fsresults

Lisa FLURY neaktivní

SUI SUI · SOL (17/18–23/24)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Bronze B Volné jízdy 26.38 Coupe d'Erguël 2017 (SUI) 2017/2018
Cadets U15 Girls Krátce program 22.87 26ème Coupe d'Erguël (SUI) 2019/2020
Cadets U15 Girls Volné jízdy 26.96 26ème Coupe d'Erguël (SUI) 2019/2020
Inter-Silver Women Celkové 26.16 EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) 2018/2019
Junior Silver Celkové 46.80 EVBN-Cup (Grindelwald/SUI) 2023/2024
Nachwuchs Girls U15 Volné jízdy 42.58 Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) 2019/2020
Nachwuchs U15 Girls Krátce program 23.95 EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2019 (SUI) 2019/2020
Nachwuchs U15 Girls Celkové 66.50 EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2019 (SUI) 2019/2020
U15 Nachwuchs Women Krátce program 22.68 Montalin Cup 2019 (SUI) 2019/2020
U15 Nachwuchs Women Volné jízdy 35.32 Montalin Cup 2019 (SUI) 2019/2020
U15 Nachwuchs Women Celkové 58.00 Montalin Cup 2019 (SUI) 2019/2020
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
Junior Silver Volné jízdy 46.80 EVBN-Cup (Grindelwald/SUI)
Junior Silver Celkové 46.80 EVBN-Cup (Grindelwald/SUI)

Nejlepší výsledky 2019/2020

KategorieSegmentSkóreZískané na
Cadets U15 Girls Krátce program 22.87 26ème Coupe d'Erguël (SUI)
Cadets U15 Girls Volné jízdy 26.96 26ème Coupe d'Erguël (SUI)
Nachwuchs Girls U15 Volné jízdy 42.58 Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI)
Nachwuchs U15 Girls Krátce program 23.95 EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2019 (SUI)
Nachwuchs U15 Girls Celkové 66.50 EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2019 (SUI)
U15 Nachwuchs Women Krátce program 22.68 Montalin Cup 2019 (SUI)
U15 Nachwuchs Women Volné jízdy 35.32 Montalin Cup 2019 (SUI)
U15 Nachwuchs Women Celkové 58.00 Montalin Cup 2019 (SUI)

Nejlepší výsledky 2018/2019

KategorieSegmentSkóreZískané na
Inter-Silver Women Volné jízdy 26.16 EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI)
Inter-Silver Women Celkové 26.16 EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI)

Nejlepší výsledky 2017/2018

KategorieSegmentSkóreZískané na
Bronze B Volné jízdy 26.38 Coupe d'Erguël 2017 (SUI)