Sophie SPRUNG neaktivní Access
2005-12-08 New York City, NY 142 cm Chambourcy FRA ⛸ od 2012 middle school student
Trenér: Laurent Depouilly
ISU rekordy & statistiky
| Výkon | Kategorie | Pořadí | Skóre | Nastaveno na | Datum |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Women · Total | 425 | 139.33 | ISU JGP Grand Prix de Courchevel 2019 | 22.08.2019 |
| Personal best ranking | Senior Women · Free Skating | 362 | 96.52 | ISU JGP Grand Prix de Courchevel 2019 | 22.08.2019 |
| Personal best ranking | Senior Women · Short Program | 603 | 42.81 | ISU JGP Grand Prix de Courchevel 2019 | 21.08.2019 |
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 51.62neoficiálníoficiální 42.81 | MASTERS 2020 (FRA) | 2020/2021 |
| Junior Women | Volné jízdy | 96.52oficiální | ISU JGP Courchevel 2019 (Courchevel/FRA) | 2019/2020 |
| Junior Women | Celkové | 141.71neoficiálníoficiální 139.33 | 31st Golden Bear (CRO) | 2019/2020 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 36.80neoficiální | Challenge Cup 2017 (Hague/NED) | 2016/2017 |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 63.66neoficiální | Challenge Cup 2017 (Hague/NED) | 2016/2017 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 100.46neoficiální | Challenge Cup 2017 (Hague/NED) | 2016/2017 |
| Avenir A Women | Celkové | 53.84neoficiální | Championnat de France B 2016 - Briançon (FRA) | 2015/2016 |
| Avenir Women | Celkové | 38.90neoficiální | TOURNOI DE FRANCE - 13 ANS ROUEN (FRA) | 2014/2015 |
| Cdf Minime A Women | Krátce program | 44.04neoficiální | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) | 2017/2018 |
| Cdf Minime A Women | Volné jízdy | 66.43neoficiální | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) | 2017/2018 |
| Cdf Minime A Women | Celkové | 110.47neoficiální | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) | 2017/2018 |
| D1 Avenir Women | Celkové | 52.21neoficiální | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| D1 Junior Women | Celkové | 78.41neoficiální | Selection IDF par club (FRA) | 2019/2020 |
| D1 Novice Girls | Celkové | 49.40neoficiální | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) | 2016/2017 |
| D1 Poussin Women | Celkové | 30.15neoficiální | Championnat de France des Clubs 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| D1-Avenir Filles | Celkové | 42.39neoficiální | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Junior B Women | Celkové | 64.48neoficiální | FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 (Charleville Mezieres/FRA) | 2022/2023 |
| Junior Dame | Krátce program | 32.25neoficiální | Summer Cup 2016 (FRA) | 2016/2017 |
| Junior Dame | Volné jízdy | 60.59neoficiální | Summer Cup 2016 (FRA) | 2016/2017 |
| Junior Dame | Celkové | 92.84neoficiální | Summer Cup 2016 (FRA) | 2016/2017 |
| Junior Women | Krátce program | 46.43neoficiální | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Junior Women | Volné jízdy | 75.76neoficiální | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Junior Women | Celkové | 122.19neoficiální | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Minime A Women | Krátce program | 43.19neoficiální | Championnats de France Minimes A et B (FRA) | 2018/2019 |
| Minime A Women | Volné jízdy | 67.34neoficiální | Championnats de France Minimes A et B (FRA) | 2018/2019 |
| Minime A Women | Celkové | 110.53neoficiální | Championnats de France Minimes A et B (FRA) | 2018/2019 |
| Minime Women | Krátce program | 32.79neoficiální | Tournoi de France n° 2 (FRA) | 2015/2016 |
| Minime Women | Volné jízdy | 45.05neoficiální | Tournoi de France n° 2 (FRA) | 2015/2016 |
| Minime Women | Celkové | 77.84neoficiální | Tournoi de France n° 2 (FRA) | 2015/2016 |
| N2 Avenir Women | Celkové | 34.05neoficiální | TOURNOI DE FRANCE "TOUTES CATEGORIES" (FRA) | 2014/2015 |
| Novice A Girls | Krátce program | 41.63neoficiální | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice A Girls | Volné jízdy | 61.71neoficiální | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice A Girls | Celkové | 103.34neoficiální | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice Girls | Krátce program | 41.59neoficiální | Tournoi de France 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Novice Girls | Volné jízdy | 68.04neoficiální | Tournoi de France 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Novice Girls | Celkové | 109.63neoficiální | Tournoi de France 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Novices A Girls | Krátce program | 35.80neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) | 2017/2018 |
| Novices A Girls | Volné jízdy | 63.40neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) | 2017/2018 |
| Novices A Girls | Celkové | 99.20neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) | 2017/2018 |
| Novices Girls | Krátce program | 39.92neoficiální | Autumn Cup 2018 (FRA) | 2018/2019 |
| Novices Girls | Volné jízdy | 67.29neoficiální | selection IDF par Club (FRA) | 2018/2019 |
| Novices Girls | Celkové | 98.66neoficiální | Autumn Cup 2018 (FRA) | 2018/2019 |
| Poussin Filles | Celkové | 29.73neoficiální | Championnats de France 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Poussin Women | Celkové | 26.87neoficiální | Tournoi de France B3 -13 ans (FRA) | 2013/2014 |
| Senior Women | Krátce program | 45.44neoficiální | Championnat de France ELITE (FRA) | 2020/2021 |
| Senior Women | Volné jízdy | 89.55neoficiální | Championnat de France Elites (FRA) | 2019/2020 |
| Senior Women | Celkové | 131.11neoficiální | Championnat de France Elites (FRA) | 2019/2020 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior B Women | Volné jízdy | 64.48neoficiální | FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 (Charleville Mezieres/FRA) |
| Junior B Women | Celkové | 64.48neoficiální | FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 (Charleville Mezieres/FRA) |
| Senior Women | Krátce program | 34.80neoficiální | FFSG CSNPA TDF COURBEVOIE (Courbevoie/FRA) |
| Senior Women | Volné jízdy | 63.83neoficiální | FFSG CSNPA TDF COURBEVOIE (Courbevoie/FRA) |
| Senior Women | Celkové | 98.63neoficiální | FFSG CSNPA TDF COURBEVOIE (Courbevoie/FRA) |
| Women Junior | Krátce program | 29.95neoficiální | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) |
| Women Junior | Volné jízdy | 52.92neoficiální | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) |
| Women Junior | Celkové | 82.87neoficiální | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Women | Volné jízdy | 76.83neoficiální | Selection France club IDF (FRA) |
| D1 Junior Women | Celkové | 76.83neoficiální | Selection France club IDF (FRA) |
| Junior Women | Krátce program | 46.43neoficiální | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior Women | Krátce program | 44.49neoficiální | Volvo Open Cup 44 th. (Riga/LAT) |
| Junior Women | Volné jízdy | 80.01neoficiální | Volvo Open Cup 44 th. (Riga/LAT) |
| Junior Women | Volné jízdy | 75.76neoficiální | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior Women | Celkové | 124.50neoficiální | Volvo Open Cup 44 th. (Riga/LAT) |
| Junior Women | Celkové | 122.19neoficiální | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 51.62neoficiální | MASTERS 2020 (FRA) |
| Junior Women | Volné jízdy | 89.12neoficiální | MASTERS 2020 (FRA) |
| Junior Women | Celkové | 140.74neoficiální | MASTERS 2020 (FRA) |
| Senior Women | Krátce program | 45.44neoficiální | Championnat de France ELITE (FRA) |
| Senior Women | Volné jízdy | 83.00neoficiální | Championnat de France ELITE (FRA) |
| Senior Women | Celkové | 128.44neoficiální | Championnat de France ELITE (FRA) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Women | Volné jízdy | 78.41neoficiální | Selection IDF par club (FRA) |
| D1 Junior Women | Celkové | 78.41neoficiální | Selection IDF par club (FRA) |
| Junior Women | Krátce program | 51.29neoficiálníoficiální 42.81 | 31st Golden Bear (CRO) |
| Junior Women | Volné jízdy | 96.52oficiální | ISU JGP Courchevel 2019 (Courchevel/FRA) |
| Junior Women | Celkové | 141.71neoficiálníoficiální 139.33 | 31st Golden Bear (CRO) |
| Senior Women | Krátce program | 41.56neoficiální | Championnat de France Elites (FRA) |
| Senior Women | Volné jízdy | 89.55neoficiální | Championnat de France Elites (FRA) |
| Senior Women | Celkové | 131.11neoficiální | Championnat de France Elites (FRA) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Minime A Women | Krátce program | 43.19neoficiální | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| Minime A Women | Volné jízdy | 67.34neoficiální | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| Minime A Women | Celkové | 110.53neoficiální | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| Novice A Girls | Krátce program | 41.63neoficiální | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
| Novice A Girls | Volné jízdy | 61.71neoficiální | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
| Novice A Girls | Celkové | 103.34neoficiální | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
| Novices Girls | Krátce program | 39.92neoficiální | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Novices Girls | Volné jízdy | 67.29neoficiální | selection IDF par Club (FRA) |
| Novices Girls | Celkové | 98.66neoficiální | Autumn Cup 2018 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 30.18neoficiální | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 54.16neoficiální | Volvo Open Cup 34th (Riga/LAT) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 81.68neoficiální | Volvo Open Cup 34th (Riga/LAT) |
| Cdf Minime A Women | Krátce program | 44.04neoficiální | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| Cdf Minime A Women | Volné jízdy | 66.43neoficiální | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| Cdf Minime A Women | Celkové | 110.47neoficiální | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| Novice Girls | Krátce program | 32.67neoficiální | TDF Dammarie 2017-2018 (FRA) |
| Novice Girls | Volné jízdy | 60.17neoficiální | Coupe D'automne (FRA) |
| Novice Girls | Celkové | 91.65neoficiální | Coupe D'automne (FRA) |
| Novices A Girls | Krátce program | 35.80neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) |
| Novices A Girls | Volné jízdy | 63.40neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) |
| Novices A Girls | Celkové | 99.20neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 36.80neoficiální | Challenge Cup 2017 (Hague/NED) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 63.66neoficiální | Challenge Cup 2017 (Hague/NED) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 100.46neoficiální | Challenge Cup 2017 (Hague/NED) |
| D1 Novice Girls | Volné jízdy | 49.40neoficiální | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) |
| D1 Novice Girls | Celkové | 49.40neoficiální | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) |
| Junior Dame | Krátce program | 32.25neoficiální | Summer Cup 2016 (FRA) |
| Junior Dame | Volné jízdy | 60.59neoficiální | Summer Cup 2016 (FRA) |
| Junior Dame | Celkové | 92.84neoficiální | Summer Cup 2016 (FRA) |
| Minime A Women | Krátce program | 40.23neoficiální | Championnats de France 2 (FRA) |
| Minime A Women | Volné jízdy | 60.87neoficiální | Championnats de France 2 (FRA) |
| Minime A Women | Celkové | 101.10neoficiální | Championnats de France 2 (FRA) |
| Novice Girls | Krátce program | 41.59neoficiální | Tournoi de France 2017 (FRA) |
| Novice Girls | Volné jízdy | 68.04neoficiální | Tournoi de France 2017 (FRA) |
| Novice Girls | Celkové | 109.63neoficiální | Tournoi de France 2017 (FRA) |
| Novices Girls | Krátce program | 38.08neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES ET POUSSINS (FRA) |
| Novices Girls | Volné jízdy | 53.56neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES ET POUSSINS (FRA) |
| Novices Girls | Celkové | 91.64neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES ET POUSSINS (FRA) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Avenir A Women | Volné jízdy | 53.84neoficiální | Championnat de France B 2016 - Briançon (FRA) |
| Avenir A Women | Celkové | 53.84neoficiální | Championnat de France B 2016 - Briançon (FRA) |
| D1 Avenir Women | Volné jízdy | 52.21neoficiální | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) |
| D1 Avenir Women | Celkové | 52.21neoficiální | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) |
| Minime A Women | Krátce program | 33.99neoficiální | Championnat de France Minimes 2016 (FRA) |
| Minime A Women | Volné jízdy | 55.64neoficiální | Championnat de France Minimes 2016 (FRA) |
| Minime A Women | Celkové | 89.63neoficiální | Championnat de France Minimes 2016 (FRA) |
| Minime Women | Krátce program | 32.79neoficiální | Tournoi de France n° 2 (FRA) |
| Minime Women | Volné jízdy | 45.05neoficiální | Tournoi de France n° 2 (FRA) |
| Minime Women | Celkové | 77.84neoficiální | Tournoi de France n° 2 (FRA) |
| Novices Girls | Krátce program | 31.10neoficiální | Tournoi de France n° 9 - Toulouse (FRA) |
| Novices Girls | Volné jízdy | 55.76neoficiální | Championnat de France Poussins - Novices 2016 (FRA) |
| Novices Girls | Celkové | 86.77neoficiální | Championnat de France Poussins - Novices 2016 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Avenir Women | Volné jízdy | 38.90neoficiální | TOURNOI DE FRANCE - 13 ANS ROUEN (FRA) |
| Avenir Women | Celkové | 38.90neoficiální | TOURNOI DE FRANCE - 13 ANS ROUEN (FRA) |
| D1-Avenir Filles | Volné jízdy | 42.39neoficiální | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 (FRA) |
| D1-Avenir Filles | Celkové | 42.39neoficiální | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 (FRA) |
| N2 Avenir Women | Volné jízdy | 34.05neoficiální | TOURNOI DE FRANCE "TOUTES CATEGORIES" (FRA) |
| N2 Avenir Women | Celkové | 34.05neoficiální | TOURNOI DE FRANCE "TOUTES CATEGORIES" (FRA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| D1 Poussin Women | Volné jízdy | 30.15neoficiální | Championnat de France des Clubs 2014 (FRA) |
| D1 Poussin Women | Celkové | 30.15neoficiální | Championnat de France des Clubs 2014 (FRA) |
| Poussin Filles | Volné jízdy | 29.73neoficiální | Championnats de France 2014 (FRA) |
| Poussin Filles | Celkové | 29.73neoficiální | Championnats de France 2014 (FRA) |
| Poussin Women | Volné jízdy | 26.87neoficiální | Tournoi de France B3 -13 ans (FRA) |
| Poussin Women | Celkové | 26.87neoficiální | Tournoi de France B3 -13 ans (FRA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.12.2023 | FFSG CSNPA-TDF-B2-Romorantin-2023 Romorantin-Lanthenay/FRA |
Junior Women | ODS | ||
| 11–12.11.2023 | Tours- TDF-A1-2023 Tours/FRA |
Junior Women | ODS |
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–26.03.2023 | FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 🥇 Nat. champion Charleville Mezieres/FRA |
Junior B Women | 1 | 64.48 |
Free Skating 1 (64.48)
|
| 23–26.02.2023 | Challenge Cup 2023 Tilburg/NED |
Women Junior | 21 | 82.87 |
Short Program 20 (29.95) Free Skating 21 (52.92)
|
| 18–19.02.2023 | CHAMPIONNATS DE LIGUE IDF 2023 DAMMARIE LES LYS/FRA |
Senior Women | ODS | ||
| 21–22.01.2023 | TDF_GARGES_2023 Garges-Les-Gonesse/FRA |
Junior Women | ODS | ||
| 19–20.11.2022 | FFSG CSNPA TDF COURBEVOIE Courbevoie/FRA |
Senior Women | 2 | 98.63 |
Short Program 2 (34.80) Free Skating 2 (63.83)
|
| 22–23.10.2022 | TdF A2 BELFORT Belfort/FRA |
Senior Women | |||
| 06–08.10.2022 | FFSG MASTERS Nat. 9 VILLARD DE LANS/FRA |
Junior Women | 9 | 91.23 |
Short Program 8 (33.59) Free Skating 9 (57.64)
|
| 17–18.09.2022 | FFSG CSNPA COUPE DE L OUVERTURE Annecy/FRA |
Junior Women | ODS |
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2022 | France Clubs 🏅 Nat. 2 FRA |
Junior Women | 2 | 74.83 |
Free Skating 2 (74.83)
|
| 19–20.02.2022 | Selection France club IDF FRA |
D1 Junior Women | 1 | 76.83 |
Free Skating 1 (76.83)
|
| 04–06.02.2022 | French Junior Championships 2022 Nat. 4 Charleville-Mézières/FRA |
Junior Women | 4 | 122.19 |
Short Program 4 (46.43) Free Skating 5 (75.76)
|
| 15–16.01.2022 | TDF BERCY - 2022 FRA |
Junior Women | ODS | ||
| 04–05.12.2021 | TDF B5 LOUVIERS 2021 FRA |
Junior Women | 1 | 119.27 |
Short Program 1 (44.39) Free Skating 1 (74.88)
|
| 03–07.11.2021 | Volvo Open Cup 44 th. Riga/LAT |
Junior Women | 5 | 124.50 |
Short Program 6 (44.49) Free Skating 3 (80.01)
|
| 09–10.10.2021 | TDF Courbevoie FRA |
Junior Women | 1 | 131.89 |
Short Program 1 (50.01) Free Skating 1 (81.88)
|
| 30.09–02.10.2021 | MASTERS 2021 Nat. 5 FRA |
Junior Women | 5 | 112.31 |
Short Program 5 (40.98) Free Skating 4 (71.33)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.02.2021 | Championnat de France ELITE Nat. 5 FRA |
Senior Women | 5 | 128.44 |
Short Program 6 (45.44) Free Skating 5 (83.00)
|
| 01–03.10.2020 | MASTERS 2020 🥇 Nat. champion FRA |
Junior Women | 1 | 140.74 |
Short Program 2 (51.62) Free Skating 2 (89.12)
|
Sezóna 2019/2020
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.04.2019 | Championnat de France par Clubs 2019 Nationals FRA |
Novice Girls | ODS | ||
| 23–24.03.2019 | Championnats de France Minimes A et B 🥇 Nat. champion FRA |
Minime A Women | 1 | 110.53 |
Short Program 1 (43.19) Free Skating 1 (67.34)
|
| 16–17.03.2019 | Championnat de France Novices A et B 2019 🏅 Nat. 3 FRA |
Novice A Girls | 3 | 103.34 |
Short Program 2 (41.63) Free Skating 3 (61.71)
|
| 09–10.03.2019 | selection IDF par Club FRA |
Novices Girls | 1 | 67.29 |
Free Skating 1 (67.29)
|
| 19–21.10.2018 | Autumn Cup 2018 FRA |
Novices Girls | 3 | 98.66 |
Short Program 1 (39.92) Free Skating 3 (58.74)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.04.2018 | Championnats de France 2 MULHOUSE 🥇 Nat. champion FRA |
Cdf Minime A Women | 1 | 110.47 |
Short Program 1 (44.04) Free Skating 2 (66.43)
|
| 24–25.03.2018 | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B 🏅 Nat. 2 FRA |
Novices A Girls | 2 | 99.20 |
Short Program 4 (35.80) Free Skating 2 (63.40)
|
| 27.01.2018 | TDF Reims FRA |
Novice Girls | ODS | ||
| 15–17.12.2017 | 59. Grand Prix Bratislava 2017 SVK |
Advanced Novice Girls | 9 | 80.04 |
Short Program 7 (30.18) Free Skating 9 (49.86)
|
| 25–26.11.2017 | TDF Dammarie 2017-2018 FRA |
Novice Girls | 1 | 86.71 |
Short Program 1 (32.67) Free Skating 1 (54.04)
|
| 08–12.11.2017 | Volvo Open Cup 34th Riga/LAT |
Advanced Novice Girls | 8 | 81.68 |
Short Program 13 (27.52) Free Skating 4 (54.16)
|
| 20–22.10.2017 | Coupe D'automne FRA |
Novice Girls | 1 | 91.65 |
Short Program 2 (31.48) Free Skating 1 (60.17)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.04.2017 | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS Nat. 4 FRA |
D1 Novice Girls | 4 | 49.40 |
Free Skating 4 (49.40)
|
| 25–26.03.2017 | Championnats de France 2 🏅 Nat. 2 FRA |
Minime A Women | 2 | 101.10 |
Short Program 1 (40.23) Free Skating 2 (60.87)
|
| 18–19.03.2017 | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES ET POUSSINS 🏅 Nat. 2 FRA |
Novices Girls | 2 | 91.64 |
Short Program 2 (38.08) Free Skating 2 (53.56)
|
| 10–12.03.2017 | Coupe du Printemps 2017 LUX |
Advanced Novice Girls | |||
| 23–26.02.2017 | Challenge Cup 2017 Hague/NED |
Advanced Novice Girls | 3 | 100.46 |
Short Program 4 (36.80) Free Skating 3 (63.66)
|
| 04–05.02.2017 | Tournoi de France 2017 FRA |
Novice Girls | 1 | 109.63 |
Short Program 1 (41.59) Free Skating 1 (68.04)
|
| 21–22.01.2017 | TDF CHARLEVILLE-MEZIERES FRA |
Novice Girls | 2 | 91.28 |
Short Program 3 (30.47) Free Skating 2 (60.81)
|
| 21–23.07.2016 | Summer Cup 2016 FRA |
Junior Dame | 14 | 92.84 |
Short Program 15 (32.25) Free Skating 14 (60.59)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.04.2016 | Championnat de France des Clubs 2016 🥇 Nat. champion FRA |
D1 Avenir Women | 1 | 52.21 |
Free Skating 1 (52.21)
|
| 09.04.2016–10.04.2012 | Championnat de France B 2016 - Briançon 🥇 Nat. champion FRA |
Avenir A Women | 1 | 53.84 |
Free Skating 1 (53.84)
|
| 02–03.04.2016 | Championnat de France Minimes 2016 🏅 Nat. 3 FRA |
Minime A Women | 3 | 89.63 |
Short Program 3 (33.99) Free Skating 3 (55.64)
|
| 19–20.03.2016 | Championnat de France Poussins - Novices 2016 Nat. 10 FRA |
Novices Girls | 10 | 86.77 |
Short Program 10 (31.01) Free Skating 9 (55.76)
|
| 05–06.03.2016 | Selection Championnat de France Nord-Est D1 FRA |
D1 Avenir Women | ODS | ||
| 20–21.02.2016 | Tournoi de France n° 11 - Garges FRA |
Novices Girls | 1 | 79.97 |
Short Program 2 (29.94) Free Skating 1 (50.03)
|
| 06–07.02.2016 | Tournoi de France n° 9 - Toulouse FRA |
Novices Girls | 1 | 79.79 |
Short Program 1 (31.10) Free Skating 2 (48.69)
|
| 07–08.11.2015 | Tournoi de France n° 2 FRA |
Minime Women | 1 | 77.84 |
Short Program 1 (32.79) Free Skating 2 (45.05)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.03.2015 | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 FRA |
D1-Avenir Filles | 1 | 42.39 |
Free Skating 1 (42.39)
|
| 28.02–01.03.2015 | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS FRA |
Avenir Women | 3 | 35.27 |
Free Skating 3 (35.27)
|
| 24–25.01.2015 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE FRA |
Avenir Women | 2 | 33.09 |
Free Skating 2 (33.09)
|
| 29–30.11.2014 | TOURNOI DE FRANCE - 13 ANS ROUEN FRA |
Avenir Women | 2 | 38.90 |
Free Skating 2 (38.90)
|
| 07–09.11.2014 | TOURNOI DE FRANCE "TOUTES CATEGORIES" FRA |
N2 Avenir Women | 1 | 34.05 |
Free Skating 1 (34.05)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.04.2014 | Championnat de France des Clubs 2014 🥇 Nat. champion FRA |
D1 Poussin Women | 1 | 30.15 |
Free Skating 1 (30.15)
|
| 29.03–30.09.2014 | Championnats de France 2014 🥇 Nat. champion FRA |
Poussin Filles | 1 | 29.73 |
Free Skating 1 (29.73)
|
| 08–09.03.2014 | CHAMPIONNATS IDF 2014 - Copie FRA |
Poussin Women | 2 | 25.48 |
Free Skating 2 (25.48)
|
| 17–19.01.2014 | Tournoi de France B3 -13 ans FRA |
Poussin Women | 2 | 26.87 |
Free Skating 2 (26.87)
|