Euken ALBERDI Access
2002-12-27 Donostia - San Sebastian 180 cm Donostia ⛸ od 2012 university student
Trenér: Jerome Blanchard, Nerea Vazquez Bývalý(í) trenér(i): Yoann Deslot Choreograf: Kevin Aymoz, Gaizka Madejon, Nerea Vazquez
ISU rekordy & statistiky
| Výkon | Kategorie | Pořadí | Skóre | Nastaveno na | Datum |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Men · Total | 411 | 150.15 | Coupe de Printemps 2023 | 19.03.2023 |
| Personal best ranking | Senior Men · Free Skating | 406 | 97.66 | ISU CS Budapest Trophy 2023 | 15.10.2023 |
| Personal best ranking | Senior Men · Short Program | 359 | 56.58 | Coupe de Printemps 2023 | 17.03.2023 |
| Season best ranking 2025/2026 | Senior Men · Total | 187 | 146.58 | ISU CS PGE Warsaw Cup 2025 | 21.11.2025 |
| Season best ranking 2025/2026 | Senior Men · Free Skating | 182 | 97.20 | ISU CS 33rd Nepela Memorial 2025 | 27.09.2025 |
| Season best ranking 2025/2026 | Senior Men · Short Program | 189 | 50.20 | ISU CS PGE Warsaw Cup 2025 | 20.11.2025 |
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 04–08.11.2026 | Volvo Open Cup 59th 2026 Riga/LAT |
Senior Men |
| 16–22.11.2026 | Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Men |
| 16–22.11.2026 | ISU CS Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Men |
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Senior Men | Krátce program | 56.58neoficiálníoficiální 50.20 | ISU Coupe Du Printemps 2023 (Kockelscheuer/LUX) | 2022/2023 |
| Senior Men | Volné jízdy | 114.37neoficiálníoficiální 97.66 | Sonja Henie Trophy 2025 (Oslo/NOR) | 2024/2025 |
| Senior Men | Celkové | 165.42neoficiálníoficiální 146.58 | Sonja Henie Trophy 2025 (Oslo/NOR) | 2024/2025 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Krátce program | 28.15neoficiální | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Boys | Volné jízdy | 53.60neoficiální | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Boys | Celkové | 72.93neoficiální | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) | 2016/2017 |
| Basic Novice Boys | Celkové | 38.17neoficiální | Campeonato de España Infantil 2016 (ESP) | 2015/2016 |
| Debs / Basic Novice Boys | Celkové | 25.66neoficiální | Campeonato España Infantil / Copa Federación 2015 (ESP) | 2014/2015 |
| Junior Men | Krátce program | 55.17neoficiálníoficiální 53.73 | Open Andorra 2021 (Canillo/AND) | 2021/2022 |
| Junior Men | Krátce program | 47.28neoficiální | Spanish Championships 2019 (San Sebastián/ESP) | 2019/2020 |
| Junior Men | Volné jízdy | 95.86neoficiálníoficiální 83.94 | Spanish Senior Championships 2021 (Valdemoro/ESP) | 2020/2021 |
| Junior Men | Volné jízdy | 90.32neoficiální | Spanish Championships 2019 (San Sebastián/ESP) | 2019/2020 |
| Junior Men | Celkové | 146.71neoficiálníoficiální 137.67 | Open Andorra 2021 (Canillo/AND) | 2021/2022 |
| Junior Men | Celkové | 137.60neoficiální | Spanish Championships 2019 (San Sebastián/ESP) | 2019/2020 |
| Juniors Men | Krátce program | 35.36neoficiální | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) | 2021/2022 |
| Juniors Men | Volné jízdy | 80.87neoficiální | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) | 2021/2022 |
| Juniors Men | Celkové | 116.23neoficiální | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) | 2021/2022 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Krátce program | 52.41neoficiálníoficiální 50.20 | Swiss Ice Skating Open 2025 (Lausanne/SUI) |
| Senior Men | Volné jízdy | 97.20oficiální | 33rd Nepela Memorial (Bratislava/SVK) |
| Senior Men | Celkové | 147.74neoficiálníoficiální 146.58 | Swiss Ice Skating Open 2025 (Lausanne/SUI) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Krátce program | 51.05neoficiálníoficiální 45.28 | Sonja Henie Trophy 2025 (Oslo/NOR) |
| Senior Men | Volné jízdy | 114.37neoficiálníoficiální 89.76 | Sonja Henie Trophy 2025 (Oslo/NOR) |
| Senior Men | Celkové | 165.42neoficiálníoficiální 135.04 | Sonja Henie Trophy 2025 (Oslo/NOR) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Krátce program | 50.99neoficiálníoficiální 46.18 | Tallink Hotels Cup 2024 (Tallinn/EST) |
| Senior Men | Volné jízdy | 107.84neoficiálníoficiální 97.66 | Tallink Hotels Cup 2024 (Tallinn/EST) |
| Senior Men | Celkové | 158.83neoficiálníoficiální 143.84 | Tallink Hotels Cup 2024 (Tallinn/EST) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Krátce program | 56.58neoficiálníoficiální 50.01 | ISU Coupe Du Printemps 2023 (Kockelscheuer/LUX) |
| Senior Men | Volné jízdy | 96.14oficiální | ISU CS Icechallenge 2022 (Graz/AUT) |
| Senior Men | Celkové | 150.15neoficiálníoficiální 146.15 | ISU Coupe Du Printemps 2023 (Kockelscheuer/LUX) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 55.17neoficiálníoficiální 53.73 | Open Andorra 2021 (Canillo/AND) |
| Junior Men | Volné jízdy | 91.72neoficiálníoficiální 83.94 | Icelab International Cup (Bergamo/ITA) |
| Junior Men | Celkové | 146.71neoficiálníoficiální 137.67 | Open Andorra 2021 (Canillo/AND) |
| Juniors Men | Krátce program | 35.36neoficiální | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) |
| Juniors Men | Volné jízdy | 80.87neoficiální | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) |
| Juniors Men | Celkové | 116.23neoficiální | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 49.21neoficiální | Spanish Senior Championships 2021 (Valdemoro/ESP) |
| Junior Men | Volné jízdy | 95.86neoficiální | Spanish Senior Championships 2021 (Valdemoro/ESP) |
| Junior Men | Celkové | 145.07neoficiální | Spanish Senior Championships 2021 (Valdemoro/ESP) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 47.28neoficiální | Spanish Championships 2019 (San Sebastián/ESP) |
| Junior Men | Krátce program | 45.30neoficiální | Open d'Andorra 2019 (AND) |
| Junior Men | Volné jízdy | 77.84neoficiální | Open d'Andorra 2019 (AND) |
| Junior Men | Volné jízdy | 90.32neoficiální | Spanish Championships 2019 (San Sebastián/ESP) |
| Junior Men | Celkové | 137.60neoficiální | Spanish Championships 2019 (San Sebastián/ESP) |
| Junior Men | Celkové | 123.14neoficiální | Open d'Andorra 2019 (AND) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 41.89neoficiální | Campionat de Catalunya 2019 (ESP) |
| Junior Men | Volné jízdy | 76.71neoficiální | Campionat de Catalunya 2019 (ESP) |
| Junior Men | Celkové | 118.60neoficiální | Campionat de Catalunya 2019 (ESP) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Krátce program | 28.15neoficiální | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) |
| Advanced Novice Boys | Volné jízdy | 53.60neoficiální | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) |
| Advanced Novice Boys | Celkové | 28.15neoficiální | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Krátce program | 25.40neoficiální | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) |
| Advanced Novice Boys | Volné jízdy | 47.53neoficiální | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) |
| Advanced Novice Boys | Celkové | 72.93neoficiální | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Boys | Volné jízdy | 38.17neoficiální | Campeonato de España Infantil 2016 (ESP) |
| Basic Novice Boys | Celkové | 38.17neoficiální | Campeonato de España Infantil 2016 (ESP) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Debs / Basic Novice Boys | Volné jízdy | 25.66neoficiální | Campeonato España Infantil / Copa Federación 2015 (ESP) |
| Debs / Basic Novice Boys | Celkové | 25.66neoficiální | Campeonato España Infantil / Copa Federación 2015 (ESP) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Boys | Volné jízdy | 27.16neoficiální | Camp. de España Infantil y Copa Federación 2014 (ESP) |
| Basic Novice Boys | Celkové | 27.16neoficiální | Camp. de España Infantil y Copa Federación 2014 (ESP) |
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 04–08.11.2026 | Volvo Open Cup 59th 2026 Riga/LAT |
Senior Men |
| 16–22.11.2026 | Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Men |
| 16–22.11.2026 | ISU CS Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Men |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–23.11.2025 | ISU CS PGE Warsaw Cup 2025 Warsaw/POL |
Senior Men | 22 | 146.58 |
Short Program 23 (50.20) Free Skating 21 (96.38)
|
| 23–26.10.2025 | Swiss Ice Skating Open 2025 Lausanne/SUI |
Senior Men | 16 | 147.74 |
Short Program 13 (52.41) Free Skating 17 (95.33)
|
| 25–27.09.2025 | 33rd Nepela Memorial Bratislava/SVK |
Senior Men | 22 | 141.55 |
Short Program 23 (44.35) Free Skating 21 (97.20)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–09.03.2025 | Sonja Henie Trophy 2025 Oslo/NOR |
Senior Men | 10 | 165.42 |
Short Program 11 (51.05) Free Skating 8 (114.37)
|
| 13–16.02.2025 | Merano Ice Trophy 2025 Merano/ITA |
Senior Men | 13 | 157.44 |
Short Program 13 (49.83) Free Skating 12 (107.61)
|
| 11–17.11.2024 | ISU CS Tallinn Trophy 2024 Tallinn/EST |
Senior Men | 23 | 135.04 |
Short Program 22 (45.28) Free Skating 24 (89.76)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–18.02.2024 | Tallink Hotels Cup 2024 Tallinn/EST |
Senior Men | 8 | 158.83 |
Short Program 8 (50.99) Free Skating 8 (107.84)
|
| 16–19.11.2023 | NRW Trophy 2023 Dortmund/GER |
Senior Men | 6 | 151.36 |
Short Program 6 (46.23) Free Skating 5 (105.13)
|
| 12–15.10.2023 | Budapest Trophy 2023 Budapest/HUN |
Senior Men | 22 | 143.84 |
Short Program 22 (46.18) Free Skating 22 (97.66)
|
| 20–23.09.2023 | 55. Nebelhorn-Trophy 2023 Oberstdorf/GER |
Senior Men | 10 | 129.62 |
Short Program 10 (40.90) Free Skating 10 (88.72)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.03.2023 | ISU Coupe Du Printemps 2023 Kockelscheuer/LUX |
Senior Men | 7 | 150.15 |
Short Program 7 (56.58) Free Skating 7 (93.57)
|
| 26–27.11.2022 | Tournoi De France B5-2022 Valence Valence/FRA |
Senior Men | 3 | 163.32 |
Short Program 2 (57.86) Free Skating 3 (105.46)
|
| 09–13.11.2022 | ISU CS Icechallenge 2022 Graz/AUT |
Senior Men | 19 | 146.15 |
Short Program 19 (50.01) Free Skating 20 (96.14)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–17.04.2022 | ISU World Junior Figure Skating Championships 2022 Tallinn/EST |
Junior Men | 29FNR | 51.21 |
Short Program 29 (51.21)
|
| 13–14.01.2022 | Icelab International Cup Bergamo/ITA |
Junior Men | 5 | 142.87 |
Short Program 5 (51.15) Free Skating 6 (91.72)
|
| 16–19.12.2021 | Spanish Championships 2021 🥇 Nat. champion Jaca/ESP |
Junior Men | 1 | 156.64 |
Short Program 1 (60.28) Free Skating 1 (96.36)
|
| 24–28.11.2021 | Open Andorra 2021 Canillo/AND |
Junior Men | 2 | 146.71 |
Short Program 1 (55.17) Free Skating 2 (91.54)
|
| 06–07.11.2021 | Open Jaca 2021 ESP |
Junior Men | 1 | 150.14 |
Short Program 1 (49.71) Free Skating 1 (100.43)
|
| 20–24.10.2021 | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR Nice/FRA |
Juniors Men | 5 | 116.23 |
Short Program 6 (35.36) Free Skating 5 (80.87)
|
| 22–25.09.2021 | ISU JGP Ljubljana 2021 Ljubljana/SLO |
Junior Men | 11 | 137.67 |
Short Program 10 (53.73) Free Skating 13 (83.94)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–21.03.2021 | Spanish Senior Championships 2021 🏅 Nat. 2 Valdemoro/ESP |
Junior Men | 2 | 145.07 |
Short Program 3 (49.21) Free Skating 1 (95.86)
|
| 13.03.2021 | Campionat Catalunya 2021 ESP |
Junior Men | 1 | 120.41 |
Short Program 1 (48.09) Free Skating 1 (72.32)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–15.12.2019 | Spanish Championships 2019 Nat. 4 San Sebastián/ESP |
Junior Men | 4 | 137.60 |
Short Program 4 (47.28) Free Skating 4 (90.32)
|
| 20–24.11.2019 | Open d'Andorra 2019 AND |
Junior Men | 5 | 123.14 |
Short Program 5 (45.30) Free Skating 5 (77.84)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.04.2019 | Campionat de Catalunya 2019 ESP |
Junior Men | 2 | 118.60 |
Short Program 2 (41.89) Free Skating 1 (76.71)
|
| 14–16.12.2018 | Spanish Championships 2018 Nat. 8 Logroño/ESP |
Junior Men | 8 | 100.33 |
Short Program 10 (34.75) Free Skating 8 (65.58)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2017–17.12.2018 | Spanish Senior Championships 2017 Nat. 4 Jaca/ESP |
Advanced Novice Boys | 4 | 28.15 |
Short Program 4 (28.15) Free Skating 4 (53.60)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–18.12.2016 | Spanish Championships 2016 Nat. 5 Vielha/ESP |
Advanced Novice Boys | 5 | 72.93 |
Short Program 5 (25.40) Free Skating 4 (47.53)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30–01.04.2016 | Campeonato de España Infantil 2016 Nat. 4 ESP |
Basic Novice Boys | 4 | 38.17 |
Free Skating 4 (38.17)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.04.2015 | Campeonato España Infantil / Copa Federación 2015 Nat. 7 ESP |
Debs / Basic Novice Boys | 7 | 25.66 |
Free Skating 7 (25.66)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–27.04.2014 | Camp. de España Infantil y Copa Federación 2014 Nat. 7 ESP |
Basic Novice Boys | 7 | 27.16 |
Free Skating 7 (27.16)
|
Minimální požadavky ISU na mistrovství ⓘ
World Championships — Men
17.03.2027 · Tampere, FIN
76.73 / 109.00 minimum−32.27
poslední datum pro dosažení: 17.02.2027
Short Program
27.68Swiss Ice Skating Open 2025 (Lausanne/SUI)
Free Skating
49.0533rd Nepela Memorial (Bratislava/SVK)
European Championships — Men
27.01.2027 · Lausanne, SUI
76.73 / 86.00 minimum−9.27
poslední datum pro dosažení: 30.12.2026
Short Program
27.68Swiss Ice Skating Open 2025 (Lausanne/SUI)
Free Skating
49.0533rd Nepela Memorial (Bratislava/SVK)