Ida PERSSON neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior B1 Women | Celkové | 31.99 | Umeskäret Klubbtävling (SWE) | 2019/2020 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Springs A Girls | Celkové | 18.46 | Nordiska Ungdomsspelen och Castor Cup (SWE) | 2017/2018 |
| Springs Girls | Celkové | 23.32 | NORDISKA UNGSDOMSSPELEN 2019 (SWE) | 2018/2019 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior B1 Women | Volné jízdy | 29.35 | Mittpiruetten (SWE) |
| Junior B1 Women | Celkové | 29.35 | Mittpiruetten (SWE) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior B1 Women | Volné jízdy | 31.99 | Umeskäret Klubbtävling (SWE) |
| Junior B1 Women | Celkové | 31.99 | Umeskäret Klubbtävling (SWE) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Springs Girls | Volné jízdy | 23.32 | NORDISKA UNGSDOMSSPELEN 2019 (SWE) |
| Springs Girls | Celkové | 23.32 | NORDISKA UNGSDOMSSPELEN 2019 (SWE) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Springs A Girls | Volné jízdy | 18.46 | Nordiska Ungdomsspelen och Castor Cup (SWE) |
| Springs A Girls | Celkové | 18.46 | Nordiska Ungdomsspelen och Castor Cup (SWE) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.02.2022 | Mittpiruetten SWE |
Junior B1 Women | 5 | 29.35 |
Free Skating 5 (29.35)
|
| 06–07.11.2021 | Draktrofén ES-Morgondagare Klubb SWE |
Junior B1 Women | 3 | 26.67 |
Free Skating 3 (26.67)
|
| 09–10.10.2021 | Sundsvallscupen SWE |
Junior B1 Women | 4 | 26.18 |
Free Skating 4 (26.18)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.02–01.03.2020 | Guldhoppet 2020 klubbtävling SWE |
Junior B1 Women | 10 | 24.05 |
Free Skating 10 (24.05)
|
| 22–23.02.2020 | Castor Cup Interclubtävling SWE |
Junior B1 Women | 3 | 30.85 |
Free Skating 3 (30.85)
|
| 08–09.02.2020 | Mittpiruetten Klubb 2020 SWE |
Junior B1 Women | 9 | 26.97 |
Free Skating 9 (26.97)
|
| 23–24.11.2019 | Umeskäret Klubbtävling SWE |
Junior B1 Women | 5 | 31.99 |
Free Skating 5 (31.99)
|
| 09–10.11.2019 | Istappen SWE |
Junior B1 Women | 4 | 30.73 |
Free Skating 4 (30.73)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–24.02.2019 | NORDISKA UNGSDOMSSPELEN 2019 SWE |
Springs Girls | 3 | 23.32 |
Free Skating 3 (23.32)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Nordiska Ungdomsspelen och Castor Cup SWE |
Springs A Girls | 10 | 18.46 |
Free Skating 10 (18.46)
|