Lena HELT neaktivní Access
2007-09-25
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| D1 Junior Women | Celkové | 67.94neoficiální | FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE (Franconville/FRA) | 2022/2023 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 29.42neoficiální | Icelab International Cup (Bergamo/ITA) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 43.39neoficiální | Icelab International Cup (Bergamo/ITA) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 72.81neoficiální | Icelab International Cup (Bergamo/ITA) | 2021/2022 |
| Avenir A Women | Celkové | 42.57neoficiální | Championnat de France 3 (FRA) | 2017/2018 |
| Avenir Women | Celkové | 42.11neoficiální | TDF Boulogne (FRA) | 2017/2018 |
| Cubs Girls | Celkové | 32.10neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| D1 Minime Women | Celkové | 50.68neoficiální | Selection IDF par club (FRA) | 2019/2020 |
| D1 Novice Girls | Celkové | 54.04neoficiální | Selection France club IDF (FRA) | 2021/2022 |
| Junior Women | Krátce program | 36.43neoficiální | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) | 2022/2023 |
| Junior Women | Volné jízdy | 67.36neoficiální | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) | 2022/2023 |
| Junior Women | Celkové | 103.79neoficiální | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) | 2022/2023 |
| Minime A Women | Krátce program | 32.61neoficiální | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime A Women | Volné jízdy | 57.00neoficiální | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime A Women | Celkové | 89.61neoficiální | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime Women | Krátce program | 29.51neoficiální | TDF de Nice (FRA) | 2019/2020 |
| Minime Women | Volné jízdy | 49.85neoficiální | TDF de Nice (FRA) | 2019/2020 |
| Minime Women | Celkové | 79.36neoficiální | TDF de Nice (FRA) | 2019/2020 |
| N1-Avenirs Filles | Celkové | 46.57neoficiální | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| N2 Avenir Women | Celkové | 39.04neoficiální | TDF Reims (FRA) | 2017/2018 |
| N3 Avenir Women | Celkové | 26.94neoficiální | TDF12 - Paris (FRA) | 2016/2017 |
| N3/R1 Avenir Women | Celkové | 27.17neoficiální | selection clubs IDF Centre (FRA) | 2016/2017 |
| N3/R1 Poussin Women | Celkové | 19.30neoficiální | 10ème trophée Alain CAlmat (FRA) | 2015/2016 |
| Novice Girls | Krátce program | 30.82neoficiální | TDF Courbevoie (FRA) | 2021/2022 |
| Novice Girls | Volné jízdy | 54.60neoficiální | TDF Courbevoie (FRA) | 2021/2022 |
| Novice Girls | Celkové | 85.42neoficiální | TDF Courbevoie (FRA) | 2021/2022 |
| Novices A Girls | Krátce program | 32.30neoficiální | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Novices A Girls | Volné jízdy | 56.14neoficiální | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Novices A Girls | Celkové | 88.44neoficiální | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Novices Girls | Krátce program | 31.70neoficiální | TDF B5 LOUVIERS 2021 (FRA) | 2021/2022 |
| Novices Girls | Volné jízdy | 58.96neoficiální | France Clubs (FRA) | 2021/2022 |
| Novices Girls | Celkové | 80.31neoficiální | TDF B5 LOUVIERS 2021 (FRA) | 2021/2022 |
| Tdfb4 Minime Women | Krátce program | 25.75neoficiální | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) | 2018/2019 |
| Tdfb4 Minime Women | Volné jízdy | 40.30neoficiální | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) | 2018/2019 |
| Tdfb4 Minime Women | Celkové | 66.05neoficiální | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) | 2018/2019 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Women | Volné jízdy | 67.94neoficiální | FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE (Franconville/FRA) |
| D1 Junior Women | Celkové | 67.94neoficiální | FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE (Franconville/FRA) |
| Junior Women | Krátce program | 36.43neoficiální | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) |
| Junior Women | Volné jízdy | 67.36neoficiální | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) |
| Junior Women | Celkové | 103.79neoficiální | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 29.42neoficiální | Icelab International Cup (Bergamo/ITA) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 43.39neoficiální | Icelab International Cup (Bergamo/ITA) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 72.81neoficiální | Icelab International Cup (Bergamo/ITA) |
| D1 Novice Girls | Volné jízdy | 54.04neoficiální | Selection France club IDF (FRA) |
| D1 Novice Girls | Celkové | 54.04neoficiální | Selection France club IDF (FRA) |
| Minime A Women | Krátce program | 32.61neoficiální | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) |
| Minime A Women | Volné jízdy | 57.00neoficiální | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) |
| Minime A Women | Celkové | 89.61neoficiální | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) |
| Novice Girls | Krátce program | 30.82neoficiální | TDF Courbevoie (FRA) |
| Novice Girls | Volné jízdy | 54.60neoficiální | TDF Courbevoie (FRA) |
| Novice Girls | Celkové | 85.42neoficiální | TDF Courbevoie (FRA) |
| Novices A Girls | Krátce program | 32.30neoficiální | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
| Novices A Girls | Volné jízdy | 56.14neoficiální | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
| Novices A Girls | Celkové | 88.44neoficiální | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
| Novices Girls | Krátce program | 31.70neoficiální | TDF B5 LOUVIERS 2021 (FRA) |
| Novices Girls | Volné jízdy | 58.96neoficiální | France Clubs (FRA) |
| Novices Girls | Celkové | 80.31neoficiální | TDF B5 LOUVIERS 2021 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice Girls | Krátce program | 30.49neoficiální | TDF A1 2020 Romorantin (FRA) |
| Novice Girls | Volné jízdy | 42.02neoficiální | TDF A1 2020 Romorantin (FRA) |
| Novice Girls | Celkové | 72.51neoficiální | TDF A1 2020 Romorantin (FRA) |
| Novices Girls | Krátce program | 14.93neoficiální | Coupe de l'ouverture (FRA) |
| Novices Girls | Volné jízdy | 48.95neoficiální | Coupe de l'ouverture (FRA) |
| Novices Girls | Celkové | 63.88neoficiální | Coupe de l'ouverture (FRA) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| D1 Minime Women | Volné jízdy | 50.68neoficiální | Selection IDF par club (FRA) |
| D1 Minime Women | Celkové | 50.68neoficiální | Selection IDF par club (FRA) |
| Minime Women | Krátce program | 29.51neoficiální | TDF de Nice (FRA) |
| Minime Women | Volné jízdy | 49.85neoficiální | TDF de Nice (FRA) |
| Minime Women | Celkové | 79.36neoficiální | TDF de Nice (FRA) |
| Novices A Girls | Krátce program | 30.57neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) |
| Novices A Girls | Volné jízdy | 50.79neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) |
| Novices A Girls | Celkové | 81.36neoficiální | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Minime A Women | Krátce program | 26.45neoficiální | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| Minime A Women | Volné jízdy | 42.21neoficiální | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| Minime A Women | Celkové | 68.66neoficiální | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| Minime Women | Krátce program | 26.44neoficiální | TDFGARGES2019 (FRA) |
| Minime Women | Volné jízdy | 46.32neoficiální | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
| Minime Women | Celkové | 70.94neoficiální | TDFGARGES2019 (FRA) |
| Novices Girls | Krátce program | 23.10neoficiální | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Novices Girls | Volné jízdy | 42.26neoficiální | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Novices Girls | Celkové | 65.36neoficiální | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Tdfb4 Minime Women | Krátce program | 25.75neoficiální | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
| Tdfb4 Minime Women | Volné jízdy | 40.30neoficiální | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
| Tdfb4 Minime Women | Celkové | 66.05neoficiální | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Avenir A Women | Volné jízdy | 42.57neoficiální | Championnat de France 3 (FRA) |
| Avenir A Women | Celkové | 42.57neoficiální | Championnat de France 3 (FRA) |
| Avenir Women | Volné jízdy | 42.11neoficiální | TDF Boulogne (FRA) |
| Avenir Women | Celkové | 42.11neoficiální | TDF Boulogne (FRA) |
| Cubs Girls | Volné jízdy | 32.10neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Cubs Girls | Celkové | 32.10neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| N1-Avenirs Filles | Volné jízdy | 46.57neoficiální | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
| N1-Avenirs Filles | Celkové | 46.57neoficiální | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
| N2 Avenir Women | Volné jízdy | 39.04neoficiální | TDF Reims (FRA) |
| N2 Avenir Women | Celkové | 39.04neoficiální | TDF Reims (FRA) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Avenir Women | Volné jízdy | 30.85neoficiální | Critérium et Grand Prix National Senior 2017 (FRA) |
| Avenir Women | Celkové | 30.85neoficiální | Critérium et Grand Prix National Senior 2017 (FRA) |
| N3 Avenir Women | Volné jízdy | 26.94neoficiální | TDF12 - Paris (FRA) |
| N3 Avenir Women | Celkové | 26.94neoficiální | TDF12 - Paris (FRA) |
| N3/R1 Avenir Women | Volné jízdy | 27.17neoficiální | selection clubs IDF Centre (FRA) |
| N3/R1 Avenir Women | Celkové | 27.17neoficiální | selection clubs IDF Centre (FRA) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| N3 Avenir Women | Volné jízdy | 24.00neoficiální | TDF Dammarie 2017 (FRA) |
| N3 Avenir Women | Celkové | 24.00neoficiální | TDF Dammarie 2017 (FRA) |
| N3/R1 Poussin Women | Volné jízdy | 19.30neoficiální | 10ème trophée Alain CAlmat (FRA) |
| N3/R1 Poussin Women | Celkové | 19.30neoficiální | 10ème trophée Alain CAlmat (FRA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2023 | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 Nationals Courbevoie/FRA |
D1 Junior Women | ODS | ||
| 18–19.02.2023 | CHAMPIONNATS DE LIGUE IDF 2023 DAMMARIE LES LYS/FRA |
Novice Girls | ODS | ||
| 11–12.02.2023 | FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE Franconville/FRA |
D1 Junior Women | 3 | 67.94 |
Free Skating 3 (67.94)
|
| 03–05.02.2023 | Championnat de France JUNIOR 2023 Nat. 10 BORDEAUX/FRA |
Junior Women | 10 | 99.60 |
Short Program 10 (34.61) Free Skating 10 (64.99)
|
| 21–22.01.2023 | TDF_GARGES_2023 Garges-Les-Gonesse/FRA |
Junior Women | 4 | 110.55 |
Short Program 2 (38.69) Free Skating 5 (71.86)
|
| 19–20.11.2022 | FFSG CSNPA TDF COURBEVOIE Courbevoie/FRA |
Junior Women | 5 | 98.84 |
Short Program 8 (31.33) Free Skating 2 (67.51)
|
| 28–30.10.2022 | 14th Tirnavia Ice Cup Trnava/SVK |
Junior Women | 13 | 103.79 |
Short Program 16 (36.43) Free Skating 11 (67.36)
|
| 22–23.10.2022 | TdF A2 BELFORT Belfort/FRA |
Junior Women | 2 | 105.10 |
Short Program 3 (34.58) Free Skating 2 (70.52)
|
| 17–18.09.2022 | FFSG CSNPA COUPE DE L OUVERTURE Annecy/FRA |
Junior Women | 3 | 96.77 |
Short Program 3 (36.54) Free Skating 3 (60.23)
|
Sezóna 2021/2022
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.10.2020 | TDF A1 2020 Romorantin FRA |
Novice Girls | 4 | 72.51 |
Short Program 1 (30.49) Free Skating 4 (42.02)
|
| 17–18.09.2020 | Coupe de l'ouverture FRA |
Novices Girls | 9 | 63.88 |
Short Program 12 (14.93) Free Skating 8 (48.95)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.03.2020 | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES Nat. 10 FRA |
Novices A Girls | 10 | 81.36 |
Short Program 10 (30.57) Free Skating 12 (50.79)
|
| 01–02.02.2020 | Selection IDF par club FRA |
D1 Minime Women | 1 | 50.68 |
Free Skating 1 (50.68)
|
| 18–19.01.2020 | TDF de Nice FRA |
Minime Women | 2 | 79.36 |
Short Program 3 (29.51) Free Skating 2 (49.85)
|
| 09–10.11.2019 | TDF B4 Amiens 2019 FRA |
Minime Women | 1 | 73.77 |
Short Program 1 (26.77) Free Skating 1 (47.00)
|
| 12–13.10.2019 | TDF DE ROUEN 2019 FRA |
Minime Women | 2 | 70.17 |
Short Program 3 (27.05) Free Skating 3 (43.12)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.04.2019 | Championnat de France par Clubs 2019 Nat. 7 FRA |
Minime Women | 7 | 46.32 |
Free Skating 7 (46.32)
|
| 23–24.03.2019 | Championnats de France Minimes A et B Nat. 18 FRA |
Minime A Women | 18 | 68.66 |
Short Program 15 (26.45) Free Skating 21 (42.21)
|
| 09–10.03.2019 | selection IDF par Club FRA |
Minime Women | 2 | 46.06 |
Free Skating 2 (46.06)
|
| 16–17.02.2019 | TDFGARGES2019 FRA |
Minime Women | 1 | 70.94 |
Short Program 2 (26.44) Free Skating 1 (44.50)
|
| 12–13.01.2019 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) FRA |
Tdfb4 Minime Women | 3 | 66.05 |
Short Program 3 (25.75) Free Skating 2 (40.30)
|
| 17–18.11.2018 | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 FRA |
Minime Women | 5 | 64.93 |
Short Program 4 (24.95) Free Skating 5 (39.98)
|
| 19–21.10.2018 | Autumn Cup 2018 FRA |
Novices Girls | 28 | 65.36 |
Short Program 32 (23.10) Free Skating 27 (42.26)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–29.04.2018 | FRANCE CLUBS 2018 🥇 Nat. champion FRA |
N1-Avenirs Filles | 1 | 46.57 |
Free Skating 1 (46.57)
|
| 20–22.04.2018 | 10th Rooster Cup - 2018 FRA |
Cubs Girls | 17 | 32.10 |
Free Skating 17 (32.10)
|
| 14–15.04.2018 | Championnat de France 3 Nat. 5 FRA |
Avenir A Women | 5 | 42.57 |
Free Skating 5 (42.57)
|
| 31.03–01.04.2018 | 24. Hamburger Michel 2018 GER |
Springs Girls | ODS | ||
| 17–18.03.2018 | France Club Selection Cergy 2018 FRA |
N2 Avenir Women | |||
| 10–11.03.2018 | TDF Boulogne FRA |
Avenir Women | 2 | 42.11 |
Free Skating 2 (42.11)
|
| 27.01.2018 | TDF Reims FRA |
N2 Avenir Women | 1 | 39.04 |
Free Skating 1 (39.04)
|
| 25–26.11.2017 | TDF Dammarie 2017-2018 FRA |
N2 Avenir Women | 1 | 31.17 |
Free Skating 1 (31.17)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.04.2017 | Critérium et Grand Prix National Senior 2017 🥇 Nat. champion FRA |
Avenir Women | 1 | 30.85 |
Free Skating 1 (30.85)
|
| 11–12.03.2017 | selection clubs IDF Centre FRA |
N3/R1 Avenir Women | 1 | 27.17 |
Free Skating 1 (27.17)
|
| 04–05.03.2017 | TDF12 - Paris FRA |
N3 Avenir Women | 1 | 26.94 |
Free Skating 1 (26.94)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.03.2016 | 10ème trophée Alain CAlmat FRA |
N3/R1 Poussin Women | 4 | 19.30 |
Free Skating 4 (19.30)
|
| 07–08.01.2016 | TDF Dammarie 2017 FRA |
N3 Avenir Women | 6 | 24.00 |
Free Skating 6 (24.00)
|