Ian VAUCLIN Access
2003-10-01 Dijon 180 cm Dijon Žené žebříčky: #213 Senior Men (142 pts, 2025/2026)
Trenér: Francoise Bonnard Bývalý(í) trenér(i): Florent Amodio, Cedric Tour, Regis Gourjeande, Yoann Deslot
ISU rekordy & statistiky
| Výkon | Kategorie | Pořadí | Skóre | Nastaveno na | Datum |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Men · Total | 300 | 175.44 | ISU JGP Courchevel 2022 | 27.08.2022 |
| Personal best ranking | Senior Men · Free Skating | 315 | 113.95 | ISU JGP Courchevel 2022 | 27.08.2022 |
| Personal best ranking | Senior Men · Short Program | 307 | 61.49 | ISU JGP Courchevel 2022 | 25.08.2022 |
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 16–22.11.2026 | Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Men |
| 16–22.11.2026 | ISU CS Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Men |
Sjel s: Cécile LANGUEREAU (15/16)
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Senior Men | Krátce program | 65.39neoficiálníoficiální 56.54 | TDF B4 Romorantin (FRA) | 2021/2022 |
| Senior Men | Volné jízdy | 119.52neoficiálníoficiální 108.38 | Sofia Trophy 2024 (Sofia/BUL) | 2023/2024 |
| Senior Men | Celkové | 178.90neoficiálníoficiální 164.92 | Coupe d'Automne 2026 (Briancon/FRA) | 2026/2027 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 10 ISU Basic Novice B Garçons | Celkové | 31.08neoficiální | Coupe Régionale des 4 vallées (FRA) | 2015/2016 |
| 10 Novice Basic B Garçons | Celkové | 32.79neoficiální | Coupe Régionale Valence Romans (FRA) | 2016/2017 |
| Advanced Novice Boys | Krátce program | 28.12neoficiální | 30th Golden Bear 2018 (CRO) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Boys | Volné jízdy | 52.64neoficiální | 30th Golden Bear 2018 (CRO) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Boys | Celkové | 80.76neoficiální | 30th Golden Bear 2018 (CRO) | 2018/2019 |
| Advanced Novices Boys | Krátce program | 29.01neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Advanced Novices Boys | Volné jízdy | 46.40neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Advanced Novices Boys | Celkové | 75.41neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Avenir Men | Celkové | 28.74neoficiální | Championnats de France 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Catégorie 9 Adv Nov Garçon | Volné jízdy | 53.34neoficiální | Coupe Régionale de Valence Romans Agglo (FRA) | 2017/2018 |
| Couples Minimes | Povinný tanec | 24.06neoficiální | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) | 2015/2016 |
| D1 Avenir Men | Celkové | 27.32neoficiální | Championnat de France des Clubs 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| D1 Novices Boys | Celkové | 59.60neoficiální | Sélections France Clubs - Zone Sud-Est (FRA) | 2018/2019 |
| D1 Senior Men | Celkové | 132.79neoficiální | FFSG CSNPA Selection France Club Sud Est 2024 (LA GARDE DU VAR/FRA) | 2023/2024 |
| Junior Men | Krátce program | 63.83neoficiální | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Junior Men | Krátce program | 61.49oficiální | ISU Junior Grand Prix de Courchevel 2022 (Courchevel/FRA) | 2022/2023 |
| Junior Men | Volné jízdy | 91.32neoficiální | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Junior Men | Volné jízdy | 113.95oficiální | ISU Junior Grand Prix de Courchevel 2022 (Courchevel/FRA) | 2022/2023 |
| Junior Men | Celkové | 175.44oficiální | ISU Junior Grand Prix de Courchevel 2022 (Courchevel/FRA) | 2022/2023 |
| Junior Men | Celkové | 155.15neoficiální | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Minime | Povinný tanec | 7.79neoficiální | Autumn Cup 2015 (FRA) | 2015/2016 |
| Minime | Volný tanec | 21.58neoficiální | Autumn Cup 2015 (FRA) | 2015/2016 |
| Minime | Celkové | 36.40neoficiální | Autumn Cup 2015 (FRA) | 2015/2016 |
| Minime (Basic Novice) | Povinný tanec | 7.79neoficiální | Autumn Cup 2015 (FRA) | 2015/2016 |
| Minime Men | Celkové | 41.52neoficiální | Critérium et Grand Prix National Senior 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| N1-Novice-Messieurs | Krátce program | 26.80neoficiální | TDF 6 GARGES (FRA) | 2017/2018 |
| N1-Novice-Messieurs | Volné jízdy | 50.33neoficiální | TDF 6 GARGES (FRA) | 2017/2018 |
| N1-Novice-Messieurs | Celkové | 77.13neoficiální | TDF 6 GARGES (FRA) | 2017/2018 |
| N2 Novices Boys | Celkové | 55.27neoficiální | TDF Dijon 2017 (FRA) | 2017/2018 |
| N3 Minime Men | Celkové | 35.41neoficiální | TDF Dammarie 2017 (FRA) | 2015/2016 |
| Novice A Boys | Krátce program | 35.24neoficiální | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice A Boys | Volné jízdy | 58.30neoficiální | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice A Boys | Celkové | 93.54neoficiální | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice Boys | Krátce program | 28.76neoficiální | TDF Boulogne (FRA) | 2017/2018 |
| Novice Boys | Volné jízdy | 42.20neoficiální | TDF Boulogne (FRA) | 2017/2018 |
| Novice Boys | Celkové | 70.96neoficiální | TDF Boulogne (FRA) | 2017/2018 |
| Novices A Boys | Krátce program | 31.58neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) | 2017/2018 |
| Novices A Boys | Volné jízdy | 53.72neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) | 2017/2018 |
| Novices A Boys | Celkové | 85.30neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) | 2017/2018 |
| Novices Boys | Celkové | 63.20neoficiální | Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Pairs Minime s Cécile LANGUEREAU | Povinný tanec | 24.06neoficiální | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) | 2015/2016 |
| Pairs Minime s Cécile LANGUEREAU | Volný tanec | 23.36neoficiální | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) | 2015/2016 |
| Pairs Minime s Cécile LANGUEREAU | Celkové | 42.99neoficiální | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) | 2015/2016 |
| Poussin Garçons | Celkové | 18.02neoficiální | Tournoi de France "- 13 ans" 2012 - Roanne (FRA) | 2011/2012 |
| Senior Men | Krátce program | 55.36neoficiální | FFSG French Elite Championships 2022 (Rouen/FRA) | 2022/2023 |
| Senior Men | Volné jízdy | 111.51neoficiální | FFSG French Elite Championships 2022 (Rouen/FRA) | 2022/2023 |
| Senior Men | Celkové | 166.87neoficiální | FFSG French Elite Championships 2022 (Rouen/FRA) | 2022/2023 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 20.91neoficiální | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Volný tanec | 29.19neoficiální | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkové | 50.10neoficiální | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
Nejlepší výsledky 2026/2027
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Krátce program | 62.56neoficiální | Coupe d'Automne 2026 (Briancon/FRA) |
| Senior Men | Volné jízdy | 116.34neoficiální | Coupe d'Automne 2026 (Briancon/FRA) |
| Senior Men | Celkové | 178.90neoficiální | Coupe d'Automne 2026 (Briancon/FRA) |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| D1 Senior Men | Volné jízdy | 120.63neoficiální | FFSG CSNPA Sel_Fr_Clubs_SE_2026 (Valence/FRA) |
| D1 Senior Men | Celkové | 120.63neoficiální | FFSG CSNPA Sel_Fr_Clubs_SE_2026 (Valence/FRA) |
| Senior Men | Krátce program | 58.90neoficiální | 17th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) |
| Senior Men | Volné jízdy | 118.55neoficiální | 17th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) |
| Senior Men | Celkové | 177.45neoficiální | 17th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Krátce program | 57.70neoficiální | Volvo Open Cup 53th 2024 (Riga/LAT) |
| Senior Men | Volné jízdy | 106.92neoficiální | Volvo Open Cup 53th 2024 (Riga/LAT) |
| Senior Men | Celkové | 164.62neoficiální | Volvo Open Cup 53th 2024 (Riga/LAT) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| D1 Senior Men | Volné jízdy | 132.79neoficiální | FFSG CSNPA Selection France Club Sud Est 2024 (LA GARDE DU VAR/FRA) |
| D1 Senior Men | Celkové | 132.79neoficiální | FFSG CSNPA Selection France Club Sud Est 2024 (LA GARDE DU VAR/FRA) |
| Senior Men | Krátce program | 58.54neoficiální | Sofia Trophy 2024 (Sofia/BUL) |
| Senior Men | Volné jízdy | 119.52neoficiální | Sofia Trophy 2024 (Sofia/BUL) |
| Senior Men | Celkové | 178.06neoficiální | Sofia Trophy 2024 (Sofia/BUL) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 61.49oficiální | ISU Junior Grand Prix de Courchevel 2022 (Courchevel/FRA) |
| Junior Men | Volné jízdy | 113.95oficiální | ISU Junior Grand Prix de Courchevel 2022 (Courchevel/FRA) |
| Junior Men | Celkové | 175.44oficiální | ISU Junior Grand Prix de Courchevel 2022 (Courchevel/FRA) |
| Senior Men | Krátce program | 56.54oficiální | ISU CS Icechallenge 2022 (Graz/AUT) |
| Senior Men | Krátce program | 55.36neoficiální | FFSG French Elite Championships 2022 (Rouen/FRA) |
| Senior Men | Volné jízdy | 110.79neoficiálníoficiální 108.38 | Tallink Hotels Cup 2023 (Tallinn/EST) |
| Senior Men | Volné jízdy | 111.51neoficiální | FFSG French Elite Championships 2022 (Rouen/FRA) |
| Senior Men | Celkové | 166.87neoficiální | FFSG French Elite Championships 2022 (Rouen/FRA) |
| Senior Men | Celkové | 164.92oficiální | ISU CS Icechallenge 2022 (Graz/AUT) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 63.83neoficiální | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior Men | Krátce program | 61.12oficiální | ISU JGP Courchavel 2021 (Courchevel/FRA) |
| Junior Men | Volné jízdy | 91.32neoficiální | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior Men | Volné jízdy | 112.57oficiální | ISU JGP Courchavel 2021 (Courchevel/FRA) |
| Junior Men | Celkové | 173.69oficiální | ISU JGP Courchavel 2021 (Courchevel/FRA) |
| Junior Men | Celkové | 155.15neoficiální | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Senior Men | Krátce program | 65.39neoficiální | TDF B4 Romorantin (FRA) |
| Senior Men | Volné jízdy | 110.26neoficiální | French Elite Championships 2021 (Cergy-Pontoise/FRA) |
| Senior Men | Celkové | 172.96neoficiální | French Elite Championships 2021 (Cergy-Pontoise/FRA) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 48.66neoficiální | MASTERS 2020 (FRA) |
| Junior Men | Volné jízdy | 101.72neoficiální | MASTERS 2020 (FRA) |
| Junior Men | Celkové | 150.38neoficiální | MASTERS 2020 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 49.37neoficiální | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
| Junior Men | Volné jízdy | 92.15neoficiální | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
| Junior Men | Celkové | 141.52neoficiální | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Krátce program | 28.12neoficiální | 30th Golden Bear 2018 (CRO) |
| Advanced Novice Boys | Volné jízdy | 52.64neoficiální | 30th Golden Bear 2018 (CRO) |
| Advanced Novice Boys | Celkové | 80.76neoficiální | 30th Golden Bear 2018 (CRO) |
| D1 Novices Boys | Volné jízdy | 59.60neoficiální | Sélections France Clubs - Zone Sud-Est (FRA) |
| D1 Novices Boys | Celkové | 59.60neoficiální | Sélections France Clubs - Zone Sud-Est (FRA) |
| Junior Men | Krátce program | 53.63neoficiální | TDF Annecy (FRA) |
| Junior Men | Volné jízdy | 79.28neoficiální | TDF LYON JANVIER 2019 (FRA) |
| Junior Men | Celkové | 125.08neoficiální | TDF Annecy (FRA) |
| Novice A Boys | Krátce program | 35.24neoficiální | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
| Novice A Boys | Volné jízdy | 58.30neoficiální | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
| Novice A Boys | Celkové | 93.54neoficiální | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novices Boys | Krátce program | 29.01neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Advanced Novices Boys | Volné jízdy | 46.40neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Advanced Novices Boys | Celkové | 75.41neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Catégorie 9 Adv Nov Garçon | Volné jízdy | 53.34neoficiální | Coupe Régionale de Valence Romans Agglo (FRA) |
| N1-Novice-Messieurs | Krátce program | 26.80neoficiální | TDF 6 GARGES (FRA) |
| N1-Novice-Messieurs | Volné jízdy | 50.33neoficiální | TDF 6 GARGES (FRA) |
| N1-Novice-Messieurs | Celkové | 77.13neoficiální | TDF 6 GARGES (FRA) |
| N2 Novices Boys | Volné jízdy | 55.27neoficiální | TDF Dijon 2017 (FRA) |
| N2 Novices Boys | Celkové | 55.27neoficiální | TDF Dijon 2017 (FRA) |
| Novice Boys | Krátce program | 28.76neoficiální | TDF Boulogne (FRA) |
| Novice Boys | Volné jízdy | 42.20neoficiální | TDF Boulogne (FRA) |
| Novice Boys | Celkové | 70.96neoficiální | TDF Boulogne (FRA) |
| Novices A Boys | Krátce program | 31.58neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) |
| Novices A Boys | Volné jízdy | 53.72neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) |
| Novices A Boys | Celkové | 85.30neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) |
| Novices Boys | Volné jízdy | 63.20neoficiální | Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) |
| Novices Boys | Celkové | 63.20neoficiální | Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 10 Novice Basic B Garçons | Volné jízdy | 32.79neoficiální | Coupe Régionale Valence Romans (FRA) |
| 10 Novice Basic B Garçons | Celkové | 32.79neoficiální | Coupe Régionale Valence Romans (FRA) |
| Minime Men | Volné jízdy | 41.52neoficiální | Critérium et Grand Prix National Senior 2017 (FRA) |
| Minime Men | Celkové | 41.52neoficiální | Critérium et Grand Prix National Senior 2017 (FRA) |
| N3 Minime Men | Volné jízdy | 28.83neoficiální | TDF DE CASTRES (FRA) |
| N3 Minime Men | Celkové | 28.83neoficiální | TDF DE CASTRES (FRA) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 10 ISU Basic Novice B Garçons | Volné jízdy | 31.08neoficiální | Coupe Régionale des 4 vallées (FRA) |
| 10 ISU Basic Novice B Garçons | Celkové | 31.08neoficiální | Coupe Régionale des 4 vallées (FRA) |
| Couples Minimes | Povinný tanec | 24.06neoficiální | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) |
| Minime | Povinný tanec | 7.79neoficiální | Autumn Cup 2015 (FRA) |
| Minime | Volný tanec | 21.58neoficiální | Autumn Cup 2015 (FRA) |
| Minime | Celkové | 36.40neoficiální | Autumn Cup 2015 (FRA) |
| Minime (Basic Novice) | Povinný tanec | 7.79neoficiální | Autumn Cup 2015 (FRA) |
| N3 Minime Men | Volné jízdy | 35.41neoficiální | TDF Dammarie 2017 (FRA) |
| N3 Minime Men | Celkové | 35.41neoficiální | TDF Dammarie 2017 (FRA) |
| Pairs Minime s Cécile LANGUEREAU | Povinný tanec | 24.06neoficiální | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) |
| Pairs Minime s Cécile LANGUEREAU | Volný tanec | 23.36neoficiální | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J4 - LYON (FRA) |
| Pairs Minime s Cécile LANGUEREAU | Celkové | 42.99neoficiální | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| N3 Minime Men | Volné jízdy | 31.36neoficiální | TOURNOI DE FRANCE "-13 ans" - AMIENS (FRA) |
| N3 Minime Men | Celkové | 31.36neoficiální | TOURNOI DE FRANCE "-13 ans" - AMIENS (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 20.91neoficiální | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Volný tanec | 29.19neoficiální | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkové | 50.10neoficiální | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Avenir Men | Volné jízdy | 28.74neoficiální | Championnats de France 2014 (FRA) |
| Avenir Men | Celkové | 28.74neoficiální | Championnats de France 2014 (FRA) |
| D1 Avenir Men | Volné jízdy | 27.32neoficiální | Championnat de France des Clubs 2014 (FRA) |
| D1 Avenir Men | Celkové | 27.32neoficiální | Championnat de France des Clubs 2014 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Poussin Garçons | Volné jízdy | 18.02neoficiální | Tournoi de France "- 13 ans" 2012 - Roanne (FRA) |
| Poussin Garçons | Celkové | 18.02neoficiální | Tournoi de France "- 13 ans" 2012 - Roanne (FRA) |
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 16–22.11.2026 | Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Men |
| 16–22.11.2026 | ISU CS Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Men |
Sezóna 2026/2027
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.10.2026 | Coupe d'Automne 2026 Briancon/FRA |
Senior Men | 2 | 178.90 |
Short Program 2 (62.56) Free Skating 2 (116.34)
|
| 27–29.08.2026 | Masters 2026 Nat. 8 Louviers/FRA |
Senior Men | 8 | 141.36 |
Short Program 8 (50.61) Free Skating 8 (90.75)
|
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.02–01.03.2026 | Bellu Memorial 2026 Otopeni/ROU |
Senior Men | 5 | 133.63 |
Short Program 5 (45.17) Free Skating 5 (88.46)
|
| 30.01–01.02.2026 | FFSG CSNPA Sel_Fr_Clubs_SE_2026 Valence/FRA |
D1 Senior Men | 1 | 120.63 |
Free Skating 1 (120.63)
|
| 18–20.12.2025 | FFSG French Elite Championships 2025 Nat. 9 BRIANCON/FRA |
Senior Men | 9 | 166.82 |
Short Program 9 (55.31) Free Skating 9 (111.51)
|
| 31.10–02.11.2025 | 17th Tirnavia Ice Cup Trnava/SVK |
Senior Men | 1 | 177.45 |
Short Program 1 (58.90) Free Skating 1 (118.55)
|
| 16–19.10.2025 | Lounakeskus Trophy 2025 Tartu/EST |
Senior Men | 3 | 147.41 |
Short Program 2 (51.28) Free Skating 3 (96.13)
|
| 27–28.09.2025 | COUPE de l'OUVERTURE ANNECY/FRA |
Senior Men | 2 | 165.94 |
Short Program 2 (60.57) Free Skating 2 (105.37)
|
| 28–30.08.2025 | FFSG MASTERS 2025 Nat. 9 VILLARD DE LANS/FRA |
Senior Men | 9 | 157.26 |
Short Program 11 (51.13) Free Skating 7 (106.13)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–21.12.2024 | FFSG French Elite Championships 2024 Nat. 12 Annecy/FRA |
Senior Men | 12 | 151.42 |
Short Program 14 (48.35) Free Skating 12 (103.07)
|
| 27.11–02.12.2024 | SantaClaus Cup 2024 Budapest/HUN |
Senior Men | 9 | 171.60 |
Short Program 9 (62.25) Free Skating 10 (109.35)
|
| 31.10–03.11.2024 | Volvo Open Cup 53th 2024 Riga/LAT |
Senior Men | 11 | 164.62 |
Short Program 9 (57.70) Free Skating 11 (106.92)
|
| 26–28.09.2024 | FFSG MASTERS 2024 Nat. 10 Villard de Lans/FRA |
Senior Men | 10 | 150.73 |
Short Program 9 (55.56) Free Skating 9 (95.17)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.02.2024 | FFSG CSNPA Selection France Club Sud Est 2024 LA GARDE DU VAR/FRA |
D1 Senior Men | 2 | 132.79 |
Free Skating 2 (132.79)
|
| 30.01–04.02.2024 | Sofia Trophy 2024 Sofia/BUL |
Senior Men | 3 | 178.06 |
Short Program 3 (58.54) Free Skating 3 (119.52)
|
| 27.11–03.12.2023 | Bosphorus Cup 2023 Istanbul/TUR |
Senior Men | ODS | ||
| 28–30.09.2023 | MASTERS 2023 Nat. 10 VILLARD DE LANS/FRA |
Senior Men | 10 | 171.06 |
Short Program 10 (57.17) Free Skating 10 (113.89)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–19.02.2023 | Tallink Hotels Cup 2023 Tallinn/EST |
Senior Men | 11 | 163.41 |
Short Program 12 (52.62) Free Skating 11 (110.79)
|
| 03–05.02.2023 | Championnat de France JUNIOR 2023 🥇 Nat. champion BORDEAUX/FRA |
Junior Men | 1 | 168.85 |
Short Program 2 (58.43) Free Skating 1 (110.42)
|
| 15–17.12.2022 | FFSG French Elite Championships 2022 Nat. 12 Rouen/FRA |
Senior Men | 12 | 166.87 |
Short Program 12 (55.36) Free Skating 9 (111.51)
|
| 15–17.12.2022 | FFSG French Elite Championships 2022 Nat. 12 Rouen/FRA |
Senior Men | 12 | 166.87 |
Short Program 12 (55.36) Free Skating 9 (111.51)
|
| 26–27.11.2022 | Tournoi De France B5-2022 Valence Valence/FRA |
Senior Men | 2 | 168.81 |
Short Program 3 (48.42) Free Skating 2 (120.39)
|
| 09–13.11.2022 | ISU CS Icechallenge 2022 Graz/AUT |
Senior Men | 17 | 164.92 |
Short Program 16 (56.54) Free Skating 18 (108.38)
|
| 12–15.10.2022 | ISU JGP Egna-Neumarkt 2022 Egna-Neumarkt/ITA |
Junior Men | 21 | 144.02 |
Short Program 21 (48.93) Free Skating 21 (95.09)
|
| 06–08.10.2022 | FFSG MASTERS 🥇 Nat. champion VILLARD DE LANS/FRA |
Junior Men | 1 | 155.29 |
Short Program 1 (54.38) Free Skating 3 (100.91)
|
| 24–27.08.2022 | ISU Junior Grand Prix de Courchevel 2022 Courchevel/FRA |
Junior Men | 6 | 175.44 |
Short Program 5 (61.49) Free Skating 7 (113.95)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.02.2022 | French Junior Championships 2022 🏅 Nat. 3 Charleville-Mézières/FRA |
Junior Men | 3 | 155.15 |
Short Program 2 (63.83) Free Skating 3 (91.32)
|
| 18–23.01.2022 | Bavarian Open 2022 Oberstdorf/GER |
Junior Men | 6 | 161.92 |
Short Program 7 (56.00) Free Skating 6 (105.92)
|
| 16–18.12.2021 | French Elite Championships 2021 Nat. 12 Cergy-Pontoise/FRA |
Senior Men | 12 | 172.96 |
Short Program 8 (62.70) Free Skating 12 (110.26)
|
| 27–28.11.2021 | TDF B4 Romorantin FRA |
Senior Men | 4 | 158.77 |
Short Program 3 (65.39) Free Skating 4 (93.38)
|
| 24–28.11.2021 | Open Andorra 2021 Canillo/AND |
Junior Men | ODS | ||
| 06–09.10.2021 | ISU JGP Cup of Austria 2021 Linz/AUT |
Junior Men | 15 | 156.24 |
Short Program 15 (55.24) Free Skating 14 (101.00)
|
| 30.09–02.10.2021 | MASTERS 2021 🏅 Nat. 2 FRA |
Junior Men | 2 | 171.28 |
Short Program 2 (59.98) Free Skating 2 (111.30)
|
| 18–21.08.2021 | ISU JGP Courchavel 2021 Courchevel/FRA |
Junior Men | 5 | 173.69 |
Short Program 5 (61.12) Free Skating 4 (112.57)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.10.2020 | MASTERS 2020 🏅 Nat. 2 FRA |
Junior Men | 2 | 150.38 |
Short Program 2 (48.66) Free Skating 2 (101.72)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–23.02.2020 | CHALLENGE CUP 2020 The Hague/NED |
Junior Men | 10 | 141.52 |
Short Program 9 (49.37) Free Skating 10 (92.15)
|
| 07–09.02.2020 | Championnat de France Junior 2020 Nat. 4 FRA |
Junior Men | 4 | 149.67 |
Short Program 5 (51.43) Free Skating 4 (98.24)
|
| 01.02.2020 | TDF Mulhouse C9 2020 FRA |
Junior Men | 1 | 55.59 |
Short Program 1 (55.59) Free Skating 1 (95.89)
|
| 23–24.11.2019 | 2019-2020-TDF B6 ASNIERES FRA |
Junior Men | 3 | 139.93 |
Short Program 2 (44.14) Free Skating 2 (95.79)
|
| 12–17.11.2019 | Denkova-Staviski Cup 2019 BUL |
Junior Men | 5 | 130.56 |
Short Program 6 (45.61) Free Skating 4 (84.95)
|
| 05–06.10.2019 | TDF de Valence FRA |
Junior Men | 2 | 148.83 |
Short Program 1 (60.35) Free Skating 2 (88.48)
|
| 26–28.09.2019 | MASTERS - 2019 Nat. 5 FRA |
Junior Men | 5 | 134.38 |
Short Program 2 (52.89) Free Skating 5 (81.49)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2019 | Championnat de France Novices A et B 2019 🏅 Nat. 2 FRA |
Novice A Boys | 2 | 93.54 |
Short Program 2 (35.24) Free Skating 3 (58.30)
|
| 09–10.03.2019 | Sélections France Clubs - Zone Sud-Est FRA |
D1 Novices Boys | 1 | 59.60 |
Free Skating 1 (59.60)
|
| 09–10.02.2019 | TDF Annecy FRA |
Junior Men | 3 | 125.08 |
Short Program 3 (53.63) Free Skating 3 (71.45)
|
| 19–20.01.2019 | TDF LYON JANVIER 2019 FRA |
Junior Men | 3 | 122.36 |
Short Program 3 (43.08) Free Skating 3 (79.28)
|
| 08–09.12.2018 | TDF COURBEVOIE FRA |
Junior Men | 8 | 107.03 |
Short Program 7 (39.21) Free Skating 8 (67.82)
|
| 25–28.10.2018 | 30th Golden Bear 2018 CRO |
Advanced Novice Boys | 4 | 80.76 |
Short Program 5 (28.12) Free Skating 4 (52.64)
|
| 25–27.09.2018 | MASTERS - 2018 Nat. 11 FRA |
Junior Men | 11 | 104.43 |
Short Program 11 (33.35) Free Skating 11 (71.08)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–29.04.2018 | FRANCE CLUBS 2018 Nationals FRA |
N1-Novices Garçons | ODS | ||
| 20–22.04.2018 | 10th Rooster Cup - 2018 FRA |
Advanced Novices Boys | 7 | 75.41 |
Short Program 6 (29.01) Free Skating 7 (46.40)
|
| 24–25.03.2018 | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B 🏅 Nat. 3 FRA |
Novices A Boys | 3 | 85.30 |
Short Program 3 (31.58) Free Skating 3 (53.72)
|
| 17–18.03.2018 | Sélections France Clubs Nord Est 2018 FRA |
Novices Boys | 1 | 63.20 |
Free Skating 1 (63.20)
|
| 10–11.03.2018 | TDF Boulogne FRA |
Novice Boys | 1 | 70.96 |
Short Program 1 (28.76) Free Skating 1 (42.20)
|
| 20–21.01.2018 | TDF 6 GARGES FRA |
N1-Novice-Messieurs | 1 | 77.13 |
Short Program 1 (26.80) Free Skating 1 (50.33)
|
| 02–03.12.2017 | TDF Dijon 2017 FRA |
N2 Novices Boys | 1 | 55.27 |
Free Skating 1 (55.27)
|
| 25–26.11.2017 | Coupe Régionale de Valence Romans Agglo FRA |
Catégorie 9 Adv Nov Garçon |
Free Skating 1 (53.34)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.04.2017 | Critérium et Grand Prix National Senior 2017 🥇 Nat. champion FRA |
Minime Men | 1 | 41.52 |
Free Skating 1 (41.52)
|
| 18–19.02.2017 | TDF DE CASTRES FRA |
N3 Minime Men | 1 | 28.83 |
Free Skating 1 (28.83)
|
| 12–13.11.2016 | Coupe Régionale Valence Romans FRA |
10 Novice Basic B Garçons | 1 | 32.79 |
Free Skating 1 (32.79)
|
Sezóna 2015/2016
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.04.2015 | Championnat de France Solos 2eme Division 2015 🏅 Nat. 3 FRA |
Solos Pre-Bronze Plus s Dij SOLO | 3 | 42.05 |
Pattern Dance (Sans Kp) 12 (14.80) Free Dance 1 (27.25)
|
| 14–15.03.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL FRA |
Solos Pre-Bronze Plus s Dij SOLO | 1 | 46.52 |
Pattern Dance (Sans Kp) 3 (18.49) Free Dance 1 (28.03)
|
| 28.02–01.03.2015 | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS FRA |
N3 Minime Men | 4 | 27.48 |
Free Skating 4 (27.48)
|
| 07–08.02.2015 | TOURNOI DE FRANCE "-13 ans" - AMIENS FRA |
N3 Minime Men | 3 | 31.36 |
Free Skating 3 (31.36)
|
| 24–25.01.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON FRA |
Solos Pre-Bronze Plus s Dij SOLO | 1 | 50.10 |
Pattern Dance (Sans Kp) 1 (20.91) Free Dance 1 (29.19)
|
| 09–11.01.2015 | TOURNOI DE FRANCE "TOUTES CATEGORIES" COLMAR FRA |
N3 Minime Men | 1 | 29.27 |
Free Skating 1 (29.27)
|
| 07–09.11.2014 | TOURNOI DE FRANCE "TOUTES CATEGORIES" FRA |
N3 Minime Men | 5 | 29.74 |
Free Skating 5 (29.74)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.04.2014 | Championnat de France des Clubs 2014 Nat. 4 FRA |
D1 Avenir Men | 4 | 27.32 |
Free Skating 4 (27.32)
|
| 29.03–30.09.2014 | Championnats de France 2014 Nat. 5 FRA |
Avenir Men | 5 | 28.74 |
Free Skating 5 (28.74)
|
| 17–19.01.2014 | Tournoi de France B3 -13 ans FRA |
Avenir Men | 4 | 28.24 |
Free Skating 4 (28.24)
|
Sezóna 2011/2012
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.02.2012 | Tournoi de France "- 13 ans" 2012 - Roanne FRA |
Poussin Garçons | 1 | 18.02 |
Free Skating 1 (18.02)
|
Minimální požadavky ISU na mistrovství ⓘ
World Championships — Men
17.03.2027 · Tampere, FIN
85.57 / 109.00 minimum−23.43
poslední datum pro dosažení: 17.02.2027
Short Program
29.4617th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK)
Free Skating
56.1117th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK)
European Championships — Men
27.01.2027 · Lausanne, SUI
85.57 / 86.00 minimum−0.43
poslední datum pro dosažení: 30.12.2026
Short Program
29.4617th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK)
Free Skating
56.1117th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK)