Anna la PORTA neaktivní Access
2004-07-10 Milan ITA 164 cm Basel ⛸ od 2011 high school student Žené žebříčky: #211 Senior Women (108 pts, 2021/2022)
Trenér: Xavier Dias Bývalý(í) trenér(i): Ilaria Ponti, Rosa Strickler Choreograf: Mérovée Ephrem
ISU rekordy & statistiky
| Výkon | Kategorie | Pořadí | Skóre | Nastaveno na | Datum |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Women · Total | 331 | 150.25 | ISU JGP Krasnoyarsk 2021 | 18.09.2021 |
| Personal best ranking | Senior Women · Free Skating | 359 | 96.70 | ISU JGP Krasnoyarsk 2021 | 18.09.2021 |
| Personal best ranking | Senior Women · Short Program | 336 | 53.55 | ISU JGP Krasnoyarsk 2021 | 17.09.2021 |
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 55.93neoficiálníoficiální 53.55 | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) | 2019/2020 |
| Junior Women | Volné jízdy | 96.70oficiální | ISU JGP Krasnoyarsk 2021 (Krasnoyarsk/RUS) | 2021/2022 |
| Junior Women | Celkové | 151.63neoficiálníoficiální 150.25 | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) | 2019/2020 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 3b | Celkové | 24.51neoficiální | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 26.89neoficiální | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 53.20neoficiální | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 80.09neoficiální | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Krátce program | 30.99neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Volné jízdy | 50.63neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Celkové | 81.62neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) | 2017/2018 |
| Cadet U14 | Krátce program | 34.40neoficiální | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet U14 | Volné jízdy | 57.29neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet U14 | Celkové | 90.25neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| FS Junior Women | Krátce program | 42.13neoficiální | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) | 2019/2020 |
| FS Junior Women | Volné jízdy | 85.55neoficiální | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) | 2019/2020 |
| FS Junior Women | Celkové | 127.68neoficiální | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) | 2019/2020 |
| Junior | Krátce program | 56.53neoficiální | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior | Volné jízdy | 84.69neoficiální | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior | Celkové | 141.22neoficiální | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior Sev Women | Krátce program | 42.00neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Sev Women | Volné jízdy | 73.80neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Sev Women | Celkové | 115.80neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Swiss Ice Skating Women | Krátce program | 46.05neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Swiss Ice Skating Women | Volné jízdy | 85.98neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Swiss Ice Skating Women | Celkové | 132.03neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Women | Krátce program | 56.91neoficiální | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Women | Volné jízdy | 89.85neoficiální | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Women | Celkové | 146.76neoficiální | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Women I | Krátce program | 47.64neoficiální | Bavarian Open 2019 (Oberstdorf/GER) | 2018/2019 |
| Junior Women I | Volné jízdy | 79.83neoficiální | Bavarian Open 2019 (Oberstdorf/GER) | 2018/2019 |
| Junior Women I | Celkové | 127.47neoficiální | Bavarian Open 2019 (Oberstdorf/GER) | 2018/2019 |
| Mini Sev | Krátce program | 22.64neoficiální | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Mini Sev | Volné jízdy | 41.48neoficiální | Montalin Cup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Mini Sev | Celkové | 63.98neoficiální | Montalin Cup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Girls U14 | Krátce program | 36.43neoficiální | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Girls U14 | Volné jízdy | 62.59neoficiální | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Girls U14 | Celkové | 99.02neoficiální | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev U14 | Krátce program | 35.01neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev U14 | Volné jízdy | 64.17neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev U14 | Celkové | 99.18neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev U14 Girls | Krátce program | 32.72neoficiální | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev U14 Girls | Volné jízdy | 60.59neoficiální | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev U14 Girls | Celkové | 93.31neoficiální | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Krátce program | 30.43neoficiální | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Volné jízdy | 57.57neoficiální | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Celkové | 88.00neoficiální | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Senior | Krátce program | 52.10neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Senior | Volné jízdy | 84.85neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Senior | Celkové | 136.95neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Senior Women | Krátce program | 43.00neoficiální | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) | 2021/2022 |
| Senior Women | Krátce program | 49.23neoficiálníoficiální 45.69 | Sofia Trophy 2021 (BUL) | 2020/2021 |
| Senior Women | Volné jízdy | 91.05neoficiální | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) | 2021/2022 |
| Senior Women | Volné jízdy | 94.27oficiální | Nebelhorn Trophy 2020 (Oberstdorf/GER) | 2020/2021 |
| Senior Women | Celkové | 134.05neoficiální | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) | 2021/2022 |
| Senior Women | Celkové | 139.96oficiální | Nebelhorn Trophy 2020 (Oberstdorf/GER) | 2020/2021 |
| Sev Girls Mini U12 | Krátce program | 25.26neoficiální | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Girls Mini U12 | Volné jízdy | 42.62neoficiální | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Girls Mini U12 | Celkové | 67.88neoficiální | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Junior Women | Krátce program | 37.27neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Junior Women | Volné jízdy | 78.64neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Junior Women | Celkové | 115.91neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini | Krátce program | 25.68neoficiální | Kolin Trophy 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Mini | Volné jízdy | 42.10neoficiální | Kolin Trophy 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Mini | Celkové | 67.78neoficiální | Kolin Trophy 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Women Nw U14 | Krátce program | 31.32neoficiální | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Sev Women Nw U14 | Volné jízdy | 57.97neoficiální | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Sev Women Nw U14 | Celkové | 89.29neoficiální | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| U14 Nachwuchs Sev Girls | Krátce program | 31.14neoficiální | Montalin Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| U14 Nachwuchs Sev Girls | Volné jízdy | 57.07neoficiální | Montalin Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| U14 Nachwuchs Sev Girls | Celkové | 88.21neoficiální | Montalin Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 53.55oficiální | ISU JGP Krasnoyarsk 2021 (Krasnoyarsk/RUS) |
| Junior Women | Volné jízdy | 96.70oficiální | ISU JGP Krasnoyarsk 2021 (Krasnoyarsk/RUS) |
| Junior Women | Celkové | 150.25oficiální | ISU JGP Krasnoyarsk 2021 (Krasnoyarsk/RUS) |
| Senior Women | Krátce program | 43.00neoficiální | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) |
| Senior Women | Krátce program | 43.84neoficiální | 13th Tirnavia Ice Cup (International) (Trnava/SVK) |
| Senior Women | Volné jízdy | 91.05neoficiální | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) |
| Senior Women | Volné jízdy | 80.22neoficiální | 13th Tirnavia Ice Cup (International) (Trnava/SVK) |
| Senior Women | Celkové | 134.05neoficiální | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) |
| Senior Women | Celkové | 124.06neoficiální | 13th Tirnavia Ice Cup (International) (Trnava/SVK) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior | Krátce program | 42.37neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Junior | Volné jízdy | 82.94neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Junior | Celkové | 125.31neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Senior | Krátce program | 52.10neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Senior | Volné jízdy | 84.85neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Senior | Celkové | 136.95neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Senior Women | Krátce program | 49.23neoficiálníoficiální 45.69 | Sofia Trophy 2021 (BUL) |
| Senior Women | Volné jízdy | 94.27oficiální | Nebelhorn Trophy 2020 (Oberstdorf/GER) |
| Senior Women | Celkové | 139.96oficiální | Nebelhorn Trophy 2020 (Oberstdorf/GER) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| FS Junior Women | Krátce program | 42.13neoficiální | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) |
| FS Junior Women | Volné jízdy | 85.55neoficiální | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) |
| FS Junior Women | Celkové | 127.68neoficiální | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) |
| Junior | Krátce program | 56.53neoficiální | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Junior | Volné jízdy | 84.69neoficiální | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Junior | Celkové | 141.22neoficiální | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Junior Women | Krátce program | 55.93neoficiálníoficiální 44.39 | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
| Junior Women | Krátce program | 56.91neoficiální | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 89.85neoficiální | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 95.70neoficiálníoficiální 88.60 | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
| Junior Women | Celkové | 146.76neoficiální | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Women | Celkové | 151.63neoficiálníoficiální 132.99 | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Sev Women | Krátce program | 42.00neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Junior Sev Women | Volné jízdy | 73.80neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Junior Sev Women | Celkové | 115.80neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Junior Swiss Ice Skating Women | Krátce program | 46.05neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Junior Swiss Ice Skating Women | Volné jízdy | 85.98neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Junior Swiss Ice Skating Women | Celkové | 132.03neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Junior Women | Krátce program | 49.22neoficiální | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 (SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 85.77neoficiální | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 (SUI) |
| Junior Women | Celkové | 44.34neoficiální | Coupe du Printemps 2019 (LUX) |
| Junior Women I | Krátce program | 47.64neoficiální | Bavarian Open 2019 (Oberstdorf/GER) |
| Junior Women I | Volné jízdy | 79.83neoficiální | Bavarian Open 2019 (Oberstdorf/GER) |
| Junior Women I | Celkové | 127.47neoficiální | Bavarian Open 2019 (Oberstdorf/GER) |
| Sev Junior Women | Krátce program | 37.27neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Women | Volné jízdy | 78.64neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Women | Celkové | 115.91neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 26.89neoficiální | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 53.20neoficiální | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 80.09neoficiální | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Krátce program | 30.99neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Volné jízdy | 50.63neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Celkové | 81.62neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Cadet U14 | Krátce program | 34.40neoficiální | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Cadet U14 | Volné jízdy | 53.09neoficiální | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Cadet U14 | Celkové | 87.49neoficiální | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 | Krátce program | 36.43neoficiální | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 | Volné jízdy | 62.59neoficiální | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 | Celkové | 99.02neoficiální | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Sev U14 | Krátce program | 35.01neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Nachwuchs Sev U14 | Volné jízdy | 64.17neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Nachwuchs Sev U14 | Celkové | 99.18neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Nachwuchs Sev U14 Girls | Krátce program | 32.72neoficiální | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev U14 Girls | Volné jízdy | 60.59neoficiální | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev U14 Girls | Celkové | 93.31neoficiální | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Krátce program | 30.43neoficiální | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Volné jízdy | 57.57neoficiální | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Celkové | 88.00neoficiální | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Sev Women Nw U14 | Krátce program | 31.32neoficiální | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Sev Women Nw U14 | Volné jízdy | 57.97neoficiální | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Sev Women Nw U14 | Celkové | 89.29neoficiální | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Sev Girls | Krátce program | 31.14neoficiální | Montalin Cup 2017 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Sev Girls | Volné jízdy | 57.07neoficiální | Montalin Cup 2017 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Sev Girls | Celkové | 88.21neoficiální | Montalin Cup 2017 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Krátce program | 32.96neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadet U14 | Volné jízdy | 57.29neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadet U14 | Celkové | 90.25neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Krátce program | 30.50neoficiální | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Volné jízdy | 52.70neoficiální | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Celkové | 81.54neoficiální | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Sev Nw U14 Women | Krátce program | 28.91neoficiální | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U14 Women | Volné jízdy | 55.80neoficiální | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U14 Women | Celkové | 84.71neoficiální | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Mini Sev | Krátce program | 22.64neoficiální | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Mini Sev | Volné jízdy | 41.48neoficiální | Montalin Cup 2015 (SUI) |
| Mini Sev | Celkové | 63.98neoficiální | Montalin Cup 2015 (SUI) |
| Sev Girls Mini U12 | Krátce program | 25.26neoficiální | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) |
| Sev Girls Mini U12 | Volné jízdy | 42.62neoficiální | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) |
| Sev Girls Mini U12 | Celkové | 67.88neoficiální | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) |
| Sev Mini | Krátce program | 25.68neoficiální | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| Sev Mini | Volné jízdy | 42.10neoficiální | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| Sev Mini | Celkové | 67.78neoficiální | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 3b | Volné jízdy | 24.51neoficiální | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) |
| 3b | Celkové | 24.51neoficiální | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.02.2022 | Merano Ice Trophy - Memorial Martina Barricelli Merano/ITA |
Junior Women | ODS | ||
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Junior Women | |||
| 03–05.12.2021 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 SUI |
Junior Women | 1 | 145.30 |
Short Program 1 (54.36) Free Skating 2 (90.94)
|
| 27–28.11.2021 | Swiss Elite Championships 2021 Nat. 6 Lucerne/SUI |
Senior Women | 6 | 134.05 |
Short Program 8 (43.00) Free Skating 5 (91.05)
|
| 28–31.10.2021 | 13th Tirnavia Ice Cup (International) Trnava/SVK |
Senior Women | 9 | 124.06 |
Short Program 9 (43.84) Free Skating 9 (80.22)
|
| 20–24.10.2021 | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR Nice/FRA |
Juniors Women | ODS | ||
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Junior Women |
Short Program 1 (49.57)
|
||
| 15–18.09.2021 | ISU JGP Krasnoyarsk 2021 Krasnoyarsk/RUS |
Junior Women | 9 | 150.25 |
Short Program 8 (53.55) Free Skating 9 (96.70)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02–03.03.2021 | Sofia Trophy 2021 BUL |
Senior Women | 7 | 134.10 |
Short Program 6 (49.23) Free Skating 10 (84.87)
|
| 30–31.01.2021 | LUGANO CUP 2020 -2021 SUI |
Junior | 3 | 125.31 |
Short Program 3 (42.37) Free Skating 3 (82.94)
|
| 09–11.10.2020 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Senior | 2 | 136.95 |
Short Program 1 (52.10) Free Skating 3 (84.85)
|
| 23–26.09.2020 | Nebelhorn Trophy 2020 Oberstdorf/GER |
Senior Women | 8 | 139.96 |
Short Program 10 (45.69) Free Skating 9 (94.27)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–23.02.2020 | CHALLENGE CUP 2020 The Hague/NED |
Junior Women | 5 | 151.63 |
Short Program 3 (55.93) Free Skating 6 (95.70)
|
| 01–02.02.2020 | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 🏅 Nat. 2 Monthey/SUI |
Junior Women | 2 | 146.76 |
Short Program 1 (56.91) Free Skating 2 (89.85)
|
| 13.12.2019 | 61. Grand Prix Bratislava 2019 SVK |
Junior Women | 2 | 128.63 |
Short Program 2 (42.80) Free Skating 2 (85.83)
|
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Junior Women | 1 | 145.27 |
Short Program 1 (56.28) Free Skating 1 (88.99)
|
| 17–20.10.2019 | HALLOWEEN CUP 2019 HUN |
FS Junior Women | 2 | 127.68 |
Short Program 10 (42.13) Free Skating 2 (85.55)
|
| 04–06.10.2019 | Ticino Cup BancaStato 2019 SUI |
Junior | 1 | 141.22 |
Short Program 1 (56.53) Free Skating 1 (84.69)
|
| 20–22.09.2019 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Junior Women | 2 | 134.67 |
Short Program 2 (48.76) Free Skating 2 (85.91)
|
| 11–14.09.2019 | ISU JGP Chelyabinsk 2019 Chelyabinsk/RUS |
Junior Women | 18 | 132.99 |
Short Program 18 (44.39) Free Skating 17 (88.60)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.03.2019 | Coupe du Printemps 2019 LUX |
Junior Women s Anna LA PORTA | 3 | 44.34 | |
| 05–10.02.2019 | Bavarian Open 2019 Oberstdorf/GER |
Junior Women I | 5 | 127.47 |
Short Program 6 (47.64) Free Skating 7 (79.83)
|
| 05–06.01.2019 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 Nationals SUI |
Junior Women |
Free Skating 2 (85.77) Short Program 2 (49.22)
|
||
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Junior Women | 4 | 115.91 |
Short Program 6 (37.27) Free Skating 3 (78.64)
|
| 29.11–02.12.2018 | 29. Flimser Trophy SUI |
Junior Swiss Ice Skating Women | 1 | 132.03 |
Short Program 2 (46.05) Free Skating 1 (85.98)
|
| 23–25.11.2018 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 SUI |
Junior Sev Women | 1 | 115.80 |
Short Program 1 (42.00) Free Skating 1 (73.80)
|
| 26–28.10.2018 | Montalin Cup 2018 SUI |
Junior Women | |||
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Junior Women | ODS |
Sezóna 2017/2018
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.01.2017 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 Nat. 4 SUI |
Cadet U14 | 4 | 90.25 |
Short Program 4 (32.96) Free Skating 4 (57.29)
|
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Nachwuchs Sev Girls U14 | 2 | 81.54 |
Short Program 4 (28.84) Free Skating 3 (52.70)
|
| 26–27.11.2016 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 SUI |
Nachwuchs Sev Girls U14 | 2 | 79.81 |
Short Program 2 (29.21) Free Skating 2 (50.60)
|
| 17–20.11.2016 | 20. Zueri Leu Cup 2016 SUI |
Sev Nw U14 Women | 1 | 84.71 |
Short Program 1 (28.91) Free Skating 2 (55.80)
|
| 21–23.10.2016 | Montalin Cup 2016 SUI |
Nachwuchs Sev Girls U14 | 2 | 81.14 |
Short Program 2 (30.50) Free Skating 2 (50.64)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–31.01.2016 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel Nat. 9 SUI |
Sev Girls Mini U12 | 9 | 67.88 |
Short Program 10 (25.26) Free Skating 10 (42.62)
|
| 15–17.01.2016 | Kolin Trophy 2016 SUI |
Sev Mini | 8 | 67.78 |
Short Program 6 (25.68) Free Skating 10 (42.10)
|
| 28–29.11.2015 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 SUI |
Mini Sev | 8 | 61.76 |
Short Program 8 (22.64) Free Skating 6 (39.12)
|
| 23–25.10.2015 | Montalin Cup 2015 SUI |
Mini Sev | 7 | 63.98 |
Short Program 6 (22.50) Free Skating 7 (41.48)
|
| 18–20.09.2015 | Dreitannen Cup SUI |
Mini Sev | 10 | 57.36 |
Short Program 13 (20.66) Free Skating 10 (36.70)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.11.2014 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 SUI |
3b | 3 | 24.51 |
Free Skating 3 (24.51)
|