Varvara MOROZOVA Access
2008-08-06 Estonia, Tallinn 163 cm Tallinn ⛸ od 2012 Student
Trenér: Irina Kononova Choreograf: Taavi Rand
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 35.43neoficiální | Juna Skate Open 7th (Tallinn/EST) | 2023/2024 |
| Junior Women | Volné jízdy | 62.86neoficiální | Hope Cup 2024 (Tartu/EST) | 2023/2024 |
| Junior Women | Celkové | 97.78neoficiální | Hope Cup 2024 (Tartu/EST) | 2023/2024 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice 2008-2010 Girls | Krátce program | 21.36neoficiální | Tallinn Trophy Kids 2024 (Tallinn/EST) | 2023/2024 |
| Advanced Novice 2008-2010 Girls | Volné jízdy | 40.41neoficiální | Tallinn Trophy Kids 2024 (Tallinn/EST) | 2023/2024 |
| Advanced Novice 2008-2010 Girls | Celkové | 61.77neoficiální | Tallinn Trophy Kids 2024 (Tallinn/EST) | 2023/2024 |
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 32.64neoficiální | Olympic Spring Cup 2023 (Tallinn/EST) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 50.38neoficiální | Reval Cup 2023 (Tallinn/EST) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 82.44neoficiální | Olympic Spring Cup 2023 (Tallinn/EST) | 2022/2023 |
| Basic Novice Girls | Celkové | 39.80neoficiální | Tallinn Open Championships 2020 (Tallinn/EST) | 2020/2021 |
| Chicks "axel" Girls | Celkové | 24.56neoficiální | Narva Spring 2017 (Narva/EST) | 2017/2018 |
| Cubs B 2008 Girls | Volné jízdy | 23.47oficiální | Tallinn Trophy 2017 (Tallinn/EST) | 2017/2018 |
| Cubs Girls 2008 | Volné jízdy | 27.62neoficiální | Tallinn Trophy 2018 (Tallinn/EST) | 2018/2019 |
| Junior ISU Women | Celkové | 61.24neoficiální | Rooster Cup - Lakes Trophy-2025 (MEUDON/FRA) | 2024/2025 |
| Juniors Women | Celkové | 59.01neoficiální | Lakes trophy 2026 (Meudon/FRA) | 2025/2026 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 24.00neoficiální | Crystal Skate Spring 2026 (Tallinn/EST) |
| Junior Women | Volné jízdy | 56.50neoficiální | Crystal Skate Spring 2026 (Tallinn/EST) |
| Junior Women | Celkové | 80.50neoficiální | Crystal Skate Spring 2026 (Tallinn/EST) |
| Juniors Women | Volné jízdy | 59.01neoficiální | Lakes trophy 2026 (Meudon/FRA) |
| Juniors Women | Celkové | 59.01neoficiální | Lakes trophy 2026 (Meudon/FRA) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior ISU Women | Volné jízdy | 61.24neoficiální | Rooster Cup - Lakes Trophy-2025 (MEUDON/FRA) |
| Junior ISU Women | Celkové | 61.24neoficiální | Rooster Cup - Lakes Trophy-2025 (MEUDON/FRA) |
| Junior Women | Krátce program | 28.49neoficiální | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) |
| Junior Women | Volné jízdy | 60.26neoficiální | Lounakeskus Trophy 2024 (Tartu/EST) |
| Junior Women | Celkové | 86.67neoficiální | Lounakeskus Trophy 2024 (Tartu/EST) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice 2008-2010 Girls | Krátce program | 21.36neoficiální | Tallinn Trophy Kids 2024 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice 2008-2010 Girls | Volné jízdy | 40.41neoficiální | Tallinn Trophy Kids 2024 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice 2008-2010 Girls | Celkové | 61.77neoficiální | Tallinn Trophy Kids 2024 (Tallinn/EST) |
| Junior Women | Krátce program | 35.43neoficiální | Juna Skate Open 7th (Tallinn/EST) |
| Junior Women | Volné jízdy | 62.86neoficiální | Hope Cup 2024 (Tartu/EST) |
| Junior Women | Celkové | 97.78neoficiální | Hope Cup 2024 (Tartu/EST) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 32.64neoficiální | Olympic Spring Cup 2023 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 50.38neoficiální | Reval Cup 2023 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 82.44neoficiální | Olympic Spring Cup 2023 (Tallinn/EST) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 25.86neoficiální | Tallinn Trophy Kids 2022 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 49.62neoficiální | Tallink Hotels Cup 2022 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 74.75neoficiální | Tallink Hotels Cup 2022 (Tallinn/EST) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 25.18neoficiální | Tallink Hotels Cup 2021 Interclub (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 41.28neoficiální | Tallink Hotels Cup 2021 Interclub (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 66.46neoficiální | Tallink Hotels Cup 2021 Interclub (Tallinn/EST) |
| Basic Novice Girls | Volné jízdy | 39.80neoficiální | Tallinn Open Championships 2020 (Tallinn/EST) |
| Basic Novice Girls | Celkové | 39.80neoficiální | Tallinn Open Championships 2020 (Tallinn/EST) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls | Volné jízdy | 35.34neoficiální | Tallinn Trophy 2019 (Tallinn/EST) |
| Basic Novice Girls | Celkové | 35.34neoficiální | Tallinn Trophy 2019 (Tallinn/EST) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls 2008 | Volné jízdy | 27.62neoficiální | Tallinn Trophy 2018 (Tallinn/EST) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Chicks "axel" Girls | Volné jízdy | 24.56neoficiální | Narva Spring 2017 (Narva/EST) |
| Chicks "axel" Girls | Celkové | 24.56neoficiální | Narva Spring 2017 (Narva/EST) |
| Cubs B 2008 Girls | Volné jízdy | 23.47oficiální | Tallinn Trophy 2017 (Tallinn/EST) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.04.2026 | Juna Skate Open 2026 Tallinn/EST |
Junior Women | 3 | 91.13 |
Short Program 3 (33.91) Free Skating 4 (57.22)
|
| 04–06.04.2026 | Lakes trophy 2026 Meudon/FRA |
Juniors Women | 8 | 59.01 |
Free Skating 8 (59.01)
|
| 27–29.03.2026 | Talveunistus Cup 2026 Tallinn/EST |
Junior Women | 6 | 88.57 |
Short Program 6 (32.56) Free Skating 7 (56.01)
|
| 19–22.03.2026 | Crystal Skate Spring 2026 Tallinn/EST |
Junior Women | 14 | 80.50 |
Short Program 16 (24.00) Free Skating 14 (56.50)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–21.04.2025 | Rooster Cup - Lakes Trophy-2025 MEUDON/FRA |
Junior ISU Women | 5 | 61.24 |
Free Skating 5 (61.24)
|
| 11–13.04.2025 | Hope Cup 2025 Tartu/EST |
Junior Women | 7 | 98.88 |
Short Program 11 (31.02) Free Skating 5 (67.86)
|
| 29–30.03.2025 | Talveunistus Cup 2025 Tallinn/EST |
Junior Women | 3 | 93.47 |
Short Program 3 (31.03) Free Skating 2 (62.44)
|
| 08–09.03.2025 | Crystal Skate Spring 2025 Tallinn/EST |
Junior Women | 5 | 91.56 |
Short Program 3 (35.28) Free Skating 4 (56.28)
|
| 12–15.02.2025 | Tallink Hotels Cup 2025 Tallinn/EST |
Junior Women | 22 | 78.52 |
Short Program 22 (28.49) Free Skating 22 (50.03)
|
| 28.11–01.12.2024 | Lounakeskus Trophy 2024 Tartu/EST |
Junior Women | 25 | 86.67 |
Short Program 27 (26.41) Free Skating 22 (60.26)
|
| 11–17.11.2024 | Tallinn Trophy 2024 Tallinn/EST |
Junior Women | 40 | 71.54 |
Short Program 42 (26.86) Free Skating 41 (44.68)
|
| 05–06.10.2024 | Olympic Autumn Cup 2024 Tallinn/EST |
Junior Women | 6 | 86.56 |
Short Program 7 (28.08) Free Skating 5 (58.48)
|
Sezóna 2023/2024
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–14.05.2023 | Tallinn Trophy Kids 2023 Tallinn/EST |
Advanced Novice 2007-09 Girls | |||
| 31.03–02.04.2023 | Olympic Spring Cup 2023 Tallinn/EST |
Advanced Novice Girls | 6 | 82.44 |
Short Program 5 (32.64) Free Skating 7 (49.80)
|
| 18–19.03.2023 | Reval Cup 2023 Tallinn/EST |
Advanced Novice Girls | 5 | 80.81 |
Short Program 3 (30.43) Free Skating 5 (50.38)
|
| 15–18.02.2023 | Tallink Hotels Cup 2023 Tallinn/EST |
Advanced Novice Girls | 30 | 73.58 |
Short Program 23 (28.00) Free Skating 32 (45.58)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–15.05.2022 | Tallinn Trophy Kids 2022 Tallinn/EST |
Advanced Novice Girls | 12 | 72.56 |
Short Program 17 (25.86) Free Skating 9 (46.70)
|
| 03–04.03.2022 | Tallink Hotels Cup 2022 Tallinn/EST |
Advanced Novice Girls | 28 | 74.75 |
Short Program 29 (25.13) Free Skating 26 (49.62)
|
| 10–12.12.2021 | Tallinn Open Championships 2021 Tallinn/EST |
Advanced Novice Girls | 13 | 67.38 |
Short Program 15 (23.46) Free Skating 11 (43.92)
|
| 30–31.10.2021 | Narva Cup 2021 Narva/EST |
Advanced Novice Girls | 8 | 72.90 |
Short Program 8 (24.83) Free Skating 8 (48.07)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–21.02.2021 | Tallink Hotels Cup 2021 Interclub Tallinn/EST |
Advanced Novice Girls | 18 | 66.46 |
Short Program 18 (25.18) Free Skating 18 (41.28)
|
| 19–20.09.2020 | Tallinn Open Championships 2020 Tallinn/EST |
Basic Novice Girls | 2 | 39.80 |
Free Skating 2 (39.80)
|
| 12–13.09.2020 | Tallinn Trophy Kids 2020 Tallinn/EST |
Basic Novice Girls | 4 | 35.43 |
Free Skating 4 (35.43)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11–01.12.2019 | Narva Cup 2019 Narva/EST |
Basic Novice Girls | 7 | 33.52 |
Free Skating 7 (33.52)
|
| 11–15.11.2019 | Tallinn Trophy 2019 Tallinn/EST |
Basic Novice Girls | 9 | 35.34 |
Free Skating 9 (35.34)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.11–02.12.2018 | Tallinn Trophy 2018 Tallinn/EST |
Cubs Girls 2008 |
Free Skating 12 (27.62)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–26.11.2017 | Tallinn Trophy 2017 Tallinn/EST |
Cubs B 2008 Girls |
Free Skating 12 (23.47)
|
||
| 20–26.11.2017 | Tallinn Trophy 2017 Tallinn/EST |
Cubs B 2008 Girls |
Free Skating 12 (23.47)
|
||
| 19.10.2017 | Kaunas Ice Autumn Cup 2017 Interclub LTU |
Cubs A Girls | |||
| 22.04.2017 | Narva Spring 2017 Narva/EST |
Chicks "axel" Girls | 4 | 24.56 |
Free Skating 4 (24.56)
|
Minimální požadavky ISU na mistrovství ⓘ
World Junior Championships — Women
24.02.2027 · Sofia, BUL
37.39 / 72.00 minimum−34.61
poslední datum pro dosažení: 27.01.2027
Short Program
9.81Crystal Skate Spring 2026 (Tallinn/EST)
Free Skating
27.58Crystal Skate Spring 2026 (Tallinn/EST)
Mistrovství Estonska ⓘ
Estonian Junior National Championships — Women
23.01.2027 · Tondiraba Ice Hall, Tallinn
44.30 / 57.60 minimum−13.30
dosžitelné do začátku šampionátu (23.01.2027)
Short Program
16.72Juna Skate Open 2026 (Tallinn/EST)
Free Skating
27.58Crystal Skate Spring 2026 (Tallinn/EST)
Tallinn Youth Sport Support (TNST) 2027
Načítání…
Projekt národního týmu EUL (Koondise projekt)
Načítání…