Linda Valeria KAISER neaktivní Access
1999-12-22 Zurich 169 cm Zurich university student
Trenér: Denise Biellmann, Florent Amodio Bývalý(í) trenér(i): Anita Yamada, Bettina Ariza Hügin Choreograf: Salomé Brunner
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Seniors Women | Krátce program | 43.71neoficiální | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) | 2022/2023 |
| Seniors Women | Volné jízdy | 73.37neoficiální | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) | 2022/2023 |
| Seniors Women | Celkové | 117.08neoficiální | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) | 2022/2023 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Jugend (U13) Girls | Krátce program | 24.86neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Jugend (U13) Girls | Volné jízdy | 43.52neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Jugend (U13) Girls | Celkové | 68.38neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Junior Women | Krátce program | 37.75neoficiální | Schweizer Meisterschaften Junioren und Senioren B (SUI) | 2015/2016 |
| Junior Women | Volné jízdy | 68.72neoficiální | Schweizer Meisterschaften Junioren und Senioren B (SUI) | 2015/2016 |
| Junior Women | Celkové | 106.47neoficiální | Schweizer Meisterschaften Junioren und Senioren B (SUI) | 2015/2016 |
| Junior Women Sev | Krátce program | 42.31neoficiální | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) | 2015/2016 |
| Junior Women Sev | Volné jízdy | 63.77neoficiální | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) | 2015/2016 |
| Junior Women Sev | Celkové | 106.08neoficiální | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Girls U14 | Krátce program | 26.36neoficiální | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Girls U14 | Volné jízdy | 42.84neoficiální | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Girls U14 | Celkové | 69.20neoficiální | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Sev Girls | Krátce program | 22.06neoficiální | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Sev Girls | Volné jízdy | 43.80neoficiální | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Sev Girls | Celkové | 65.86neoficiální | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Krátce program | 24.54neoficiální | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Volné jízdy | 45.56neoficiální | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Celkové | 70.10neoficiální | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Senior | Krátce program | 40.67neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Senior | Krátce program | 33.54neoficiální | Swiss Championships 2019 (Wetzikon/SUI) | 2018/2019 |
| Senior | Volné jízdy | 89.16neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Senior | Volné jízdy | 68.33neoficiální | Swiss Championships 2019 (Wetzikon/SUI) | 2018/2019 |
| Senior | Celkové | 129.83neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Senior | Celkové | 101.87neoficiální | Swiss Championships 2019 (Wetzikon/SUI) | 2018/2019 |
| Senior Sev Women | Krátce program | 38.29neoficiální | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Senior Sev Women | Volné jízdy | 69.98neoficiální | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Senior Sev Women | Celkové | 108.27neoficiální | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Senior Swiss Ice Skating Women | Krátce program | 36.58neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Senior Swiss Ice Skating Women | Volné jízdy | 73.95neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Senior Swiss Ice Skating Women | Celkové | 110.53neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Senior Women | Krátce program | 50.48neoficiální | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) | 2022/2023 |
| Senior Women | Krátce program | 44.15neoficiální | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) | 2021/2022 |
| Senior Women | Volné jízdy | 90.81neoficiální | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Senior Women | Volné jízdy | 85.15neoficiální | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) | 2021/2022 |
| Senior Women | Celkové | 131.35neoficiální | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Senior Women | Celkové | 129.30neoficiální | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) | 2021/2022 |
| Senioren Women | Krátce program | 30.95neoficiální | Alpenpokal 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Senioren Women | Volné jízdy | 56.93neoficiální | Alpenpokal 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Senioren Women | Celkové | 87.88neoficiální | Alpenpokal 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Sev Jugend Women | Krátce program | 22.82neoficiální | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Sev Jugend Women | Volné jízdy | 40.96neoficiální | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Sev Jugend Women | Celkové | 63.78neoficiální | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Sev Junior Women | Krátce program | 37.84neoficiální | Eulachcup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Junior Women | Volné jízdy | 58.05neoficiální | Eulachcup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Junior Women | Celkové | 95.89neoficiální | Eulachcup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Senior Women | Krátce program | 36.93neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Senior Women | Volné jízdy | 58.80neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Senior Women | Celkové | 95.73neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Seniors Women | Krátce program | 38.04neoficiální | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Seniors Women | Volné jízdy | 64.15neoficiální | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Seniors Women | Celkové | 102.19neoficiální | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Krátce program | 43.91neoficiální | Swiss Elite Championships 2023 (Chur/SUI) |
| Senior Women | Krátce program | 50.48neoficiální | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) |
| Senior Women | Volné jízdy | 71.81neoficiální | Swiss Elite Championships 2023 (Chur/SUI) |
| Senior Women | Volné jízdy | 85.22neoficiální | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Senior Women | Celkové | 115.72neoficiální | Swiss Elite Championships 2023 (Chur/SUI) |
| Senior Women | Celkové | 130.56neoficiální | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) |
| Seniors Women | Krátce program | 43.71neoficiální | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) |
| Seniors Women | Volné jízdy | 73.37neoficiální | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) |
| Seniors Women | Celkové | 117.08neoficiální | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Krátce program | 42.53neoficiální | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Senior Women | Krátce program | 44.15neoficiální | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) |
| Senior Women | Volné jízdy | 90.81neoficiální | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
| Senior Women | Volné jízdy | 85.15neoficiální | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) |
| Senior Women | Celkové | 131.35neoficiální | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Senior Women | Celkové | 129.30neoficiální | Swiss Elite Championships 2021 (Lucerne/SUI) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior | Krátce program | 40.67neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Senior | Volné jízdy | 89.16neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Senior | Celkové | 129.83neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Senior Women | Krátce program | 38.77neoficiální | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Senior Women | Volné jízdy | 81.87neoficiální | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Senior Women | Celkové | 120.64neoficiální | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Krátce program | 35.91neoficiální | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Senior Women | Volné jízdy | 79.22neoficiální | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Senior Women | Celkové | 115.13neoficiální | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Senioren Women | Krátce program | 30.95neoficiální | Alpenpokal 2019 (SUI) |
| Senioren Women | Volné jízdy | 56.93neoficiální | Alpenpokal 2019 (SUI) |
| Senioren Women | Celkové | 87.88neoficiální | Alpenpokal 2019 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior | Krátce program | 33.54neoficiální | Swiss Championships 2019 (Wetzikon/SUI) |
| Senior | Volné jízdy | 68.33neoficiální | Swiss Championships 2019 (Wetzikon/SUI) |
| Senior | Celkové | 101.87neoficiální | Swiss Championships 2019 (Wetzikon/SUI) |
| Senior Sev Women | Krátce program | 23.26neoficiální | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Senior Sev Women | Volné jízdy | 65.65neoficiální | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Senior Sev Women | Celkové | 88.91neoficiální | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Senior Swiss Ice Skating Women | Krátce program | 36.58neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Senior Swiss Ice Skating Women | Volné jízdy | 73.95neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Senior Swiss Ice Skating Women | Celkové | 110.53neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Senior Women | Krátce program | 35.44neoficiální | 10ème Trophée Romand (SUI) |
| Senior Women | Volné jízdy | 63.17neoficiální | Montalin Cup 2018 (SUI) |
| Senior Women | Celkové | 95.27neoficiální | Montalin Cup 2018 (SUI) |
| Sev Senior Women | Krátce program | 36.93neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Senior Women | Volné jízdy | 58.80neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Senior Women | Celkové | 95.73neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior | Krátce program | 31.48neoficiální | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Senior | Volné jízdy | 57.76neoficiální | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Senior | Celkové | 89.24neoficiální | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Senior Sev Women | Krátce program | 38.29neoficiální | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Senior Sev Women | Volné jízdy | 69.98neoficiální | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Senior Sev Women | Celkové | 108.27neoficiální | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Sev Women | Krátce program | 35.55neoficiální | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Junior Sev Women | Volné jízdy | 61.57neoficiální | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Junior Sev Women | Celkové | 97.12neoficiální | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Junior Women | Krátce program | 33.88neoficiální | Championnats suisses 2017, Lugano (SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 63.76neoficiální | Championnats suisses 2017, Lugano (SUI) |
| Sev Junior Women | Krátce program | 27.34neoficiální | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Junior Women | Volné jízdy | 55.43neoficiální | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Junior Women | Celkové | 82.77neoficiální | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 37.75neoficiální | Schweizer Meisterschaften Junioren und Senioren B (SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 68.72neoficiální | Schweizer Meisterschaften Junioren und Senioren B (SUI) |
| Junior Women | Celkové | 106.47neoficiální | Schweizer Meisterschaften Junioren und Senioren B (SUI) |
| Junior Women Sev | Krátce program | 42.31neoficiální | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
| Junior Women Sev | Volné jízdy | 63.77neoficiální | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
| Junior Women Sev | Celkové | 106.08neoficiální | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
| Sev Junior Women | Krátce program | 37.84neoficiální | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Sev Junior Women | Volné jízdy | 58.05neoficiální | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Sev Junior Women | Celkové | 95.89neoficiální | Eulachcup 2015 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Krátce program | 24.54neoficiální | Eulach Cup 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Volné jízdy | 45.56neoficiální | Eulach Cup 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Celkové | 70.10neoficiální | Eulach Cup 2014 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Girls U14 | Krátce program | 26.36neoficiální | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 | Volné jízdy | 42.84neoficiální | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 | Celkové | 69.20neoficiální | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls | Krátce program | 22.06neoficiální | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls | Volné jízdy | 43.80neoficiální | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls | Celkové | 65.86neoficiální | Eulach Cup 2013 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Jugend (U13) Girls | Krátce program | 24.86neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend (U13) Girls | Volné jízdy | 43.52neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend (U13) Girls | Celkové | 68.38neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Sev Jugend Women | Krátce program | 22.82neoficiální | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
| Sev Jugend Women | Volné jízdy | 40.96neoficiální | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
| Sev Jugend Women | Celkové | 63.78neoficiální | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.11.2024 | Züri Leu Cup 24 Zürich-Oerlikon/SUI |
Seniors Women | 5 | 102.19 |
Short Program 3 (38.04) Free Skating 5 (64.15)
|
| 19–23.09.2024 | Dreitannen-Cup 24 Olten/SUI |
Seniors Women | ODS |
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.10.2023 | Ticino Cup 2023 Bellinzona/SUI |
Seniors Women | ODS | ||
| 22–24.09.2023 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Seniors Women | ODS |
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2023 | StadtZchMeisterschaft23 Zürich Oerlikon/SUI |
Senior Women | ODS | ||
| 16–17.12.2022 | Swiss Elite Championships 2023 Nat. 8 Chur/SUI |
Senior Women | 8 | 115.72 |
Short Program 7 (43.91) Free Skating 8 (71.81)
|
| 02–04.12.2022 | Coupe du Rhône 2022 Monthey/SUI |
Senior Women | 2 | 130.56 |
Short Program 1 (50.48) Free Skating 2 (80.08)
|
| 18–20.11.2022 | 25. Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Senior Women | 3 | 106.03 |
Short Program 3 (40.43) Free Skating 4 (65.60)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Senior Women | 1 | 128.58 |
Short Program 1 (46.12) Free Skating 1 (82.46)
|
| 19–23.10.2022 | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR NICE/FRA |
Seniors Women | 16 | 117.08 |
Short Program 13 (43.71) Free Skating 16 (73.37)
|
| 23–25.09.2022 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Senior Women | 1 | 125.49 |
Short Program 1 (40.27) Free Skating 1 (85.22)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.11.2021 | Swiss Elite Championships 2021 Nat. 8 Lucerne/SUI |
Senior Women | 8 | 129.30 |
Short Program 7 (44.15) Free Skating 8 (85.15)
|
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Senior Women | 5 | 131.35 |
Short Program 7 (42.53) Free Skating 5 (88.82)
|
| 15–17.10.2021 | 13ème Trophée romand, Lausanne SUI |
Senior Women |
Short Program 2 (41.00) Free Skating 3 (73.13)
|
||
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Senior Women | 3 | 127.38 |
Short Program 5 (36.57) Free Skating 2 (90.81)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.10.2020 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Senior | 3 | 129.83 |
Short Program 5 (40.67) Free Skating 2 (89.16)
|
| 18–20.09.2020 | Dreitannen-Cup 2020 SUI |
Senior Women | 2 | 120.64 |
Short Program 4 (38.77) Free Skating 2 (81.87)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.11.2019 | 23. Züri Leu Cup 2019 SUI |
Senior Women | 3 | 115.13 |
Short Program 5 (35.91) Free Skating 2 (79.22)
|
| 08–10.11.2019 | 16. Eulach Cup SUI |
Senior Women | ODS | ||
| 18–20.10.2019 | Alpenpokal 2019 SUI |
Senioren Women | 5 | 87.88 |
Short Program 5 (30.95) Free Skating 5 (56.93)
|
| 20–22.09.2019 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Senior Women |
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.12.2018 | Swiss Championships 2019 Nat. 14 Wetzikon/SUI |
Senior | 14 | 101.87 |
Short Program 14 (33.54) Free Skating 14 (68.33)
|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Senior Women | |||
| 29.11–02.12.2018 | 29. Flimser Trophy SUI |
Senior Swiss Ice Skating Women | 4 | 110.53 |
Short Program 6 (36.58) Free Skating 3 (73.95)
|
| 15–18.11.2018 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Sev Senior Women | 5 | 95.73 |
Short Program 5 (36.93) Free Skating 6 (58.80)
|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Senior Sev Women | 9 | 88.91 |
Short Program 10 (23.26) Free Skating 7 (65.65)
|
| 26–28.10.2018 | Montalin Cup 2018 SUI |
Senior Women | 3 | 95.27 |
Short Program 5 (32.10) Free Skating 3 (63.17)
|
| 12–14.10.2018 | 10ème Trophée Romand SUI |
Senior Women |
Free Skating 6 (62.24) Short Program 6 (35.44)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Senior Sev Women | 8 | 99.22 |
Short Program 10 (33.58) Free Skating 7 (65.64)
|
| 16–19.11.2017 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Senior Sev Women | 4 | 108.27 |
Short Program 2 (38.29) Free Skating 4 (69.98)
|
| 07–08.10.2017 | TICINO CUP 2017 SUI |
Senior | 4 | 89.24 |
Short Program 4 (31.48) Free Skating 4 (57.76)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.01.2017 | Championnats suisses 2017, Lugano Nationals SUI |
Junior Women |
Short Program 15 (33.88) Free Skating 15 (63.76)
|
||
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Junior Sev Women | 7 | 97.12 |
Short Program 6 (35.55) Free Skating 8 (61.57)
|
| 17–20.11.2016 | 20. Zueri Leu Cup 2016 SUI |
Sev Junior Women | 23 | 82.77 |
Short Program 31 (27.34) Free Skating 17 (55.43)
|
| 21–23.10.2016 | Montalin Cup 2016 SUI |
Junior Sev Women | 8 | 89.71 |
Short Program 4 (34.18) Free Skating 10 (55.53)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.01.2016 | Schweizer Meisterschaften Junioren und Senioren B Nat. 8 SUI |
Junior Women | 8 | 106.47 |
Short Program 11 (37.75) Free Skating 9 (68.72)
|
| 20–22.11.2015 | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf SUI |
Junior Women Sev | 3 | 106.08 |
Short Program 2 (42.31) Free Skating 6 (63.77)
|
| 05–07.11.2015 | Eulachcup 2015 SUI |
Sev Junior Women | 6 | 95.89 |
Short Program 5 (37.84) Free Skating 7 (58.05)
|
| 18–20.09.2015 | Dreitannen Cup SUI |
Junior Sev Women | 19 | 72.28 |
Short Program 15 (28.21) Free Skating 18 (44.07)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.11.2014 | Eulach Cup 2014 SUI |
Nachwuchs Sev Girls U15 | 4 | 70.10 |
Short Program 6 (24.54) Free Skating 3 (45.56)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.01.2014 | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 Nat. 15 SUI |
Nachwuchs Girls U14 | 15 | 69.20 |
Short Program 13 (26.36) Free Skating 17 (42.84)
|
| 08–10.11.2013 | Eulach Cup 2013 SUI |
Nachwuchs Sev Girls | 16 | 65.86 |
Short Program 17 (22.06) Free Skating 14 (43.80)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.02.2013 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend Nat. 14 SUI |
Jugend (U13) Girls | 14 | 68.38 |
Short Program 17 (24.86) Free Skating 13 (43.52)
|
| 23–25.11.2012 | Züri-Leu-Cup 2012 SUI |
Sev Jugend Women | 8 | 63.78 |
Short Program 8 (22.82) Free Skating 9 (40.96)
|