Henna TAKKI Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Senior Women | Krátce program | 42.75 | YL JT SMseniorit ja SMjuniorit 2vk (Espoo/FIN) | 2024/2025 |
| Senior Women | Volné jízdy | 82.94 | Finnish Figure Skating Championships 2025 (Rauma / RauTL/FIN) | 2024/2025 |
| Senior Women | Celkové | 121.11 | Skate Espoo 2025 (Espoo/FIN) | 2025/2026 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Chicks A Girls | Celkové | 15.74 | Tallinn Trophy 2011 (Tallinn/EST) | 2011/2012 |
| Cubs 2004-6 Girls | Celkové | 24.78 | Tallinn Trophy 2013 (Tallinn/EST) | 2013/2014 |
| Debytant | Celkové | 41.69 | Valinta2017 (FIN) | 2016/2017 |
| Debytant Girls | Celkové | 44.32 | Debytanttien ja noviisien lohko 1, 2. valintakilpa (FIN) | 2015/2016 |
| Junior A Women | Krátce program | 35.82 | Easter Skate 2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior A Women | Volné jízdy | 62.74 | Easter Skate 2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior A Women | Celkové | 98.56 | Easter Skate 2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior Women | Krátce program | 35.48 | YL JT SM-jun, -sen 1vk 28.-29.9.19 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior Women | Volné jízdy | 66.14 | YL JT SM-juniorit &- seniorit, JT SM-noviisit 1. vk. 2.-3.10.2021 (HTK, Helsinki/FIN) | 2021/2022 |
| Junior Women | Celkové | 97.16 | YL JT SM-jun, -sen 1vk 28.-29.9.19 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior Women Hf | Celkové | 52.78 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK (Helsinki/FIN) | 2022/2023 |
| Kansalliset Junior Women | Celkové | 34.58 | Syyskilpailu Riihimäellä 15.-16.10.2022 (Riihimäki/FIN) | 2022/2023 |
| Novice | Celkové | 41.11 | Noviisien 1. valintakilpailu (FIN) | 2017/2018 |
| Novice Girls | Celkové | 43.86 | YL Noviisien Lohko 1 2.VK (HELSINKI/FIN) | 2017/2018 |
| Novice Kf | Celkové | 42.36 | Debytantit ja Noviisit finaalit (FIN) | 2017/2018 |
| Senior A, Women | Krátce program | 41.64 | Easter Skate 2024 (Rink2) (Riihimäki/FIN) | 2023/2024 |
| Senior A, Women | Volné jízdy | 73.52 | Easter Skate 2024 (Rink2) (Riihimäki/FIN) | 2023/2024 |
| Senior A, Women | Celkové | 115.16 | Easter Skate 2024 (Rink2) (Riihimäki/FIN) | 2023/2024 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Krátce program | 41.50 | SM-Seniorit,SM-Juniorit VK2 (JOENSUU / JoKa/FIN) |
| Senior Women | Volné jízdy | 80.82 | Skate Espoo 2025 (Espoo/FIN) |
| Senior Women | Celkové | 121.11 | Skate Espoo 2025 (Espoo/FIN) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Krátce program | 42.75 | YL JT SMseniorit ja SMjuniorit 2vk (Espoo/FIN) |
| Senior Women | Volné jízdy | 82.94 | Finnish Figure Skating Championships 2025 (Rauma / RauTL/FIN) |
| Senior Women | Celkové | 120.62 | Finnish Figure Skating Championships 2025 (Rauma / RauTL/FIN) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior A, Women | Krátce program | 41.64 | Easter Skate 2024 (Rink2) (Riihimäki/FIN) |
| Senior A, Women | Volné jízdy | 73.52 | Easter Skate 2024 (Rink2) (Riihimäki/FIN) |
| Senior A, Women | Celkové | 115.16 | Easter Skate 2024 (Rink2) (Riihimäki/FIN) |
| Senior Women | Krátce program | 41.95 | YL SM-seniorit ja juniorit 3 kilpailu (Tampere / TapTL/FIN) |
| Senior Women | Volné jízdy | 73.08 | YL JT SM-seniorit juniorit 2 vk (Järvenpää/FIN) |
| Senior Women | Celkové | 114.70 | YL SM-seniorit ja juniorit 3 kilpailu (Tampere / TapTL/FIN) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 33.33 | PTL lohkokilpailu 29.-30.10.2022 (Porvoo/FIN) |
| Junior Women | Volné jízdy | 62.64 | PTL lohkokilpailu 29.-30.10.2022 (Porvoo/FIN) |
| Junior Women | Celkové | 95.97 | PTL lohkokilpailu 29.-30.10.2022 (Porvoo/FIN) |
| Junior Women Hf | Volné jízdy | 52.78 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK (Helsinki/FIN) |
| Junior Women Hf | Celkové | 52.78 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK (Helsinki/FIN) |
| Kansalliset Junior Women | Krátce program | 34.58 | Syyskilpailu Riihimäellä 15.-16.10.2022 (Riihimäki/FIN) |
| Kansalliset Junior Women | Celkové | 34.58 | Syyskilpailu Riihimäellä 15.-16.10.2022 (Riihimäki/FIN) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 30.57 | YL JT SM-juniorit &- seniorit, JT SM-noviisit 1. vk. 2.-3.10.2021 (HTK, Helsinki/FIN) |
| Junior Women | Volné jízdy | 66.14 | YL JT SM-juniorit &- seniorit, JT SM-noviisit 1. vk. 2.-3.10.2021 (HTK, Helsinki/FIN) |
| Junior Women | Celkové | 96.71 | YL JT SM-juniorit &- seniorit, JT SM-noviisit 1. vk. 2.-3.10.2021 (HTK, Helsinki/FIN) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 33.46 | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 1.vk. 3.-4.10.2020 (FIN) |
| Junior Women | Volné jízdy | 57.43 | Tikkurila Trophy 2020 (FIN) |
| Junior Women | Celkové | 85.83 | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 2.vk. 14.-15.11.20 (FIN) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior A Women | Krátce program | 35.82 | Easter Skate 2020 (FIN) |
| Junior A Women | Volné jízdy | 62.74 | Easter Skate 2020 (FIN) |
| Junior A Women | Celkové | 98.56 | Easter Skate 2020 (FIN) |
| Junior Women | Krátce program | 35.48 | YL JT SM-jun, -sen 1vk 28.-29.9.19 (FIN) |
| Junior Women | Volné jízdy | 63.10 | YL SM-juniorit, -seniorit 2vk 9.-10.11.19 (FIN) |
| Junior Women | Celkové | 97.16 | YL JT SM-jun, -sen 1vk 28.-29.9.19 (FIN) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior A, Women | Krátce program | 34.88 | IC Froggie Cup 2019 (FIN) |
| Junior A, Women | Volné jízdy | 56.32 | IC Froggie Cup 2019 (FIN) |
| Junior A, ladies | Celkové | 91.20 | IC Froggie Cup 2019 (FIN) |
| Junior Women | Krátce program | 26.27 | SM-juniorit ja -seniorit 17.-18.11.2018 (FIN) |
| Junior Women | Volné jízdy | 54.97 | SM-juniorit ja -seniorit 17.-18.11.2018 (FIN) |
| Junior Women | Celkové | 81.24 | SM-juniorit ja -seniorit 17.-18.11.2018 (FIN) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice | Volné jízdy | 41.11 | Noviisien 1. valintakilpailu (FIN) |
| Novice | Celkové | 41.11 | Noviisien 1. valintakilpailu (FIN) |
| Novice Girls | Volné jízdy | 43.86 | YL Noviisien Lohko 1 2.VK (HELSINKI/FIN) |
| Novice Girls | Celkové | 43.86 | YL Noviisien Lohko 1 2.VK (HELSINKI/FIN) |
| Novice Kf | Volné jízdy | 42.36 | Debytantit ja Noviisit finaalit (FIN) |
| Novice Kf | Celkové | 42.36 | Debytantit ja Noviisit finaalit (FIN) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Debytant | Volné jízdy | 41.69 | Valinta2017 (FIN) |
| Debytant | Celkové | 41.69 | Valinta2017 (FIN) |
| Debytant Girls | Volné jízdy | 37.90 | Debytanttien ja Noviisien 2L 1. vk. 13.11.2016 (FIN) |
| Debytant Girls | Celkové | 37.90 | Debytanttien ja Noviisien 2L 1. vk. 13.11.2016 (FIN) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Volné jízdy | 44.32 | Debytanttien ja noviisien lohko 1, 2. valintakilpa (FIN) |
| Debytant Girls | Celkové | 44.32 | Debytanttien ja noviisien lohko 1, 2. valintakilpa (FIN) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cubs 2004-6 Girls | Volné jízdy | 24.78 | Tallinn Trophy 2013 (Tallinn/EST) |
| Cubs 2004-6 Girls | Celkové | 24.78 | Tallinn Trophy 2013 (Tallinn/EST) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Chicks A Girls | Volné jízdy | 15.74 | Tallinn Trophy 2011 (Tallinn/EST) |
| Chicks A Girls | Celkové | 15.74 | Tallinn Trophy 2011 (Tallinn/EST) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.02.2026 | YL SM-seniorit ja SM-juniorit 3. kilpailu Kauniainen / KaTa/FIN |
Senior Women | ODS | 41.14 |
Short Program 3 (41.14)
|
| 31.01–01.02.2026 | Talvikilpailu 2026 Tuusula/FIN |
Senior Women | ODS | ||
| 12–14.12.2025 | Finnish Championships 2026, Singles Lahti/FIN |
Senior Women | 13 | 112.33 |
Short Program 13 (40.12) Free Skating 12 (72.21)
|
| 28–30.11.2025 | Skate Espoo 2025 Espoo/FIN |
Senior Women | 1 | 121.11 |
Short Program 1 (40.29) Free Skating 1 (80.82)
|
| 07–09.11.2025 | SM-Seniorit,SM-Juniorit VK2 JOENSUU / JoKa/FIN |
Senior Women | 10 | 110.17 |
Short Program 8 (41.50) Free Skating 8 (68.67)
|
| 04–05.10.2025 | SM-Seniorit,SM-Juniorit VK1 TIKKURILA/FIN |
Senior Women | 9 | 108.81 |
Short Program 7 (40.05) Free Skating 11 (68.76)
|
| 19–21.09.2025 | Aloituskisa 4 Hämeenlinna/FIN |
Senior Women | ODS |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–30.03.2025 | Easter Skate 2025, Rink2 RIIHIMÄKI/FIN |
Senior Women | 1 | 112.27 |
Short Program 1 (36.45) Free Skating 1 (75.82)
|
| 22–23.02.2025 | SM sarjojen 3 kilpailu Kouvola/FIN |
Senior Women | ODS | ||
| 13–15.12.2024 | Finnish Figure Skating Championships 2025 Rauma / RauTL/FIN |
Senior Women | 7 | 120.62 |
Short Program 11 (37.68) Free Skating 5 (82.94)
|
| 08–10.11.2024 | YL JT SMseniorit ja SMjuniorit 2vk Espoo/FIN |
Senior Women | 8 | 112.24 |
Short Program 5 (42.75) Free Skating 9 (69.49)
|
| 05–06.10.2024 | YL SM-seniorit ja juniorit L1 ja L2 Järvenpää/FIN |
Senior Women | 7 | 102.47 |
Short Program 8 (31.62) Free Skating 5 (70.85)
|
| 13–15.09.2024 | Aloituskilpailu 1 Hämeenlinna/FIN |
Senior Women | ODS |
Sezóna 2023/2024
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.03.2023 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK Helsinki/FIN |
Junior Women Hf | 15 | 52.78 |
Free Skating 15 (52.78)
|
| 17–19.02.2023 | Silta Cup 2023 HEINOLA/FIN |
Junior Women | 19 | 30.49 |
Short Program 19 (30.49)
|
| 10–11.12.2022 | Akatemia Cup 2022 HELSINKI/FIN |
Junior Women | ODS | ||
| 29–30.10.2022 | PTL lohkokilpailu 29.-30.10.2022 Porvoo/FIN |
Junior Women | 5 | 95.97 |
Short Program 8 (33.33) Free Skating 5 (62.64)
|
| 29.09.2022 | Syyskilpailu Riihimäellä 15.-16.10.2022 Riihimäki/FIN |
Kansalliset Junior Women | 3 | 34.58 |
Short Program 3 (34.58)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–14.11.2021 | YL PL JT SM-juniorit ja -seniorit 13.-14.11.21 Lahti/FIN |
Junior Women | 26 | 89.88 |
Short Program 28 (29.70) Free Skating 26 (60.18)
|
| 02–03.10.2021 | YL JT SM-juniorit &- seniorit, JT SM-noviisit 1. vk. 2.-3.10.2021 HTK, Helsinki/FIN |
Junior Women | 19 | 96.71 |
Short Program 28 (30.57) Free Skating 14 (66.14)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.11.2020 | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 2.vk. 14.-15.11.20 FIN |
Junior Women | 22 | 85.83 |
Short Program 20 (31.09) Free Skating 22 (54.74)
|
| 03–04.10.2020 | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 1.vk. 3.-4.10.2020 FIN |
Junior Women | 23 | 83.47 |
Short Program 16 (33.46) Free Skating 25 (50.01)
|
| 25–27.09.2020 | Tikkurila Trophy 2020 FIN |
Junior Women | 14 | 57.43 |
Free Skating 14 (57.43)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.02.2020 | Easter Skate 2020 FIN |
Junior A Women | 5 | 98.56 |
Short Program 5 (35.82) Free Skating 5 (62.74)
|
| 13–15.12.2019 | Finnish Championships 2020 Vantaa/FIN |
Junior Women | 18 | 94.28 |
Short Program 20 (32.11) Free Skating 16 (62.17)
|
| 09–10.11.2019 | YL SM-juniorit, -seniorit 2vk 9.-10.11.19 FIN |
Junior Women | 17 | 96.10 |
Short Program 20 (33.00) Free Skating 14 (63.10)
|
| 28–29.09.2019 | YL JT SM-jun, -sen 1vk 28.-29.9.19 FIN |
Junior Women | 10 | 97.16 |
Short Program 11 (35.48) Free Skating 11 (61.68)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.02.2019 | IC Froggie Cup 2019 FIN |
Junior A, Women |
Short Program 6 (34.88) Free Skating 8 (56.32)
|
||
| 01–03.02.2019 | IC Froggie Cup 2019 FIN |
Junior A, ladies | 8 | 91.20 |
Short Program 6 (34.88) Free Skating 8 (56.32)
|
| 17–18.11.2018 | SM-juniorit ja -seniorit 17.-18.11.2018 FIN |
Junior Women | 23 | 81.24 |
Short Program 24 (26.27) Free Skating 20 (54.97)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.03.2018 | Debytantit ja Noviisit finaalit FIN |
Novice Kf | 12 | 42.36 |
Free Skating 12 (42.36)
|
| 17.02.2018 | YL Noviisien Lohko 1 2.VK HELSINKI/FIN |
Novice Girls | 2 | 43.86 |
Free Skating 2 (43.86)
|
| 02.12.2017 | Noviisien 1. valintakilpailu FIN |
Novice | 7 | 41.11 |
Free Skating 7 (41.11)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.01.2017 | Valinta2017 FIN |
Debytant | 15 | 41.69 |
Free Skating 15 (41.69)
|
| 13.11.2016 | Debytanttien ja Noviisien 2L 1. vk. 13.11.2016 FIN |
Debytant Girls | 17 | 37.90 |
Free Skating 17 (37.90)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.01.2016 | Debytanttien ja noviisien lohko 1, 2. valintakilpa FIN |
Debytant Girls | 13 | 44.32 |
Free Skating 13 (44.32)
|
| 29.11.2015 | Noviisien ja Debytanttien 1L 1. vk. 29.11.2015 FIN |
Debytant Girls | 26 | 39.39 |
Free Skating 26 (39.39)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–28.11.2013 | Tallinn Trophy 2013 Tallinn/EST |
Cubs 2004-6 Girls | 14 | 24.78 |
Free Skating 14 (24.78)
|
Sezóna 2011/2012
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–27.11.2011 | Tallinn Trophy 2011 Tallinn/EST |
Chicks A Girls | 18 | 15.74 |
Free Skating 18 (15.74)
|