fsresults

Lenny ZAMI

FRA FRA · ESPAR (18/19–23/24)

2011-09-02

ℹ Profilová data z ISU od 21.05.2026

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Advanced Novice Boys Krátce program 39.21neoficiální Bellu Memorial 2026 (Otopeni/ROU) 2025/2026
Advanced Novice Boys Volné jízdy 56.70neoficiální Bellu Memorial 2026 (Otopeni/ROU) 2025/2026
Advanced Novice Boys Celkové 95.91neoficiální Bellu Memorial 2026 (Otopeni/ROU) 2025/2026
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
B Poussin Men Celkové 13.88neoficiální Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA) 2018/2019
Criterium Benjamin Men Celkové 24.92neoficiální Criterium National 2022 Le Havre (FRA) 2021/2022
D2-Poussins Men Celkové 14.45neoficiální Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 (FRA) 2018/2019
D3 Benjamin Men Celkové 23.48neoficiální SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL (FRA) 2021/2022
D3 Minime Men Celkové 34.68neoficiální FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) 2022/2023
F1 Minime Men Celkové 28.15neoficiální FFSG CSNPA TDFC7 TF LE HAVRE (LE HAVRE/FRA) 2022/2023
N2 Poussin Garcons Celkové 16.29neoficiální TDF DE ROUEN 2019 (FRA) 2019/2020
N2 Poussin Men Celkové 19.43neoficiální TDF Mulhouse C9 2020 (FRA) 2019/2020
N3 Benjamin Men Celkové 24.35neoficiální France Clubs (FRA) 2021/2022
Novice Boys Krátce program 20.15neoficiální FFSG CSNPA 2024 01 TDF GARGES C7 (Garges les Gonesse/FRA) 2023/2024
Novice Boys Volné jízdy 43.74neoficiální FFSG CSNPA 2024 01 TDF GARGES C7 (Garges les Gonesse/FRA) 2023/2024
Novice Boys Celkové 63.89neoficiální FFSG CSNPA 2024 01 TDF GARGES C7 (Garges les Gonesse/FRA) 2023/2024

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
Advanced Novice Boys Krátce program 39.21neoficiální Bellu Memorial 2026 (Otopeni/ROU)
Advanced Novice Boys Volné jízdy 56.70neoficiální Bellu Memorial 2026 (Otopeni/ROU)
Advanced Novice Boys Celkové 95.91neoficiální Bellu Memorial 2026 (Otopeni/ROU)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
Advanced Novice Boys Krátce program 22.05neoficiální Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA)
Advanced Novice Boys Volné jízdy 39.94neoficiální Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA)
Advanced Novice Boys Celkové 61.99neoficiální Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
Novice Boys Krátce program 20.15neoficiální FFSG CSNPA 2024 01 TDF GARGES C7 (Garges les Gonesse/FRA)
Novice Boys Volné jízdy 43.74neoficiální FFSG CSNPA 2024 01 TDF GARGES C7 (Garges les Gonesse/FRA)
Novice Boys Celkové 63.89neoficiální FFSG CSNPA 2024 01 TDF GARGES C7 (Garges les Gonesse/FRA)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
D3 Minime Men Volné jízdy 34.68neoficiální FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA)
D3 Minime Men Celkové 34.68neoficiální FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA)
F1 Minime Men Volné jízdy 28.15neoficiální FFSG CSNPA TDFC7 TF LE HAVRE (LE HAVRE/FRA)
F1 Minime Men Celkové 28.15neoficiální FFSG CSNPA TDFC7 TF LE HAVRE (LE HAVRE/FRA)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Criterium Benjamin Men Volné jízdy 24.92neoficiální Criterium National 2022 Le Havre (FRA)
Criterium Benjamin Men Celkové 24.92neoficiální Criterium National 2022 Le Havre (FRA)
D3 Benjamin Men Volné jízdy 23.48neoficiální SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL (FRA)
D3 Benjamin Men Celkové 23.48neoficiální SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL (FRA)
N3 Benjamin Men Volné jízdy 24.35neoficiální France Clubs (FRA)
N3 Benjamin Men Celkové 24.35neoficiální France Clubs (FRA)

Nejlepší výsledky 2019/2020

KategorieSegmentSkóreZískané na
N2 Poussin Garcons Volné jízdy 16.29neoficiální TDF DE ROUEN 2019 (FRA)
N2 Poussin Garcons Celkové 16.29neoficiální TDF DE ROUEN 2019 (FRA)
N2 Poussin Men Volné jízdy 19.43neoficiální TDF Mulhouse C9 2020 (FRA)
N2 Poussin Men Celkové 19.43neoficiální TDF Mulhouse C9 2020 (FRA)

Nejlepší výsledky 2018/2019

KategorieSegmentSkóreZískané na
B Poussin Men Volné jízdy 13.88neoficiální Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA)
B Poussin Men Celkové 13.88neoficiální Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA)
D2-Poussins Men Volné jízdy 14.45neoficiální Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 (FRA)
D2-Poussins Men Celkové 14.45neoficiální Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 (FRA)
N2 Poussin Men Volné jízdy 13.86neoficiální Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)
N2 Poussin Men Celkové 13.86neoficiální Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)