Lenya KOLLER Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Breitensport I Younger Girls | Celkové | 19.28 | Rigi Trophy 2026 (Küssnacht am Rigi/SUI) | 2025/2026 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 1. Star | Celkové | 7.40 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| 2. Star Girls | Celkové | 12.17 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) | 2022/2023 |
| 2. Star Girls Younger | Celkové | 10.86 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) | 2022/2023 |
| 3. Star Girls | Celkové | 15.17 | 34. Flimser Trophy 2023 (Flims/SUI) | 2023/2024 |
| 4. Star Girls Younger | Celkové | 17.75 | Pizokel Cup 2024 (Chur/SUI) | 2023/2024 |
| Basic Novice A) Mit Axel Girls | Celkové | 17.24 | Rigi Trophy 2025 (Küssnacht am Rigi/SUI) | 2024/2025 |
| Basic Novice Inter-Bronze Girls Younger | Celkové | 19.01 | OEV Meisterschaft 2025 (Glarus/SUI) | 2024/2025 |
| Beginners Girls | Celkové | 11.73 | 22. Rigi Trophy (Küssnacht am Rigi/SUI) | 2022/2023 |
| Breitensport I A) Girls | Celkové | 17.63 | Montalin-Cup (Chur/SUI) | 2025/2026 |
| Breitensport Ia) Girls | Celkové | 18.97 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Show Kateg. I | Celkové | 12.73 | Glärnisch Cup 2024 (Glarus/SUI) | 2023/2024 |
| Show Kinder Kat. I | Celkové | 11.80 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) | 2023/2024 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Breitensport I A) Girls | Volné jízdy | 17.63 | Montalin-Cup (Chur/SUI) |
| Breitensport I A) Girls | Celkové | 17.63 | Montalin-Cup (Chur/SUI) |
| Breitensport I Younger Girls | Volné jízdy | 19.28 | Rigi Trophy 2026 (Küssnacht am Rigi/SUI) |
| Breitensport I Younger Girls | Celkové | 19.28 | Rigi Trophy 2026 (Küssnacht am Rigi/SUI) |
| Breitensport Ia) Girls | Volné jízdy | 18.97 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Breitensport Ia) Girls | Celkové | 18.97 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice A) Mit Axel Girls | Volné jízdy | 17.24 | Rigi Trophy 2025 (Küssnacht am Rigi/SUI) |
| Basic Novice A) Mit Axel Girls | Celkové | 17.24 | Rigi Trophy 2025 (Küssnacht am Rigi/SUI) |
| Basic Novice Inter-Bronze Girls Younger | Volné jízdy | 19.01 | OEV Meisterschaft 2025 (Glarus/SUI) |
| Basic Novice Inter-Bronze Girls Younger | Celkové | 19.01 | OEV Meisterschaft 2025 (Glarus/SUI) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 3. Star Girls | Volné jízdy | 15.17 | 34. Flimser Trophy 2023 (Flims/SUI) |
| 3. Star Girls | Celkové | 15.17 | 34. Flimser Trophy 2023 (Flims/SUI) |
| 4. Star Girls Younger | Volné jízdy | 17.75 | Pizokel Cup 2024 (Chur/SUI) |
| 4. Star Girls Younger | Celkové | 17.75 | Pizokel Cup 2024 (Chur/SUI) |
| Show Kateg. I | Volné jízdy | 12.73 | Glärnisch Cup 2024 (Glarus/SUI) |
| Show Kateg. I | Celkové | 12.73 | Glärnisch Cup 2024 (Glarus/SUI) |
| Show Kinder Kat. I | Volné jízdy | 11.80 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) |
| Show Kinder Kat. I | Celkové | 11.80 | Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 2. Star Girls | Volné jízdy | 12.17 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
| 2. Star Girls | Celkové | 12.17 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
| 2. Star Girls Younger | Volné jízdy | 10.86 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) |
| 2. Star Girls Younger | Celkové | 10.86 | Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) |
| Beginners Girls | Volné jízdy | 11.73 | 22. Rigi Trophy (Küssnacht am Rigi/SUI) |
| Beginners Girls | Celkové | 11.73 | 22. Rigi Trophy (Küssnacht am Rigi/SUI) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 1. Star | PARCOURS | 7.40 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| 1. Star | Celkové | 7.40 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| 2 Star Girls | Volné jízdy | 8.97 | Glärnisch Cup 2022 (SUI) |
| 2 Star Girls | Celkové | 8.97 | Glärnisch Cup 2022 (SUI) |
| 2. Star Younger Girls | Volné jízdy | 7.38 | Pizokel Cup 2022 (SUI) |
| 2. Star Younger Girls | Celkové | 7.38 | Pizokel Cup 2022 (SUI) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | Rigi Trophy 2026 Küssnacht am Rigi/SUI |
Breitensport I Younger Girls | 6 | 19.28 |
Free Skating 6 (19.28)
|
| 05–07.12.2025 | PilatusCup25 Luzern/SUI |
Breitensport Ia) Girls | 15 | 18.97 |
Free Skating 15 (18.97)
|
| 24–26.10.2025 | Montalin-Cup Chur/SUI |
Breitensport I A) Girls | 20 | 17.63 |
Free Skating 20 (17.63)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2025 | OEV Meisterschaft 2025 Glarus/SUI |
Basic Novice Inter-Bronze Girls Younger | 1 | 19.01 |
Free Skating 1 (19.01)
|
| 15–16.02.2025 | Pizokel-Cup 2025 Chur/SUI |
Basic Novice Inter-Bronze Girls Younger | 3 | 18.95 |
Free Skating 3 (18.95)
|
| 19.01.2025 | Rigi Trophy 2025 Küssnacht am Rigi/SUI |
Basic Novice A) Mit Axel Girls | 5 | 17.24 |
Free Skating 5 (17.24)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.03.2024 | Bündnermeisterschaft Lenzerheide/SUI |
Show Kinder Kat. I | 3 | 11.80 |
Free Skating 3 (11.80)
|
| 02–03.03.2024 | Bündnermeisterschaft Lenzerheide/SUI |
4. Star Girls Younger | 4 | 16.23 |
Free Skating 4 (16.23)
|
| 24.02.2024 | Pizokel Cup 2024 Chur/SUI |
4. Star Girls Younger | 4 | 17.75 |
Free Skating 4 (17.75)
|
| 24.02.2024 | Pizokel Cup 2024 Chur/SUI |
Show Kateg. I | 3 | 12.15 |
Free Skating 3 (12.15)
|
| 27.01.2024 | Glärnisch Cup 2024 Glarus/SUI |
Show Kateg. I | 3 | 12.73 |
Free Skating 3 (12.73)
|
| 27.01.2024 | Glärnisch Cup 2024 Glarus/SUI |
4. Star Girls Younger | 6 | 15.33 |
Free Skating 6 (15.33)
|
| 30.11–03.12.2023 | 34. Flimser Trophy 2023 Flims/SUI |
3. Star Girls | 1 | 15.17 |
Free Skating 1 (15.17)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.03.2023 | Bündner Meisterschaft 2023 Chur/SUI |
2. Star Girls Younger | 1 | 10.86 |
Free Skating 1 (10.86)
|
| 28.01.2023 | Glärnisch-Cup 2023 Glarus/SUI |
2. Star Girls | 2 | 11.00 |
Free Skating 2 (11.00)
|
| 22.01.2023 | 22. Rigi Trophy Küssnacht am Rigi/SUI |
Beginners Girls | 2 | 11.73 |
Free Skating 2 (11.73)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
2. Star Girls | 7 | 12.17 |
Free Skating 7 (12.17)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2022 | Pizokel Cup 2022 SUI |
2. Star Younger Girls | 8 | 7.38 |
Free Skating 8 (7.38)
|
| 29.01.2022 | Glärnisch Cup 2022 SUI |
2 Star Girls | 12 | 8.97 |
Free Skating 12 (8.97)
|
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
1. Star | 2 | 7.40 |
Parcours 2 (7.40)
|