Olivia PONCHAUT-THERY Access
2010-01-18
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 8 F1 Minime Filles | Celkové | 29.87neoficiální | TF 01 Coupe de Megève (FRA) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 27.89neoficiální | NRW-Trophy 2024 (Dortmund/GER) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 45.38neoficiální | NRW-Trophy 2024 (Dortmund/GER) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 73.27neoficiální | NRW-Trophy 2024 (Dortmund/GER) | 2024/2025 |
| Cdf Minime Women | Celkové | 47.53neoficiální | Coupe de France 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| D1 Novice Girls | Celkové | 51.19neoficiální | FFSG CSNPA SFC IDF 2026 (Asnières sur Seine/FRA) | 2025/2026 |
| D2 Avenir Women | Celkové | 27.51neoficiální | Selection IDF par club (FRA) | 2019/2020 |
| Intermediate Novice Girls | Celkové | 30.10neoficiální | ANTWERP DIAMOND TROPHY 2021 (BEL) | 2021/2022 |
| Junior Women | Krátce program | 33.06neoficiální | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS (DAMMARIE-LES-LYS/FRA) | 2024/2025 |
| Junior Women | Volné jízdy | 50.42neoficiální | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS (DAMMARIE-LES-LYS/FRA) | 2024/2025 |
| Junior Women | Celkové | 83.48neoficiální | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS (DAMMARIE-LES-LYS/FRA) | 2024/2025 |
| Minime Women | Krátce program | 26.45neoficiální | CHAMPIONNATS DE LIGUE IDF 2023 (DAMMARIE LES LYS/FRA) | 2022/2023 |
| Minime Women | Volné jízdy | 43.03neoficiální | Tournoi De France B5-2022 Valence (Valence/FRA) | 2022/2023 |
| Minime Women | Celkové | 68.18neoficiální | CHAMPIONNATS DE LIGUE IDF 2023 (DAMMARIE LES LYS/FRA) | 2022/2023 |
| N2 Avenir Women | Celkové | 28.42neoficiální | TDF de Nice (FRA) | 2019/2020 |
| N2 Minime Women | Celkové | 43.04neoficiální | TDF BERCY - 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| N3-Poussins Filles | Celkové | 16.19neoficiální | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Novice Girls | Krátce program | 28.65neoficiální | FFSG CSNPA Championnat ligue IDF National 2024 (Courbevoie/FRA) | 2023/2024 |
| Novice Girls | Volné jízdy | 47.54neoficiální | FFSG CSNPA Championnat IDF 2025 (Garges/FRA) | 2025/2026 |
| Novice Girls | Celkové | 75.66neoficiální | FFSG CSNPA Championnat ligue IDF National 2024 (Courbevoie/FRA) | 2023/2024 |
| Novice ISU Girls | Krátce program | 27.80neoficiální | Rooster Cup - Lakes Trophy-2025 (MEUDON/FRA) | 2024/2025 |
| Novice ISU Girls | Volné jízdy | 40.25neoficiální | Rooster Cup - Lakes Trophy-2025 (MEUDON/FRA) | 2024/2025 |
| Novice ISU Girls | Celkové | 68.05neoficiální | Rooster Cup - Lakes Trophy-2025 (MEUDON/FRA) | 2024/2025 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| D1 Novice Girls | Volné jízdy | 51.19neoficiální | FFSG CSNPA SFC IDF 2026 (Asnières sur Seine/FRA) |
| D1 Novice Girls | Celkové | 51.19neoficiální | FFSG CSNPA SFC IDF 2026 (Asnières sur Seine/FRA) |
| Novice Girls | Krátce program | 25.04neoficiální | FFSG CSNPA Championnat IDF 2025 (Garges/FRA) |
| Novice Girls | Volné jízdy | 47.54neoficiální | FFSG CSNPA Championnat IDF 2025 (Garges/FRA) |
| Novice Girls | Celkové | 72.58neoficiální | FFSG CSNPA Championnat IDF 2025 (Garges/FRA) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátce program | 27.89neoficiální | NRW-Trophy 2024 (Dortmund/GER) |
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 45.38neoficiální | NRW-Trophy 2024 (Dortmund/GER) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 73.27neoficiální | NRW-Trophy 2024 (Dortmund/GER) |
| Junior Women | Krátce program | 33.06neoficiální | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS (DAMMARIE-LES-LYS/FRA) |
| Junior Women | Volné jízdy | 50.42neoficiální | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS (DAMMARIE-LES-LYS/FRA) |
| Junior Women | Celkové | 83.48neoficiální | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS (DAMMARIE-LES-LYS/FRA) |
| Novice ISU Girls | Krátce program | 27.80neoficiální | Rooster Cup - Lakes Trophy-2025 (MEUDON/FRA) |
| Novice ISU Girls | Volné jízdy | 40.25neoficiální | Rooster Cup - Lakes Trophy-2025 (MEUDON/FRA) |
| Novice ISU Girls | Celkové | 68.05neoficiální | Rooster Cup - Lakes Trophy-2025 (MEUDON/FRA) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| D1 Novice Girls | Volné jízdy | 41.62neoficiální | FFSG CSNPA SFC IDF-Centre (Cergy/FRA) |
| D1 Novice Girls | Celkové | 41.62neoficiální | FFSG CSNPA SFC IDF-Centre (Cergy/FRA) |
| Novice Girls | Krátce program | 28.65neoficiální | FFSG CSNPA Championnat ligue IDF National 2024 (Courbevoie/FRA) |
| Novice Girls | Volné jízdy | 47.01neoficiální | FFSG CSNPA Championnat ligue IDF National 2024 (Courbevoie/FRA) |
| Novice Girls | Celkové | 75.66neoficiální | FFSG CSNPA Championnat ligue IDF National 2024 (Courbevoie/FRA) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Minime Women | Krátce program | 26.45neoficiální | CHAMPIONNATS DE LIGUE IDF 2023 (DAMMARIE LES LYS/FRA) |
| Minime Women | Volné jízdy | 43.03neoficiální | Tournoi De France B5-2022 Valence (Valence/FRA) |
| Minime Women | Celkové | 68.18neoficiální | CHAMPIONNATS DE LIGUE IDF 2023 (DAMMARIE LES LYS/FRA) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cdf Minime Women | Volné jízdy | 47.53neoficiální | Coupe de France 2022 (FRA) |
| Cdf Minime Women | Celkové | 47.53neoficiální | Coupe de France 2022 (FRA) |
| Intermediate Novice Girls | Volné jízdy | 30.10neoficiální | ANTWERP DIAMOND TROPHY 2021 (BEL) |
| Intermediate Novice Girls | Celkové | 30.10neoficiální | ANTWERP DIAMOND TROPHY 2021 (BEL) |
| N2 Minime Women | Volné jízdy | 43.04neoficiální | TDF BERCY - 2022 (FRA) |
| N2 Minime Women | Celkové | 43.04neoficiální | TDF BERCY - 2022 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 8 F1 Minime Filles | Volné jízdy | 29.87neoficiální | TF 01 Coupe de Megève (FRA) |
| 8 F1 Minime Filles | Celkové | 29.87neoficiální | TF 01 Coupe de Megève (FRA) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| D2 Avenir Women | Volné jízdy | 27.51neoficiální | Selection IDF par club (FRA) |
| D2 Avenir Women | Celkové | 27.51neoficiální | Selection IDF par club (FRA) |
| N2 Avenir Women | Volné jízdy | 28.42neoficiální | TDF de Nice (FRA) |
| N2 Avenir Women | Celkové | 28.42neoficiální | TDF de Nice (FRA) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| N3-Poussins Filles | Volné jízdy | 16.19neoficiální | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
| N3-Poussins Filles | Celkové | 16.19neoficiální | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.04.2026 | Lakes trophy 2026 Meudon/FRA |
Juniors Women | ODS | ||
| 07–08.02.2026 | FFSG CSNPA SFC IDF 2026 Asnières sur Seine/FRA |
D1 Novice Girls | 1 | 51.19 |
Free Skating 1 (51.19)
|
| 15–16.11.2025 | FFSG CSNPA Championnat IDF 2025 Garges/FRA |
Novice Girls | 3 | 72.58 |
Short Program 4 (25.04) Free Skating 3 (47.54)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–21.04.2025 | Rooster Cup - Lakes Trophy-2025 MEUDON/FRA |
Novice ISU Girls | 24 | 68.05 |
Short Program 13 (27.80) Free Skating 34 (40.25)
|
| 18–19.01.2025 | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS DAMMARIE-LES-LYS/FRA |
Junior Women | 14 | 83.48 |
Short Program 13 (33.06) Free Skating 15 (50.42)
|
| 13–17.11.2024 | NRW-Trophy 2024 Dortmund/GER |
Advanced Novice Girls | 24 | 73.27 |
Short Program 20 (27.89) Free Skating 25 (45.38)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30–31.03.2024 | FFSG CSNPA Championnat ligue IDF National 2024 Courbevoie/FRA |
Novice Girls | 7 | 75.66 |
Short Program 7 (28.65) Free Skating 9 (47.01)
|
| 03–04.02.2024 | FFSG CSNPA SFC IDF-Centre Cergy/FRA |
D1 Novice Girls | 11 | 41.62 |
Free Skating 11 (41.62)
|
| 07–08.10.2023 | FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture Courbevoie/FRA |
Novice Girls | ODS |
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.02.2023 | CHAMPIONNATS DE LIGUE IDF 2023 DAMMARIE LES LYS/FRA |
Minime Women | 4 | 68.18 |
Short Program 4 (26.45) Free Skating 4 (41.73)
|
| 14–15.01.2023 | FFSG CSNPA TDFC7 TF LE HAVRE LE HAVRE/FRA |
Minime Women | 2 | 66.33 |
Short Program 1 (25.86) Free Skating 2 (40.47)
|
| 26–27.11.2022 | Tournoi De France B5-2022 Valence Valence/FRA |
Minime Women | 4 | 64.41 |
Short Program 4 (21.38) Free Skating 1 (43.03)
|
| 22–23.10.2022 | TdF A2 BELFORT Belfort/FRA |
Minime Women | 4 | 64.87 |
Short Program 4 (22.12) Free Skating 3 (42.75)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–27.03.2022 | Coupe de France 2022 🏅 Nat. 2 FRA |
Cdf Minime Women | 2 | 47.53 |
Free Skating 2 (47.53)
|
| 15–16.01.2022 | TDF BERCY - 2022 FRA |
N2 Minime Women | 3 | 43.04 |
Free Skating 3 (43.04)
|
| 15–16.10.2021 | ANTWERP DIAMOND TROPHY 2021 BEL |
Intermediate Novice Girls | 2 | 30.10 |
Free Skating 2 (30.10)
|
| 18–19.09.2021 | Coupe de l'Ouverture FRA |
N2 Minime Women | 14 | 37.27 |
Free Skating 14 (37.27)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2020 | TF 01 Coupe de Megève FRA |
8 F1 Minime Filles | 5 | 29.87 |
Free Skating 5 (29.87)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.02.2020 | Selection IDF par club FRA |
D2 Avenir Women | 3 | 27.51 |
Free Skating 3 (27.51)
|
| 18–19.01.2020 | TDF de Nice FRA |
N2 Avenir Women | 6 | 28.42 |
Free Skating 6 (28.42)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–18.11.2018 | TOURNOI INTER REGIONAL DE LYON FRA |
R1 Avenir Women |
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–29.04.2018 | FRANCE CLUBS 2018 🏅 Nat. 3 FRA |
N3-Poussins Filles | 3 | 16.19 |
Free Skating 3 (16.19)
|