Lea SENSER Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Juvenile U14 Girls | Krátce program | 34.29 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls | Volné jízdy | 52.61 | Montalin-Cup (Chur/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls | Celkové | 84.51 | Montalin-Cup (Chur/SUI) | 2025/2026 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 1. Star | Celkové | 11.95 | 6. Klotener Advents-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| 2 Star | Celkové | 10.69 | 17. Thurgauer Dreikönigslauf (SUI) | 2018/2019 |
| Breitensport II Girls | Celkové | 48.39 | Heuried Cup 2025 (Heuried/SUI) | 2024/2025 |
| Bronze 2012-2013 Girls | Celkové | 31.68 | 2. Heuried-Cup (Zürich/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze Girls C | Celkové | 30.75 | Urdorfer-Kürkonkurrenz (Urdorf/SUI) | 2022/2023 |
| Inter-Bronze Girls 2012-2014 | Celkové | 22.78 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Young Novice U12 | Krátce program | 24.80 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) | 2024/2025 |
| Young Novice U12 | Volné jízdy | 43.07 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) | 2024/2025 |
| Young Novice U12 | Celkové | 67.87 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) | 2024/2025 |
| Young Novice U12 Girls | Krátce program | 24.81 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2024/2025 |
| Young Novice U12 Girls | Volné jízdy | 46.68 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) | 2024/2025 |
| Young Novice U12 Girls | Celkové | 70.87 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) | 2024/2025 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Juvenile U14 Girls | Krátce program | 34.29 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Volné jízdy | 52.61 | Montalin-Cup (Chur/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Celkové | 84.51 | Montalin-Cup (Chur/SUI) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Breitensport II Girls | Volné jízdy | 48.39 | Heuried Cup 2025 (Heuried/SUI) |
| Breitensport II Girls | Celkové | 48.39 | Heuried Cup 2025 (Heuried/SUI) |
| Young Novice U12 | Krátce program | 24.80 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Young Novice U12 | Volné jízdy | 43.07 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Young Novice U12 | Celkové | 67.87 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Krátce program | 24.81 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Volné jízdy | 46.68 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Celkové | 70.87 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Young Novice U12 | Krátce program | 21.74 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) |
| Young Novice U12 | Volné jízdy | 42.04 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) |
| Young Novice U12 | Celkové | 63.78 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Krátce program | 23.06 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Volné jízdy | 42.17 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Celkové | 65.23 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bronze 2012-2013 Girls | Volné jízdy | 31.68 | 2. Heuried-Cup (Zürich/SUI) |
| Bronze 2012-2013 Girls | Celkové | 31.68 | 2. Heuried-Cup (Zürich/SUI) |
| Bronze Girls C | Volné jízdy | 30.75 | Urdorfer-Kürkonkurrenz (Urdorf/SUI) |
| Bronze Girls C | Celkové | 30.75 | Urdorfer-Kürkonkurrenz (Urdorf/SUI) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze Girls 2012-2014 | Volné jízdy | 22.78 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) |
| Inter-Bronze Girls 2012-2014 | Celkové | 22.78 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 1. Star | Volné jízdy | 11.95 | 6. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| 1. Star | Celkové | 11.95 | 6. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| 2 Star | Volné jízdy | 10.69 | 17. Thurgauer Dreikönigslauf (SUI) |
| 2 Star | Celkové | 10.69 | 17. Thurgauer Dreikönigslauf (SUI) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.02.2026 | SMJuvenile26 Nat. 18 Zürich Heuried/SUI |
Juvenile Girls U14 | 18 | 79.96 |
Short Program 14 (30.28) Free Skating 20 (49.68)
|
| 15–18.01.2026 | Aarauer Cup 2026 Aarau/SUI |
Juvenile U14 Girls | 5 | 78.05 |
Short Program 2 (34.29) Free Skating 15 (43.76)
|
| 22–23.11.2025 | Lugano Cup 25 Lugano/SUI |
Juvenile Girls U14 | 2 | 77.02 |
Short Program 2 (29.64) Free Skating 4 (47.38)
|
| 24–26.10.2025 | Montalin-Cup Chur/SUI |
Juvenile U14 Girls | 1 | 84.51 |
Short Program 2 (31.90) Free Skating 4 (52.61)
|
| 18–21.09.2025 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Juvenile U14 Girls | 15 | 71.40 |
Short Program 12 (24.63) Free Skating 18 (46.77)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna Unknown season
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig Brig/SUI |
Juvenile U14 Girls Groupe 1 | ODS |
Sezóna 2024/2025
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–18.02.2024 | CS24 Young Novice e Juvenile Nat. 33 LUGANO/SUI |
Young Novice U12 | 33 | 63.78 |
Short Program 32 (21.74) Free Skating 31 (42.04)
|
| 19–21.01.2024 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Young Novice U12 Girls | 29 | 60.10 |
Short Program 27 (21.40) Free Skating 28 (38.70)
|
| 08–10.12.2023 | PilatusCup 2023 / 2024 Luzern/SUI |
Young Novice U12 Girls | ODS | ||
| 24–26.11.2023 | EVBN-Cup Grindelwald/SUI |
Young Novice U12 Girls | 12 | 55.75 |
Short Program 6 (22.81) Free Skating 12 (32.94)
|
| 10–12.11.2023 | 19. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Young Novice U12 Girls | ODS | ||
| 27–29.10.2023 | Montalin Cup 2023 Chur/SUI |
Young Novice U12 Girls | 10 | 65.23 |
Short Program 9 (23.06) Free Skating 11 (42.17)
|
| 06–08.10.2023 | Ticino Cup 2023 Bellinzona/SUI |
Young Novice U12 Girls | 18 | 53.15 |
Short Program 20 (18.27) Free Skating 18 (34.88)
|
| 22–24.09.2023 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Young Novice U12 Girls | 29 | 54.71 |
Short Program 28 (18.18) Free Skating 30 (36.53)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–29.01.2023 | Urdorfer-Kürkonkurrenz Urdorf/SUI |
Bronze Girls C | 2 | 30.75 |
Free Skating 2 (30.75)
|
| 14–15.01.2023 | 2. Heuried-Cup Zürich/SUI |
Bronze 2012-2013 Girls | 3 | 31.68 |
Free Skating 3 (31.68)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.02.2022 | 20. Tenini-Graf-Cup SUI |
Inter-Bronze Girls 2012-2014 | 2 | 22.78 |
Free Skating 2 (22.78)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2019 | 7. Klotener Advents-Cup SUI |
2. Star Girls | ODS |
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2019 | 17. Thurgauer Dreikönigslauf SUI |
2 Star | 4 | 10.69 |
Free Skating 4 (10.69)
|
| 15.12.2018 | 6. Klotener Advents-Cup SUI |
1. Star | 1 | 11.95 |
Free Skating 1 (11.95)
|