Daniel VERBAT Access
2007-09-27 Dijon 173 cm Annecy student Žené žebříčky: #208 Senior Men (92 pts, 2026/2027); #108 Junior Men (92 pts, 2026/2027)
Trenér: Mérovée Ephrem, Didier Lucine, Romain Ponsart, Sophie Golaz Choreograf: Mérovée Ephrem
ISU rekordy & statistiky
| Výkon | Kategorie | Pořadí | Skóre | Nastaveno na | Datum |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Men · Total | 479 | 129.43 | ISU JGP Xi'An 2026 | 22.08.2026 |
| Personal best ranking | Senior Men · Free Skating | 473 | 85.28 | ISU JGP Xi'An 2026 | 22.08.2026 |
| Personal best ranking | Senior Men · Short Program | 493 | 44.15 | ISU JGP Xi'An 2026 | 21.08.2026 |
| Season best ranking 2026/2027 | Senior Men · Total | 108 | 129.43 | ISU JGP Xi'An 2026 | 22.08.2026 |
| Season best ranking 2026/2027 | Senior Men · Free Skating | 106 | 85.28 | ISU JGP Xi'An 2026 | 22.08.2026 |
| Season best ranking 2026/2027 | Senior Men · Short Program | 110 | 44.15 | ISU JGP Xi'An 2026 | 21.08.2026 |
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 59.16neoficiálníoficiální 44.15 | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) | 2024/2025 |
| Junior Men | Volné jízdy | 99.50neoficiálníoficiální 85.28 | Merano Ice Trophy 2026 (Merano/ITA) | 2025/2026 |
| Junior Men | Celkové | 157.68neoficiálníoficiální 129.43 | Merano Ice Trophy 2026 (Merano/ITA) | 2025/2026 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 1 Garçons | Celkové | 4.88neoficiální | Coupe Régionale "Coupe des Alpes" (FRA) | 2013/2014 |
| 10 Basic B Garcon | Celkové | 34.24neoficiální | Coupe de Chamonix 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| 10 ISU Basic Novice B Garçons | Celkové | 33.06neoficiální | Coupe de Chambéry 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| 10 Novice Basic B Garçons | Celkové | 28.48neoficiální | Coupe Régionale Valence Romans (FRA) | 2016/2017 |
| 10 Novice Boys | Celkové | 59.55neoficiální | Coupe Régionale Valence Romans Agglo (FRA) | 2021/2022 |
| 10 Novoces Basic A | Celkové | 17.29neoficiální | Coupe des gones 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| 1ère Division Poussin Men | Celkové | 14.85neoficiální | SELECTIONS FRANCE CLUBS - SUD-EST - VALENCE (FRA) | 2014/2015 |
| 9 Basic Noviceb Garçon | Celkové | 36.71neoficiální | Coupe Régionale de Grenoble (FRA) | 2017/2018 |
| 9 ISU Advanced Novice Garçons | Volné jízdy | 44.73neoficiální | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Annecy (FRA) | 2017/2018 |
| 9 N2 Garçon | Celkové | 55.92neoficiální | TF 01 Coupe de Megève (FRA) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Boys | Krátce program | 34.19neoficiální | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Boys | Volné jízdy | 55.84neoficiální | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SLO) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Boys | Celkové | 89.42neoficiální | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SLO) | 2021/2022 |
| Avenir A Men | Celkové | 45.87neoficiální | Championnat de France 3 (FRA) | 2017/2018 |
| Avenir B Men | Celkové | 35.68neoficiální | Championnats de France 3 (FRA) | 2016/2017 |
| Basic Novice Boys | Celkové | 30.99neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) | 2018/2019 |
| Cat 1g | Celkové | 7.41neoficiální | COUPE DE CHAMONIX 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Cat. 1 Garçons | Celkové | 7.03neoficiální | 20è Trophée de Chambéry (FRA) | 2013/2014 |
| Cat. 3 Garçons | Celkové | 21.54neoficiální | COUPE REGIONALE DE LA LIGUE RHONE-ALPES - VALENCE (FRA) | 2014/2015 |
| Cubs Boys | Celkové | 31.82neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| D1 Junior Men | Celkové | 104.30neoficiální | FFSG CSNPA France Clubs 2026 (Annecy/FRA) | 2025/2026 |
| D1 Minime M | Celkové | 55.62neoficiální | Selection France Club Sud Est (FRA) | 2021/2022 |
| D1 Novice Boys | Celkové | 66.70neoficiální | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) | 2022/2023 |
| D1 Poussin Men | Celkové | 28.71neoficiální | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| D2 Avenir Men | Celkové | 35.12neoficiální | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA) | 2017/2018 |
| D2 Minime Men | Celkové | 43.56neoficiální | Sélections France Clubs - Zone Sud-Est (FRA) | 2018/2019 |
| Espoirs Boys | Krátce program | 24.83neoficiální | 10ème Trophée Romand (SUI) | 2018/2019 |
| Espoirs Boys | Volné jízdy | 36.67neoficiální | 10ème Trophée Romand (SUI) | 2018/2019 |
| Minime A Men | Krátce program | 33.11neoficiální | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime A Men | Volné jízdy | 54.39neoficiální | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime A Men | Celkové | 87.50neoficiální | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime B Men | Celkové | 44.29neoficiální | Championnats de France Minimes A et B (FRA) | 2018/2019 |
| Minime Men | Krátce program | 30.96neoficiální | TDF C9 NANTES (FRA) | 2021/2022 |
| Minime Men | Volné jízdy | 57.95neoficiální | France Clubs (FRA) | 2021/2022 |
| Minime Men | Celkové | 86.51neoficiální | TDF C9 NANTES (FRA) | 2021/2022 |
| Minime N2 Men | Celkové | 41.48neoficiální | TDF de Valence (FRA) | 2019/2020 |
| Médailles Advanced Novice Boys | Celkové | 47.01neoficiální | Coupe de l'ouverture (FRA) | 2020/2021 |
| N2 Avenir Men | Celkové | 36.94neoficiální | TDF Boulogne (FRA) | 2017/2018 |
| N2 Minime Men | Celkové | 46.85neoficiální | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice Boys | Krátce program | 35.98neoficiální | TDF C9 Caen 2023 (CAEN/FRA) | 2022/2023 |
| Novice Boys | Volné jízdy | 67.14neoficiální | SFC SE Roanne 2023 (Roanne/FRA) | 2022/2023 |
| Novice Boys | Celkové | 98.48neoficiální | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 (Courbevoie/FRA) | 2022/2023 |
| Novices A Boys | Krátce program | 35.34neoficiální | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Novices A Boys | Volné jízdy | 59.26neoficiální | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Novices A Boys | Celkové | 94.60neoficiální | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Poussin Garçon | Celkové | 20.87neoficiální | CHAMPIONNATS DE FRANCE - POUSSIN - NOVICE (FRA) | 2014/2015 |
| Poussin Men | Celkové | 27.17neoficiální | Championnat de France Poussins - Novices 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Senior Men | Krátce program | 55.13neoficiální | FFSG French Elite Championships 2025 (BRIANCON/FRA) | 2025/2026 |
| Senior Men | Volné jízdy | 108.50neoficiální | FFSG French Elite Championships 2024 (Annecy/FRA) | 2024/2025 |
| Senior Men | Celkové | 163.37neoficiální | FFSG French Elite Championships 2024 (Annecy/FRA) | 2024/2025 |
Nejlepší výsledky 2026/2027
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 54.58neoficiálníoficiální 44.15 | Golden Bear 2026 (Zagreb/CRO) |
| Junior Men | Volné jízdy | 88.92neoficiálníoficiální 85.28 | Golden Bear 2026 (Zagreb/CRO) |
| Junior Men | Celkové | 143.50neoficiálníoficiální 129.43 | Golden Bear 2026 (Zagreb/CRO) |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Men | Volné jízdy | 104.30neoficiální | FFSG CSNPA France Clubs 2026 (Annecy/FRA) |
| D1 Junior Men | Celkové | 104.30neoficiální | FFSG CSNPA France Clubs 2026 (Annecy/FRA) |
| Junior Men | Krátce program | 58.18neoficiální | Merano Ice Trophy 2026 (Merano/ITA) |
| Junior Men | Volné jízdy | 99.50neoficiální | Merano Ice Trophy 2026 (Merano/ITA) |
| Junior Men | Celkové | 157.68neoficiální | Merano Ice Trophy 2026 (Merano/ITA) |
| Senior Men | Krátce program | 55.13neoficiální | FFSG French Elite Championships 2025 (BRIANCON/FRA) |
| Senior Men | Celkové | 55.13neoficiální | FFSG French Elite Championships 2025 (BRIANCON/FRA) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Men | Volné jízdy | 83.70neoficiální | Selection France Club Zone Sud-Est Valence 2025 (Valence/FRA) |
| D1 Junior Men | Celkové | 83.70neoficiální | Selection France Club Zone Sud-Est Valence 2025 (Valence/FRA) |
| Junior Men | Krátce program | 59.16neoficiální | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) |
| Junior Men | Volné jízdy | 98.79neoficiální | Denkova-Staviski Cup 2024 (Sofia/BUL) |
| Junior Men | Celkové | 150.85neoficiální | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) |
| Senior Men | Krátce program | 54.87neoficiální | FFSG French Elite Championships 2024 (Annecy/FRA) |
| Senior Men | Volné jízdy | 108.50neoficiální | FFSG French Elite Championships 2024 (Annecy/FRA) |
| Senior Men | Celkové | 163.37neoficiální | FFSG French Elite Championships 2024 (Annecy/FRA) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 52.42neoficiální | meran2024 (Merano/ITA) |
| Junior Men | Volné jízdy | 86.45neoficiální | meran2024 (Merano/ITA) |
| Junior Men | Celkové | 138.87neoficiální | meran2024 (Merano/ITA) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Krátce program | 34.19neoficiální | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) |
| Advanced Novice Boys | Volné jízdy | 54.91neoficiální | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) |
| Advanced Novice Boys | Celkové | 89.10neoficiální | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) |
| D1 Novice Boys | Volné jízdy | 66.70neoficiální | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| D1 Novice Boys | Celkové | 66.70neoficiální | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| Novice Boys | Krátce program | 35.98neoficiální | TDF C9 Caen 2023 (CAEN/FRA) |
| Novice Boys | Volné jízdy | 67.14neoficiální | SFC SE Roanne 2023 (Roanne/FRA) |
| Novice Boys | Celkové | 98.48neoficiální | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 (Courbevoie/FRA) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 10 Novice Boys | Volné jízdy | 59.55neoficiální | Coupe Régionale Valence Romans Agglo (FRA) |
| 10 Novice Boys | Celkové | 59.55neoficiální | Coupe Régionale Valence Romans Agglo (FRA) |
| Advanced Novice Boys | Krátce program | 33.58neoficiální | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SLO) |
| Advanced Novice Boys | Volné jízdy | 55.84neoficiální | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SLO) |
| Advanced Novice Boys | Celkové | 89.42neoficiální | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SLO) |
| D1 Minime M | Volné jízdy | 55.62neoficiální | Selection France Club Sud Est (FRA) |
| D1 Minime M | Celkové | 55.62neoficiální | Selection France Club Sud Est (FRA) |
| Junior Men | Krátce program | 47.41neoficiální | COUPE DU PRINTEMPS (Luxembourg/LUX) |
| Junior Men | Volné jízdy | 81.64neoficiální | COUPE DU PRINTEMPS (Luxembourg/LUX) |
| Junior Men | Celkové | 129.05neoficiální | COUPE DU PRINTEMPS (Luxembourg/LUX) |
| Minime A Men | Krátce program | 33.11neoficiální | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) |
| Minime A Men | Volné jízdy | 54.39neoficiální | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) |
| Minime A Men | Celkové | 87.50neoficiální | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) |
| Minime Men | Krátce program | 30.96neoficiální | TDF C9 NANTES (FRA) |
| Minime Men | Volné jízdy | 57.95neoficiální | France Clubs (FRA) |
| Minime Men | Celkové | 86.51neoficiální | TDF C9 NANTES (FRA) |
| Novice Boys | Krátce program | 34.48neoficiální | Coupe de l'Ouverture (FRA) |
| Novice Boys | Volné jízdy | 55.16neoficiální | TDF Charleville 21 (FRA) |
| Novice Boys | Celkové | 88.76neoficiální | Coupe de l'Ouverture (FRA) |
| Novices A Boys | Krátce program | 35.34neoficiální | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
| Novices A Boys | Volné jízdy | 59.26neoficiální | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
| Novices A Boys | Celkové | 94.60neoficiální | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 9 N2 Garçon | Volné jízdy | 55.92neoficiální | TF 01 Coupe de Megève (FRA) |
| 9 N2 Garçon | Celkové | 55.92neoficiální | TF 01 Coupe de Megève (FRA) |
| Médailles Advanced Novice Boys | Volné jízdy | 47.01neoficiální | Coupe de l'ouverture (FRA) |
| Médailles Advanced Novice Boys | Celkové | 47.01neoficiální | Coupe de l'ouverture (FRA) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Minime N2 Men | Volné jízdy | 41.48neoficiální | TDF de Valence (FRA) |
| Minime N2 Men | Celkové | 41.48neoficiální | TDF de Valence (FRA) |
| N2 Minime Men | Volné jízdy | 44.14neoficiální | TDF B5 Besançon (FRA) |
| N2 Minime Men | Celkové | 44.14neoficiální | TDF B5 Besançon (FRA) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Boys | Volné jízdy | 30.99neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Basic Novice Boys | Celkové | 30.99neoficiální | Egna Spring Trophy (ITA) |
| D2 Minime Men | Volné jízdy | 43.56neoficiální | Sélections France Clubs - Zone Sud-Est (FRA) |
| D2 Minime Men | Celkové | 43.56neoficiální | Sélections France Clubs - Zone Sud-Est (FRA) |
| Espoirs Boys | Krátce program | 24.83neoficiální | 10ème Trophée Romand (SUI) |
| Espoirs Boys | Volné jízdy | 36.67neoficiální | 10ème Trophée Romand (SUI) |
| Minime B Men | Volné jízdy | 44.29neoficiální | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| Minime B Men | Celkové | 44.29neoficiální | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| N2 Minime Men | Volné jízdy | 46.85neoficiální | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
| N2 Minime Men | Celkové | 46.85neoficiální | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 9 Basic Noviceb Garçon | Volné jízdy | 36.71neoficiální | Coupe Régionale de Grenoble (FRA) |
| 9 Basic Noviceb Garçon | Celkové | 36.71neoficiální | Coupe Régionale de Grenoble (FRA) |
| 9 ISU Advanced Novice Garçons | Volné jízdy | 44.73neoficiální | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Annecy (FRA) |
| Avenir A Men | Volné jízdy | 45.87neoficiální | Championnat de France 3 (FRA) |
| Avenir A Men | Celkové | 45.87neoficiální | Championnat de France 3 (FRA) |
| Cubs Boys | Volné jízdy | 31.82neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Cubs Boys | Celkové | 31.82neoficiální | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| D2 Avenir Men | Volné jízdy | 35.12neoficiální | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA) |
| D2 Avenir Men | Celkové | 35.12neoficiální | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA) |
| N2 Avenir Men | Volné jízdy | 36.94neoficiální | TDF Boulogne (FRA) |
| N2 Avenir Men | Celkové | 36.94neoficiální | TDF Boulogne (FRA) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 10 Basic B Garcon | Volné jízdy | 34.24neoficiální | Coupe de Chamonix 2017 (FRA) |
| 10 Basic B Garcon | Celkové | 34.24neoficiální | Coupe de Chamonix 2017 (FRA) |
| 10 ISU Basic Novice B Garçons | Volné jízdy | 33.06neoficiální | Coupe de Chambéry 2017 (FRA) |
| 10 ISU Basic Novice B Garçons | Celkové | 33.06neoficiální | Coupe de Chambéry 2017 (FRA) |
| 10 Novice Basic B Garçons | Volné jízdy | 28.48neoficiální | Coupe Régionale Valence Romans (FRA) |
| 10 Novice Basic B Garçons | Celkové | 28.48neoficiální | Coupe Régionale Valence Romans (FRA) |
| Avenir B Men | Volné jízdy | 35.68neoficiální | Championnats de France 3 (FRA) |
| Avenir B Men | Celkové | 35.68neoficiální | Championnats de France 3 (FRA) |
| D2 Avenir Men | Volné jízdy | 31.87neoficiální | Sélections France Clubs 2017 - Zone Sud-Est (FRA) |
| D2 Avenir Men | Celkové | 31.87neoficiální | Sélections France Clubs 2017 - Zone Sud-Est (FRA) |
| N2 Avenir Men | Volné jízdy | 35.33neoficiální | TDF12 - Paris (FRA) |
| N2 Avenir Men | Celkové | 35.33neoficiální | TDF12 - Paris (FRA) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| D1 Poussin Men | Volné jízdy | 28.71neoficiální | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) |
| D1 Poussin Men | Celkové | 28.71neoficiální | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) |
| Poussin Men | Volné jízdy | 27.17neoficiální | Championnat de France Poussins - Novices 2016 (FRA) |
| Poussin Men | Celkové | 27.17neoficiální | Championnat de France Poussins - Novices 2016 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 10 Novoces Basic A | Volné jízdy | 17.29neoficiální | Coupe des gones 2015 (FRA) |
| 10 Novoces Basic A | Celkové | 17.29neoficiální | Coupe des gones 2015 (FRA) |
| 1ère Division Poussin Men | Volné jízdy | 14.85neoficiální | SELECTIONS FRANCE CLUBS - SUD-EST - VALENCE (FRA) |
| 1ère Division Poussin Men | Celkové | 14.85neoficiální | SELECTIONS FRANCE CLUBS - SUD-EST - VALENCE (FRA) |
| Cat. 3 Garçons | Volné jízdy | 21.54neoficiální | COUPE REGIONALE DE LA LIGUE RHONE-ALPES - VALENCE (FRA) |
| Cat. 3 Garçons | Celkové | 21.54neoficiální | COUPE REGIONALE DE LA LIGUE RHONE-ALPES - VALENCE (FRA) |
| Poussin Garçon | Volné jízdy | 20.87neoficiální | CHAMPIONNATS DE FRANCE - POUSSIN - NOVICE (FRA) |
| Poussin Garçon | Celkové | 20.87neoficiální | CHAMPIONNATS DE FRANCE - POUSSIN - NOVICE (FRA) |
| Poussin Men | Volné jízdy | 17.33neoficiální | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS (FRA) |
| Poussin Men | Celkové | 17.33neoficiální | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS (FRA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 1 Garçons | Volné jízdy | 4.88neoficiální | Coupe Régionale "Coupe des Alpes" (FRA) |
| 1 Garçons | Celkové | 4.88neoficiální | Coupe Régionale "Coupe des Alpes" (FRA) |
| Cat 1g | Volné jízdy | 7.41neoficiální | COUPE DE CHAMONIX 2014 (FRA) |
| Cat 1g | Celkové | 7.41neoficiální | COUPE DE CHAMONIX 2014 (FRA) |
| Cat. 1 Garçons | Volné jízdy | 7.03neoficiální | 20è Trophée de Chambéry (FRA) |
| Cat. 1 Garçons | Celkové | 7.03neoficiální | 20è Trophée de Chambéry (FRA) |
Sezóna 2026/2027
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–08.11.2026 | Albena Denkova CUP 2026 Sofia/BUL |
Junior Men | |||
| 22–25.10.2026 | Golden Bear 2026 Zagreb/CRO |
Junior Men | 2 | 143.50 |
Short Program 1 (54.58) Free Skating 3 (88.92)
|
| 26–27.09.2026 | CSNPA Coupe de l'ouverture 2026 Grenoble/FRA |
Junior Men | 2 | 145.85 |
Short Program 1 (55.23) Free Skating 2 (90.62)
|
| 20–22.08.2026 | ISU JGP Xi'an 2026 Xi'an/CHN |
Junior Men | 21 | 129.43 |
Short Program 20 (44.15) Free Skating 21 (85.28)
|
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–12.04.2026 | FFSG CSNPA France Clubs 2026 🥇 Nat. champion Annecy/FRA |
D1 Junior Men | 1 | 104.30 |
Free Skating 1 (104.30)
|
| 13–15.03.2026 | Coupe Du Printemps Luxembourg/LUX |
Junior Men | 4 | 129.05 |
Short Program 4 (47.41) Free Skating 4 (81.64)
|
| 14–15.02.2026 | FINALE FRANCE JUNIOR 2026 🥇 Nat. champion CERGY PONTOISE/FRA |
Junior Men | 1 | 188.09 |
Short Program 1 (61.62) Free Skating 1 (126.47)
|
| 30.01–01.02.2026 | FFSG CSNPA Sel_Fr_Clubs_SE_2026 Valence/FRA |
D1 Junior Men | 1 | 97.76 |
Free Skating 1 (97.76)
|
| 22–25.01.2026 | Merano Ice Trophy 2026 Merano/ITA |
Junior Men | 2 | 157.68 |
Short Program 1 (58.18) Free Skating 2 (99.50)
|
| 17–18.01.2026 | TDF_C8_GARGES_2026 GARGES_LES_GONESSE/FRA |
Junior Men | 2 | 142.41 |
Short Program 2 (49.97) Free Skating 2 (92.44)
|
| 18–20.12.2025 | FFSG French Elite Championships 2025 Nationals BRIANCON/FRA |
Senior Men | ODS | 55.13 |
Short Program 10 (55.13)
|
| 06–07.12.2025 | TDF B5 ROMORANTIN 2025 ROMORANTIN-LANTHENAY/FRA |
Junior Men | ODS | ||
| 13–16.11.2025 | Cup of Innsbruck 2025 Innsbruck/AUT |
Junior Men | 8 | 138.18 |
Short Program 9 (42.38) Free Skating 5 (95.80)
|
| 08–09.11.2025 | TDFA1 Colmar 2025 COLMAR/FRA |
Junior Men | 1 | 152.88 |
Short Program 1 (51.20) Free Skating 1 (101.68)
|
| 23–26.10.2025 | Swiss Ice Skating Open 2025 Lausanne/SUI |
Junior Men | 6 | 143.08 |
Short Program 6 (53.23) Free Skating 5 (89.85)
|
| 01–05.10.2025 | Trophy Metropole Nice Cote Azur 2025 Nice/FRA |
Junior Men | 3 | 124.79 |
Short Program 4 (39.17) Free Skating 3 (85.62)
|
| 27–28.09.2025 | COUPE de l'OUVERTURE ANNECY/FRA |
Junior Men | 1 | 163.12 |
Short Program 1 (55.24) Free Skating 1 (107.88)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.03.2025 | Coupe du Printemps Luxembourg 2025 Luxembourg/LUX |
Junior Men | 4 | 129.30 |
Short Program 2 (47.82) Free Skating 4 (81.48)
|
| 13–16.02.2025 | Merano Ice Trophy 2025 Merano/ITA |
Junior Men | 5 | 150.85 |
Short Program 4 (59.16) Free Skating 5 (91.69)
|
| 08–09.02.2025 | Selection France Club Zone Sud-Est Valence 2025 Valence/FRA |
D1 Junior Men | 1 | 83.70 |
Free Skating 1 (83.70)
|
| 31.01–02.02.2025 | French Junior Championships 2025 Nationals Villard de Lans/FRA |
Junior Men | ODS | ||
| 25–26.01.2025 | TDF C9 Colmar Colmar/FRA |
Junior Men | ODS | ||
| 20–21.12.2024 | FFSG French Elite Championships 2024 Nat. 11 Annecy/FRA |
Senior Men | 11 | 163.37 |
Short Program 10 (54.87) Free Skating 11 (108.50)
|
| 14–15.12.2024 | TDF B6 Nantes 2024 NANTES/FRA |
Senior Men | 1 | 134.75 |
Short Program 1 (43.69) Free Skating 1 (91.06)
|
| 16–17.11.2024 | FFSG CSNPA TDFA2 2024 Mulhouse/FRA |
Junior Men | 3 | 135.29 |
Short Program 1 (56.09) Free Skating 3 (79.20)
|
| 05–10.11.2024 | Denkova-Staviski Cup 2024 Sofia/BUL |
Junior Men | 5 | 148.07 |
Short Program 7 (49.28) Free Skating 4 (98.79)
|
| 16–20.10.2024 | TMNCA2024 Nice/FRA |
Junior Men | 13 | 146.95 |
Short Program 10 (52.60) Free Skating 13 (94.35)
|
| 05–06.10.2024 | Coupe de l'Ouverture 2024 Annecy/FRA |
Junior Men | 1 | 143.73 |
Short Program 1 (50.48) Free Skating 1 (93.25)
|
| 26–28.09.2024 | FFSG MASTERS 2024 Nat. 4 Villard de Lans/FRA |
Junior Men | 4 | 130.30 |
Short Program 4 (46.42) Free Skating 4 (83.88)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.03.2024 | Coupe du printemps Luxembourg 2024 Luxembourg/LUX |
Junior Men | 6 | 131.00 |
Short Program 5 (46.02) Free Skating 6 (84.98)
|
| 23–25.02.2024 | meran2024 Merano/ITA |
Junior Men | 7 | 138.87 |
Short Program 4 (52.42) Free Skating 7 (86.45)
|
| 10–11.02.2024 | FFSG CSNPA Selection France Club Sud Est 2024 LA GARDE DU VAR/FRA |
D1 Junior Men | |||
| 03–04.02.2024 | FFSG CSNPA _tdf_charleville-mezieres_2024 charleville-mézières/FRA |
Junior Men | 1 | 134.68 |
Short Program 1 (52.79) Free Skating 1 (81.89)
|
| 12–14.01.2024 | FFSG French Junior Championships 2024 Nat. 6 Nice/FRA |
Junior Men | 6 | 144.27 |
Short Program 6 (50.60) Free Skating 6 (93.67)
|
| 09–10.12.2023 | TDF B6 TOULOUSE TOULOUSE/FRA |
Junior Men | 1 | 126.09 |
Short Program 1 (51.90) Free Skating 2 (74.19)
|
| 18–19.11.2023 | FFSG CSNPA TDF A2 Valence 2023 Valence/FRA |
Junior Men | 2 | 120.13 |
Short Program 2 (44.86) Free Skating 2 (75.27)
|
| 07–08.10.2023 | FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture Courbevoie/FRA |
Junior Men | 2 | 130.32 |
Short Program 2 (49.15) Free Skating 2 (81.17)
|
| 28–30.09.2023 | MASTERS 2023 Nat. 6 VILLARD DE LANS/FRA |
Junior Men | 6 | 108.91 |
Short Program 6 (39.57) Free Skating 7 (69.34)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2023 | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 🥇 Nat. champion Courbevoie/FRA |
D1 Novice Boys | 1 | 66.70 |
Free Skating 1 (66.70)
|
| 11–12.03.2023 | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 🏅 Nat. 3 Courbevoie/FRA |
Novice Boys | 3 | 98.48 |
Short Program 3 (35.18) Free Skating 2 (63.30)
|
| 25–26.02.2023 | SFC SE Roanne 2023 Roanne/FRA |
Novice Boys | 1 | 67.14 |
Free Skating 1 (67.14)
|
| 04–05.02.2023 | Coupe Régionale Valence Romans Agglo 2023 Valence/FRA |
Novice Boys | 1 | 59.19 |
Free Skating 1 (59.19)
|
| 28–29.01.2023 | TDF C9 Caen 2023 CAEN/FRA |
Novice Boys | 1 | 94.72 |
Short Program 1 (35.98) Free Skating 1 (58.74)
|
| 03–04.12.2022 | TDF_B6_Cergy_2022 CERGY PONTOISE/FRA |
Novice Boys | 1 | 96.02 |
Short Program 1 (29.48) Free Skating 1 (66.54)
|
| 17–20.11.2022 | Open Andorra 2022 Canillo/AND |
Advanced Novice Boys | 2 | 89.10 |
Short Program 1 (34.19) Free Skating 2 (54.91)
|
| 15–16.10.2022 | FFSG CSNPA TDF COLMAR A1 15-16 octobre 2022 Colmar/FRA |
Novice Boys | ODS | ||
| 17–18.09.2022 | FFSG CSNPA COUPE DE L OUVERTURE Annecy/FRA |
Novice Boys | ODS |
Sezóna 2021/2022
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2020 | TF 01 Coupe de Megève FRA |
9 N2 Garçon | 1 | 55.92 |
Free Skating 1 (55.92)
|
| 17–18.09.2020 | Coupe de l'ouverture FRA |
Médailles Advanced Novice Boys | 2 | 47.01 |
Free Skating 2 (47.01)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.02.2020 | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Grenoble 2020 FRA |
9 N2 Minime Men | |||
| 11.01.2020 | Sélections France Clubs 2020 - Zone Sud-Est FRA |
D2 Minime Men | |||
| 16–17.11.2019 | TDF B5 Besançon FRA |
N2 Minime Men | 1 | 44.14 |
Free Skating 1 (44.14)
|
| 05–06.10.2019 | TDF de Valence FRA |
Minime N2 Men | 1 | 41.48 |
Free Skating 1 (41.48)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.04.2019 | Championnat de France par Clubs 2019 🏅 Nat. 2 FRA |
N2 Minime Men | 2 | 46.85 |
Free Skating 2 (46.85)
|
| 28–31.03.2019 | Egna Spring Trophy ITA |
Basic Novice Boys | 2 | 30.99 |
Free Skating 2 (30.99)
|
| 23–24.03.2019 | Championnats de France Minimes A et B 🏅 Nat. 2 FRA |
Minime B Men | 2 | 44.29 |
Free Skating 2 (44.29)
|
| 09–10.03.2019 | Sélections France Clubs - Zone Sud-Est FRA |
D2 Minime Men | 1 | 43.56 |
Free Skating 1 (43.56)
|
| 09–10.02.2019 | TDF Annecy FRA |
N2 Minime Men | 1 | 42.19 |
Free Skating 1 (42.19)
|
| 19–20.01.2019 | TDF LYON JANVIER 2019 FRA |
N2 Minime Men | ODS | ||
| 01–02.12.2018 | Tournoi de France A2 FRA |
N2 Minime Men | 1 | 39.86 |
Free Skating 1 (39.86)
|
| 17–18.11.2018 | TOURNOI INTER REGIONAL DE LYON FRA |
N2 Minime Men | 1 | 41.02 |
Free Skating 1 (41.02)
|
| 12–14.10.2018 | 10ème Trophée Romand SUI |
Espoirs Boys |
Short Program 4 (24.83) Free Skating 4 (36.67)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.04.2018 | 10th Rooster Cup - 2018 FRA |
Cubs Boys | 4 | 31.82 |
Free Skating 4 (31.82)
|
| 14–15.04.2018 | Championnat de France 3 🥇 Nat. champion FRA |
Avenir A Men | 1 | 45.87 |
Free Skating 1 (45.87)
|
| 07–08.04.2018 | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Annecy FRA |
9 ISU Advanced Novice Garçons |
Free Skating 2 (44.73)
|
||
| 17–18.03.2018 | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA FRA |
D2 Avenir Men | 1 | 35.12 |
Free Skating 1 (35.12)
|
| 10–11.03.2018 | TDF Boulogne FRA |
N2 Avenir Men | 1 | 36.94 |
Free Skating 1 (36.94)
|
| 03–04.02.2018 | Coupe Régionale de Grenoble FRA |
9 Basic Noviceb Garçon | 1 | 36.71 |
Free Skating 1 (36.71)
|
| 13–14.01.2018 | TDF Gap 2018 FRA |
N2 Avenir Men | 1 | 35.45 |
Free Skating 1 (35.45)
|
| 02–03.12.2017 | TDF Dijon 2017 FRA |
N2 Avenir Men | 1 | 34.38 |
Free Skating 1 (34.38)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.04.2017 | Championnats de France 3 🥇 Nat. champion FRA |
Avenir B Men | 1 | 35.68 |
Free Skating 1 (35.68)
|
| 25–26.03.2017 | Coupe de Chamonix 2017 FRA |
10 Basic B Garcon | 1 | 34.24 |
Free Skating 1 (34.24)
|
| 11–12.03.2017 | Sélections France Clubs 2017 - Zone Sud-Est FRA |
D2 Avenir Men | 1 | 31.87 |
Free Skating 1 (31.87)
|
| 04–05.03.2017 | TDF12 - Paris FRA |
N2 Avenir Men | 1 | 35.33 |
Free Skating 1 (35.33)
|
| 28–29.01.2017 | Tournoi de France B-8 FRA |
N2 Avenir Men | 1 | 32.22 |
Free Skating 1 (32.22)
|
| 21–22.01.2017 | Coupe de Chambéry 2017 FRA |
10 ISU Basic Novice B Garçons | 1 | 33.06 |
Free Skating 1 (33.06)
|
| 12–13.11.2016 | Coupe Régionale Valence Romans FRA |
10 Novice Basic B Garçons | 3 | 28.48 |
Free Skating 3 (28.48)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.04.2016 | Championnat de France des Clubs 2016 🥇 Nat. champion FRA |
D1 Poussin Men | 1 | 28.71 |
Free Skating 1 (28.71)
|
| 19–20.03.2016 | Championnat de France Poussins - Novices 2016 🥇 Nat. champion FRA |
Poussin Men | 1 | 27.17 |
Free Skating 1 (27.17)
|
| 13–14.02.2016 | Tournoi de France n° 10 - Roanne FRA |
Poussin Men | 1 | 22.48 |
Free Skating 1 (22.48)
|
| 30–31.01.2016 | SELECTIONS FRANCE CLUBS ZONE SUD EST FRA |
D1 Poussin Men | 1 | 24.83 |
Free Skating 1 (24.83)
|
| 23–24.01.2016 | Tournoi de France n° 8 - Reims FRA |
Poussin Men | 1 | 26.53 |
Free Skating 1 (26.53)
|
| 21–22.11.2015 | TROPHEE COTE DE NACRE FRA |
Poussin Men | 1 | 24.08 |
Free Skating 1 (24.08)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–29.03.2015 | CHAMPIONNATS DE FRANCE - POUSSIN - NOVICE 🏅 Nat. 2 FRA |
Poussin Garçon | 2 | 20.87 |
Free Skating 2 (20.87)
|
| 14–15.03.2015 | Coupe des gones 2015 FRA |
10 Novoces Basic A | 1 | 17.29 |
Free Skating 1 (17.29)
|
| 07–08.03.2015 | SELECTIONS FRANCE CLUBS - SUD-EST - VALENCE FRA |
1ère Division Poussin Men | 1 | 14.85 |
Free Skating 1 (14.85)
|
| 28.02–01.03.2015 | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS FRA |
Poussin Men | 2 | 17.33 |
Free Skating 2 (17.33)
|
| 24–25.01.2015 | COUPE REGIONALE DE LA LIGUE RHONE-ALPES - VALENCE FRA |
Cat. 3 Garçons | 1 | 21.54 |
Free Skating 1 (21.54)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–27.04.2014 | COUPE DE CHAMONIX 2014 FRA |
Cat 1g | 4 | 7.41 |
Free Skating 4 (7.41)
|
| 22–23.02.2014 | 20è Trophée de Chambéry FRA |
Cat. 1 Garçons | 2 | 7.03 |
Free Skating 2 (7.03)
|
| 25.01.2014 | Coupe Régionale "Coupe des Alpes" FRA |
1 Garçons | 2 | 4.88 |
Free Skating 2 (4.88)
|
Videa
Minimální požadavky ISU na mistrovství ⓘ
World Junior Championships — Men
24.02.2027 · Sofia, BUL
74.97 / 80.00 minimum−5.03
poslední datum pro dosažení: 27.01.2027
Short Program
29.39Golden Bear 2026 (Zagreb/CRO)
Free Skating
45.58Cup of Innsbruck 2025 (Innsbruck/AUT)
