Kimmy REPOND Access
2006-10-18 Basel 178 cm Basel student Žené žebříčky: #23 Senior Women (1557 pts, 2026/2027)
Trenér: Luca Dematte Bývalý(í) trenér(i): Jeromie Repond Choreograf: David Wilson
ISU rekordy & statistiky
| Výkon | Kategorie | Pořadí | Skóre | Nastaveno na | Datum |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Women · Total | 83 | 196.02 | ISU World Championships 2024 | 22.03.2024 |
| Personal best ranking | Senior Women · Free Skating | 61 | 133.38 | ISU World Championships 2024 | 22.03.2024 |
| Personal best ranking | Senior Women · Short Program | 70 | 68.68 | ISU European Championships 2025 | 29.01.2025 |
| Season best ranking 2025/2026 | Senior Women · Total | 66 | 177.89 | ISU European Championships 2026 | 16.01.2026 |
| Season best ranking 2025/2026 | Senior Women · Free Skating | 64 | 118.61 | ISU European Championships 2026 | 16.01.2026 |
| Season best ranking 2025/2026 | Senior Women · Short Program | 80 | 59.28 | ISU European Championships 2026 | 14.01.2026 |
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Senior Women | Krátce program | 68.68oficiální | ISU European Figure Skating Championships 2025 (Tallinn/EST) | 2024/2025 |
| Senior Women | Volné jízdy | 133.38oficiální | ISU World Championships 2024 (Montreal/CAN) | 2023/2024 |
| Senior Women | Celkové | 196.02oficiální | ISU World Championships 2024 (Montreal/CAN) | 2023/2024 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 40.47neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2017 (Sofia/BUL) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 72.54neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2017 (Sofia/BUL) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 113.01neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2017 (Sofia/BUL) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Krátce program | 37.81neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Volné jízdy | 66.24neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Celkové | 102.74neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls I | Krátce program | 38.77neoficiální | Bavarian Open 2019 (Oberstdorf/GER) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Girls I | Volné jízdy | 76.95neoficiální | Bavarian Open 2019 (Oberstdorf/GER) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Girls I | Celkové | 115.72neoficiální | Bavarian Open 2019 (Oberstdorf/GER) | 2018/2019 |
| Advanced Novices Girls | Krátce program | 37.59neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Advanced Novices Girls | Volné jízdy | 65.73neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Advanced Novices Girls | Celkové | 103.32neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Cubs Girls | Celkové | 43.53neoficiální | 9Th Rooster Cup - 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| FS Advanced Novice Girls | Krátce program | 39.44neoficiální | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) | 2019/2020 |
| FS Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 71.03neoficiální | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) | 2019/2020 |
| FS Advanced Novice Girls | Celkové | 110.47neoficiální | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) | 2019/2020 |
| Junior Women | Krátce program | 60.82oficiální | ISU World Junior Figure Skating Championships 2022 (Tallinn/EST) | 2021/2022 |
| Junior Women | Volné jízdy | 122.36oficiální | ISU World Junior Figure Skating Championships 2023 (Calgary, AB/CAN) | 2022/2023 |
| Junior Women | Celkové | 180.45oficiální | ISU JGP Solidarity Cup 2022 (Gdansk/POL) | 2022/2023 |
| October 7, 2023 Saitama Super Arena Women | Celkové | 122.63neoficiální | Japan Open 2023 (Saitama/JPN) | 2023/2024 |
Nejlepší výsledky 2026/2027
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Krátce program | 62.73oficiální | Budapest Trophy 2026 (Budapest/HUN) |
| Senior Women | Volné jízdy | 116.13oficiální | Budapest Trophy 2026 (Budapest/HUN) |
| Senior Women | Celkové | 178.86oficiální | Budapest Trophy 2026 (Budapest/HUN) |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Krátce program | 59.28oficiální | ISU European Championships 2026 (Sheffield/GBR) |
| Senior Women | Volné jízdy | 118.61oficiální | ISU European Championships 2026 (Sheffield/GBR) |
| Senior Women | Celkové | 177.89oficiální | ISU European Championships 2026 (Sheffield/GBR) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Krátce program | 68.68oficiální | ISU European Figure Skating Championships 2025 (Tallinn/EST) |
| Senior Women | Volné jízdy | 128.20oficiální | ISU GP Cup of China 2024 (Chongqing/CHN) |
| Senior Women | Celkové | 195.91oficiální | ISU GP Cup of China 2024 (Chongqing/CHN) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| October 7, 2023 Saitama Super Arena Women | Volné jízdy | 122.63neoficiální | Japan Open 2023 (Saitama/JPN) |
| October 7, 2023 Saitama Super Arena Women | Celkové | 122.63neoficiální | Japan Open 2023 (Saitama/JPN) |
| Senior Women | Krátce program | 62.64oficiální | ISU World Championships 2024 (Montreal/CAN) |
| Senior Women | Volné jízdy | 133.38oficiální | ISU World Championships 2024 (Montreal/CAN) |
| Senior Women | Celkové | 196.02oficiální | ISU World Championships 2024 (Montreal/CAN) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 59.39oficiální | ISU JGP Solidarity Cup 2022 (Gdansk/POL) |
| Junior Women | Volné jízdy | 122.36oficiální | ISU World Junior Figure Skating Championships 2023 (Calgary, AB/CAN) |
| Junior Women | Celkové | 180.45oficiální | ISU JGP Solidarity Cup 2022 (Gdansk/POL) |
| Senior Women | Krátce program | 63.83oficiální | ISU European Figure Skating Championships 2023 (Espoo/FIN) |
| Senior Women | Volné jízdy | 131.34oficiální | ISU World Figure Skating Championships 2023 (Saitama/JPN) |
| Senior Women | Celkové | 194.09oficiální | ISU World Figure Skating Championships 2023 (Saitama/JPN) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 60.82oficiální | ISU World Junior Figure Skating Championships 2022 (Tallinn/EST) |
| Junior Women | Volné jízdy | 116.28oficiální | ISU World Junior Figure Skating Championships 2022 (Tallinn/EST) |
| Junior Women | Celkové | 177.10oficiální | ISU World Junior Figure Skating Championships 2022 (Tallinn/EST) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| FS Advanced Novice Girls | Krátce program | 39.44neoficiální | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) |
| FS Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 71.03neoficiální | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) |
| FS Advanced Novice Girls | Celkové | 110.47neoficiální | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 30.48neoficiální | 30th Golden Bear 2018 (CRO) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 72.41neoficiální | 30th Golden Bear 2018 (CRO) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 102.89neoficiální | 30th Golden Bear 2018 (CRO) |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Krátce program | 37.81neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Volné jízdy | 63.63neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Celkové | 101.44neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Advanced Novice Girls I | Krátce program | 38.77neoficiální | Bavarian Open 2019 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Volné jízdy | 76.95neoficiální | Bavarian Open 2019 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Celkové | 115.72neoficiální | Bavarian Open 2019 (Oberstdorf/GER) |
| FS Advanced Novice Girls | Krátce program | 39.43neoficiální | 12. Santa Claus Cup 2018_ISU (Budapest/HUN) |
| FS Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 62.39neoficiální | 12. Santa Claus Cup 2018_ISU (Budapest/HUN) |
| FS Advanced Novice Girls | Celkové | 101.82neoficiální | 12. Santa Claus Cup 2018_ISU (Budapest/HUN) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 40.47neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2017 (Sofia/BUL) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 72.54neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2017 (Sofia/BUL) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 113.01neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2017 (Sofia/BUL) |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Krátce program | 36.50neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Volné jízdy | 66.24neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Celkové | 102.74neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Advanced Novices Girls | Krátce program | 37.59neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Advanced Novices Girls | Volné jízdy | 65.73neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Advanced Novices Girls | Celkové | 103.32neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls | Volné jízdy | 43.53neoficiální | 9Th Rooster Cup - 2017 (FRA) |
| Cubs Girls | Celkové | 43.53neoficiální | 9Th Rooster Cup - 2017 (FRA) |
Sezóna 2026/2027
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–08.11.2026 | Albena Denkova CUP 2026 Sofia/BUL |
Senior Women | |||
| 16–18.10.2026 | Budapest Trophy 2026 Budapest/HUN |
Senior Women | 3 | 178.86 |
Short Program 6 (62.73) Free Skating 2 (116.13)
|
| 16–18.10.2026 | Budapest Trophy 2026 Budapest/HUN |
Senior Women | 3 | 178.86 |
Short Program 6 (62.73) Free Skating 2 (116.13)
|
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–22.02.2026 | Olympic Winter Games 2026 Milano Cortina/ITA |
Senior Women | 23 | 159.54 |
Short Program 21 (59.20) Free Skating 23 (100.34)
|
| 13–18.01.2026 | ISU European Championships 2026 Sheffield/GBR |
Senior Women | 7 | 177.89 |
Short Program 6 (59.28) Free Skating 9 (118.61)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–30.03.2025 | ISU World Figure Skating Championships 2025 Boston, MA/USA |
Senior Women | 12 | 183.33 |
Short Program 10 (67.42) Free Skating 15 (115.91)
|
| 28.01–02.02.2025 | ISU European Figure Skating Championships 2025 Tallinn/EST |
Senior Women | 4 | 186.64 |
Short Program 3 (68.68) Free Skating 5 (117.96)
|
| 22–24.11.2024 | ISU GP Cup of China 2024 Chongqing/CHN |
Senior Women | 6 | 195.91 |
Short Program 6 (67.71) Free Skating 5 (128.20)
|
| 25–27.10.2024 | ISU GP Skate Canada International 2024 Halifax/CAN |
Senior Women | 4 | 191.07 |
Short Program 3 (66.94) Free Skating 5 (124.13)
|
| 11–13.10.2024 | Budapest Trophy 2024 Budapest/HUN |
Senior Women | 2 | 190.09 |
Short Program 3 (66.04) Free Skating 1 (124.05)
|
| 18–21.09.2024 | 56. Nebelhorn Trophy 2024 Oberstdorf/GER |
Senior Women | 6 | 172.32 |
Short Program 10 (53.45) Free Skating 6 (118.87)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–24.03.2024 | ISU World Championships 2024 Montreal/CAN |
Senior Women | 5 | 196.02 |
Short Program 12 (62.64) Free Skating 4 (133.38)
|
| 08–14.01.2024 | ISU European Championships 2024 Kaunas/LTU |
Senior Women | 7 | 180.82 |
Short Program 8 (60.34) Free Skating 7 (120.48)
|
| 03–05.11.2023 | ISU GP Grandprix de France 2023 Angers/FRA |
Senior Women | 10 | 164.63 |
Short Program 10 (50.64) Free Skating 9 (113.99)
|
| 07.10.2023 | Japan Open 2023 JPN |
Senior Women | 5 | 122.63 |
Free Skating 5 (122.63)
|
| 07.10.2023 | Japan Open 2023 Saitama/JPN |
October 7, 2023 Saitama Super Arena Women | 5 | 122.63 |
Free Skating 5 (122.63)
|
| 07.10.2023 | Japan Open 2023 Saitama/JPN |
Senior Women |
Free Skating 5 (122.63)
|
||
| 20–23.09.2023 | 55. Nebelhorn-Trophy 2023 Oberstdorf/GER |
Senior Women | 2 | 191.94 |
Short Program 3 (61.55) Free Skating 1 (130.39)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–25.03.2023 | ISU World Figure Skating Championships 2023 Saitama/JPN |
Senior Women | 8 | 194.09 |
Free Skating 8 (131.34) Short Program 13 (62.75)
|
| 27.02–05.03.2023 | ISU World Junior Figure Skating Championships 2023 Calgary, AB/CAN |
Junior Women | 7 | 180.32 |
Short Program 10 (57.96) Free Skating 6 (122.36)
|
| 23–29.01.2023 | ISU European Figure Skating Championships 2023 Espoo/FIN |
Senior Women | 3 | 192.51 |
Short Program 3 (63.83) Free Skating 2 (128.68)
|
| 09–13.11.2022 | ISU CS Icechallenge 2022 Graz/AUT |
Senior Women | 3 | 169.35 |
Short Program 9 (53.22) Free Skating 2 (116.13)
|
| 14–16.10.2022 | Seat Budapest Trophy Budapest/HUN |
Senior Women | 2 | 177.74 |
Short Program 1 (60.86) Free Skating 3 (116.88)
|
| 28.09–01.10.2022 | ISU JGP Solidarity Cup 2022 Gdansk/POL |
Junior Women | 4 | 180.45 |
Short Program 7 (59.39) Free Skating 4 (121.06)
|
| 07–10.09.2022 | ISU JGP Riga Cup 2022 Riga/LAT |
Junior Women | 6 | 168.96 |
Short Program 4 (58.88) Free Skating 6 (110.08)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–17.04.2022 | ISU World Junior Figure Skating Championships 2022 Tallinn/EST |
Junior Women | 7 | 177.10 |
Short Program 8 (60.82) Free Skating 7 (116.28)
|
| 06–12.12.2021 | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 Budapest/HUN |
Junior Women | 2 | 170.79 |
Short Program 5 (57.67) Free Skating 1 (113.12)
|
| 01–04.09.2021 | ISU JGP Kosice 2021 Kosice/SVK |
Junior Women | 8 | 155.06 |
Short Program 8 (51.97) Free Skating 8 (103.09)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–20.10.2019 | HALLOWEEN CUP 2019 HUN |
FS Advanced Novice Girls | 1 | 110.47 |
Short Program 1 (39.44) Free Skating 1 (71.03)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–31.03.2019 | Egna Spring Trophy ITA |
Advanced Novice Girls - 2° Group | 1 | 101.44 |
Short Program 1 (37.81) Free Skating 1 (63.63)
|
| 05–10.02.2019 | Bavarian Open 2019 Oberstdorf/GER |
Advanced Novice Girls I | 1 | 115.72 |
Short Program 2 (38.77) Free Skating 1 (76.95)
|
| 02–07.12.2018 | 12. Santa Claus Cup 2018_ISU Budapest/HUN |
FS Advanced Novice Girls | 1 | 101.82 |
Short Program 1 (39.43) Free Skating 1 (62.39)
|
| 25–28.10.2018 | 30th Golden Bear 2018 CRO |
Advanced Novice Girls | 2 | 102.89 |
Short Program 8 (30.48) Free Skating 1 (72.41)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.04.2018 | 10th Rooster Cup - 2018 FRA |
Advanced Novices Girls | 4 | 103.32 |
Short Program 3 (37.59) Free Skating 3 (65.73)
|
| 04–08.04.2018 | Egna Spring Trophy ITA |
Advanced Novice Girls - 2° Group | 2 | 102.74 |
Short Program 1 (36.50) Free Skating 3 (66.24)
|
| 31.10–04.11.2017 | Denkova-Staviski Cup 2017 Sofia/BUL |
Advanced Novice Girls | 1 | 113.01 |
Short Program 1 (40.47) Free Skating 1 (72.54)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.04.2017 | 9Th Rooster Cup - 2017 FRA |
Cubs Girls | 1 | 43.53 |
Free Skating 1 (43.53)
|
Minimální požadavky ISU na mistrovství ⓘ
World Championships — Women
17.03.2027 · Tampere, FIN
92.14 / 88.00 minimum✓ splněno
poslední datum pro dosažení: 17.02.2027
Short Program
32.67Budapest Trophy 2026 (Budapest/HUN)
Free Skating
59.47ISU European Championships 2026 (Sheffield/GBR)
European Championships — Women
27.01.2027 · Lausanne, SUI
92.14 / 75.00 minimum✓ splněno
poslední datum pro dosažení: 30.12.2026
Short Program
32.67Budapest Trophy 2026 (Budapest/HUN)
Free Skating
59.47ISU European Championships 2026 (Sheffield/GBR)
