Jade LEIKAS neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior B, Women | Krátce program | 26.82 | Easter Skate 2024 (Rink2) (Riihimäki/FIN) | 2023/2024 |
| Junior B, Women | Volné jízdy | 48.42 | Easter Skate 2024 (Rink2) (Riihimäki/FIN) | 2023/2024 |
| Junior B, Women | Celkové | 75.24 | Easter Skate 2024 (Rink2) (Riihimäki/FIN) | 2023/2024 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Cubs 2005 Girls | Celkové | 21.18 | 11th AVAS Cup_Non ISU (HUN) | 2015/2016 |
| Cubs Girls 2006 | Celkové | 27.43 | Tallinn Trophy 2015 (Tallinn/EST) | 2015/2016 |
| Debytant Girls | Celkové | 45.51 | YL debytanttien lohkon III 1.valintakilpailu (FIN) | 2016/2017 |
| Debytant Girls Hf | Celkové | 39.34 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 (FIN) | 2016/2017 |
| Junior | Krátce program | 28.24 | Seniorit, juniorit ja noviisit lohkokilpailu (L2) (FIN) | 2021/2022 |
| Junior | Volné jízdy | 53.67 | Seniorit, juniorit ja noviisit lohkokilpailu (L2) (FIN) | 2021/2022 |
| Junior | Celkové | 81.91 | Seniorit, juniorit ja noviisit lohkokilpailu (L2) (FIN) | 2021/2022 |
| Pre Chicks Girls 2006 | Volné jízdy | 5.80 | Tartu Spring Cup 2013 (Tartu/EST) | 2012/2013 |
| Sm-Novice | Krátce program | 27.37 | SM-noviisit ja debytantit L1 2.lk 30.11.-1,12,2019 (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice | Volné jízdy | 43.30 | L2 SM-noviisit ja debytantit 24.-25.10.2020 (FIN) | 2020/2021 |
| Sm-Novice | Celkové | 68.52 | L2 SM-noviisit ja debytantit 24.-25.10.2020 (FIN) | 2020/2021 |
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 28.87 | SM-noviisit ja Debytantit 1.vk. L1 20.-21.10.18 (FIN) | 2018/2019 |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 49.58 | SM-noviisit ja debytantit 1L 1.lk (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 76.50 | SM-noviisit ja Debytantit 1.vk. L1 20.-21.10.18 (FIN) | 2018/2019 |
| Sm-Novice R2 | Krátce program | 26.75 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice R2 | Volné jízdy | 46.71 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice R2 | Celkové | 73.46 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) | 2019/2020 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior B, Women | Krátce program | 26.82 | Easter Skate 2024 (Rink2) (Riihimäki/FIN) |
| Junior B, Women | Volné jízdy | 48.42 | Easter Skate 2024 (Rink2) (Riihimäki/FIN) |
| Junior B, Women | Celkové | 75.24 | Easter Skate 2024 (Rink2) (Riihimäki/FIN) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior | Krátce program | 28.24 | Seniorit, juniorit ja noviisit lohkokilpailu (L2) (FIN) |
| Junior | Volné jízdy | 53.67 | Seniorit, juniorit ja noviisit lohkokilpailu (L2) (FIN) |
| Junior | Celkové | 81.91 | Seniorit, juniorit ja noviisit lohkokilpailu (L2) (FIN) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Krátce program | 25.22 | L2 SM-noviisit ja debytantit 24.-25.10.2020 (FIN) |
| Sm-Novice | Volné jízdy | 43.30 | L2 SM-noviisit ja debytantit 24.-25.10.2020 (FIN) |
| Sm-Novice | Celkové | 68.52 | L2 SM-noviisit ja debytantit 24.-25.10.2020 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 24.08 | Tikkurila Trophy 2020 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 43.16 | Tikkurila Trophy 2020 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 67.24 | Tikkurila Trophy 2020 (FIN) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Krátce program | 27.37 | SM-noviisit ja debytantit L1 2.lk 30.11.-1,12,2019 (FIN) |
| Sm-Novice | Volné jízdy | 39.66 | SM-noviisit ja debytantit L1 2.lk 30.11.-1,12,2019 (FIN) |
| Sm-Novice | Celkové | 67.03 | SM-noviisit ja debytantit L1 2.lk 30.11.-1,12,2019 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 26.24 | SM-noviisit ja debytantit 1L 1.lk (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 49.58 | SM-noviisit ja debytantit 1L 1.lk (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 75.82 | SM-noviisit ja debytantit 1L 1.lk (FIN) |
| Sm-Novice R2 | Krátce program | 26.75 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) |
| Sm-Novice R2 | Volné jízdy | 46.71 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) |
| Sm-Novice R2 | Celkové | 73.46 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 28.87 | SM-noviisit ja Debytantit 1.vk. L1 20.-21.10.18 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 47.63 | SM-noviisit ja Debytantit 1.vk. L1 20.-21.10.18 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 76.50 | SM-noviisit ja Debytantit 1.vk. L1 20.-21.10.18 (FIN) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Volné jízdy | 45.51 | YL debytanttien lohkon III 1.valintakilpailu (FIN) |
| Debytant Girls | Celkové | 45.51 | YL debytanttien lohkon III 1.valintakilpailu (FIN) |
| Debytant Girls Hf | Volné jízdy | 39.34 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 (FIN) |
| Debytant Girls Hf | Celkové | 39.34 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 (FIN) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cubs 2005 Girls | Volné jízdy | 21.18 | 11th AVAS Cup_Non ISU (HUN) |
| Cubs 2005 Girls | Celkové | 21.18 | 11th AVAS Cup_Non ISU (HUN) |
| Cubs Girls 2006 | Volné jízdy | 27.43 | Tallinn Trophy 2015 (Tallinn/EST) |
| Cubs Girls 2006 | Celkové | 27.43 | Tallinn Trophy 2015 (Tallinn/EST) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Pre Chicks Girls 2006 | Volné jízdy | 5.80 | Tartu Spring Cup 2013 (Tartu/EST) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–07.04.2024 | Easter Skate 2024 (Rink2) Riihimäki/FIN |
Junior B, Women | 17 | 75.24 |
Short Program 19 (26.82) Free Skating 17 (48.42)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.04.2022 | Easter Skate 2022 FIN |
Junior B Women | ODS | ||
| 18–20.03.2022 | VTL Kutsukilpailu 18.-20.3.2022 FIN |
Junior Women | ODS | ||
| 19–20.02.2022 | YL Seniorit ja Juniorit SB kilpailu Helmipiruetit FIN |
Junior Women | ODS | ||
| 11–12.12.2021 | Akatemia Cup 2021 FIN |
Junior Women | ODS | ||
| 30–31.10.2021 | Seniorit, juniorit ja noviisit lohkokilpailu (L2) FIN |
Junior | 8 | 81.91 |
Short Program 17 (28.24) Free Skating 7 (53.67)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–25.10.2020 | L2 SM-noviisit ja debytantit 24.-25.10.2020 FIN |
Sm-Novice | 24 | 68.52 |
Short Program 22 (25.22) Free Skating 23 (43.30)
|
| 25–27.09.2020 | Tikkurila Trophy 2020 FIN |
Sm-Novice Girls | 24 | 67.24 |
Short Program 23 (24.08) Free Skating 23 (43.16)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–26.01.2020 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 FIN |
Sm-Novice R2 | 26 | 73.46 |
Short Program 25 (26.75) Free Skating 25 (46.71)
|
| 30.11–01.12.2019 | SM-noviisit ja debytantit L1 2.lk 30.11.-1,12,2019 FIN |
Sm-Novice | 19 | 67.03 |
Short Program 12 (27.37) Free Skating 19 (39.66)
|
| 19–20.10.2019 | SM-noviisit ja debytantit 1L 1.lk FIN |
Sm-Novice Girls | 9 | 75.82 |
Short Program 11 (26.24) Free Skating 9 (49.58)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.01.2019 | SM-noviisit, Debytantit, Noviisit L1 2lk FIN |
Sm-Novice Girls | 17 | 64.08 |
Short Program 16 (24.86) Free Skating 20 (39.22)
|
| 20–21.10.2018 | SM-noviisit ja Debytantit 1.vk. L1 20.-21.10.18 FIN |
Sm-Novice Girls | 11 | 76.50 |
Short Program 9 (28.87) Free Skating 13 (47.63)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–14.01.2018 | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 FIN |
Sm-Novice Lohko 1 | ODS |
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.02.2017 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 FIN |
Debytant Girls Hf | 21 | 39.34 |
Free Skating 21 (39.34)
|
| 21.01.2017 | YL debs ja nov 3L 2vk 21.1.2017 FIN |
Debytant Girls | 18 | 41.33 |
Free Skating 18 (41.33)
|
| 12.11.2016 | YL debytanttien lohkon III 1.valintakilpailu FIN |
Debytant Girls | 7 | 45.51 |
Free Skating 7 (45.51)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.03–02.04.2016 | 11th AVAS Cup_Non ISU HUN |
Cubs 2005 Girls | 10 | 21.18 |
Free Skating 10 (21.18)
|
| 05.12.2015 | Narva Cup 2015 Narva/EST |
Cubs Girls 2006 | |||
| 17–22.11.2015 | Tallinn Trophy 2015 Tallinn/EST |
Cubs Girls 2006 | 9 | 27.43 |
Free Skating 9 (27.43)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–21.04.2013 | Tartu Spring Cup 2013 Tartu/EST |
Pre Chicks Girls 2006 |
Free Skating 4 (5.80)
|