Lara COLLENBERG Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Bs Basic Novice B (Interbronze) Gruppo 1 | Celkové | 15.43 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 3. Star 2013-2015 Girls | Celkové | 9.60 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) | 2022/2023 |
| 3. Star 2013-2016 Girls | Celkové | 11.63 | Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) | 2022/2023 |
| 3. Star Girls | Celkové | 16.08 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) | 2023/2024 |
| 3. Star Girls Older | Celkové | 16.35 | Pizokel Cup 2024 (Chur/SUI) | 2023/2024 |
| 4. Star Girls B | Celkové | 15.47 | Urdorfer Kuerkonkurrenz 2025 (Urdorf/SUI) | 2024/2025 |
| Inter-Bronze Girls | Celkové | 15.39 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2025/2026 |
| Inter-Bronze Girls Older | Celkové | 18.66 | Montalin-Cup (Chur/SUI) | 2025/2026 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bs Basic Novice B (Interbronze) Gruppo 1 | Volné jízdy | 15.43 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) |
| Bs Basic Novice B (Interbronze) Gruppo 1 | Celkové | 15.43 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) |
| Inter-Bronze Girls | Volné jízdy | 15.39 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Inter-Bronze Girls | Celkové | 15.39 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Inter-Bronze Girls Older | Volné jízdy | 18.66 | Montalin-Cup (Chur/SUI) |
| Inter-Bronze Girls Older | Celkové | 18.66 | Montalin-Cup (Chur/SUI) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 4. Star Girls B | Volné jízdy | 15.47 | Urdorfer Kuerkonkurrenz 2025 (Urdorf/SUI) |
| 4. Star Girls B | Celkové | 15.47 | Urdorfer Kuerkonkurrenz 2025 (Urdorf/SUI) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 3. Star Girls | Volné jízdy | 16.08 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) |
| 3. Star Girls | Celkové | 16.08 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) |
| 3. Star Girls Older | Volné jízdy | 16.35 | Pizokel Cup 2024 (Chur/SUI) |
| 3. Star Girls Older | Celkové | 16.35 | Pizokel Cup 2024 (Chur/SUI) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 3. Star 2013-2015 Girls | Volné jízdy | 9.60 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
| 3. Star 2013-2015 Girls | Celkové | 9.60 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
| 3. Star 2013-2016 Girls | Volné jízdy | 11.63 | Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) |
| 3. Star 2013-2016 Girls | Celkové | 11.63 | Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–23.11.2025 | Lugano Cup 25 Lugano/SUI |
Bs Basic Novice B (Interbronze) Gruppo 1 | 11 | 15.43 |
Free Skating 11 (15.43)
|
| 07–09.11.2025 | 21. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Inter-Bronze Girls | 20 | 15.39 |
Free Skating 20 (15.39)
|
| 24–26.10.2025 | Montalin-Cup Chur/SUI |
Inter-Bronze Girls Older | 4 | 18.66 |
Free Skating 4 (18.66)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.02.2025 | Pizokel-Cup 2025 Chur/SUI |
Basic Novice 4. Star Girls Older | ODS | ||
| 25–26.01.2025 | Urdorfer Kuerkonkurrenz 2025 Urdorf/SUI |
4. Star Girls B | 1 | 15.47 |
Free Skating 1 (15.47)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.03.2024 | Bündnermeisterschaft Lenzerheide/SUI |
3. Star Girls | 4 | 16.08 |
Free Skating 4 (16.08)
|
| 24.02.2024 | Pizokel Cup 2024 Chur/SUI |
3. Star Girls Older | 3 | 16.35 |
Free Skating 3 (16.35)
|
| 27.01.2024 | Glärnisch Cup 2024 Glarus/SUI |
3. Star Girls Older | 3 | 12.40 |
Free Skating 3 (12.40)
|
| 30.11–03.12.2023 | 34. Flimser Trophy 2023 Flims/SUI |
3. Star Girls | 10 | 10.75 |
Free Skating 10 (10.75)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.02.2023 | Tenini-Graf-Cup Wetzikon/SUI |
3. Star 2013-2016 Girls | 12 | 11.63 |
Free Skating 12 (11.63)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
3. Star 2013-2015 Girls | 18 | 9.60 |
Free Skating 18 (9.60)
|