Elian THOMANN Access
2011 172 cm high school student
Trenér: Teo Guillaume Bývalý(í) trenér(i): Laurent Depouilly Choreograf: Dominique Deniaud
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 16–22.11.2026 | Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Junior Men |
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 48.88neoficiální | Icechallenge 2025 (Graz/AUT) | 2025/2026 |
| Junior Men | Volné jízdy | 84.45neoficiální | Icechallenge 2025 (Graz/AUT) | 2025/2026 |
| Junior Men | Celkové | 133.33neoficiální | Icechallenge 2025 (Graz/AUT) | 2025/2026 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Krátce program | 32.65neoficiální | Tayside Trophy 2023 (Dundee/GBR) | 2023/2024 |
| Advanced Novice Boys | Volné jízdy | 61.93neoficiální | Challenge Cup 2024 (Tilburg/NED) | 2023/2024 |
| Advanced Novice Boys | Celkové | 92.83neoficiální | Challenge Cup 2024 (Tilburg/NED) | 2023/2024 |
| Advanced Novices Boys (1.7.2007 - 30.6.2012) | Krátce program | 30.14neoficiální | Skate Jesenice 2023 TRIGLAV TROPHY (Jesenice/SLO) | 2022/2023 |
| Advanced Novices Boys (1.7.2007 - 30.6.2012) | Volné jízdy | 54.80neoficiální | Skate Jesenice 2023 TRIGLAV TROPHY (Jesenice/SLO) | 2022/2023 |
| Advanced Novices Boys (1.7.2007 - 30.6.2012) | Celkové | 84.94neoficiální | Skate Jesenice 2023 TRIGLAV TROPHY (Jesenice/SLO) | 2022/2023 |
| B Poussin Men | Celkové | 22.54neoficiální | Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Benjamin Men | Celkové | 54.50neoficiální | France Clubs (FRA) | 2021/2022 |
| D1 Benjamin Men | Celkové | 44.45neoficiální | Selection France club IDF (FRA) | 2021/2022 |
| D1 Junior Men | Celkové | 95.93neoficiální | FFSG CSNPA SFC IDF 2026 (Asnières sur Seine/FRA) | 2025/2026 |
| D1 Minime Men | Celkové | 56.62neoficiální | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) | 2022/2023 |
| D1 Novice Boys | Celkové | 62.39neoficiální | FFSG CSNPA France Clubs 2026 (Annecy/FRA) | 2025/2026 |
| Juvenile Boys | Celkové | 30.25neoficiální | 12th Tirnavia Ice Cup (SVK) | 2019/2020 |
| Minime Men | Krátce program | 31.72neoficiální | CHAMPIONNATS DE LIGUE IDF 2023 (DAMMARIE LES LYS/FRA) | 2022/2023 |
| Minime Men | Volné jízdy | 59.87neoficiální | FRANCE MINIMES 2024 (CHARLEVILLE MEZIERES/FRA) | 2023/2024 |
| Minime Men | Celkové | 81.55neoficiální | CHAMPIONNATS DE LIGUE IDF 2023 (DAMMARIE LES LYS/FRA) | 2022/2023 |
| N2 Avenir Men | Celkové | 31.54neoficiální | TDF Mulhouse C9 2020 (FRA) | 2019/2020 |
| N2 Benjamin Men | Celkové | 41.69neoficiální | TDF B5 LOUVIERS 2021 (FRA) | 2021/2022 |
| N2 Poussin Men | Celkové | 22.28neoficiální | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice Boys | Krátce program | 42.73neoficiální | Championnat de France Novice 2026 (Blagnac/FRA) | 2025/2026 |
| Novice Boys | Volné jízdy | 76.56neoficiální | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES 2025 (Charleville Mézières/FRA) | 2024/2025 |
| Novice Boys | Celkové | 115.95neoficiální | Championnat de France Novice 2026 (Blagnac/FRA) | 2025/2026 |
Nejlepší výsledky 2026/2027
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 45.54neoficiální | CSNPA Coupe de l'ouverture 2026 (Grenoble/FRA) |
| Junior Men | Volné jízdy | 79.06neoficiální | CSNPA Coupe de l'ouverture 2026 (Grenoble/FRA) |
| Junior Men | Celkové | 124.60neoficiální | CSNPA Coupe de l'ouverture 2026 (Grenoble/FRA) |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Men | Volné jízdy | 95.93neoficiální | FFSG CSNPA SFC IDF 2026 (Asnières sur Seine/FRA) |
| D1 Junior Men | Celkové | 95.93neoficiální | FFSG CSNPA SFC IDF 2026 (Asnières sur Seine/FRA) |
| D1 Novice Boys | Volné jízdy | 62.39neoficiální | FFSG CSNPA France Clubs 2026 (Annecy/FRA) |
| D1 Novice Boys | Celkové | 62.39neoficiální | FFSG CSNPA France Clubs 2026 (Annecy/FRA) |
| Junior Men | Krátce program | 48.88neoficiální | Icechallenge 2025 (Graz/AUT) |
| Junior Men | Volné jízdy | 84.45neoficiální | Icechallenge 2025 (Graz/AUT) |
| Junior Men | Celkové | 133.33neoficiální | Icechallenge 2025 (Graz/AUT) |
| Novice Boys | Krátce program | 42.73neoficiální | Championnat de France Novice 2026 (Blagnac/FRA) |
| Novice Boys | Volné jízdy | 73.22neoficiální | Championnat de France Novice 2026 (Blagnac/FRA) |
| Novice Boys | Celkové | 115.95neoficiální | Championnat de France Novice 2026 (Blagnac/FRA) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| D1 Novice Boys | Volné jízdy | 56.84neoficiální | Selection France Club Nord Ouest - Cholet 2025 (CHOLET/FRA) |
| D1 Novice Boys | Celkové | 56.84neoficiální | Selection France Club Nord Ouest - Cholet 2025 (CHOLET/FRA) |
| Novice Boys | Krátce program | 37.15neoficiální | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES 2025 (Charleville Mézières/FRA) |
| Novice Boys | Volné jízdy | 76.56neoficiální | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES 2025 (Charleville Mézières/FRA) |
| Novice Boys | Celkové | 113.71neoficiální | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES 2025 (Charleville Mézières/FRA) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Krátce program | 32.65neoficiální | Tayside Trophy 2023 (Dundee/GBR) |
| Advanced Novice Boys | Volné jízdy | 61.93neoficiální | Challenge Cup 2024 (Tilburg/NED) |
| Advanced Novice Boys | Celkové | 92.83neoficiální | Challenge Cup 2024 (Tilburg/NED) |
| D1 Minime Men | Volné jízdy | 54.61neoficiální | Championnats de France par Clubs (Annecy/FRA) |
| D1 Minime Men | Celkové | 54.61neoficiální | Championnats de France par Clubs (Annecy/FRA) |
| D1 Novice Boys | Volné jízdy | 50.94neoficiální | FFSG CSNPA SFC IDF-Centre (Cergy/FRA) |
| D1 Novice Boys | Celkové | 50.94neoficiální | FFSG CSNPA SFC IDF-Centre (Cergy/FRA) |
| Minime Men | Volné jízdy | 59.87neoficiální | FRANCE MINIMES 2024 (CHARLEVILLE MEZIERES/FRA) |
| Minime Men | Celkové | 59.87neoficiální | FRANCE MINIMES 2024 (CHARLEVILLE MEZIERES/FRA) |
| Novice Boys | Krátce program | 40.34neoficiální | FFSG CSNPA Championnat de France Novice 2024 (Gap/FRA) |
| Novice Boys | Volné jízdy | 71.42neoficiální | FFSG CSNPA Championnat de France Novice 2024 (Gap/FRA) |
| Novice Boys | Celkové | 111.76neoficiální | FFSG CSNPA Championnat de France Novice 2024 (Gap/FRA) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novices Boys (1.7.2007 - 30.6.2012) | Krátce program | 30.14neoficiální | Skate Jesenice 2023 TRIGLAV TROPHY (Jesenice/SLO) |
| Advanced Novices Boys (1.7.2007 - 30.6.2012) | Volné jízdy | 54.80neoficiální | Skate Jesenice 2023 TRIGLAV TROPHY (Jesenice/SLO) |
| Advanced Novices Boys (1.7.2007 - 30.6.2012) | Celkové | 84.94neoficiální | Skate Jesenice 2023 TRIGLAV TROPHY (Jesenice/SLO) |
| D1 Minime Men | Volné jízdy | 56.62neoficiální | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| D1 Minime Men | Celkové | 56.62neoficiální | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| D1 Novice Boys | Volné jízdy | 52.39neoficiální | FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE (Franconville/FRA) |
| D1 Novice Boys | Celkové | 52.39neoficiální | FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE (Franconville/FRA) |
| Minime Men | Krátce program | 31.72neoficiální | CHAMPIONNATS DE LIGUE IDF 2023 (DAMMARIE LES LYS/FRA) |
| Minime Men | Volné jízdy | 49.83neoficiální | CHAMPIONNATS DE LIGUE IDF 2023 (DAMMARIE LES LYS/FRA) |
| Minime Men | Celkové | 81.55neoficiální | CHAMPIONNATS DE LIGUE IDF 2023 (DAMMARIE LES LYS/FRA) |
| Novice Boys | Krátce program | 30.14neoficiální | FFSG CSNPA COUPE DE L OUVERTURE (Annecy/FRA) |
| Novice Boys | Volné jízdy | 51.22neoficiální | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 (Courbevoie/FRA) |
| Novice Boys | Celkové | 80.50neoficiální | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 (Courbevoie/FRA) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Benjamin Men | Volné jízdy | 54.50neoficiální | France Clubs (FRA) |
| Benjamin Men | Celkové | 54.50neoficiální | France Clubs (FRA) |
| D1 Benjamin Men | Volné jízdy | 44.45neoficiální | Selection France club IDF (FRA) |
| D1 Benjamin Men | Celkové | 44.45neoficiální | Selection France club IDF (FRA) |
| N2 Benjamin Men | Volné jízdy | 41.69neoficiální | TDF B5 LOUVIERS 2021 (FRA) |
| N2 Benjamin Men | Celkové | 41.69neoficiální | TDF B5 LOUVIERS 2021 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| N2 Avenir Men | Volné jízdy | 26.48neoficiální | TDF A1 2020 Romorantin (FRA) |
| N2 Avenir Men | Celkové | 28.68neoficiální | TDF A1 2020 Romorantin (FRA) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Juvenile Boys | Volné jízdy | 30.25neoficiální | 12th Tirnavia Ice Cup (SVK) |
| Juvenile Boys | Celkové | 30.25neoficiální | 12th Tirnavia Ice Cup (SVK) |
| N2 Avenir Men | Volné jízdy | 31.54neoficiální | TDF Mulhouse C9 2020 (FRA) |
| N2 Avenir Men | Celkové | 31.54neoficiální | TDF Mulhouse C9 2020 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| B Poussin Men | Volné jízdy | 22.54neoficiální | Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA) |
| B Poussin Men | Celkové | 22.54neoficiální | Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA) |
| N2 Poussin Men | Volné jízdy | 22.28neoficiální | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
| N2 Poussin Men | Celkové | 22.28neoficiální | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 16–22.11.2026 | Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Junior Men |
Sezóna 2026/2027
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–27.09.2026 | CSNPA Coupe de l'ouverture 2026 Grenoble/FRA |
Junior Men | 4 | 124.60 |
Short Program 3 (45.54) Free Skating 4 (79.06)
|
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–12.04.2026 | FFSG CSNPA France Clubs 2026 Nat. 4 Annecy/FRA |
D1 Novice Boys | 4 | 62.39 |
Free Skating 4 (62.39)
|
| 03.03.2026 | Championnat de France Novice 2026 🏅 Nat. 2 Blagnac/FRA |
Novice Boys | 2 | 115.95 |
Short Program 2 (42.73) Free Skating 2 (73.22)
|
| 14–15.02.2026 | FINALE FRANCE JUNIOR 2026 Nat. 5 CERGY PONTOISE/FRA |
Junior Men | 5 | 143.53 |
Short Program 5 (46.87) Free Skating 5 (96.66)
|
| 07–08.02.2026 | FFSG CSNPA SFC IDF 2026 Asnières sur Seine/FRA |
D1 Junior Men | 1 | 95.93 |
Free Skating 1 (95.93)
|
| 13–14.12.2025 | TDF B6 CAEN 2025 CAEN/FRA |
Junior Men | 1 | 140.72 |
Short Program 2 (47.70) Free Skating 1 (93.02)
|
| 19.11.2025 | Santa Claus 2025 Budapest/HUN |
Junior Men | 8 | 138.12 |
Short Program 6 (51.86) Free Skating 8 (86.26)
|
| 05–09.11.2025 | Icechallenge 2025 Graz/AUT |
Junior Men | 5 | 133.33 |
Short Program 5 (48.88) Free Skating 4 (84.45)
|
| 27–28.09.2025 | COUPE de l'OUVERTURE ANNECY/FRA |
Junior Men | 2 | 130.31 |
Short Program 3 (43.82) Free Skating 2 (86.49)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.03.2025 | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES 2025 🏅 Nat. 2 Charleville Mézières/FRA |
Novice Boys | 2 | 113.71 |
Short Program 2 (37.15) Free Skating 1 (76.56)
|
| 22–23.02.2025 | Selection France Club Nord Ouest - Cholet 2025 CHOLET/FRA |
D1 Novice Boys | 2 | 56.84 |
Free Skating 2 (56.84)
|
| 25–26.01.2025 | TDF C9 Colmar Colmar/FRA |
Novice Boys | 1 | 92.88 |
Short Program 1 (32.18) Free Skating 1 (60.70)
|
| 14–15.12.2024 | TDF B6 Nantes 2024 NANTES/FRA |
Junior Men | ODS |
Sezóna 2023/2024
Sezóna 2022/2023
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2022 | France Clubs 🥇 Nat. champion FRA |
Benjamin Men | 1 | 54.50 |
Free Skating 1 (54.50)
|
| 12–13.03.2022 | Championnats de France Benjamins Novices 2022 🥇 Nat. champion FRA |
Benjamin Men | 1 | 53.57 |
Free Skating 1 (53.57)
|
| 19–20.02.2022 | Selection France club IDF FRA |
D1 Benjamin Men | 1 | 44.45 |
Free Skating 1 (44.45)
|
| 15–16.01.2022 | TDF BERCY - 2022 FRA |
Benjamin Men | 2 | 45.43 |
Free Skating 2 (45.43)
|
| 04–05.12.2021 | TDF B5 LOUVIERS 2021 FRA |
N2 Benjamin Men | 1 | 41.69 |
Free Skating 1 (41.69)
|
| 09–10.10.2021 | TDF Courbevoie FRA |
N2 Benjamin Men | 1 | 35.51 |
Free Skating 1 (35.51)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.10.2020 | TDF A1 2020 Romorantin FRA |
N2 Avenir Men | 3 | 28.68 |
Free Skating 3 (26.48)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2020 | TDF Mulhouse C9 2020 FRA |
N2 Avenir Men | 2 | 31.54 |
Free Skating 2 (31.54)
|
| 31.10–03.11.2019 | 12th Tirnavia Ice Cup SVK |
Juvenile Boys | 2 | 30.25 |
Free Skating 2 (30.25)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.04.2019 | Championnat de France par Clubs 2019 🥇 Nat. champion FRA |
N2 Poussin Men | 1 | 22.28 |
Free Skating 1 (22.28)
|
| 30–31.03.2019 | Championnat de France n° 3 - 2019 🥇 Nat. champion FRA |
B Poussin Men | 1 | 22.54 |
Free Skating 1 (22.54)
|
| 09–10.03.2019 | selection IDF par Club FRA |
N2 Poussin Men | 1 | 20.93 |
Free Skating 1 (20.93)
|
| 16–17.02.2019 | TDFGARGES2019 FRA |
N2 Poussin Men | 1 | 19.94 |
Free Skating 1 (19.94)
|
| 26–27.01.2019 | TDF B6 Castres FRA |
N2- Poussin Men | 1 | 15.12 |
Free Skating 1 (15.12)
|
Minimální požadavky ISU na mistrovství ⓘ
World Junior Championships — Men
24.02.2027 · Sofia, BUL
65.05 / 80.00 minimum−14.95
poslední datum pro dosažení: 27.01.2027
Short Program
23.99Icechallenge 2025 (Graz/AUT)
Free Skating
41.06Icechallenge 2025 (Graz/AUT)