Joshua REES neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 24.50 | South African National Championships 2014 (RSA) | 2013/2014 |
| Junior Men | Volné jízdy | 49.21 | South African National Championships 2014 (RSA) | 2013/2014 |
| Junior Men | Celkové | 73.71 | South African National Championships 2014 (RSA) | 2013/2014 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Novice Boys | Krátce program | 13.79 | KwaZulu-Natal Interprovincial 2012 (RSA) | 2011/2012 |
| Novice Boys | Volné jízdy | 21.92 | KwaZulu-Natal Interprovincial 2012 (RSA) | 2011/2012 |
| Novice Boys | Celkové | 35.71 | KwaZulu-Natal Interprovincial 2012 (RSA) | 2011/2012 |
| Prelim Men | Celkové | 26.56 | Rising Stars 2010 (RSA) | 2011/2012 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 22.69 | Prima Vera 2015 (RSA) |
| Junior Men | Celkové | 22.69 | Prima Vera 2015 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 19.34 | KZN Inter-Provincial Championships 2015 (RSA) |
| Junior Men | Volné jízdy | 34.94 | KZN Inter-Provincial Championships 2015 (RSA) |
| Junior Men | Celkové | 54.28 | KZN Inter-Provincial Championships 2015 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 24.50 | South African National Championships 2014 (RSA) |
| Junior Men | Volné jízdy | 49.21 | South African National Championships 2014 (RSA) |
| Junior Men | Celkové | 73.71 | South African National Championships 2014 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 18.26 | KwaZulu-Natal 2013 Inter Provincial (RSA) |
| Junior Men | Volné jízdy | 43.30 | Central Gauteng Provincials 2013 (RSA) |
| Junior Men | Celkové | 60.95 | Central Gauteng Provincials 2013 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice Boys | Krátce program | 13.79 | KwaZulu-Natal Interprovincial 2012 (RSA) |
| Novice Boys | Volné jízdy | 21.92 | KwaZulu-Natal Interprovincial 2012 (RSA) |
| Novice Boys | Celkové | 35.71 | KwaZulu-Natal Interprovincial 2012 (RSA) |
| Prelim Men | Volné jízdy | 26.56 | Rising Stars 2010 (RSA) |
| Prelim Men | Celkové | 26.56 | Rising Stars 2010 (RSA) |
Nejlepší výsledky 2010/2011
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Prelim Men | Volné jízdy | 12.85 | Central Gauteng Provincials 2010 (RSA) |
| Prelim Men | Celkové | 12.85 | Central Gauteng Provincials 2010 (RSA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2015 | Prima Vera 2015 RSA |
Junior Men | 1 | 22.69 |
Short Program 1 (22.69)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–15.03.2015 | KZN Inter-Provincial Championships 2015 RSA |
Junior Men | 1 | 54.28 |
Short Program 1 (19.34) Free Skating 1 (34.94)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–21.05.2014 | South African National Championships 2014 🏅 Nat. 3 RSA |
Junior Men | 3 | 73.71 |
Short Program 3 (24.50) Free Skating 3 (49.21)
|
| 15–16.03.2014 | Central Gauteng Provincial Championships 2014 RSA |
Junior Men | 1 | 66.15 |
Short Program 1 (21.26) Free Skating 1 (44.89)
|
| 21–23.02.2014 | KZN Inter-Provincial Championships 2014 RSA |
Junior Men | 1 | 72.10 |
Short Program 1 (23.09) Free Skating 1 (49.01)
|
| 11–13.10.2013 | 2013 Cape Inter-Provincial Championships RSA |
Junior Men | 3 | 58.20 |
Short Program 3 (15.08) Free Skating 3 (43.12)
|
| 29.08–01.09.2013 | Gauteng Inter Provincials 2013 RSA |
Junior Men | 3 | 69.95 |
Short Program 3 (21.97) Free Skating 3 (47.98)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2013 | Central Gauteng Provincials 2013 RSA |
Junior Men | 1 | 60.95 |
Short Program 1 (17.65) Free Skating 1 (43.30)
|
| 23–24.02.2013 | KwaZulu-Natal 2013 Inter Provincial RSA |
Junior Men | 1 | 55.84 |
Short Program 1 (18.26) Free Skating 1 (37.58)
|
Sezóna 2011/2012
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.03–01.04.2012 | KwaZulu-Natal Interprovincial 2012 RSA |
Novice Boys | 1 | 35.71 |
Short Program 1 (13.79) Free Skating 1 (21.92)
|
| 28–30.10.2011 | Gauteng Interprovincial 2011 RSA |
Novice Boys | 2 | 32.37 |
Short Program 2 (13.19) Free Skating 2 (19.18)
|
| 09–11.09.2011 | Cape Inter-Provincial Championships 2011 RSA |
Novice Boys | 4 | 29.42 |
Short Program 4 (9.22) Free Skating 4 (20.20)
|
| 27–28.08.2011 | Rising Stars 2010 RSA |
Prelim Men | 1 | 26.56 |
Free Skating 1 (26.56)
|
| 27–28.08.2011 | Central Gauteng provincials National sections RSA |
Novice Boys | 1 | 18.61 |
Free Skating 1 (18.61)
|
Sezóna 2010/2011
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–18.07.2010 | Central Gauteng Provincials 2010 RSA |
Prelim Men | 1 | 12.85 |
Free Skating 1 (12.85)
|