Jaimee BROWN neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Golden Eagles Women | Celkové | 31.50 | Central Gauteng provincial Championships 2017 (RSA) | 2016/2017 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Bronze Girls | Celkové | 8.83 | Central Gauteng Provincials 2010 (RSA) | 2010/2011 |
| Bronze Non-National Girls | Volné jízdy | 8.42 | Prima Vera Cup 2011 (RSA) | 2010/2011 |
| Junior Women | Krátce program | 15.09 | Gauteng Interprovincial 2015 (RSA) | 2015/2016 |
| Junior Women | Volné jízdy | 22.40 | Gauteng Interprovincial 2015 (RSA) | 2015/2016 |
| Junior Women | Celkové | 37.49 | Gauteng Interprovincial 2015 (RSA) | 2015/2016 |
| Novice Girls | Krátce program | 12.45 | 2013 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) | 2013/2014 |
| Novice Girls | Volné jízdy | 21.18 | Central Gauteng Provincial Championships 2015 (RSA) | 2014/2015 |
| Novice Girls | Celkové | 30.42 | Central Gauteng Provincial Championships 2015 (RSA) | 2014/2015 |
| Pre-Novice Girls | Krátce program | 14.93 | Cape Inter-Provincial Championships 2012 (RSA) | 2012/2013 |
| Pre-Novice Girls | Volné jízdy | 17.90 | Central Gauteng Provincials 2013 (RSA) | 2012/2013 |
| Pre-Novice Girls | Celkové | 31.16 | Central Gauteng Provincials 2013 (RSA) | 2012/2013 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Golden Eagles Women | Volné jízdy | 31.50 | Central Gauteng provincial Championships 2017 (RSA) |
| Golden Eagles Women | Celkové | 31.50 | Central Gauteng provincial Championships 2017 (RSA) |
| Junior Women | Krátce program | 14.34 | KZN Inter Provicincial 2017 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 15.09 | Gauteng Interprovincial 2015 (RSA) |
| Junior Women | Volné jízdy | 22.40 | Gauteng Interprovincial 2015 (RSA) |
| Junior Women | Celkové | 37.49 | Gauteng Interprovincial 2015 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice Girls | Krátce program | 10.38 | 2014 Gauteng Interprovincial (RSA) |
| Novice Girls | Volné jízdy | 21.18 | Central Gauteng Provincial Championships 2015 (RSA) |
| Novice Girls | Celkové | 30.42 | Central Gauteng Provincial Championships 2015 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice Girls | Krátce program | 12.45 | 2013 Cape Inter-Provincial Championships (RSA) |
| Novice Girls | Volné jízdy | 19.39 | Gauteng Inter Provincials 2013 (RSA) |
| Novice Girls | Celkové | 30.27 | Central Gauteng Provincial Championships 2014 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Pre-Novice Girls | Krátce program | 14.93 | Cape Inter-Provincial Championships 2012 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Volné jízdy | 17.90 | Central Gauteng Provincials 2013 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Celkové | 31.16 | Central Gauteng Provincials 2013 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Pre-Novice Girls | Krátce program | 4.96 | Gauteng Interprovincial 2011 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Volné jízdy | 10.74 | Gauteng Interprovincial 2011 (RSA) |
| Pre-Novice Girls | Celkové | 15.70 | Gauteng Interprovincial 2011 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2010/2011
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls | Volné jízdy | 8.83 | Central Gauteng Provincials 2010 (RSA) |
| Bronze Girls | Celkové | 8.83 | Central Gauteng Provincials 2010 (RSA) |
| Bronze Non-National Girls | Volné jízdy | 8.42 | Prima Vera Cup 2011 (RSA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.04.2017 | Central Gauteng provincial Championships 2017 RSA |
Golden Eagles Women | 2 | 31.50 |
Free Skating 2 (31.50)
|
| 03–05.03.2017 | KZN Inter Provicincial 2017 RSA |
Junior Women | ODS |
Short Program 9 (14.34)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.09.2015 | Gauteng Interprovincial 2015 RSA |
Junior Women | 5 | 37.49 |
Short Program 3 (15.09) Free Skating 7 (22.40)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–15.03.2015 | KZN Inter-Provincial Championships 2015 RSA |
Novice Girls | ODS | ||
| 28.02–01.03.2015 | Central Gauteng Provincial Championships 2015 RSA |
Novice Girls | 5 | 30.42 |
Short Program 5 (9.24) Free Skating 5 (21.18)
|
| 05–07.09.2014 | 2014 Gauteng Interprovincial RSA |
Novice Girls | 10 | 27.58 |
Short Program 10 (10.38) Free Skating 9 (17.20)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.03.2014 | Central Gauteng Provincial Championships 2014 RSA |
Novice Girls | 5 | 30.27 |
Short Program 5 (11.51) Free Skating 5 (18.76)
|
| 11–13.10.2013 | 2013 Cape Inter-Provincial Championships RSA |
Novice Girls | 15 | 25.27 |
Short Program 14 (12.45) Free Skating 16 (12.82)
|
| 29.08–01.09.2013 | Gauteng Inter Provincials 2013 RSA |
Novice Girls | 10 | 29.67 |
Short Program 10 (10.28) Free Skating 10 (19.39)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–15.05.2013 | South African National Figure Skating Championships 2013 Nat. 21 RSA |
Pre-Novice Girls | 21 | 26.69 |
Short Program 22 (11.61) Free Skating 20 (15.08)
|
| 16–17.03.2013 | Central Gauteng Provincials 2013 RSA |
Pre-Novice Girls | 7 | 31.16 |
Short Program 7 (13.26) Free Skating 6 (17.90)
|
| 12–14.10.2012 | Cape Inter-Provincial Championships 2012 RSA |
Pre-Novice Girls | 18 | 27.20 |
Short Program 11 (14.93) Free Skating 22 (12.27)
|
| 04–05.08.2012 | Prima Vera 2012 RSA |
Pre-Novice Girls | 5 | 24.56 |
Short Program 4 (9.07) Free Skating 5 (15.49)
|
Sezóna 2011/2012
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–30.10.2011 | Gauteng Interprovincial 2011 RSA |
Pre-Novice Girls | 12 | 15.70 |
Short Program 12 (4.96) Free Skating 12 (10.74)
|
| 09–11.09.2011 | Cape Inter-Provincial Championships 2011 RSA |
Pre-Novice Girls | 21 | 7.93 |
Short Program 21 (-0.30) Free Skating 20 (8.23)
|
Sezóna 2010/2011
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.05.2011 | Prima Vera Cup 2011 RSA |
Bronze Non-National Girls |
Free Skating 1 (8.42)
|
||
| 17–18.07.2010 | Central Gauteng Provincials 2010 RSA |
Bronze Girls | 2 | 8.83 |
Free Skating 2 (8.83)
|