Laura ROULIN neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Inter-Bronze B Girls | Celkové | 11.66 | Coupe Erguel 2023 (St-Imier/SUI) | 2023/2024 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Bs Inter-Bronze Gr.2 | Celkové | 15.70 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Bs No Test | Celkové | 10.40 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Copper B | Celkové | 10.45 | 18ème Coupe des Franches-Montagnes (Franches-Montagnes/SUI) | 2022/2023 |
| Copper B Girls | Celkové | 9.59 | Coupe d'Erguel 2022 (St-Imier/SUI) | 2022/2023 |
| Copper B Girls 2009-2011 | Celkové | 12.83 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) | 2022/2023 |
| Copper B Moyennes | Celkové | 11.64 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) | 2022/2023 |
| Copper B1 | Celkové | 10.82 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) | 2022/2023 |
| Inter-Bronze B | Celkové | 14.55 | Championnat Fribourgeois 2024 (Bulle //SUI) | 2023/2024 |
| Inter-Bronze B Jeunes | Celkové | 13.26 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) | 2023/2024 |
| Steel B Ainées | Volné jízdy | 10.70 | Coupe neuchâteloise 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Steel B Girls | Volné jízdy | 12.95 | Championnats fribourgeois 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Steel Bb Girls | Volné jízdy | 10.28 | 17ème Coupe des Franches-Montagnees (SUI) | 2021/2022 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bs Inter-Bronze Gr.2 | Volné jízdy | 15.70 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Bs Inter-Bronze Gr.2 | Celkové | 15.70 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Inter-Bronze B | Volné jízdy | 14.55 | Championnat Fribourgeois 2024 (Bulle //SUI) |
| Inter-Bronze B | Celkové | 14.55 | Championnat Fribourgeois 2024 (Bulle //SUI) |
| Inter-Bronze B Girls | Volné jízdy | 11.66 | Coupe Erguel 2023 (St-Imier/SUI) |
| Inter-Bronze B Girls | Celkové | 11.66 | Coupe Erguel 2023 (St-Imier/SUI) |
| Inter-Bronze B Jeunes | Volné jízdy | 13.26 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Inter-Bronze B Jeunes | Celkové | 13.26 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bs No Test | Volné jízdy | 10.40 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Bs No Test | Celkové | 10.40 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Copper B | Volné jízdy | 10.45 | 18ème Coupe des Franches-Montagnes (Franches-Montagnes/SUI) |
| Copper B | Celkové | 10.45 | 18ème Coupe des Franches-Montagnes (Franches-Montagnes/SUI) |
| Copper B Girls | Volné jízdy | 9.59 | Coupe d'Erguel 2022 (St-Imier/SUI) |
| Copper B Girls | Celkové | 9.59 | Coupe d'Erguel 2022 (St-Imier/SUI) |
| Copper B Girls 2009-2011 | Volné jízdy | 12.83 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) |
| Copper B Girls 2009-2011 | Celkové | 12.83 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) |
| Copper B Moyennes | Volné jízdy | 11.64 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Copper B Moyennes | Celkové | 11.64 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Copper B1 | Volné jízdy | 10.82 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
| Copper B1 | Celkové | 10.82 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Steel B Ainées | Volné jízdy | 10.70 | Coupe neuchâteloise 2022 (SUI) |
| Steel B Girls | Volné jízdy | 12.95 | Championnats fribourgeois 2022 (SUI) |
| Steel Bb Girls | Volné jízdy | 10.28 | 17ème Coupe des Franches-Montagnees (SUI) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2025 | Championnats fribourgeois 2025, Fribourg Fribourg/SUI |
Inter-Bronze B Girls | ODS | ||
| 02.11.2024 | Zaeringer Cup 2024 Fribourg/SUI |
Inter-Bronze B Girls | ODS |
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2024 | Championnat Fribourgeois 2024 Bulle //SUI |
Inter-Bronze B | 4 | 14.55 |
Free Skating 4 (14.55)
|
| 19–21.01.2024 | Coupe Neuchâteloise Neuchâtel/SUI |
Inter-Bronze B Jeunes | 11 | 13.26 |
Free Skating 11 (13.26)
|
| 25–26.11.2023 | LuganoCup Lugano/SUI |
Bs Inter-Bronze Gr.2 | 7 | 15.70 |
Free Skating 7 (15.70)
|
| 20–22.10.2023 | Coupe Erguel 2023 St-Imier/SUI |
Inter-Bronze B Girls | 1 | 11.66 |
Free Skating 1 (11.66)
|
| 16–17.09.2023 | Coupe de Lausanne 2023 Lausanne/SUI |
Inter-Bronze B Girls | 1 | 11.39 |
Free Skating 1 (11.39)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.03.2023 | ZAEHRINGER CUP 2023 Fribourg/SUI |
Copper B1 | 10 | 10.82 |
Free Skating 10 (10.82)
|
| 25–26.02.2023 | Ice Trophy 2023 Biel/SUI |
Copper B Girls 2009-2011 | 10 | 12.83 |
Free Skating 10 (12.83)
|
| 10–11.12.2022 | Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Copper B Moyennes | 8 | 11.64 |
Free Skating 8 (11.64)
|
| 26–27.11.2022 | LuganoCup Lugano/SUI |
Bs No Test | 9 | 10.40 |
Free Skating 9 (10.40)
|
| 19–20.11.2022 | 18ème Coupe des Franches-Montagnes Franches-Montagnes/SUI |
Copper B | 12 | 10.45 |
Free Skating 12 (10.45)
|
| 29–30.10.2022 | Coupe d'Erguel 2022 St-Imier/SUI |
Copper B Girls | 9 | 9.59 |
Free Skating 9 (9.59)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.03.2022 | Championnats fribourgeois 2022 SUI |
Steel B Girls |
Free Skating 3 (12.95)
|
||
| 21–23.01.2022 | Coupe neuchâteloise 2022 SUI |
Steel B Ainées |
Free Skating 9 (10.70)
|
||
| 18–19.12.2021 | 29ème Coupe du Rhône SUI |
Steel B Girls |
Free Skating 4 (12.15)
|
||
| 20–21.11.2021 | 17ème Coupe des Franches-Montagnees SUI |
Steel Bb Girls |
Free Skating 11 (10.28)
|