fsresults

Lara STEIGER

SUI SUI · BAS (23/24–26/27, současný)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Juvenile U14 Girls Krátce program 23.54 Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) 2026/2027
Juvenile U14 Girls Volné jízdy 40.74 Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) 2026/2027
Juvenile U14 Girls Celkové 64.28 Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) 2026/2027
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Breitensport I 07.2012-05.2014 Girls Celkové 24.96 Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) 2024/2025
Breitensport I 14- A 07.2013-2016 Girls Celkové 30.03 Ice Trophy 2025 (Biel/SUI) 2024/2025
Breitensport I A Girls Celkové 26.87 Urdorfer Kuerkonkurrenz 2025 (Urdorf/SUI) 2024/2025
Breitensport I B) Girls Celkové 26.91 Vogellisis-Cup (Adelboden/SUI) 2024/2025
Breitensport II Girls Celkové 39.87 PilatusCup25 (Luzern/SUI) 2025/2026
Inter-Bronze 2013-2017 Girls Celkové 15.82 EVBN-Cup (Grindelwald/SUI) 2023/2024
Sport De Masse II Girls Celkové 38.80 Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) 2025/2026
Young Novice U12 Girls Krátce program 15.93 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) 2025/2026
Young Novice U12 Girls Volné jízdy 36.35 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) 2025/2026
Young Novice U12 Girls Celkové 52.28 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) 2025/2026

Nejlepší výsledky 2026/2027

KategorieSegmentSkóreZískané na
Juvenile U14 Girls Krátce program 23.54 Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI)
Juvenile U14 Girls Volné jízdy 40.74 Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI)
Juvenile U14 Girls Celkové 64.28 Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI)

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
Breitensport II Girls Volné jízdy 39.87 PilatusCup25 (Luzern/SUI)
Breitensport II Girls Celkové 39.87 PilatusCup25 (Luzern/SUI)
Sport De Masse II Girls Volné jízdy 38.80 Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI)
Sport De Masse II Girls Celkové 38.80 Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI)
Young Novice U12 Girls Krátce program 15.93 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI)
Young Novice U12 Girls Volné jízdy 36.35 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI)
Young Novice U12 Girls Celkové 52.28 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
Breitensport I 07.2012-05.2014 Girls Volné jízdy 24.96 Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI)
Breitensport I 07.2012-05.2014 Girls Celkové 24.96 Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI)
Breitensport I 14- A 07.2013-2016 Girls Volné jízdy 30.03 Ice Trophy 2025 (Biel/SUI)
Breitensport I 14- A 07.2013-2016 Girls Celkové 30.03 Ice Trophy 2025 (Biel/SUI)
Breitensport I A Girls Volné jízdy 26.87 Urdorfer Kuerkonkurrenz 2025 (Urdorf/SUI)
Breitensport I A Girls Celkové 26.87 Urdorfer Kuerkonkurrenz 2025 (Urdorf/SUI)
Breitensport I B) Girls Volné jízdy 26.91 Vogellisis-Cup (Adelboden/SUI)
Breitensport I B) Girls Celkové 26.91 Vogellisis-Cup (Adelboden/SUI)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
Inter-Bronze 2013-2017 Girls Volné jízdy 15.82 EVBN-Cup (Grindelwald/SUI)
Inter-Bronze 2013-2017 Girls Celkové 15.82 EVBN-Cup (Grindelwald/SUI)