Lara HOFGÄRTNER neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Young Adult Women | Celkové | 42.11 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER) | 2023/2024 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Anfänger Girls Jg. 2001-2004 | Celkové | 17.50 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 (GER) | 2017/2018 |
| Anfänger Girls Jg. 2004 | Celkové | 21.96 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) | 2016/2017 |
| Bs Junior Plus Women | Celkové | 28.52 | Graf Hugo Laufen (AUT) | 2018/2019 |
| Freiläufer 4-3 | Celkové | 5.46 | IllerCup 2012 (GER) | 2011/2012 |
| Freiläufer Kür 4 | Celkové | 5.01 | Hermann-Kist-Pokal 2012 (GER) | |
| Freiläufer Kür Group 3 | Celkové | 5.96 | Iller Cup (GER) | 2012/2013 |
| Group 5-2 Figurenläufer | Celkové | 11.45 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 (GER) | 2013/2014 |
| Group 6-2 Kunstläufer | Celkové | 18.10 | IllerCup 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Group 7-2 Anfänger | Celkové | 21.75 | Hermann-Kist-Pokal (GER) | 2016/2017 |
| Intermediate Novice Girls | Celkové | 24.26 | 32. Montafoner Schlittschuh (AUT) | 2018/2019 |
| Kunstläufer 2004 | MADCHEN-KUR | 14.80 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Kunstläufer 2004 Girls | Celkové | 14.80 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Nachwuchs B Girls | Celkové | 23.00 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2019 (GER) | 2019/2020 |
| Neulinge B | Celkové | 23.00 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge B Girls | Celkové | 24.26 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Parcours Eismäuse 2 | Celkové | 3.05 | Hermann-Kist-Pokal 2011 - Nachwuchs B Mädchen - Kür (GER) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Young Adult Women | Volné jízdy | 42.11 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER) |
| Young Adult Women | Celkové | 42.11 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs B Girls | Volné jízdy | 23.00 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2019 (GER) |
| Nachwuchs B Girls | Celkové | 23.00 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2019 (GER) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bs Junior Plus Women | Volné jízdy | 28.52 | Graf Hugo Laufen (AUT) |
| Bs Junior Plus Women | Celkové | 28.52 | Graf Hugo Laufen (AUT) |
| Intermediate Novice Girls | Volné jízdy | 24.26 | 32. Montafoner Schlittschuh (AUT) |
| Intermediate Novice Girls | Celkové | 24.26 | 32. Montafoner Schlittschuh (AUT) |
| Neulinge B | Volné jízdy | 23.00 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) |
| Neulinge B | Celkové | 23.00 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) |
| Neulinge B Girls | Volné jízdy | 24.26 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2019 (GER) |
| Neulinge B Girls | Celkové | 24.26 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2019 (GER) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Anfänger Girls Jg. 2001-2004 | Volné jízdy | 17.50 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2001-2004 | Celkové | 17.50 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 (GER) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Anfänger Girls Jg. 2004 | Volné jízdy | 21.96 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2004 | Celkové | 21.96 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) |
| Group 7-2 Anfänger | Volné jízdy | 21.75 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| Group 7-2 Anfänger | Celkové | 21.75 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Group 6-2 Kunstläufer | Volné jízdy | 18.10 | IllerCup 2015 (GER) |
| Group 6-2 Kunstläufer | Celkové | 18.10 | IllerCup 2015 (GER) |
| Kunstläufer 2004 | MADCHEN-KUR | 14.80 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) |
| Kunstläufer 2004 Girls | Volné jízdy | 14.80 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) |
| Kunstläufer 2004 Girls | Celkové | 14.80 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Group 5-2 Figurenläufer | Volné jízdy | 11.45 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 (GER) |
| Group 5-2 Figurenläufer | Celkové | 11.45 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 (GER) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Freiläufer Kür Group 3 | Volné jízdy | 5.96 | Iller Cup (GER) |
| Freiläufer Kür Group 3 | Celkové | 5.96 | Iller Cup (GER) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Freiläufer 4-3 | Volné jízdy | 5.46 | IllerCup 2012 (GER) |
| Freiläufer 4-3 | Celkové | 5.46 | IllerCup 2012 (GER) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna Unknown season
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| Hermann-Kist-Pokal 2012 GER |
Freiläufer Kür 4 | 10 | 5.01 |
Free Skating 10 (5.01)
|
|
| Hermann-Kist-Pokal 2011 - Nachwuchs B Mädchen - Kür GER |
Parcours Eismäuse 2 | 1 | 3.05 |
Parcours 1 (3.05)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.01.2024 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 Stuttgart/GER |
Young Adult Women | 3 | 42.11 |
Free Skating 3 (42.11)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.02.2020 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2020 GER |
Nachwuchs B Girls | ODS | ||
| 30.11.2019 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2019 GER |
Nachwuchs B Girls | 8 | 23.00 |
Free Skating 8 (23.00)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2019 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2019 GER |
Neulinge B Girls | 2 | 24.26 |
Free Skating 2 (24.26)
|
| 26.01.2019 | 32. Montafoner Schlittschuh AUT |
Intermediate Novice Girls | 9 | 24.26 |
Free Skating 9 (24.26)
|
| 01.12.2018 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 GER |
Neulinge B | 2 | 23.00 |
Free Skating 2 (23.00)
|
| 26.10.2018 | Graf Hugo Laufen AUT |
Bs Junior Plus Women | 1 | 28.52 |
Free Skating 1 (28.52)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2018 GER |
Anfänger Girls Jg. 2004 | ODS | ||
| 09.12.2017 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 GER |
Anfänger Girls Jg. 2001-2004 | 6 | 17.50 |
Free Skating 6 (17.50)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2017 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 GER |
Anfänger Girls Jg. 2004 | 5 | 21.96 |
Free Skating 5 (21.96)
|
| 18.02.2017 | Hermann-Kist-Pokal GER |
Group 7-2 Anfänger | 3 | 21.75 |
Free Skating 3 (21.75)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2015 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 GER |
Kunstläufer 2004 |
Mädchen - Kür 5 (14.80)
|
||
| 22.03.2015 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 GER |
Kunstläufer 2004 Girls | 5 | 14.80 |
Free Skating 5 (14.80)
|
| 08.03.2015 | IllerCup 2015 GER |
Group 6-2 Kunstläufer | 5 | 18.10 |
Free Skating 5 (18.10)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2014 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 GER |
Group 5-2 Figurenläufer | 6 | 11.45 |
Free Skating 6 (11.45)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2013 | Iller Cup GER |
Freiläufer Kür Group 3 | 6 | 5.96 |
Free Skating 6 (5.96)
|
Sezóna 2011/2012
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2012 | IllerCup 2012 GER |
Freiläufer 4-3 | 6 | 5.46 |
Free Skating 6 (5.46)
|