sans Kp) 1 (25.69) Free Dance 1 (26.68)
|
| 14–15.01.2016 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 FRA |
Solos Bronze Plus s Mav SOLO | 1 | 53.17 |
Pattern Dance (Sans Kp) 1 (25.54) Free Dance 1 (27.63)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.03.2016 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 FRA |
Solos Bronze Plus s Mav SOLO | 1 | 45.31 |
Pattern Dance (Sans Kp) 1 (21.43) Free Dance 1 (23.88)
|
| 16–17.01.2016 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 FRA |
Solos Bronze Plus s Mav SOLO | 2 | 47.19 |
Pattern Dance (Sans Kp) 2 (23.97) Free Dance 1 (23.22)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.04.2015 | Championnat de France Solos 2eme Division 2015 FRA |
Solos Pre-Bronze Plus s Mav SOLO | 7 | 38.77 |
Pattern Dance (Sans Kp) 5 (15.89) Free Dance 7 (22.88)
|
| 14–15.03.2015 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND FRA |
Solos Pre-Bronze Plus s Mav SOLO | 3 | 41.10 |
Pattern Dance (Sans Kp) 9 (18.31) Free Dance 3 (22.79)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.04.2014 | Championnat de France 2éme Division FRA |
Solo Prébronze Plus s Mav SOLO | 11 | 36.33 |
Pattern Dance (Sans Kp) 6 (17.32) Free Dance 13 (19.01)
|
| 15–16.03.2014 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD FRA |
Solo Prébronze Plus s Mav SOLO | 8 | 37.11 |
Compulsory Dance 10 (16.51) Free Dance 7 (20.60)
|