fsresults

Julien ECKSTEIN

SUI SUI · GEN (21/22–25/26)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Bronze B Boys Celkové 28.39 Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) 2025/2026
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Copper B Boys Volné jízdy 17.75 CHAMPIONNATS GENEVOIS 2022 (SUI) 2021/2022
Inrer-Bronze B Boys Celkové 21.63 Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) 2024/2025
Inter-Bronze B Boys Celkové 23.66 Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI) 2023/2024
Inter-Bronze Boys Celkové 25.05 Coupe Erguel 2024 (Saint-Imier/SUI) 2024/2025
Sport De Masse I +14 Boys Celkové 30.31 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) 2025/2026
Sport De Masse I Boys Celkové 30.71 14ème Zäringer Cup (Fribourg/SUI) 2025/2026

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
Bronze B Boys Volné jízdy 28.39 Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI)
Bronze B Boys Celkové 28.39 Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI)
Sport De Masse I +14 Boys Volné jízdy 30.31 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI)
Sport De Masse I +14 Boys Celkové 30.31 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI)
Sport De Masse I Boys Volné jízdy 30.71 14ème Zäringer Cup (Fribourg/SUI)
Sport De Masse I Boys Celkové 30.71 14ème Zäringer Cup (Fribourg/SUI)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
Inrer-Bronze B Boys Volné jízdy 21.63 Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI)
Inrer-Bronze B Boys Celkové 21.63 Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI)
Inter-Bronze B Boys Volné jízdy 19.97 Championnat genevois 2025, Meyrin (Meyrin/SUI)
Inter-Bronze B Boys Celkové 19.97 Championnat genevois 2025, Meyrin (Meyrin/SUI)
Inter-Bronze Boys Volné jízdy 25.05 Coupe Erguel 2024 (Saint-Imier/SUI)
Inter-Bronze Boys Celkové 25.05 Coupe Erguel 2024 (Saint-Imier/SUI)
Sport De Masse I Boys Volné jízdy 25.88 Meyrin Trophy 2025, Meyrin (Meyrin/SUI)
Sport De Masse I Boys Celkové 25.88 Meyrin Trophy 2025, Meyrin (Meyrin/SUI)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
Inter-Bronze B Boys Volné jízdy 23.66 Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI)
Inter-Bronze B Boys Celkové 23.66 Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
Inter-Bronze B Boys Volné jízdy 20.69 Championnats genevois 2023, Meyrin (Meyrin/SUI)
Inter-Bronze B Boys Celkové 20.69 Championnats genevois 2023, Meyrin (Meyrin/SUI)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Copper B Boys Volné jízdy 17.75 CHAMPIONNATS GENEVOIS 2022 (SUI)