Federica MAGNIFICO neaktivní Access
2003-03-10 Monza ITA 157 cm La Conversion ⛸ od 2007 pupil
Trenér: Mathieu Delcambre, Merovee Ephrem Choreograf: Merovee Ephrem
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 45.15neoficiálníoficiální 35.55 | Coupe du Printemps 2018 (LUX) | 2017/2018 |
| Junior Women | Volné jízdy | 73.42neoficiálníoficiální 65.04 | Coupe du Printemps 2018 (LUX) | 2017/2018 |
| Junior Women | Celkové | 118.57neoficiálníoficiální 100.59 | Coupe du Printemps 2018 (LUX) | 2017/2018 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 30.95neoficiální | MERANO CUP 2015 (Merano/ITA) | 2015/2016 |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 46.93neoficiální | 19° Merano Cup 2016 (Merano/ITA) | 2016/2017 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 77.19neoficiální | MERANO CUP 2015 (Merano/ITA) | 2015/2016 |
| Cadet U14 | Krátce program | 34.56neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet U14 | Volné jízdy | 57.84neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet U14 | Celkové | 92.40neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cubs Girls | Celkové | 32.86neoficiální | ROOSTER CUP 2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Junior | Krátce program | 40.80neoficiální | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior | Volné jízdy | 73.88neoficiální | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior | Celkové | 100.57neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) | 2020/2021 |
| Junior Sev Women | Krátce program | 47.34neoficiální | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Sev Women | Volné jízdy | 77.47neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Sev Women | Celkové | 122.55neoficiální | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Women | Krátce program | 36.64neoficiální | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Women | Volné jízdy | 66.99neoficiální | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Women | Celkové | 103.63neoficiální | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Women Swiss Ice Skating | Krátce program | 36.86neoficiální | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior Women Swiss Ice Skating | Volné jízdy | 69.73neoficiální | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior Women Swiss Ice Skating | Celkové | 106.59neoficiální | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini | Krátce program | 28.44neoficiální | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Mini | Volné jízdy | 48.70neoficiální | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Mini | Celkové | 77.14neoficiální | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Mini Girls U12 | Krátce program | 29.12neoficiální | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2014/2015 |
| Mini Girls U12 | Volné jízdy | 47.70neoficiální | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2014/2015 |
| Mini Girls U12 | Celkové | 76.82neoficiální | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2014/2015 |
| Mini Sev | Krátce program | 25.24neoficiální | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Mini Sev | Volné jízdy | 43.88neoficiální | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Mini Sev | Celkové | 69.12neoficiální | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Minime "argent" Women | Krátce program | 23.01neoficiální | Tournoi de France -13ans (FRA) | 2013/2014 |
| Minime "argent" Women | Volné jízdy | 41.22neoficiální | Tournoi de France -13ans (FRA) | 2013/2014 |
| Minime "argent" Women | Celkové | 64.23neoficiální | Tournoi de France -13ans (FRA) | 2013/2014 |
| Minime Argent Filles | Krátce program | 27.66neoficiální | Championnats de France 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Minime Argent Filles | Volné jízdy | 47.53neoficiální | Championnats de France 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Minime Argent Filles | Celkové | 75.19neoficiální | Championnats de France 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Volné jízdy | 54.68neoficiální | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Krátce program | 36.20neoficiální | Dreitannen Cup (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Celkové | 89.44neoficiální | Dreitannen Cup (SUI) | 2015/2016 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 31.22neoficiální | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 57.27neoficiální | 56ème Championnat romand (SUI) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior | Krátce program | 36.16neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Junior | Volné jízdy | 64.41neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Junior | Celkové | 100.57neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Junior Women | Krátce program | 34.73neoficiální | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 64.37neoficiální | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Junior Women | Celkové | 99.10neoficiální | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 36.64neoficiální | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Women | Krátce program | 34.27neoficiální | Championnats Romands 2019 (SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 66.99neoficiální | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 66.73neoficiální | Championnats Romands 2019 (SUI) |
| Junior Women | Celkové | 103.63neoficiální | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Women Swiss Ice Skating | Krátce program | 36.86neoficiální | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Junior Women Swiss Ice Skating | Volné jízdy | 69.73neoficiální | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Junior Women Swiss Ice Skating | Celkové | 106.59neoficiální | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior | Krátce program | 40.80neoficiální | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Junior | Volné jízdy | 73.88neoficiální | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Junior Sev Women | Krátce program | 47.34neoficiální | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Junior Sev Women | Volné jízdy | 77.47neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Junior Sev Women | Celkové | 122.55neoficiální | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Junior Women | Krátce program | 45.15neoficiální | Coupe du Printemps 2018 (LUX) |
| Junior Women | Volné jízdy | 73.42neoficiální | Coupe du Printemps 2018 (LUX) |
| Junior Women | Celkové | 118.57neoficiální | Coupe du Printemps 2018 (LUX) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 26.82neoficiální | 19° Merano Cup 2016 (Merano/ITA) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 46.93neoficiální | 19° Merano Cup 2016 (Merano/ITA) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 73.75neoficiální | 19° Merano Cup 2016 (Merano/ITA) |
| Junior Sev Women | Krátce program | 38.54neoficiální | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Junior Sev Women | Volné jízdy | 69.33neoficiální | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Junior Sev Women | Celkové | 107.87neoficiální | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Junior Women | Krátce program | 35.55oficiální | ISU JGP Pokal der Blauen Schwerter 2016 (Dresden/GER) |
| Junior Women | Volné jízdy | 65.04oficiální | ISU JGP Pokal der Blauen Schwerter 2016 (Dresden/GER) |
| Junior Women | Celkové | 100.59oficiální | ISU JGP Pokal der Blauen Schwerter 2016 (Dresden/GER) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 30.95neoficiální | MERANO CUP 2015 (Merano/ITA) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 46.24neoficiální | MERANO CUP 2015 (Merano/ITA) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 77.19neoficiální | MERANO CUP 2015 (Merano/ITA) |
| Cadet U14 | Krátce program | 34.56neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadet U14 | Volné jízdy | 57.84neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadet U14 | Celkové | 92.40neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Volné jízdy | 54.68neoficiální | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Krátce program | 36.20neoficiální | Dreitannen Cup (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Celkové | 89.44neoficiální | Dreitannen Cup (SUI) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Mini Girls U12 | Krátce program | 29.12neoficiální | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls U12 | Volné jízdy | 47.70neoficiální | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls U12 | Celkové | 76.82neoficiální | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Mini | Krátce program | 28.44neoficiální | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
| Mini | Volné jízdy | 48.70neoficiální | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
| Mini | Celkové | 77.14neoficiální | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
| Mini Sev | Krátce program | 25.24neoficiální | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Mini Sev | Volné jízdy | 43.88neoficiální | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Mini Sev | Celkové | 69.12neoficiální | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Minime "argent" Women | Krátce program | 23.01neoficiální | Tournoi de France -13ans (FRA) |
| Minime "argent" Women | Volné jízdy | 41.22neoficiální | Tournoi de France -13ans (FRA) |
| Minime "argent" Women | Celkové | 64.23neoficiální | Tournoi de France -13ans (FRA) |
| Minime Argent Filles | Krátce program | 27.66neoficiální | Championnats de France 2014 (FRA) |
| Minime Argent Filles | Volné jízdy | 47.53neoficiální | Championnats de France 2014 (FRA) |
| Minime Argent Filles | Celkové | 75.19neoficiální | Championnats de France 2014 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls | Volné jízdy | 32.86neoficiální | ROOSTER CUP 2013 (FRA) |
| Cubs Girls | Celkové | 32.86neoficiální | ROOSTER CUP 2013 (FRA) |
| Mini | Krátce program | 22.20neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini | Volné jízdy | 40.40neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini | Celkové | 62.60neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls | Volné jízdy | 22.68neoficiální | ROOSTER CUP 2012 (FRA) |
| Cubs Girls | Celkové | 22.68neoficiální | ROOSTER CUP 2012 (FRA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Junior Women |
Free Skating 3 (57.27) Short Program 3 (31.22)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30–31.01.2021 | LUGANO CUP 2020 -2021 SUI |
Junior | 7 | 100.57 |
Short Program 7 (36.16) Free Skating 7 (64.41)
|
| 09–11.10.2020 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Junior | ODS | ||
| 18–20.09.2020 | Dreitannen-Cup 2020 SUI |
Junior Women | 12 | 99.10 |
Short Program 12 (34.73) Free Skating 11 (64.37)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.02.2020 | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 Nat. 10 Monthey/SUI |
Junior Women | 10 | 103.63 |
Short Program 14 (36.64) Free Skating 8 (66.99)
|
| 19–22.12.2019 | Championnats Romands 2019 SUI |
Junior Women |
Free Skating 3 (66.73) Short Program 10 (34.27)
|
||
| 12–15.12.2019 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Junior Women Swiss Ice Skating | 4 | 106.59 |
Short Program 8 (36.86) Free Skating 3 (69.73)
|
| 08–10.11.2019 | 16. Eulach Cup SUI |
Junior Women | ODS |
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Junior Women |
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–18.03.2018 | Coupe du Printemps 2018 LUX |
Junior Women | 7 | 118.57 |
Short Program 7 (45.15) Free Skating 8 (73.42)
|
| 06–07.01.2018 | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 Nationals SUI |
Junior Women |
Free Skating 6 (70.36) Short Program 6 (41.38)
|
||
| 08–10.12.2017 | Coupe d'Erguël 2017 SUI |
Junior |
Free Skating 2 (73.88) Short Program 3 (40.80)
|
||
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Junior Sev Women | 2 | 122.55 |
Short Program 1 (47.34) Free Skating 2 (75.21)
|
| 24–26.11.2017 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 SUI |
Junior Sev Women | 1 | 117.05 |
Short Program 2 (39.58) Free Skating 1 (77.47)
|
| 10–12.11.2017 | Championnats romands 2018, Sion SUI |
Junior Women |
Free Skating 3 (70.97) Short Program 7 (35.61)
|
||
| 07–08.10.2017 | TICINO CUP 2017 SUI |
Junior | ODS | ||
| 22–24.09.2017 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Junior Sev Women | 4 | 109.69 |
Short Program 7 (39.12) Free Skating 6 (70.57)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.01.2017 | Championnats suisses 2017, Lugano Nationals SUI |
Junior Women |
Short Program 5 (41.43) Free Skating 3 (74.66)
|
||
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Junior Sev Women | 2 | 107.87 |
Short Program 3 (38.54) Free Skating 2 (69.33)
|
| 02–04.12.2016 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre SUI |
Junior Women |
Free Skating 1 (69.18) Short Program 4 (37.25)
|
||
| 10–13.11.2016 | 19° Merano Cup 2016 Merano/ITA |
Advanced Novice Girls | 11 | 73.75 |
Short Program 10 (26.82) Free Skating 11 (46.93)
|
| 04–06.11.2016 | Championnats romands 2017 SUI |
Junior Women |
Free Skating 2 (70.79) Short Program 7 (35.06)
|
||
| 21–23.10.2016 | Montalin Cup 2016 SUI |
Junior Sev Women | ODS | ||
| 05–08.10.2016 | ISU JGP Pokal der Blauen Schwerter 2016 Dresden/GER |
Junior Women | 28 | 100.59 |
Short Program 29 (35.55) Free Skating 29 (65.04)
|
| 24–27.08.2016 | ISU JGP St. Gervais 2016 St. Gervais/FRA |
Junior Women | 15 | 98.06 |
Short Program 18 (33.57) Free Skating 14 (64.49)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–24.01.2016 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 🥇 Nat. champion SUI |
Cadet U14 | 1 | 92.40 |
Short Program 1 (34.56) Free Skating 2 (57.84)
|
| 28–29.11.2015 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 SUI |
Nachwuchs Girls Sev U14 | 1 | 86.10 |
Short Program 1 (31.42) Free Skating 1 (54.68)
|
| 12–15.11.2015 | MERANO CUP 2015 Merano/ITA |
Advanced Novice Girls | 10 | 77.19 |
Short Program 4 (30.95) Free Skating 16 (46.24)
|
| 18–20.09.2015 | Dreitannen Cup SUI |
Nachwuchs Sev Girls U14 | 1 | 89.44 |
Short Program 1 (36.20) Free Skating 2 (53.24)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.01–01.02.2015 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend 🥇 Nat. champion SUI |
Mini Girls U12 | 1 | 76.82 |
Short Program 1 (29.12) Free Skating 3 (47.70)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.03–30.09.2014 | Championnats de France 2014 FRA |
Minime Argent Filles | 7 | 75.19 |
Short Program 8 (27.66) Free Skating 7 (47.53)
|
| 31.01–02.02.2014 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 🏅 Nat. 2 SUI |
Mini | 2 | 77.14 |
Short Program 2 (28.44) Free Skating 2 (48.70)
|
| 07–08.12.2013 | Tournoi de France -13ans FRA |
Minime "argent" Women | 8 | 64.23 |
Short Program 8 (23.01) Free Skating 7 (41.22)
|
| 08–10.11.2013 | Eulach Cup 2013 SUI |
Mini Sev | 3 | 69.12 |
Short Program 3 (25.24) Free Skating 3 (43.88)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–28.04.2013 | ROOSTER CUP 2013 FRA |
Cubs Girls | 7 | 32.86 |
Free Skating 7 (32.86)
|
| 08–10.02.2013 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend Nat. 8 SUI |
Mini | 8 | 62.60 |
Short Program 10 (22.20) Free Skating 8 (40.40)
|
Sezóna 2011/2012
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–29.04.2012 | ROOSTER CUP 2012 FRA |
Cubs Girls | 22 | 22.68 |
Free Skating 22 (22.68)
|