fsresults

Liv ELDERS

SUI SUI · THU (23/24–25/26)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Sport De Masse Iiib Women Celkové 52.22 Championnats vaudois 2026, Leysin (Leysin/SUI) 2025/2026
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Juvenile Girls U14 Volné jízdy 44.57 Vogellisis Cup (Adelboden/SUI) 2025/2026
Juvenile U14 Krátce program 23.73 Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) 2024/2025
Juvenile U14 Volné jízdy 44.97 Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) 2024/2025
Juvenile U14 Celkové 68.70 Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) 2024/2025
Juvenile U14 Girls Krátce program 24.49 Vogellisis-Cup (Adelboden/SUI) 2024/2025
Juvenile U14 Girls Celkové 68.42 Vogellisis-Cup (Adelboden/SUI) 2024/2025
Juvenile U14 Girls Groupe 1 Krátce program 22.98 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI)
Juvenile U14 Girls Groupe 1 Volné jízdy 42.11 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI)
Juvenile U14 Girls Groupe 1 Celkové 65.09 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI)
Juvenile U14 Girls Groupe 2 Krátce program 24.11 Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) 2024/2025
Juvenile U14 Girls Groupe 2 Volné jízdy 43.63 Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) 2024/2025
Juvenile U14 Girls Groupe 2 Celkové 67.74 Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) 2024/2025
Young Novice U12 Girls Krátce program 22.58 PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) 2023/2024
Young Novice U12 Girls Volné jízdy 39.02 Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) 2023/2024
Young Novice U12 Girls Celkové 61.51 Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) 2023/2024

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
Juvenile Girls U14 Volné jízdy 44.57 Vogellisis Cup (Adelboden/SUI)
Juvenile Girls U14 Celkové 67.87 Vogellisis Cup (Adelboden/SUI)
Juvenile U14 Girls Krátce program 24.13 Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI)
Sport De Masse Iiib Women Volné jízdy 52.22 Championnats vaudois 2026, Leysin (Leysin/SUI)
Sport De Masse Iiib Women Celkové 52.22 Championnats vaudois 2026, Leysin (Leysin/SUI)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
Juvenile U14 Krátce program 23.73 Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI)
Juvenile U14 Volné jízdy 44.97 Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI)
Juvenile U14 Celkové 68.70 Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI)
Juvenile U14 Girls Krátce program 24.49 Vogellisis-Cup (Adelboden/SUI)
Juvenile U14 Girls Volné jízdy 43.93 Vogellisis-Cup (Adelboden/SUI)
Juvenile U14 Girls Celkové 68.42 Vogellisis-Cup (Adelboden/SUI)
Juvenile U14 Girls Groupe 2 Krátce program 24.11 Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI)
Juvenile U14 Girls Groupe 2 Volné jízdy 43.63 Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI)
Juvenile U14 Girls Groupe 2 Celkové 67.74 Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
Young Novice U12 Girls Krátce program 22.58 PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI)
Young Novice U12 Girls Volné jízdy 39.02 Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI)
Young Novice U12 Girls Celkové 61.51 Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI)