fsresults

Ice Sweets

FIN FIN · FSC Espoo (20/21–25/26)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Novice Celkové 29.84 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2025/2026
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
ISU Novice Lohko 2 Celkové 26.56 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) 2025/2026
Kansalliset Novice Mupi Celkové 59.00 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN) 2021/2022
L1 Novice Mupi Celkové 39.58 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) 2023/2024
Lohko 1 Novice Mupi Celkové 52.23 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Novice Celkové 54.46 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Novice ISU Celkové 26.75 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024
Novice L1 Celkové 45.55 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) 2022/2023
Novice L1 Celkové 23.09 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Novice L1 Mupi Celkové 44.50 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN) 2020/2021
Novice Mupi Celkové 50.35 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN) 2023/2024
Novice Mupi L1 Celkové 47.59 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN) 2024/2025
Novice Mupi L2 Celkové 50.53 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) 2025/2026

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
ISU Novice Lohko 2 Volné jízdy 26.56 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
ISU Novice Lohko 2 Celkové 26.56 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
Novice Volné jízdy 29.84 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice Celkové 29.84 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice Mupi L2 Volné jízdy 50.53 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Novice Mupi L2 Celkové 50.53 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
Novice Volné jízdy 26.91 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)
Novice Celkové 26.91 Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN)
Novice L1 Volné jízdy 23.09 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice L1 Celkové 23.09 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice Mupi Volné jízdy 47.34 ETK ML Kevätkilpailu (Espoo/FIN)
Novice Mupi Celkové 47.34 ETK ML Kevätkilpailu (Espoo/FIN)
Novice Mupi L1 Volné jízdy 47.59 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)
Novice Mupi L1 Celkové 47.59 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
L1 Novice Mupi Volné jízdy 39.58 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
L1 Novice Mupi Celkové 39.58 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
Lohko 1 Novice Mupi Volné jízdy 52.23 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Novice Mupi Celkové 52.23 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Novice ISU Volné jízdy 26.75 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Novice ISU Celkové 26.75 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Novice Mupi Volné jízdy 50.35 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Novice Mupi Celkové 50.35 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
Novice Volné jízdy 54.46 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Novice Celkové 54.46 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Novice L1 Volné jízdy 45.55 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Novice L1 Celkové 45.55 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Novice Mupi Volné jízdy 46.90 ISU Competition <Country> 2022 (Vantaa/FIN)
Novice Mupi Celkové 46.90 ISU Competition <Country> 2022 (Vantaa/FIN)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Kansalliset Novice Mupi Volné jízdy 59.00 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)
Kansalliset Novice Mupi Celkové 59.00 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)
Novice L1 Mupi Volné jízdy 44.10 MLkans2vkNov (FIN)
Novice L1 Mupi Celkové 44.10 MLkans2vkNov (FIN)
Novice Mupi Volné jízdy 50.00 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)
Novice Mupi Celkové 50.00 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)

Nejlepší výsledky 2020/2021

KategorieSegmentSkóreZískané na
Novice L1 Mupi Volné jízdy 44.50 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)
Novice L1 Mupi Celkové 44.50 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)