Leandra TZIMPOUKAKIS Access
2009 157 cm high school student Žené žebříčky: #37 Senior Women (1321 pts, 2026/2027); #5 Junior Women (1321 pts, 2026/2027)
Trenér: Linda Van Troyen, Sindra Kriisa Choreograf: Artem Fedorchenko
ISU rekordy & statistiky
| Výkon | Kategorie | Pořadí | Skóre | Nastaveno na | Datum |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Women · Total | 124 | 185.88 | ISU JGP Bangkok 2026 | 04.09.2026 |
| Personal best ranking | Senior Women · Free Skating | 133 | 121.47 | ISU JGP Bangkok 2026 | 04.09.2026 |
| Personal best ranking | Senior Women · Short Program | 134 | 64.41 | ISU JGP Bangkok 2026 | 03.09.2026 |
| Season best ranking 2026/2027 | Senior Women · Total | 22 | 185.88 | ISU JGP Bangkok 2026 | 04.09.2026 |
| Season best ranking 2026/2027 | Senior Women · Free Skating | 24 | 121.47 | ISU JGP Bangkok 2026 | 04.09.2026 |
| Season best ranking 2026/2027 | Senior Women · Short Program | 28 | 64.41 | ISU JGP Bangkok 2026 | 03.09.2026 |
| Season best ranking 2025/2026 | Senior Women · Total | 69 | 176.54 | ISU World Junior Championships 2026 | 07.03.2026 |
| Season best ranking 2025/2026 | Senior Women · Free Skating | 59 | 120.17 | ISU World Junior Championships 2026 | 07.03.2026 |
| Season best ranking 2025/2026 | Senior Women · Short Program | 50 | 63.22 | ISU JGP Ankara 2025 | 28.08.2025 |
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 12.11.2026 | Lõunakeskus Trophy 2026 Tartu/EST |
Junior Women |
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 64.41oficiální | ISU JGP Bangkok 2026 (Bangkok/THA) | 2026/2027 |
| Junior Women | Volné jízdy | 124.90neoficiálníoficiální 121.47 | Skate Berlin International 2026 (Berlin/GER) | 2025/2026 |
| Junior Women | Celkové | 186.06neoficiálníoficiální 185.88 | Skate Berlin International 2026 (Berlin/GER) | 2025/2026 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 7 Test Skate Junior Women | Krátce program | 42.31neoficiální | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| 7 Test Skate Junior Women | Volné jízdy | 77.38neoficiální | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| 7 Test Skate Junior Women | Celkové | 120.02neoficiální | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 40.18neoficiální | 13th Tirnavia Ice Cup (International) (Trnava/SVK) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 107.44neoficiální | 13th Tirnavia Ice Cup (International) (Trnava/SVK) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls I | Krátce program | 42.61neoficiální | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls I | Volné jízdy | 76.84neoficiální | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls I | Celkové | 119.45neoficiální | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) | 2021/2022 |
| Advanced Novices Girls (1.7.2007 - 30.6.2012) | Krátce program | 43.40neoficiální | Skate Jesenice 2023 TRIGLAV TROPHY (Jesenice/SLO) | 2022/2023 |
| Advanced Novices Girls (1.7.2007 - 30.6.2012) | Volné jízdy | 82.43neoficiální | Skate Jesenice 2023 TRIGLAV TROPHY (Jesenice/SLO) | 2022/2023 |
| Advanced Novices Girls (1.7.2007 - 30.6.2012) | Celkové | 125.83neoficiální | Skate Jesenice 2023 TRIGLAV TROPHY (Jesenice/SLO) | 2022/2023 |
| Bs Da Inter-Bronze Younger | Celkové | 20.26neoficiální | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet A1 | Celkové | 23.40neoficiální | 33. internationaler Säntiscup (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet U14 | Krátce program | 38.51neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadet U14 | Volné jízdy | 67.41neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadet U14 | Celkové | 105.92neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U14 | Krátce program | 46.91neoficiální | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U14 | Volné jízdy | 75.94neoficiální | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Futurum 3 | Celkové | 16.13neoficiální | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2016/2017 |
| Girls Advanced Novice | Volné jízdy | 70.80neoficiální | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) | 2022/2023 |
| Inter-Bronze Girls Younger | Celkové | 18.02neoficiální | Montalin Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Intermediate Novice Girls | Celkové | 41.38neoficiální | Bavarian Open 2020 (Oberstdorf/GER) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Krátce program | 33.03neoficiální | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Jugend Girls | Volné jízdy | 45.15neoficiální | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Jugend Girls | Celkové | 78.18neoficiální | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Junior | Krátce program | 54.22neoficiální | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Junior | Volné jízdy | 98.13neoficiální | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Junior | Celkové | 152.35neoficiální | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Junior Women I | Krátce program | 55.66neoficiální | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) | 2023/2024 |
| Junior Women I | Volné jízdy | 110.54neoficiální | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) | 2023/2024 |
| Junior Women I | Celkové | 166.20neoficiální | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) | 2023/2024 |
| Mini Girls | Krátce program | 32.25neoficiální | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini Girls | Volné jízdy | 58.30neoficiální | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini Girls | Celkové | 90.55neoficiální | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini Sev Women | Krátce program | 25.68neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Sev Women | Volné jízdy | 37.97neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Sev Women | Celkové | 63.65neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 | Krátce program | 28.35neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 | Volné jízdy | 58.66neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 | Celkové | 87.01neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 Girls | Krátce program | 27.52neoficiální | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 Girls | Volné jízdy | 52.59neoficiální | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 Girls | Celkové | 80.11neoficiální | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini U12 Sev Girls | Krátce program | 23.69neoficiální | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Volné jízdy | 42.32neoficiální | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Celkové | 66.01neoficiální | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Krátce program | 21.15neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Volné jízdy | 39.87neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Celkové | 61.02neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Krátce program | 22.77neoficiální | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Volné jízdy | 30.31neoficiální | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Celkové | 53.08neoficiální | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U11 Girls | Celkové | 48.75neoficiální | Alpenpokal 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs U14 Girls | Krátce program | 45.02neoficiální | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs U14 Girls | Volné jízdy | 81.06neoficiální | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs U14 Girls | Celkové | 125.18neoficiální | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Senior Women | Krátce program | 66.46neoficiální | Swiss Championships 2025 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
| Senior Women | Volné jízdy | 127.64neoficiální | Swiss Championships 2025 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
| Senior Women | Celkové | 194.10neoficiální | Swiss Championships 2025 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
| Seniors Women | Krátce program | 61.02neoficiální | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2025/2026 |
| Seniors Women | Volné jízdy | 121.13neoficiální | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2025/2026 |
| Seniors Women | Celkové | 182.15neoficiální | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2025/2026 |
| Sev Mini Girls | Krátce program | 22.35neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Volné jízdy | 41.15neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Celkové | 63.50neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Krátce program | 25.88neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Volné jízdy | 36.42neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Celkové | 62.30neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Speranze | Krátce program | 39.52neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) | 2020/2021 |
| Speranze | Volné jízdy | 60.05neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) | 2020/2021 |
| Speranze | Celkové | 99.57neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) | 2020/2021 |
| Speranze U13 | Krátce program | 40.63neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Speranze U13 | Volné jízdy | 57.63neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Speranze U13 | Celkové | 98.26neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U12, Mini | Krátce program | 27.36neoficiální | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U12, Mini | Volné jízdy | 47.51neoficiální | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U12, Mini | Celkové | 74.87neoficiální | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
Nejlepší výsledky 2026/2027
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 64.41oficiální | ISU JGP Bangkok 2026 (Bangkok/THA) |
| Junior Women | Volné jízdy | 121.47oficiální | ISU JGP Bangkok 2026 (Bangkok/THA) |
| Junior Women | Celkové | 185.88oficiální | ISU JGP Bangkok 2026 (Bangkok/THA) |
| Senior Women | Krátce program | 63.92neoficiální | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
| Senior Women | Volné jízdy | 116.29neoficiální | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
| Senior Women | Celkové | 180.21neoficiální | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 63.32neoficiálníoficiální 63.22 | Tallinn Trophy 2025 (Tallinn/EST) |
| Junior Women | Volné jízdy | 124.90neoficiálníoficiální 120.17 | Skate Berlin International 2026 (Berlin/GER) |
| Junior Women | Celkové | 186.06neoficiálníoficiální 176.54 | Skate Berlin International 2026 (Berlin/GER) |
| Senior Women | Krátce program | 66.46neoficiální | Swiss Championships 2025 (Lugano/SUI) |
| Senior Women | Volné jízdy | 127.64neoficiální | Swiss Championships 2025 (Lugano/SUI) |
| Senior Women | Celkové | 194.10neoficiální | Swiss Championships 2025 (Lugano/SUI) |
| Seniors Women | Krátce program | 61.02neoficiální | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Seniors Women | Volné jízdy | 121.13neoficiální | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Seniors Women | Celkové | 182.15neoficiální | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 61.37oficiální | ISU World Junior Championships 2025 (Debrecen/HUN) |
| Junior Women | Volné jízdy | 118.73neoficiálníoficiální 118.29 | Lounakeskus Trophy 2024 (Tartu/EST) |
| Junior Women | Celkové | 179.66oficiální | ISU World Junior Championships 2025 (Debrecen/HUN) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 54.21neoficiální | Coupe du printemps Luxembourg 2024 (Luxembourg/LUX) |
| Junior Women | Volné jízdy | 112.62neoficiální | 17th SANTA CLAUS CUP 2023 (Budapest/HUN) |
| Junior Women | Celkové | 165.17neoficiální | 17th SANTA CLAUS CUP 2023 (Budapest/HUN) |
| Junior Women I | Krátce program | 55.66neoficiální | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) |
| Junior Women I | Volné jízdy | 110.54neoficiální | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) |
| Junior Women I | Celkové | 166.20neoficiální | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 7 Test Skate Junior Women | Krátce program | 42.31neoficiální | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| 7 Test Skate Junior Women | Volné jízdy | 77.38neoficiální | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| 7 Test Skate Junior Women | Celkové | 120.02neoficiální | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| Advanced Novices Girls (1.7.2007 - 30.6.2012) | Krátce program | 43.40neoficiální | Skate Jesenice 2023 TRIGLAV TROPHY (Jesenice/SLO) |
| Advanced Novices Girls (1.7.2007 - 30.6.2012) | Volné jízdy | 82.43neoficiální | Skate Jesenice 2023 TRIGLAV TROPHY (Jesenice/SLO) |
| Advanced Novices Girls (1.7.2007 - 30.6.2012) | Celkové | 125.83neoficiální | Skate Jesenice 2023 TRIGLAV TROPHY (Jesenice/SLO) |
| Girls Advanced Novice | Krátce program | 35.44neoficiální | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) |
| Girls Advanced Novice | Volné jízdy | 70.80neoficiální | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) |
| Girls Advanced Novice | Celkové | 106.24neoficiální | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) |
| Junior | Krátce program | 54.22neoficiální | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior | Volné jízdy | 98.13neoficiální | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior | Celkové | 152.35neoficiální | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior Women | Krátce program | 53.64neoficiální | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 97.76neoficiální | 25. Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Junior Women | Celkové | 144.26neoficiální | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 40.18neoficiální | 13th Tirnavia Ice Cup (International) (Trnava/SVK) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 67.26neoficiální | 13th Tirnavia Ice Cup (International) (Trnava/SVK) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 107.44neoficiální | 13th Tirnavia Ice Cup (International) (Trnava/SVK) |
| Advanced Novice Girls I | Krátce program | 42.61neoficiální | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Volné jízdy | 76.84neoficiální | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Celkové | 119.45neoficiální | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) |
| Cadet U14 | Krátce program | 38.51neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadet U14 | Volné jízdy | 67.41neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadet U14 | Celkové | 105.92neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadets U14 | Krátce program | 46.91neoficiální | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Cadets U14 | Volné jízdy | 75.94neoficiální | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Krátce program | 45.02neoficiální | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Volné jízdy | 81.06neoficiální | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Celkové | 125.18neoficiální | 17. Eulach-Cup (SUI) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls | Krátce program | 33.03neoficiální | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Jugend Girls | Volné jízdy | 45.15neoficiální | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Jugend Girls | Celkové | 78.18neoficiální | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Speranze | Krátce program | 39.52neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Speranze | Volné jízdy | 60.05neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Speranze | Celkové | 99.57neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Speranze U13 | Krátce program | 40.63neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Volné jízdy | 57.63neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Celkové | 98.26neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Intermediate Novice Girls | Volné jízdy | 41.38neoficiální | Bavarian Open 2020 (Oberstdorf/GER) |
| Intermediate Novice Girls | Celkové | 41.38neoficiální | Bavarian Open 2020 (Oberstdorf/GER) |
| Mini Girls | Krátce program | 32.25neoficiální | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Mini Girls | Volné jízdy | 58.30neoficiální | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Mini Girls | Celkové | 90.55neoficiální | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Mini U12 | Krátce program | 28.35neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Mini U12 | Volné jízdy | 58.66neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Mini U12 | Celkové | 87.01neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Krátce program | 27.52neoficiální | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Volné jízdy | 52.59neoficiální | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Celkové | 80.11neoficiální | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U11 Girls | Volné jízdy | 48.75neoficiální | Alpenpokal 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U11 Girls | Celkové | 48.75neoficiální | Alpenpokal 2019 (SUI) |
| U12, Mini | Krátce program | 27.36neoficiální | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| U12, Mini | Volné jízdy | 47.51neoficiální | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| U12, Mini | Celkové | 74.87neoficiální | Montalin Cup 2019 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Mini Girls U12 | Krátce program | 26.06neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls U12 | Volné jízdy | 45.49neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls U12 | Celkové | 71.55neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Sev Women | Krátce program | 25.68neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Mini Sev Women | Volné jízdy | 37.97neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Mini Sev Women | Celkové | 63.65neoficiální | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Mini U12 | Krátce program | 25.82neoficiální | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Volné jízdy | 41.74neoficiální | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Celkové | 67.56neoficiální | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Krátce program | 23.69neoficiální | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Volné jízdy | 42.32neoficiální | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Celkové | 66.01neoficiální | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Krátce program | 21.15neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Volné jízdy | 39.87neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Celkové | 61.02neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini Women | Krátce program | 22.77neoficiální | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Volné jízdy | 30.31neoficiální | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Celkové | 53.08neoficiální | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Krátce program | 22.35neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Volné jízdy | 41.15neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Celkové | 63.50neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Krátce program | 25.88neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Volné jízdy | 36.42neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Celkové | 62.30neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bs Da Inter-Bronze Younger | Volné jízdy | 20.26neoficiální | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Bs Da Inter-Bronze Younger | Celkové | 20.26neoficiální | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Cadet A1 | Volné jízdy | 23.40neoficiální | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
| Cadet A1 | Celkové | 23.40neoficiální | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
| Inter-Bronze Girls Younger | Volné jízdy | 18.02neoficiální | Montalin Cup 2017 (SUI) |
| Inter-Bronze Girls Younger | Celkové | 18.02neoficiální | Montalin Cup 2017 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Futurum 3 | Volné jízdy | 16.13neoficiální | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Futurum 3 | Celkové | 16.13neoficiální | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 12.11.2026 | Lõunakeskus Trophy 2026 Tartu/EST |
Junior Women |
Sezóna 2026/2027
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–18.10.2026 | Budapest Trophy 2026 Budapest/HUN |
Junior Women |
Free Skating 2 (101.84) Short Program 4 (59.17)
|
||
| 16–18.10.2026 | Budapest Trophy 2026 Budapest/HUN |
Junior Women | 2 | 161.01 |
Short Program 4 (59.17) Free Skating 2 (101.84)
|
| 01–03.10.2026 | ISU JGP Ljubljana 2026 Ljubljana/SLO |
Junior Women | 3 | 176.19 |
Short Program 5 (56.22) Free Skating 2 (119.97)
|
| 18–20.09.2026 | Dreitannen-Cup 26 Olten/SUI |
Senior Women | 1 | 180.21 |
Short Program 1 (63.92) Free Skating 1 (116.29)
|
| 03–05.09.2026 | ISU JGP Bangkok 2026 Bangkok/THA |
Junior Women | 4 | 185.88 |
Short Program 5 (64.41) Free Skating 5 (121.47)
|
| 08–09.08.2026 | TESTSKATE 2026 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 2 | 163.54 |
Short Program 2 (54.54) Free Skating 2 (109.00)
|
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–08.03.2026 | ISU Figure Skating Junior World Championships 2026 Tallinn/EST |
Junior Women | 11 | 176.54 |
Short Program 17 (56.37) Free Skating 8 (120.17)
|
| 17–21.02.2026 | Skate Berlin International 2026 Berlin/GER |
Junior Women | 1 | 186.06 |
Short Program 2 (61.16) Free Skating 1 (124.90)
|
| 27.01–01.02.2026 | Bavarian Open 2026 Oberstdorf/GER |
Junior Women | 2 | 178.86 |
Short Program 3 (54.25) Free Skating 1 (124.61)
|
| 19–21.12.2025 | Swiss Championships 2025 🥇 Nat. champion Lugano/SUI |
Senior Women | 1 | 194.10 |
Short Program 1 (66.46) Free Skating 1 (127.64)
|
| 25–30.11.2025 | Tallinn Trophy 2025 Tallinn/EST |
Junior Women | 1 | 181.69 |
Short Program 1 (63.32) Free Skating 2 (118.37)
|
| 07–09.11.2025 | 21. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Seniors Women | 1 | 182.15 |
Short Program 1 (61.02) Free Skating 1 (121.13)
|
| 23–26.10.2025 | Swiss Ice Skating Open 2025 Lausanne/SUI |
Junior Women | 2 | 167.78 |
Short Program 3 (59.29) Free Skating 2 (108.49)
|
| 23–26.09.2025 | ISU JGP Baku 2025 Baku/AZE |
Junior Women | 5 | 173.52 |
Short Program 9 (55.22) Free Skating 3 (118.30)
|
| 18–21.09.2025 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Senior Women | 1 | 171.61 |
Short Program 1 (62.03) Free Skating 1 (109.58)
|
| 27–30.08.2025 | ISU JGP Ankara 2025 Ankara/TUR |
Junior Women | 5 | 176.34 |
Short Program 4 (63.22) Free Skating 8 (113.12)
|
| 09–10.08.2025 | TEST SKATE 2025 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 1 | 178.14 |
Short Program 1 (62.21) Free Skating 1 (115.93)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.02–02.03.2025 | ISU World Junior Championships 2025 Debrecen/HUN |
Junior Women | 9 | 179.66 |
Short Program 10 (61.37) Free Skating 7 (118.29)
|
| 20–26.01.2025 | Bavarian Open 2025 Oberstdorf/GER |
Junior Women | 2 | 177.14 |
Short Program 3 (59.68) Free Skating 2 (117.46)
|
| 13–15.12.2024 | Swiss Senior and Junior Championships 2025, Geneva 🥇 Nat. champion Genève/SUI |
Junior Women | 1 | 181.58 |
Short Program 1 (61.63) Free Skating 1 (119.95)
|
| 28.11–01.12.2024 | Lounakeskus Trophy 2024 Tartu/EST |
Junior Women | 1 | 179.16 |
Short Program 1 (60.43) Free Skating 1 (118.73)
|
| 11–17.11.2024 | Tallinn Trophy 2024 Tallinn/EST |
Junior Women | 2 | 176.50 |
Short Program 3 (58.76) Free Skating 2 (117.74)
|
| 08–10.11.2024 | 20. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Junior Women | 1 | 158.26 |
Short Program 1 (50.06) Free Skating 1 (108.20)
|
| 25–27.10.2024 | Montalin Cup Chur/SUI |
Junior Women | 1 | 169.94 |
Short Program 1 (58.51) Free Skating 1 (111.43)
|
| 25–28.09.2024 | ISU JGP Solidarity Cup 2024 Gdansk/POL |
Junior Women | 5 | 167.36 |
Short Program 12 (54.72) Free Skating 4 (112.64)
|
| 11–14.09.2024 | ISU JGP Bangkok 2024 Bangkok/THA |
Junior Women | 6 | 165.24 |
Short Program 7 (53.54) Free Skating 6 (111.70)
|
| 10–11.08.2024 | Test Skate 2024 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 1 | 152.97 |
Short Program 2 (54.69) Free Skating 1 (98.28)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.03.2024 | Coupe du printemps Luxembourg 2024 Luxembourg/LUX |
Junior Women | 1 | 158.33 |
Short Program 2 (54.21) Free Skating 1 (104.12)
|
| 30.01–04.02.2024 | Bavarian Open 2024 Oberstdorf/GER |
Junior Women I | 1 | 166.20 |
Short Program 1 (55.66) Free Skating 1 (110.54)
|
| 15–17.12.2023 | Swiss Elite Championships 2024 🥇 Nat. champion Küsnacht/SUI |
Junior Women | 1 | 168.96 |
Short Program 2 (58.26) Free Skating 1 (110.70)
|
| 29.11–04.12.2023 | 17th SANTA CLAUS CUP 2023 Budapest/HUN |
Junior Women | 4 | 165.17 |
Short Program 5 (52.55) Free Skating 3 (112.62)
|
| 17–19.11.2023 | Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Junior Women | 1 | 165.35 |
Short Program 1 (53.98) Free Skating 1 (111.37)
|
| 10–12.11.2023 | 19. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Junior Women | 1 | 152.26 |
Short Program 1 (50.52) Free Skating 1 (101.74)
|
| 26–29.10.2023 | Swiss Ice Skating Open 2023, Lausanne SUI Lausanne/SUI |
Junior Women | 4 | 150.02 |
Short Program 6 (49.32) Free Skating 3 (100.70)
|
| 18–22.10.2023 | ISU Competition TMNCA 2023 NICE/FRA |
Junior Women | 3 | 145.61 |
Short Program 4 (50.51) Free Skating 3 (95.10)
|
| 22–24.09.2023 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Junior Women | 1 | 154.91 |
Short Program 1 (47.88) Free Skating 1 (107.03)
|
| 11–12.08.2023 | Test Skate 2023 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 6 | 110.76 |
Short Program 7 (39.38) Free Skating 6 (71.38)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–16.04.2023 | Skate Jesenice 2023 TRIGLAV TROPHY Jesenice/SLO |
Advanced Novices Girls (1.7.2007 - 30.6.2012) | 1 | 125.83 |
Short Program 2 (43.40) Free Skating 1 (82.43)
|
| 23–26.02.2023 | Challenge Cup 2023 Tilburg/NED |
Girls Advanced Novice | 5 | 106.24 |
Short Program 7 (35.44) Free Skating 4 (70.80)
|
| 21–22.01.2023 | SM Junioren - Mixed Age 🏅 Nat. 3 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 3 | 142.77 |
Short Program 3 (52.27) Free Skating 3 (90.50)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Junior Women | ODS | ||
| 18–20.11.2022 | 25. Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Junior Women | 1 | 142.36 |
Short Program 1 (44.60) Free Skating 1 (97.76)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Junior Women | 1 | 144.26 |
Short Program 1 (52.81) Free Skating 2 (91.45)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Junior | 1 | 152.35 |
Short Program 1 (54.22) Free Skating 2 (98.13)
|
| 01–02.10.2022 | Montalin Cup Chur/SUI |
Junior Women | 1 | 142.06 |
Short Program 1 (44.74) Free Skating 1 (97.32)
|
| 23–25.09.2022 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Junior Women | 3 | 137.62 |
Short Program 1 (53.64) Free Skating 3 (83.98)
|
| 16–18.09.2022 | Coupe de Lausanne 2022 Lausanne/SUI |
7 Test Skate Junior Women | 2 | 120.02 |
Short Program 2 (42.31) Free Skating 3 (77.38)
|
Sezóna 2021/2022
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30–31.01.2021 | LUGANO CUP 2020 -2021 SUI |
Speranze | 2 | 99.57 |
Short Program 2 (39.52) Free Skating 2 (60.05)
|
| 09–11.10.2020 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Speranze U13 | 1 | 98.26 |
Short Program 1 (40.63) Free Skating 1 (57.63)
|
| 18–20.09.2020 | Dreitannen-Cup 2020 SUI |
Jugend Girls | 4 | 78.18 |
Short Program 1 (33.03) Free Skating 8 (45.15)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–09.02.2020 | Bavarian Open 2020 Oberstdorf/GER |
Intermediate Novice Girls | 3 | 41.38 |
Free Skating 3 (41.38)
|
| 24–26.01.2020 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 🏅 Nat. 2 SUI |
Mini U12 | 2 | 87.01 |
Short Program 8 (28.35) Free Skating 2 (58.66)
|
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Mini Girls | 1 | 90.55 |
Short Program 1 (32.25) Free Skating 1 (58.30)
|
| 15–17.11.2019 | 23. Züri Leu Cup 2019 SUI |
Mini U12 Girls | 2 | 80.11 |
Short Program 2 (27.52) Free Skating 1 (52.59)
|
| 25–27.10.2019 | Montalin Cup 2019 SUI |
U12, Mini | 6 | 74.87 |
Short Program 4 (27.36) Free Skating 3 (47.51)
|
| 18–20.10.2019 | Alpenpokal 2019 SUI |
Nachwuchs U11 Girls | 2 | 48.75 |
Free Skating 2 (48.75)
|
| 04–06.10.2019 | Ticino Cup BancaStato 2019 SUI |
Mini U12 | 6 | 68.18 |
Short Program 14 (19.85) Free Skating 5 (48.33)
|
| 20–22.09.2019 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Mini Girls | 15 | 65.16 |
Short Program 9 (24.75) Free Skating 15 (40.41)
|
Sezóna 2018/2019
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.04.2018 | 33. internationaler Säntiscup SUI |
Cadet A1 | 3 | 23.40 |
Free Skating 3 (23.40)
|
| 16–19.11.2017 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Bs Da Inter-Bronze Younger | 4 | 20.26 |
Free Skating 4 (20.26)
|
| 27–29.10.2017 | Montalin Cup 2017 SUI |
Inter-Bronze Girls Younger | 6 | 18.02 |
Free Skating 6 (18.02)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.04.2017 | 32. Internationaler Säntiscup SUI |
Futurum 3 | 7 | 16.13 |
Free Skating 7 (16.13)
|
Minimální požadavky ISU na mistrovství ⓘ
World Junior Championships — Women
24.02.2027 · Sofia, BUL
108.99 / 72.00 minimum✓ splněno
poslední datum pro dosažení: 27.01.2027
Short Program
37.57ISU JGP Bangkok 2026 (Bangkok/THA)
Free Skating
71.42Bavarian Open 2026 (Oberstdorf/GER)
