Lea OSWALD Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 1. Star Parcours Older | Celkové | 3.64 | 34. Ambassadoren Cup (Zuchwil/SUI) | 2025/2026 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Krátce program | 23.41 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Girls | Volné jízdy | 41.13 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Girls | Celkové | 64.54 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice U16 Girls | Celkové | 16.69 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Inter-Bronze Girls | Celkové | 23.62 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Celkové | 43.95 | StadtZchMeisterschaft23 (Zürich Oerlikon/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Krátce program | 25.15 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Volné jízdy | 41.03 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Celkové | 66.18 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2022/2023 |
| Mini Girls | Krátce program | 23.64 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini Girls | Volné jízdy | 40.36 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini Girls | Celkové | 62.54 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini Girls U12 | Krátce program | 23.17 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini Girls U12 | Volné jízdy | 37.31 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini Girls U12 | Celkové | 60.48 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Minis U12 | Krátce program | 27.07 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Minis U12 | Volné jízdy | 40.18 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Speranze U13 | Krátce program | 25.35 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 | Volné jízdy | 40.19 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 | Celkové | 65.54 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Krátce program | 24.94 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Volné jízdy | 41.32 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Celkové | 66.26 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 1. Star Parcours Older | PARCOURS | 3.64 | 34. Ambassadoren Cup (Zuchwil/SUI) |
| 1. Star Parcours Older | Celkové | 3.64 | 34. Ambassadoren Cup (Zuchwil/SUI) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Krátce program | 23.41 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Volné jízdy | 41.13 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Celkové | 64.54 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Krátce program | 16.69 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Celkové | 16.69 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls | Volné jízdy | 43.95 | StadtZchMeisterschaft23 (Zürich Oerlikon/SUI) |
| Jugend Girls | Celkové | 43.95 | StadtZchMeisterschaft23 (Zürich Oerlikon/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Krátce program | 25.15 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Volné jízdy | 41.03 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Celkové | 66.18 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Speranze U13 | Krátce program | 25.35 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 | Volné jízdy | 40.19 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 | Celkové | 65.54 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Krátce program | 24.94 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Volné jízdy | 41.32 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Celkové | 66.26 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Mini Girls | Krátce program | 23.64 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
| Mini Girls | Volné jízdy | 40.36 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Mini Girls | Celkové | 62.54 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
| Mini Girls U12 | Krátce program | 23.17 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 (SUI) |
| Mini Girls U12 | Volné jízdy | 37.31 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 (SUI) |
| Mini Girls U12 | Celkové | 60.48 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 (SUI) |
| Minis U12 | Krátce program | 27.07 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Minis U12 | Volné jízdy | 40.18 | 56ème Championnat romand (SUI) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze Girls | Volné jízdy | 23.62 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| Inter-Bronze Girls | Celkové | 23.62 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.03.2026 | 34. Ambassadoren Cup Zuchwil/SUI |
1. Star Parcours Older | 20 | 3.64 |
Parcours 20 (3.64)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.01–02.02.2025 | Trophée romand 2025, Sion Sion/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | ODS | 16.69 |
Short Program 42 (16.69)
|
| 06–08.12.2024 | Pilatus Cup 24 Luzern/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 27 | 60.66 |
Short Program 30 (20.88) Free Skating 27 (39.78)
|
| 29.11–01.12.2024 | Swiss Cup SG St. Gallen/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | ODS | 17.59 |
Short Program 20 (17.59)
|
| 15–17.11.2024 | Züri Leu Cup 24 Zürich-Oerlikon/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 10 | 64.54 |
Short Program 9 (23.41) Free Skating 13 (41.13)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2023 | StadtZchMeisterschaft23 Zürich Oerlikon/SUI |
Jugend Girls | 1 | 43.95 |
Free Skating 1 (43.95)
|
| 17–19.02.2023 | CS Speranze e Mini Nat. 16 Bellinzona/SUI |
Speranze U13 Girls | 16 | 66.26 |
Short Program 15 (24.94) Free Skating 17 (41.32)
|
| 13–15.01.2023 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Jugend U13 Girls | ODS | ||
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Jugend U13 Girls | ODS | ||
| 18–20.11.2022 | 25. Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Jugend U13 Girls | 6 | 65.30 |
Short Program 5 (24.83) Free Skating 8 (40.47)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Jugend U13 Girls | 11 | 66.18 |
Short Program 9 (25.15) Free Skating 15 (41.03)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Speranze U13 | 7 | 65.54 |
Short Program 7 (25.35) Free Skating 8 (40.19)
|
| 01–02.10.2022 | Montalin Cup Chur/SUI |
Jugend Girls | ODS |
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.02.2022 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 Nat. 32 SUI |
Mini Girls U12 | 32 | 60.48 |
Short Program 28 (23.17) Free Skating 31 (37.31)
|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Minis U12 |
Free Skating 26 (40.18) Short Program 6 (27.07)
|
||
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Mini Girls | 21 | 61.25 |
Short Program 29 (20.89) Free Skating 19 (40.36)
|
| 19–21.11.2021 | 24. Züri Leu Cup 2021 SUI |
Mini Girls | 11 | 62.54 |
Short Program 9 (23.64) Free Skating 11 (38.90)
|
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Mini U12 Girls | 28 | 53.64 |
Short Program 29 (19.07) Free Skating 29 (34.57)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2019 | 7. Klotener Advents-Cup SUI |
Inter-Bronze Girls | 6 | 23.62 |
Free Skating 6 (23.62)
|