Kometa Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Mixed Age | Celkové | 67.92 | SANTA CLAUS CUP 2024 NON ISU (Brno/CZE) | 2024/2025 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Celkové | 68.01 | Santa Claus cup (Brno/CZE) | 2022/2023 |
| Advanced Novice ISU | Celkové | 68.86 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
| Advenced Novice | Celkové | 49.53 | Jihlavsky jezek (CZE) | 2018/2019 |
| Basic Novice | Celkové | 57.48 | Vysocina Cup SyS (Pelhrimov/CZE) | 2024/2025 |
| ISU Advanced Novice | Celkové | 55.15 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| ISU Junior | Krátce program | 31.87 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| ISU Junior | Volné jízdy | 65.96 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| ISU Junior | Celkové | 97.83 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| Junior | Krátce program | 40.72 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Junior | Volné jízdy | 83.78 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Junior | Celkové | 124.50 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Junior ISU | Krátce program | 46.03 | Vysocina Cup SyS (Pelhrimov/CZE) | 2024/2025 |
| Junior ISU | Volné jízdy | 87.81 | Vysocina Cup SyS (Pelhrimov/CZE) | 2024/2025 |
| Junior ISU | Celkové | 133.84 | Vysocina Cup SyS (Pelhrimov/CZE) | 2024/2025 |
| Junior Men ISU | Krátce program | 30.78 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) | 2013/2014 |
| Junior Men ISU | Volné jízdy | 67.64 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) | 2013/2014 |
| Junior Men ISU | Celkové | 98.42 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) | 2013/2014 |
| Juvenile | Celkové | 47.88 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
| Juvenile Novice | Celkové | 24.10 | Jihlavsky Jezek 2015 (CZE) | 2014/2015 |
| Mix Age | Celkové | 54.92 | Santa Claus cup 2016 (CZE) | 2016/2017 |
| Novice Basic | Celkové | 30.60 | Jihlavsky Jezek 2014 (CZE) | 2013/2014 |
| Novice Juvenile | Celkové | 28.73 | Jihlavsky Jezek 2016 (CZE) | 2015/2016 |
| Sb Boys | Celkové | 33.80 | MCR Trinec (CZE) | 2013/2014 |
| Sb Junior Men | Krátce program | 31.71 | MCR Trinec (CZE) | 2013/2014 |
| Sb Junior Men | Volné jízdy | 61.33 | MCR Trinec (CZE) | 2013/2014 |
| Sb Junior Men | Celkové | 93.04 | MCR Trinec (CZE) | 2013/2014 |
| Senior | Krátce program | 29.62 | Jihlavský ježek 2017 (CZE) | 2016/2017 |
| Senior | Volné jízdy | 65.10 | Jihlavský ježek 2017 (CZE) | 2016/2017 |
| Senior | Celkové | 94.72 | Jihlavský ježek 2017 (CZE) | 2016/2017 |
| Senior Men | Krátce program | 39.89 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) | 2015/2016 |
| Senior Men | Volné jízdy | 78.43 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) | 2015/2016 |
| Senior Men | Celkové | 118.32 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) | 2015/2016 |
| Senior Men Non ISU | Celkové | 74.16 | Santa Claus Cup 2014 (CZE) | 2014/2015 |
| Younger Youth | Celkové | 31.37 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) | 2015/2016 |
| Youth | Celkové | 33.50 | Santa Claus cup 2016 (CZE) | 2016/2017 |
| Youth Basic | Celkové | 34.47 | MCR a PCR v synchronizovanem brusleni 2018 (CZE) | 2017/2018 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice | Volné jízdy | 52.90 | Jihlavsky jezek SYS 2025 (Jihlava/CZE) |
| Basic Novice | Celkové | 52.90 | Jihlavsky jezek SYS 2025 (Jihlava/CZE) |
| Juvenile | Volné jízdy | 45.29 | Jihlavsky jezek SYS 2025 (Jihlava/CZE) |
| Juvenile | Celkové | 45.29 | Jihlavsky jezek SYS 2025 (Jihlava/CZE) |
| Mixed Age | Volné jízdy | 65.80 | Interclub Lumiere Cup 2026 (Eindhoven/NED) |
| Mixed Age | Celkové | 65.80 | Interclub Lumiere Cup 2026 (Eindhoven/NED) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice | Volné jízdy | 57.48 | Vysocina Cup SyS (Pelhrimov/CZE) |
| Basic Novice | Celkové | 57.48 | Vysocina Cup SyS (Pelhrimov/CZE) |
| Junior | Krátce program | 40.72 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Junior | Volné jízdy | 83.78 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Junior | Celkové | 124.50 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Junior ISU | Krátce program | 46.03 | Vysocina Cup SyS (Pelhrimov/CZE) |
| Junior ISU | Volné jízdy | 87.81 | Vysocina Cup SyS (Pelhrimov/CZE) |
| Junior ISU | Celkové | 133.84 | Vysocina Cup SyS (Pelhrimov/CZE) |
| Juvenile | Volné jízdy | 46.50 | SANTA CLAUS CUP 2024 NON ISU (Brno/CZE) |
| Juvenile | Celkové | 46.50 | SANTA CLAUS CUP 2024 NON ISU (Brno/CZE) |
| Mixed Age | Volné jízdy | 67.92 | SANTA CLAUS CUP 2024 NON ISU (Brno/CZE) |
| Mixed Age | Celkové | 67.92 | SANTA CLAUS CUP 2024 NON ISU (Brno/CZE) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice ISU | Volné jízdy | 68.86 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Advanced Novice ISU | Celkové | 68.86 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Junior ISU | Krátce program | 37.44 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Junior ISU | Volné jízdy | 69.51 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Junior ISU | Celkové | 106.95 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Juvenile | Volné jízdy | 47.88 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Juvenile | Celkové | 47.88 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Volné jízdy | 68.01 | Santa Claus cup (Brno/CZE) |
| Advanced Novice | Celkové | 68.01 | Santa Claus cup (Brno/CZE) |
| Junior ISU | Krátce program | 37.94 | Santa Claus cup (Brno/CZE) |
| Junior ISU | Volné jízdy | 75.40 | Santa Claus cup (Brno/CZE) |
| Junior ISU | Celkové | 113.34 | Santa Claus cup (Brno/CZE) |
| Juvenile | Volné jízdy | 47.47 | Santa Claus cup (Brno/CZE) |
| Juvenile | Celkové | 47.47 | Santa Claus cup (Brno/CZE) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Volné jízdy | 61.14 | 27 Jihlavsky jezek (CZE) |
| Advanced Novice | Celkové | 61.14 | 27 Jihlavsky jezek (CZE) |
| ISU Advanced Novice | Volné jízdy | 55.15 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
| ISU Advanced Novice | Celkové | 55.15 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
| ISU Junior | Krátce program | 31.87 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
| ISU Junior | Volné jízdy | 65.96 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
| ISU Junior | Celkové | 97.83 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
| Junior | Krátce program | 36.90 | Mistrovstvi CR SSb, Prebor CR SSb 2022 (CZE) |
| Junior | Volné jízdy | 69.36 | Mistrovstvi CR SSb, Prebor CR SSb 2022 (CZE) |
| Junior | Celkové | 106.26 | Mistrovstvi CR SSb, Prebor CR SSb 2022 (CZE) |
| Junior ISU | Krátce program | 32.63 | Jihlavsky jezek 2022 (CZE) |
| Junior ISU | Volné jízdy | 65.76 | Jihlavsky jezek 2022 (CZE) |
| Junior ISU | Celkové | 98.39 | Jihlavsky jezek 2022 (CZE) |
| Juvenile | Volné jízdy | 27.40 | 27 Jihlavsky jezek (CZE) |
| Juvenile | Celkové | 27.40 | 27 Jihlavsky jezek (CZE) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior | Krátce program | 28.57 | Santa Claus Cup 2019 a Memorial Tani Novotne (CZE) |
| Junior | Volné jízdy | 68.30 | Santa Claus Cup 2019 a Memorial Tani Novotne (CZE) |
| Junior | Celkové | 96.87 | Santa Claus Cup 2019 a Memorial Tani Novotne (CZE) |
| Juvenile | Volné jízdy | 33.61 | Synchro Cup Pardubice (CZE) |
| Juvenile | Celkové | 33.61 | Synchro Cup Pardubice (CZE) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Volné jízdy | 49.55 | MCR a PCR 2019 Pribram SSB (CZE) |
| Advanced Novice | Celkové | 49.55 | MCR a PCR 2019 Pribram SSB (CZE) |
| Advenced Novice | Volné jízdy | 49.53 | Jihlavsky jezek (CZE) |
| Advenced Novice | Celkové | 49.53 | Jihlavsky jezek (CZE) |
| Juvenile | Volné jízdy | 31.05 | Jihlavsky jezek (CZE) |
| Juvenile | Celkové | 31.05 | Jihlavsky jezek (CZE) |
| Younger Youth | Volné jízdy | 26.95 | Pardubice SSb (CZE) |
| Younger Youth | Celkové | 26.95 | Pardubice SSb (CZE) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice | Volné jízdy | 36.80 | Santa Claus Cup a Memorial Tani Novotne 2017 (CZE) |
| Basic Novice | Celkové | 36.80 | Santa Claus Cup a Memorial Tani Novotne 2017 (CZE) |
| Juvenile | Volné jízdy | 25.95 | Jihlavsky jezek 2018 (CZE) |
| Juvenile | Celkové | 25.95 | Jihlavsky jezek 2018 (CZE) |
| Younger Youth | Volné jízdy | 24.22 | Santa Claus Cup a Memorial Tani Novotne 2017 (CZE) |
| Younger Youth | Celkové | 24.22 | Santa Claus Cup a Memorial Tani Novotne 2017 (CZE) |
| Youth Basic | Volné jízdy | 34.47 | MCR a PCR v synchronizovanem brusleni 2018 (CZE) |
| Youth Basic | Celkové | 34.47 | MCR a PCR v synchronizovanem brusleni 2018 (CZE) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice | Volné jízdy | 35.86 | MCR a PCR SB 2017 - HAVLICKUV BROD (CZE) |
| Basic Novice | Celkové | 35.86 | MCR a PCR SB 2017 - HAVLICKUV BROD (CZE) |
| Mix Age | Volné jízdy | 54.92 | Santa Claus cup 2016 (CZE) |
| Mix Age | Celkové | 54.92 | Santa Claus cup 2016 (CZE) |
| Mixed Age | Volné jízdy | 54.24 | Jihlavský ježek 2017 (CZE) |
| Mixed Age | Celkové | 54.24 | Jihlavský ježek 2017 (CZE) |
| Senior | Krátce program | 29.62 | Jihlavský ježek 2017 (CZE) |
| Senior | Volné jízdy | 65.10 | Jihlavský ježek 2017 (CZE) |
| Senior | Celkové | 94.72 | Jihlavský ježek 2017 (CZE) |
| Senior Men | Krátce program | 33.99 | Santa Claus cup 2016 (CZE) |
| Senior Men | Volné jízdy | 69.10 | Santa Claus cup 2016 (CZE) |
| Senior Men | Celkové | 103.09 | Santa Claus cup 2016 (CZE) |
| Youth | Volné jízdy | 33.50 | Santa Claus cup 2016 (CZE) |
| Youth | Celkové | 33.50 | Santa Claus cup 2016 (CZE) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Mix Age | Volné jízdy | 31.90 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) |
| Mix Age | Celkové | 31.90 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) |
| Mixed Age | Volné jízdy | 40.66 | Jihlavsky Jezek 2016 (CZE) |
| Mixed Age | Celkové | 40.66 | Jihlavsky Jezek 2016 (CZE) |
| Novice Juvenile | Volné jízdy | 28.73 | Jihlavsky Jezek 2016 (CZE) |
| Novice Juvenile | Celkové | 28.73 | Jihlavsky Jezek 2016 (CZE) |
| Senior Men | Krátce program | 39.89 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) |
| Senior Men | Volné jízdy | 78.43 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) |
| Senior Men | Celkové | 118.32 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) |
| Younger Youth | Volné jízdy | 31.37 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) |
| Younger Youth | Celkové | 31.37 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Juvenile Novice | Volné jízdy | 24.10 | Jihlavsky Jezek 2015 (CZE) |
| Juvenile Novice | Celkové | 24.10 | Jihlavsky Jezek 2015 (CZE) |
| Mix Age | Volné jízdy | 39.95 | Santa Claus Cup 2014 (CZE) |
| Mix Age | Celkové | 39.95 | Santa Claus Cup 2014 (CZE) |
| Mixed Age | Volné jízdy | 39.04 | MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 (CZE) |
| Mixed Age | Celkové | 39.04 | MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 (CZE) |
| Senior Men Non ISU | Volné jízdy | 74.16 | Santa Claus Cup 2014 (CZE) |
| Senior Men Non ISU | Celkové | 74.16 | Santa Claus Cup 2014 (CZE) |
| Younger Youth | Volné jízdy | 25.38 | Santa Claus Cup 2014 (CZE) |
| Younger Youth | Celkové | 25.38 | Santa Claus Cup 2014 (CZE) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior | Krátce program | 29.99 | 20° Spring Cup (ITA) |
| Junior | Volné jízdy | 56.78 | 20° Spring Cup (ITA) |
| Junior | Celkové | 86.77 | 20° Spring Cup (ITA) |
| Junior Men ISU | Krátce program | 30.78 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) |
| Junior Men ISU | Volné jízdy | 67.64 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) |
| Junior Men ISU | Celkové | 98.42 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) |
| Novice Basic | Volné jízdy | 30.60 | Jihlavsky Jezek 2014 (CZE) |
| Novice Basic | Celkové | 30.60 | Jihlavsky Jezek 2014 (CZE) |
| Sb Boys | Volné jízdy | 33.80 | MCR Trinec (CZE) |
| Sb Boys | Celkové | 33.80 | MCR Trinec (CZE) |
| Sb Junior Men | Krátce program | 31.71 | MCR Trinec (CZE) |
| Sb Junior Men | Volné jízdy | 61.33 | MCR Trinec (CZE) |
| Sb Junior Men | Celkové | 93.04 | MCR Trinec (CZE) |
| Youth Basic | Volné jízdy | 33.20 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) |
| Youth Basic | Celkové | 33.20 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2026 | Interclub Lumiere Cup 2026 Eindhoven/NED |
Mixed Age | 2 | 65.80 |
Free Skating 2 (65.80)
|
| 13–14.12.2025 | Santa Claus Cup 2025 - NON ISU Brno/CZE |
Mixed Age | 1 | 61.85 |
Free Skating 1 (61.85)
|
| 13–14.12.2025 | Santa Claus Cup 2025 - NON ISU Brno/CZE |
Basic Novice | 3 | 52.38 |
Free Skating 3 (52.38)
|
| 13–14.12.2025 | Santa Claus Cup 2025 - NON ISU Brno/CZE |
Juvenile | 2 | 45.10 |
Free Skating 2 (45.10)
|
| 06.12.2025 | Jihlavsky jezek SYS 2025 Jihlava/CZE |
Juvenile | 2 | 45.29 |
Free Skating 2 (45.29)
|
| 06.12.2025 | Jihlavsky jezek SYS 2025 Jihlava/CZE |
Mixed Age | 1 | 64.18 |
Free Skating 1 (64.18)
|
| 06.12.2025 | Jihlavsky jezek SYS 2025 Jihlava/CZE |
Basic Novice | 2 | 52.90 |
Free Skating 2 (52.90)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.12.2024 | SANTA CLAUS CUP 2024 NON ISU Brno/CZE |
Mixed Age | 2 | 67.92 |
Free Skating 2 (67.92)
|
| 14–15.12.2024 | SANTA CLAUS CUP 2024 NON ISU Brno/CZE |
Juvenile | 1 | 46.50 |
Free Skating 1 (46.50)
|
| 14–15.12.2024 | SANTA CLAUS CUP 2024 Brno/CZE |
Junior | 9 | 124.50 |
Short Program 11 (40.72) Free Skating 9 (83.78)
|
| 14–15.12.2024 | SANTA CLAUS CUP 2024 NON ISU Brno/CZE |
Basic Novice | 2 | 50.33 |
Free Skating 2 (50.33)
|
| 24.11.2024 | Vysocina Cup SyS Pelhrimov/CZE |
Juvenile | 1 | 43.88 |
Free Skating 1 (43.88)
|
| 24.11.2024 | Vysocina Cup SyS Pelhrimov/CZE |
Junior ISU | 1 | 133.84 |
Short Program 1 (46.03) Free Skating 1 (87.81)
|
| 24.11.2024 | Vysocina Cup SyS Pelhrimov/CZE |
Basic Novice | 1 | 57.48 |
Free Skating 1 (57.48)
|
| 24.11.2024 | Vysocina Cup SyS Pelhrimov/CZE |
Mixed Age | 2 | 62.75 |
Free Skating 2 (62.75)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–21.01.2024 | Amadécup 2024 Salzburg/AUT |
Juvenile | 1 | 48.71 |
Free Skating 1 (48.71)
|
| 16–17.12.2023 | Santa Claus Cup 2023 Brno/CZE |
Advanced Novice ISU | 1 | 68.86 |
Free Skating 1 (68.86)
|
| 16–17.12.2023 | Santa Claus Cup 2023 Brno/CZE |
Junior ISU | 11 | 106.95 |
Short Program 10 (37.44) Free Skating 11 (69.51)
|
| 16–17.12.2023 | Santa Claus Cup 2023 Brno/CZE |
Juvenile | 1 | 47.88 |
Free Skating 1 (47.88)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2023 | MCR SSB 2023 🥇 Nat. champion Pardubice/CZE |
Juvenile | 1 | 49.69 |
Free Skating 1 (49.69)
|
| 25.02.2023 | MCR SSB 2023 🥇 Nat. champion Pardubice/CZE |
Advanced Novice | 1 | 76.65 |
Free Skating 1 (76.65)
|
| 25.02.2023 | MCR SSB 2023 🥇 Nat. champion Pardubice/CZE |
Junior ISU | 1 | 117.62 |
Short Program 2 (39.54) Free Skating 1 (78.08)
|
| 17–18.12.2022 | Santa Claus cup Brno/CZE |
Juvenile | 1 | 47.47 |
Free Skating 1 (47.47)
|
| 17–18.12.2022 | Santa Claus cup Brno/CZE |
Advanced Novice | 1 | 68.01 |
Free Skating 1 (68.01)
|
| 17–18.12.2022 | Santa Claus cup Brno/CZE |
Junior ISU | 2 | 113.34 |
Short Program 3 (37.94) Free Skating 2 (75.40)
|
Sezóna 2021/2022
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2020 | Synchro Cup Pardubice CZE |
Juvenile | 1 | 33.61 |
Free Skating 1 (33.61)
|
| 02.02.2020 | Synchro Cup Pardubice CZE |
Junior | 1 | 92.05 |
Short Program 1 (26.44) Free Skating 1 (65.61)
|
| 14.12.2019 | Santa Claus Cup 2019 a Memorial Tani Novotne CZE |
Junior | 2 | 96.87 |
Short Program 2 (28.57) Free Skating 1 (68.30)
|
| 14.12.2019 | Santa Claus Cup 2019 a Memorial Tani Novotne CZE |
Juvenile | 1 | 31.84 |
Free Skating 1 (31.84)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.03.2019 | Jihlavsky jezek CZE |
Juvenile | 2 | 31.05 |
Free Skating 2 (31.05)
|
| 23.03.2019 | Jihlavsky jezek CZE |
Advenced Novice | 1 | 49.53 |
Free Skating 1 (49.53)
|
| 04.02.2019 | MCR a PCR 2019 Pribram SSB 🥇 Nat. champion CZE |
Advanced Novice | 1 | 49.55 |
Free Skating 1 (49.55)
|
| 04.02.2019 | MCR a PCR 2019 Pribram SSB 🏅 Nat. 2 CZE |
Younger Youth | 2 | 25.98 |
Free Skating 2 (25.98)
|
| 26.01.2019 | Pardubice SSb CZE |
Younger Youth | 1 | 26.95 |
Free Skating 1 (26.95)
|
| 26.01.2019 | Pardubice SSb CZE |
Advanced Novice | 1 | 48.19 |
Free Skating 1 (48.19)
|
| 15.12.2018 | 20. Santa Claus Cup a 17. Memorial Tani Novotne CZE |
Advanced Novice | 1 | 38.03 |
Free Skating 1 (38.03)
|
| 15.12.2018 | 20. Santa Claus Cup a 17. Memorial Tani Novotne CZE |
Younger Youth | 3 | 21.40 |
Free Skating 3 (21.40)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.03.2018 | Jihlavsky jezek 2018 CZE |
Basic Novice | 3 | 34.32 |
Free Skating 3 (34.32)
|
| 24.03.2018 | Jihlavsky jezek 2018 CZE |
Juvenile | 4 | 25.95 |
Free Skating 4 (25.95)
|
| 24.02.2018 | MCR a PCR v synchronizovanem brusleni 2018 Nat. 4 CZE |
Younger Youth | 4 | 22.09 |
Free Skating 4 (22.09)
|
| 24.02.2018 | MCR a PCR v synchronizovanem brusleni 2018 🏅 Nat. 3 CZE |
Youth Basic | 3 | 34.47 |
Free Skating 3 (34.47)
|
| 16.12.2017 | Santa Claus Cup a Memorial Tani Novotne 2017 CZE |
Basic Novice | 1 | 36.80 |
Free Skating 1 (36.80)
|
| 16.12.2017 | Santa Claus Cup a Memorial Tani Novotne 2017 CZE |
Younger Youth | 4 | 24.22 |
Free Skating 4 (24.22)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2017 | MCR a PCR SB 2017 - HAVLICKUV BROD 🏅 Nat. 2 CZE |
Senior Men | 2 | 101.20 |
Short Program 2 (33.84) Free Skating 2 (67.36)
|
| 26.02.2017 | MCR a PCR SB 2017 - HAVLICKUV BROD 🏅 Nat. 3 CZE |
Mix Age | 3 | 53.46 |
Free Skating 3 (53.46)
|
| 26.02.2017 | MCR a PCR SB 2017 - HAVLICKUV BROD 🏅 Nat. 2 CZE |
Basic Novice | 2 | 35.86 |
Free Skating 2 (35.86)
|
| 11.02.2017 | Jihlavský ježek 2017 CZE |
Basic Novice | 2 | 30.44 |
Free Skating 2 (30.44)
|
| 11.02.2017 | Jihlavský ježek 2017 CZE |
Senior | 1 | 94.72 |
Short Program 1 (29.62) Free Skating 1 (65.10)
|
| 11.02.2017 | Jihlavský ježek 2017 CZE |
Mixed Age | 3 | 54.24 |
Free Skating 3 (54.24)
|
| 17.12.2016 | Santa Claus cup 2016 CZE |
Mix Age | 3 | 54.92 |
Free Skating 3 (54.92)
|
| 17.12.2016 | Santa Claus cup 2016 CZE |
Senior Men | 2 | 103.09 |
Short Program 2 (33.99) Free Skating 2 (69.10)
|
| 17.12.2016 | Santa Claus cup 2016 CZE |
Youth | 2 | 33.50 |
Free Skating 2 (33.50)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2016 | Jihlavsky Jezek 2016 CZE |
Novice Juvenile | 2 | 28.73 |
Free Skating 2 (28.73)
|
| 26.03.2016 | Jihlavsky Jezek 2016 CZE |
Mixed Age | 2 | 40.66 |
Free Skating 2 (40.66)
|
| 28.02.2016 | MCR a PCR SB 2016 - Pardubice 🥇 Nat. champion CZE |
Younger Youth | 1 | 29.80 |
Free Skating 1 (29.80)
|
| 28.02.2016 | MCR a PCR SB 2016 - Pardubice 🏅 Nat. 3 CZE |
Mixed Age | 3 | 37.87 |
Free Skating 3 (37.87)
|
| 28.02.2016 | MCR a PCR SB 2016 - Pardubice 🏅 Nat. 2 CZE |
Senior Men | 2 | 113.76 |
Short Program 2 (36.92) Free Skating 2 (76.84)
|
| 13.12.2015 | Santa Claus Cup 2015 Budapest/CZE |
Senior Men | 2 | 118.32 |
Short Program 2 (39.89) Free Skating 2 (78.43)
|
| 13.12.2015 | Santa Claus Cup 2015 Budapest/CZE |
Younger Youth | 1 | 31.37 |
Free Skating 1 (31.37)
|
| 13.12.2015 | Santa Claus Cup 2015 Budapest/CZE |
Mix Age | 4 | 31.90 |
Free Skating 4 (31.90)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.03.2015 | Jihlavsky Jezek 2015 CZE |
Mixed Age | 1 | 35.45 |
Free Skating 1 (35.45)
|
| 29.03.2015 | Jihlavsky Jezek 2015 CZE |
Juvenile Novice | 3 | 24.10 |
Free Skating 3 (24.10)
|
| 01.03.2015 | MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 🥇 Nat. champion CZE |
Younger Youth | 1 | 24.83 |
Free Skating 1 (24.83)
|
| 01.03.2015 | MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 🥇 Nat. champion CZE |
Mixed Age | 1 | 39.04 |
Free Skating 1 (39.04)
|
| 01.03.2015 | MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 🥇 Nat. champion CZE |
Senior Men Non ISU | 1 | 71.65 |
Free Skating 1 (71.65)
|
| 13.12.2014 | Santa Claus Cup 2014 CZE |
Younger Youth | 1 | 25.38 |
Free Skating 1 (25.38)
|
| 13.12.2014 | Santa Claus Cup 2014 CZE |
Mix Age | 1 | 39.95 |
Free Skating 1 (39.95)
|
| 13.12.2014 | Santa Claus Cup 2014 CZE |
Senior Men Non ISU | 1 | 74.16 |
Free Skating 1 (74.16)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.03.2014 | Jihlavsky Jezek 2014 CZE |
Novice Basic | 3 | 30.60 |
Free Skating 3 (30.60)
|
| 15–16.02.2014 | 20° Spring Cup ITA |
Junior | 9 | 86.77 |
Short Program 8 (29.99) Free Skating 9 (56.78)
|
| 08–09.02.2014 | MCR Trinec 🥇 Nat. champion CZE |
Sb Boys | 1 | 33.80 |
Free Skating 1 (33.80)
|
| 08–09.02.2014 | MCR Trinec 🥇 Nat. champion CZE |
Sb Junior Men | 1 | 93.04 |
Short Program 1 (31.71) Free Skating 1 (61.33)
|
| 21.12.2013 | Santa Claus Cup 2013 CZE |
Junior Men ISU | 1 | 98.42 |
Short Program 1 (30.78) Free Skating 1 (67.64)
|
| 21.12.2013 | Santa Claus Cup 2013 CZE |
Youth Basic | 1 | 33.20 |
Free Skating 1 (33.20)
|