Eugenia SEKULOVSKI Access
2008 164 cm junior high school student Žené žebříčky: #155 Senior Women (308 pts, 2026/2027); #55 Junior Women (308 pts, 2026/2027)
Trenér: Romain Ponsart, Angelique Abashkina Choreograf: Stéphane Lambiel, Giulia Isceri
ISU rekordy & statistiky
| Výkon | Kategorie | Pořadí | Skóre | Nastaveno na | Datum |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Women · Total | 313 | 153.24 | ISU JGP Armenian Cup 2023 | 06.10.2023 |
| Personal best ranking | Senior Women · Free Skating | 347 | 97.95 | ISU JGP Armenian Cup 2023 | 06.10.2023 |
| Personal best ranking | Senior Women · Short Program | 286 | 55.29 | ISU JGP Armenian Cup 2023 | 05.10.2023 |
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 16–22.11.2026 | Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Women |
| 16–22.11.2026 | ISU CS Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Women |
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Senior Women | Krátce program | 50.87neoficiální | Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT) | 2026/2027 |
| Senior Women | Volné jízdy | 101.96neoficiální | Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT) | 2026/2027 |
| Senior Women | Celkové | 152.83neoficiální | Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT) | 2026/2027 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 44.71neoficiální | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 82.69neoficiální | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 127.40neoficiální | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls I | Krátce program | 33.17neoficiální | Bavarian Open 2020 (Oberstdorf/GER) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls I | Volné jízdy | 63.77neoficiální | Bavarian Open 2020 (Oberstdorf/GER) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls I | Celkové | 96.94neoficiální | Bavarian Open 2020 (Oberstdorf/GER) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls O | Krátce program | 28.39neoficiální | Volvo Open Cup 44 th. Interclub (Riga/LAT) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls O | Volné jízdy | 66.29neoficiální | Volvo Open Cup 44 th. Interclub (Riga/LAT) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls O | Celkové | 94.68neoficiální | Volvo Open Cup 44 th. Interclub (Riga/LAT) | 2021/2022 |
| Bronze Girls Younger | Celkové | 29.89neoficiální | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet A2 | Celkové | 21.53neoficiální | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet U14 | Krátce program | 40.74neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) | 2020/2021 |
| Cadet U14 | Volné jízdy | 66.50neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadet U14 | Celkové | 104.05neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U14 | Krátce program | 44.03neoficiální | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U14 | Volné jízdy | 72.67neoficiální | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Interbronce Girls Younger | Celkové | 15.56neoficiální | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Girls | Krátce program | 31.74neoficiální | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Volné jízdy | 57.08neoficiální | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Celkové | 88.82neoficiální | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Krátce program | 29.12neoficiální | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Volné jízdy | 50.89neoficiální | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Celkové | 80.01neoficiální | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior | Krátce program | 46.92neoficiální | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Junior | Volné jízdy | 82.81neoficiální | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Junior | Celkové | 129.73neoficiální | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Junior Women | Krátce program | 55.29oficiální | ISU JGP Armenian Cup 2023 (Yerevan/ARM) | 2023/2024 |
| Junior Women | Volné jízdy | 108.33neoficiálníoficiální 97.95 | Sofia Trophy 2024 (Sofia/BUL) | 2023/2024 |
| Junior Women | Celkové | 160.46neoficiálníoficiální 153.24 | Sofia Trophy 2024 (Sofia/BUL) | 2023/2024 |
| Mini Girls U12 | Krátce program | 30.53neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Girls U12 | Volné jízdy | 51.60neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Girls U12 | Celkové | 82.13neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Sev | Celkové | 47.40neoficiální | OEV Meisterschaft 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Sev Girls | Krátce program | 20.96neoficiální | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev Girls | Volné jízdy | 41.23neoficiální | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev Girls | Celkové | 62.19neoficiální | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev U12 Girls | Krátce program | 25.80neoficiální | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev U12 Girls | Volné jízdy | 42.11neoficiální | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev U12 Girls | Celkové | 67.91neoficiální | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini U12 | Krátce program | 28.17neoficiální | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 | Volné jízdy | 48.46neoficiální | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 | Celkové | 76.63neoficiální | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Krátce program | 29.25neoficiální | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Volné jízdy | 43.68neoficiální | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Celkové | 72.93neoficiální | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Krátce program | 31.13neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Volné jízdy | 52.07neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Celkové | 83.20neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Krátce program | 22.35neoficiální | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Volné jízdy | 42.10neoficiální | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Celkové | 64.45neoficiální | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Minis Girls | Krátce program | 25.88neoficiální | 10ème Trophée Romand (SUI) | 2018/2019 |
| Minis Girls | Volné jízdy | 49.36neoficiální | 10ème Trophée Romand (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U11 Girls | Celkové | 52.62neoficiální | Alpenpokal 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs U14 Girls | Krátce program | 40.46neoficiální | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs U14 Girls | Volné jízdy | 77.68neoficiální | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs U14 Girls | Celkové | 118.14neoficiální | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Sev Mini Girls | Krátce program | 28.20neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Volné jízdy | 52.21neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Celkové | 80.41neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Krátce program | 27.76neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Volné jízdy | 52.63neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Celkové | 80.39neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Speranze U13 | Krátce program | 36.93neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Volné jízdy | 62.63neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Celkové | 99.56neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| U13 Jugend Women | Krátce program | 31.38neoficiální | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U13 Jugend Women | Volné jízdy | 55.45neoficiální | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U13 Jugend Women | Celkové | 86.83neoficiální | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U14 Nachwuchs Women | Krátce program | 38.50neoficiální | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Volné jízdy | 60.41neoficiální | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Celkové | 98.91neoficiální | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
Nejlepší výsledky 2026/2027
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 53.02neoficiální | TESTSKATE 2026 (Dübendorf/SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 92.35neoficiální | TESTSKATE 2026 (Dübendorf/SUI) |
| Junior Women | Celkové | 145.37neoficiální | TESTSKATE 2026 (Dübendorf/SUI) |
| Senior Women | Krátce program | 50.87neoficiální | Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT) |
| Senior Women | Volné jízdy | 101.96neoficiální | Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT) |
| Senior Women | Celkové | 152.83neoficiální | Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT) |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 51.56neoficiální | #nextgen ICESTARS 2026 (Graz/AUT) |
| Junior Women | Volné jízdy | 95.66neoficiální | #nextgen ICESTARS 2026 (Graz/AUT) |
| Junior Women | Celkové | 147.22neoficiální | #nextgen ICESTARS 2026 (Graz/AUT) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 49.41neoficiální | Sofia Trophy 2025 (Sofia/BUL) |
| Junior Women | Volné jízdy | 95.18neoficiální | Sofia Trophy 2025 (Sofia/BUL) |
| Junior Women | Celkové | 144.59neoficiální | Sofia Trophy 2025 (Sofia/BUL) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 55.29oficiální | ISU JGP Armenian Cup 2023 (Yerevan/ARM) |
| Junior Women | Volné jízdy | 108.33neoficiálníoficiální 97.95 | Sofia Trophy 2024 (Sofia/BUL) |
| Junior Women | Celkové | 160.46neoficiálníoficiální 153.24 | Sofia Trophy 2024 (Sofia/BUL) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior | Krátce program | 46.92neoficiální | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Junior | Volné jízdy | 82.81neoficiální | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Junior | Celkové | 129.73neoficiální | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Junior Women | Krátce program | 50.76neoficiální | SM Junioren - Mixed Age (Dübendorf/SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 102.18neoficiální | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) |
| Junior Women | Celkové | 141.94neoficiální | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 44.71neoficiální | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 82.69neoficiální | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 127.40neoficiální | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) |
| Advanced Novice Girls O | Krátce program | 28.39neoficiální | Volvo Open Cup 44 th. Interclub (Riga/LAT) |
| Advanced Novice Girls O | Volné jízdy | 66.29neoficiální | Volvo Open Cup 44 th. Interclub (Riga/LAT) |
| Advanced Novice Girls O | Celkové | 94.68neoficiální | Volvo Open Cup 44 th. Interclub (Riga/LAT) |
| Cadet U14 | Krátce program | 37.55neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadet U14 | Volné jízdy | 66.50neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadet U14 | Celkové | 104.05neoficiální | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadets U14 | Krátce program | 44.03neoficiální | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Cadets U14 | Volné jízdy | 72.67neoficiální | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Krátce program | 40.46neoficiální | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Volné jízdy | 77.68neoficiální | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Celkové | 118.14neoficiální | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Krátce program | 40.74neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Cadet U14 | Volné jízdy | 60.78neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Cadet U14 | Celkové | 101.52neoficiální | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Krátce program | 38.50neoficiální | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Volné jízdy | 60.41neoficiální | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Celkové | 98.91neoficiální | Montalin Cup 2020 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 28.02neoficiální | 33. Montafoner Schlittschuh 2020 (AUT) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 60.29neoficiální | 33. Montafoner Schlittschuh 2020 (AUT) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 88.31neoficiální | 33. Montafoner Schlittschuh 2020 (AUT) |
| Advanced Novice Girls I | Krátce program | 33.17neoficiální | Bavarian Open 2020 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Volné jízdy | 63.77neoficiální | Bavarian Open 2020 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Celkové | 96.94neoficiální | Bavarian Open 2020 (Oberstdorf/GER) |
| Jugend Girls | Krátce program | 31.74neoficiální | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Volné jízdy | 57.08neoficiální | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Celkové | 88.82neoficiální | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Krátce program | 29.12neoficiální | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Volné jízdy | 50.89neoficiální | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Celkové | 80.01neoficiální | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U11 Girls | Volné jízdy | 52.62neoficiální | Alpenpokal 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U11 Girls | Celkové | 52.62neoficiální | Alpenpokal 2019 (SUI) |
| Speranze U13 | Krátce program | 36.93neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Volné jízdy | 62.63neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Celkové | 99.56neoficiální | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| U13 Jugend Women | Krátce program | 31.38neoficiální | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| U13 Jugend Women | Volné jízdy | 55.45neoficiální | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| U13 Jugend Women | Celkové | 86.83neoficiální | Montalin Cup 2019 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Mini Girls U12 | Krátce program | 30.53neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls U12 | Volné jízdy | 51.60neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls U12 | Celkové | 82.13neoficiální | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Sev | Volné jízdy | 47.40neoficiální | OEV Meisterschaft 2019 (SUI) |
| Mini Sev | Celkové | 47.40neoficiální | OEV Meisterschaft 2019 (SUI) |
| Mini U12 | Krátce program | 28.17neoficiální | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Volné jízdy | 48.46neoficiální | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Celkové | 76.63neoficiální | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Krátce program | 29.25neoficiální | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Volné jízdy | 43.68neoficiální | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Celkové | 72.93neoficiální | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Krátce program | 31.13neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Volné jízdy | 52.07neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Celkové | 83.20neoficiální | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini Women | Krátce program | 22.35neoficiální | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Volné jízdy | 42.10neoficiální | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Celkové | 64.45neoficiální | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Minis Girls | Krátce program | 25.88neoficiální | 10ème Trophée Romand (SUI) |
| Minis Girls | Volné jízdy | 49.36neoficiální | 10ème Trophée Romand (SUI) |
| Sev Mini Girls | Krátce program | 28.20neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Volné jízdy | 52.21neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Celkové | 80.41neoficiální | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Krátce program | 27.76neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Volné jízdy | 52.63neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Celkové | 80.39neoficiální | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls Younger | Volné jízdy | 29.89neoficiální | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Bronze Girls Younger | Celkové | 29.89neoficiální | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Mini Sev Girls | Krátce program | 20.96neoficiální | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Mini Sev Girls | Volné jízdy | 41.23neoficiální | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Mini Sev Girls | Celkové | 62.19neoficiální | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Mini Sev U12 Girls | Krátce program | 25.80neoficiální | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Mini Sev U12 Girls | Volné jízdy | 42.11neoficiální | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Mini Sev U12 Girls | Celkové | 67.91neoficiální | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cadet A2 | Volné jízdy | 21.53neoficiální | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Cadet A2 | Celkové | 21.53neoficiální | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Interbronce Girls Younger | Volné jízdy | 15.56neoficiální | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Interbronce Girls Younger | Celkové | 15.56neoficiální | Eulachcup 2016 (SUI) |
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 16–22.11.2026 | Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Women |
| 16–22.11.2026 | ISU CS Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Women |
Sezóna 2026/2027
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–18.10.2026 | Jelgava Cup 2026 Jelgava/LAT |
Senior Women | 1 | 152.83 |
Short Program 6 (50.87) Free Skating 1 (101.96)
|
| 08–09.08.2026 | TESTSKATE 2026 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 5 | 145.37 |
Short Program 4 (53.02) Free Skating 6 (92.35)
|
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–27.03.2026 | #nextgen ICESTARS 2026 Graz/AUT |
Junior Women | 1 | 147.22 |
Short Program 1 (51.56) Free Skating 1 (95.66)
|
| 25.02–01.03.2026 | Bellu Memorial 2026 Otopeni/ROU |
Junior Women | 1 | 144.77 |
Short Program 2 (49.71) Free Skating 1 (95.06)
|
| 22–25.01.2026 | CHALLENGECUP 2026 TILBURG/NED |
Junior Women | 4 | 161.93 |
Short Program 4 (58.81) Free Skating 4 (103.12)
|
| 19–21.12.2025 | Swiss Championships 2025 🏅 Nat. 3 Lugano/SUI |
Junior Women | 3 | 167.26 |
Short Program 3 (59.51) Free Skating 4 (107.75)
|
| 22–23.11.2025 | Lugano Cup 25 Lugano/SUI |
Junior Women | 1 | 134.65 |
Short Program 1 (49.93) Free Skating 1 (84.72)
|
| 18–21.09.2025 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Junior Women | 1 | 140.02 |
Short Program 1 (50.63) Free Skating 1 (89.39)
|
| 09–10.08.2025 | TEST SKATE 2025 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 6 | 126.04 |
Short Program 5 (50.93) Free Skating 7 (75.11)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.03.2025 | Coupe du Printemps Luxembourg 2025 Luxembourg/LUX |
Junior Women | 3 | 134.68 |
Short Program 3 (48.01) Free Skating 3 (86.67)
|
| 07–12.01.2025 | Sofia Trophy 2025 Sofia/BUL |
Junior Women | 5 | 144.59 |
Short Program 6 (49.41) Free Skating 7 (95.18)
|
| 13–15.12.2024 | Swiss Senior and Junior Championships 2025, Geneva Nat. 8 Genève/SUI |
Junior Women | 8 | 119.35 |
Short Program 4 (48.19) Free Skating 12 (71.16)
|
| 25.11–01.12.2024 | Bosphorus Cup 2024 Istanbul/TUR |
Junior Women | 8 | 135.74 |
Short Program 7 (48.56) Free Skating 9 (87.18)
|
| 14–17.11.2024 | Skate Celje 2024 - ISU Celje/SLO |
Junior Women | 5 | 135.50 |
Short Program 2 (54.98) Free Skating 11 (80.52)
|
| 10–11.08.2024 | Test Skate 2024 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 6 | 125.59 |
Short Program 5 (46.99) Free Skating 6 (78.60)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.03.2024 | Coupe du printemps Luxembourg 2024 Luxembourg/LUX |
Junior Women | 2 | 150.45 |
Short Program 1 (54.37) Free Skating 2 (96.08)
|
| 23–25.02.2024 | meran2024 Merano/ITA |
Junior Women | 3 | 141.20 |
Short Program 3 (50.34) Free Skating 3 (90.86)
|
| 30.01–04.02.2024 | Sofia Trophy 2024 Sofia/BUL |
Junior Women | 1 | 160.46 |
Short Program 2 (52.13) Free Skating 1 (108.33)
|
| 15–17.12.2023 | Swiss Elite Championships 2024 Nat. 4 Küsnacht/SUI |
Junior Women | 4 | 135.79 |
Short Program 5 (45.75) Free Skating 4 (90.04)
|
| 26–29.10.2023 | Swiss Ice Skating Open 2023, Lausanne SUI Lausanne/SUI |
Junior Women | ODS | 40.13 |
Short Program 18 (40.13)
|
| 04–07.10.2023 | ISU JGP Armenian Cup 2023 Yerevan/ARM |
Junior Women | 8 | 153.24 |
Short Program 7 (55.29) Free Skating 9 (97.95)
|
| 22–24.09.2023 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Junior Women | 2 | 126.72 |
Short Program 2 (47.16) Free Skating 2 (79.56)
|
| 14–16.09.2023 | ISU JGP OSAKA 2023 Osaka/JPN |
Junior Women | 15 | 137.28 |
Short Program 11 (53.35) Free Skating 16 (83.93)
|
| 11–12.08.2023 | Test Skate 2023 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 5 | 118.01 |
Short Program 8 (39.17) Free Skating 4 (78.84)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–12.02.2023 | Heiko-Fischer-Pokal 2023 Stuttgart/GER |
Junior Women | 1 | 141.94 |
Short Program 6 (39.76) Free Skating 1 (102.18)
|
| 21–22.01.2023 | SM Junioren - Mixed Age Nat. 4 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 4 | 132.84 |
Short Program 4 (50.76) Free Skating 4 (82.08)
|
| 13–15.01.2023 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Junior Women | 3 | 132.00 |
Short Program 3 (46.38) Free Skating 3 (85.62)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Junior Women | ODS | 39.27 |
Short Program 5 (39.27)
|
| 26–27.11.2022 | LuganoCup Lugano/SUI |
Junior | 2 | 129.73 |
Short Program 2 (46.92) Free Skating 1 (82.81)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Junior Women | ODS | ||
| 21–22.10.2022 | Antwerp Diamond Trophy 2022 Wilrijk/BEL |
Junior Women | 2 | 128.23 |
Short Program 3 (45.04) Free Skating 2 (83.19)
|
| 16–18.09.2022 | Coupe de Lausanne 2022 Lausanne/SUI |
7 Test Skate Junior Women | ODS |
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.02.2022 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 🏅 Nat. 2 SUI |
Nachwuchs Girls U14 | 2 | 106.21 |
Short Program 6 (37.10) Free Skating 2 (69.11)
|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Cadets U14 |
Short Program 2 (44.03) Free Skating 2 (72.67)
|
||
| 06–12.12.2021 | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 Budapest/HUN |
Advanced Novice Girls | 3 | 127.40 |
Short Program 4 (44.71) Free Skating 2 (82.69)
|
| 19–21.11.2021 | 24. Züri Leu Cup 2021 SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 2 | 118.14 |
Short Program 2 (40.46) Free Skating 1 (77.68)
|
| 08–10.10.2021 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 SUI |
Cadet U14 | 3 | 104.05 |
Short Program 3 (37.55) Free Skating 3 (66.50)
|
| 02.10.2021 | Volvo Open Cup 44 th. Interclub Riga/LAT |
Advanced Novice Girls O | 3 | 94.68 |
Short Program 6 (28.39) Free Skating 3 (66.29)
|
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 4 | 97.35 |
Short Program 4 (33.41) Free Skating 3 (63.94)
|
| 19.09.2021 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand SUI |
Advanced Novice Girls | 11 | 76.86 |
Short Program 13 (27.86) Free Skating 11 (49.00)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30–31.01.2021 | LUGANO CUP 2020 -2021 SUI |
Cadet U14 | 1 | 101.52 |
Short Program 1 (40.74) Free Skating 1 (60.78)
|
| 23–25.10.2020 | Montalin Cup 2020 SUI |
U14 Nachwuchs Women | 1 | 98.91 |
Short Program 1 (38.50) Free Skating 1 (60.41)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–09.02.2020 | Bavarian Open 2020 Oberstdorf/GER |
Advanced Novice Girls I | 5 | 96.94 |
Short Program 7 (33.17) Free Skating 4 (63.77)
|
| 01–02.02.2020 | 33. Montafoner Schlittschuh 2020 AUT |
Advanced Novice Girls | 1 | 88.31 |
Short Program 2 (28.02) Free Skating 1 (60.29)
|
| 24–26.01.2020 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 🥇 Nat. champion SUI |
Speranze U13 | 1 | 99.56 |
Short Program 1 (36.93) Free Skating 1 (62.63)
|
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Jugend Girls | 1 | 88.82 |
Short Program 1 (31.74) Free Skating 1 (57.08)
|
| 15–17.11.2019 | 23. Züri Leu Cup 2019 SUI |
Jugend U13 Girls | 1 | 80.01 |
Short Program 1 (29.12) Free Skating 1 (50.89)
|
| 25–27.10.2019 | Montalin Cup 2019 SUI |
U13 Jugend Women | 1 | 86.83 |
Short Program 1 (31.38) Free Skating 1 (55.45)
|
| 18–20.10.2019 | Alpenpokal 2019 SUI |
Nachwuchs U11 Girls | 1 | 52.62 |
Free Skating 1 (52.62)
|
| 04–06.10.2019 | Ticino Cup BancaStato 2019 SUI |
Speranze U13 | 2 | 84.03 |
Short Program 1 (30.38) Free Skating 2 (53.65)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2019 | OEV Meisterschaft 2019 SUI |
Mini Sev | 1 | 47.40 |
Free Skating 1 (47.40)
|
| 25–27.01.2019 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 🏅 Nat. 3 SUI |
Mini Girls U12 | 3 | 82.13 |
Short Program 4 (30.53) Free Skating 2 (51.60)
|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Mini Girls | 3 | 80.41 |
Short Program 4 (28.20) Free Skating 1 (52.21)
|
| 29.11–02.12.2018 | 29. Flimser Trophy SUI |
Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | 2 | 83.20 |
Short Program 3 (31.13) Free Skating 2 (52.07)
|
| 15–18.11.2018 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Sev Mini U12 Women | 1 | 80.39 |
Short Program 1 (27.76) Free Skating 1 (52.63)
|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Mini U12 Sev Girls | 6 | 72.93 |
Short Program 2 (29.25) Free Skating 12 (43.68)
|
| 12–14.10.2018 | 10ème Trophée Romand SUI |
Minis Girls |
Free Skating 2 (49.36) Short Program 5 (25.88)
|
||
| 05–07.10.2018 | TICINO CUP 2018 SUI |
Mini U12 | 2 | 76.63 |
Short Program 5 (28.17) Free Skating 1 (48.46)
|
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Mini Women | 17 | 64.45 |
Short Program 25 (22.35) Free Skating 16 (42.10)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.12.2017 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
Mini Sev U12 Girls | 9 | 67.91 |
Short Program 8 (25.80) Free Skating 10 (42.11)
|
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Mini Sev Girls | 22 | 62.19 |
Short Program 34 (20.96) Free Skating 18 (41.23)
|
| 22–24.09.2017 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Bronze Girls Younger | 2 | 29.89 |
Free Skating 2 (29.89)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.04.2017 | 32. Internationaler Säntiscup SUI |
Cadet A2 | 7 | 21.53 |
Free Skating 7 (21.53)
|
| 11–13.11.2016 | Eulachcup 2016 SUI |
Interbronce Girls Younger | 16 | 15.56 |
Free Skating 16 (15.56)
|
Minimální požadavky ISU na mistrovství ⓘ
World Championships — Women
17.03.2027 · Tampere, FIN
81.28 / 88.00 minimum−6.72
poslední datum pro dosažení: 17.02.2027
Short Program
27.27Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT)
Free Skating
54.01Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT)
European Championships — Women
27.01.2027 · Lausanne, SUI
81.28 / 75.00 minimum✓ splněno
poslední datum pro dosažení: 30.12.2026
Short Program
27.27Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT)
Free Skating
54.01Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT)
World Junior Championships — Women
24.02.2027 · Sofia, BUL
83.22 / 72.00 minimum✓ splněno
poslední datum pro dosažení: 27.01.2027
Short Program
29.83#nextgen ICESTARS 2026 (Graz/AUT)
Free Skating
53.39#nextgen ICESTARS 2026 (Graz/AUT)