Teodora Maria GHEORGHE Access
2007-04-13 Bucharest 158 cm Bucharest ⛸ od 2013 high school student
Trenér: Andreea Pascu Bývalý(í) trenér(i): Maria Coroama Choreograf: Maria Coroama
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Senior Women | Krátce program | 30.26neoficiálníoficiální 23.70 | Crystal Skate 2026 (Otopeni/ROU) | 2025/2026 |
| Senior Women | Volné jízdy | 52.30neoficiálníoficiální 49.68 | ISU Competition <CRYSTAL SKATE OF ROMANIA> 2024 (OTOPENI/ROU) | 2024/2025 |
| Senior Women | Celkové | 80.38neoficiálníoficiální 73.38 | Crystal Skate 2026 (Otopeni/ROU) | 2025/2026 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 23.08neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2019 (BUL) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 22.03neoficiální | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup (Miercurea Ciuc/ROU) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 44.20neoficiální | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup (Miercurea Ciuc/ROU) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 45.24neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2019 (BUL) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 68.32neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2019 (BUL) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 66.23neoficiální | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup (Miercurea Ciuc/ROU) | 2020/2021 |
| Chicks Girls | Celkové | 19.61neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2014 Non ISU (BUL) | 2014/2015 |
| Cubs Girls | Celkové | 35.41neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2016 Non ISU (BUL) | 2016/2017 |
| FS Intermediate Novice Girls | Celkové | 34.62neoficiální | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU (HUN) | 2018/2019 |
| Junior Women | Krátce program | 36.61neoficiální | Bellu Memorial ROU 2025 (Bucharest/ROU) | 2024/2025 |
| Junior Women | Volné jízdy | 59.60neoficiální | ISU Competition Edusport TROPHY<ROMANIA> 2024 (OTOPENI/ROU) | 2024/2025 |
| Junior Women | Celkové | 93.79neoficiální | ISU Competition Edusport TROPHY<ROMANIA> 2024 (OTOPENI/ROU) | 2024/2025 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Krátce program | 30.26neoficiálníoficiální 23.70 | Crystal Skate 2026 (Otopeni/ROU) |
| Senior Women | Volné jízdy | 50.12neoficiálníoficiální 49.68 | Crystal Skate 2026 (Otopeni/ROU) |
| Senior Women | Celkové | 80.38neoficiálníoficiální 73.38 | Crystal Skate 2026 (Otopeni/ROU) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 36.61neoficiální | Bellu Memorial ROU 2025 (Bucharest/ROU) |
| Junior Women | Volné jízdy | 59.60neoficiální | ISU Competition Edusport TROPHY<ROMANIA> 2024 (OTOPENI/ROU) |
| Junior Women | Celkové | 93.79neoficiální | ISU Competition Edusport TROPHY<ROMANIA> 2024 (OTOPENI/ROU) |
| Senior Women | Krátce program | 24.53neoficiální | ISU Competition <CRYSTAL SKATE OF ROMANIA> 2024 (OTOPENI/ROU) |
| Senior Women | Volné jízdy | 52.30neoficiální | ISU Competition <CRYSTAL SKATE OF ROMANIA> 2024 (OTOPENI/ROU) |
| Senior Women | Celkové | 76.83neoficiální | ISU Competition <CRYSTAL SKATE OF ROMANIA> 2024 (OTOPENI/ROU) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 28.58neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2023 (Sofia/BUL) |
| Junior Women | Volné jízdy | 51.50neoficiální | Bosphorus Cup 2023 (Istanbul/TUR) |
| Junior Women | Celkové | 79.96neoficiální | Bosphorus Cup 2023 (Istanbul/TUR) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 29.73neoficiální | Icelab International Cup (Bergamo/ITA) |
| Junior Women | Volné jízdy | 51.11neoficiální | Icelab International Cup (Bergamo/ITA) |
| Junior Women | Celkové | 80.84neoficiální | Icelab International Cup (Bergamo/ITA) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 22.03neoficiální | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup (Miercurea Ciuc/ROU) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 44.20neoficiální | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup (Miercurea Ciuc/ROU) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 66.23neoficiální | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup (Miercurea Ciuc/ROU) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 23.08neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2019 (BUL) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 45.24neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2019 (BUL) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 68.32neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2019 (BUL) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| FS Intermediate Novice Girls | Volné jízdy | 34.62neoficiální | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU (HUN) |
| FS Intermediate Novice Girls | Celkové | 34.62neoficiální | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU (HUN) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls | Volné jízdy | 35.41neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2016 Non ISU (BUL) |
| Cubs Girls | Celkové | 35.41neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2016 Non ISU (BUL) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Chicks Girls | Volné jízdy | 19.61neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2014 Non ISU (BUL) |
| Chicks Girls | Celkové | 19.61neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2014 Non ISU (BUL) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.02–01.03.2026 | Bellu Memorial 2026 Otopeni/ROU |
Senior Women | 7 | 72.35 |
Short Program 7 (25.13) Free Skating 7 (47.22)
|
| 14–19.01.2026 | Crystal Skate 2026 Otopeni/ROU |
Senior Women | 6 | 80.38 |
Short Program 6 (30.26) Free Skating 6 (50.12)
|
| 04–07.12.2025 | Skate Fehérvár 2025 Székesfehérvár/HUN |
Senior Women | 10 | 75.27 |
Short Program 10 (27.00) Free Skating 10 (48.27)
|
| 04–09.11.2025 | Denkova-Staviski CUP 2025 Sofia/BUL |
Senior Women | 28FNR | 28.41 |
Short Program 28 (28.41)
|
| 10–12.10.2025 | Budapest Trophy 2025 Budapest/HUN |
Senior Women | 11 | 73.38 |
Short Program 11 (23.70) Free Skating 11 (49.68)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–23.02.2025 | Bellu Memorial ROU 2025 Bucharest/ROU |
Junior Women | 18 | 90.23 |
Short Program 14 (36.61) Free Skating 22 (53.62)
|
| 09–15.12.2024 | Romanian National Junior Championships 2024 Nat. 4 OTOPENI/ROU |
Junior Women | 4 | 93.79 |
Short Program 3 (34.19) Free Skating 5 (59.60)
|
| 09–15.12.2024 | ISU Competition Edusport TROPHY<ROMANIA> 2024 OTOPENI/ROU |
Junior Women | 27 | 93.79 |
Short Program 26 (34.19) Free Skating 28 (59.60)
|
| 25.11–01.12.2024 | Bosphorus Cup 2024 Istanbul/TUR |
Junior Women | 44 | 78.24 |
Short Program 41 (30.12) Free Skating 47 (48.12)
|
| 05–10.11.2024 | Denkova-Staviski Cup 2024 Sofia/BUL |
Junior Women | 32FNR | 30.01 |
Short Program 32 (30.01)
|
| 23–27.10.2024 | ISU Competition <CRYSTAL SKATE OF ROMANIA> 2024 OTOPENI/ROU |
Senior Women | 8 | 76.83 |
Short Program 8 (24.53) Free Skating 8 (52.30)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.11–03.12.2023 | Bosphorus Cup 2023 Istanbul/TUR |
Junior Women | 29 | 79.96 |
Short Program 28 (28.46) Free Skating 29 (51.50)
|
| 07–12.11.2023 | Denkova-Staviski Cup 2023 Sofia/BUL |
Junior Women | 31 | 74.68 |
Short Program 30 (28.58) Free Skating 33 (46.10)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–14.01.2022 | Icelab International Cup Bergamo/ITA |
Junior Women | 21 | 80.84 |
Short Program 21 (29.73) Free Skating 21 (51.11)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.04.2021 | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup 🏅 Nat. 2 Miercurea Ciuc/ROU |
Advanced Novice Girls | 2 | 66.23 |
Short Program 4 (22.03) Free Skating 1 (44.20)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–17.11.2019 | Denkova-Staviski Cup 2019 BUL |
Advanced Novice Girls | 13 | 68.32 |
Short Program 14 (23.08) Free Skating 12 (45.24)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2018 | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU HUN |
FS Intermediate Novice Girls | 8 | 34.62 |
Free Skating 8 (34.62)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–23.10.2016 | Denkova-Staviski Cup 2016 Non ISU BUL |
Cubs Girls | 2 | 35.41 |
Free Skating 2 (35.41)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–14.12.2014 | Denkova-Staviski Cup 2014 Non ISU BUL |
Chicks Girls | 5 | 19.61 |
Free Skating 5 (19.61)
|
Minimální požadavky ISU na mistrovství ⓘ
World Championships — Women
17.03.2027 · Tampere, FIN
33.16 / 88.00 minimum−54.84
poslední datum pro dosažení: 17.02.2027
Short Program
12.97Crystal Skate 2026 (Otopeni/ROU)
Free Skating
20.19Crystal Skate 2026 (Otopeni/ROU)
European Championships — Women
27.01.2027 · Lausanne, SUI
33.16 / 75.00 minimum−41.84
poslední datum pro dosažení: 30.12.2026
Short Program
12.97Crystal Skate 2026 (Otopeni/ROU)
Free Skating
20.19Crystal Skate 2026 (Otopeni/ROU)