Lotta TITTONEN Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 17–18.10.2026 | SenJunNovBDebAsilmut-L1-LK1 Helsinki/HTA |
Juniori Naiset |
| 17–18.10.2026 | SenJunNovBDebAsilmut-L1-LK1 Helsinki/HTA |
Junior Women |
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 34.26 | Aloituskilpailu1 (Hämeenlinna/FIN) | 2026/2027 |
| Junior Women | Volné jízdy | 56.36 | Aloituskilpailu1 (Hämeenlinna/FIN) | 2026/2027 |
| Junior Women | Celkové | 90.62 | Aloituskilpailu1 (Hämeenlinna/FIN) | 2026/2027 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Celkové | 43.29 | Jackson Haines Memorial Cup 2022 (KOKKOLA/FIN) | 2022/2023 |
| Debytant Girls Hf | Celkové | 43.08 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK (Helsinki/FIN) | 2022/2023 |
| Debytant Girls R2 | Celkové | 44.22 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) | 2022/2023 |
| Silmut A | Celkové | 31.12 | OuluSkate 2021 kutsukilpailu 18.-19.2021 (FIN) | 2021/2022 |
| Silmut A Girls | Celkové | 32.15 | WallRiverSkate (FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 28.31 | Jackson Haines Memorial Cup 2023 (Kokkola/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 53.61 | Jackson Haines Memorial Cup 2023 (Kokkola/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 81.92 | Jackson Haines Memorial Cup 2023 (Kokkola/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls L2 | Krátce program | 21.12 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls L2 | Volné jízdy | 47.64 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls L2 | Celkové | 68.76 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls R1 | Krátce program | 29.89 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R1 | Volné jízdy | 53.29 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R1 | Celkové | 81.26 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Krátce program | 26.46 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Volné jízdy | 50.19 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Celkové | 76.65 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) | 2024/2025 |
Nejlepší výsledky 2026/2027
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 34.26 | Aloituskilpailu1 (Hämeenlinna/FIN) |
| Junior Women | Volné jízdy | 56.36 | Aloituskilpailu1 (Hämeenlinna/FIN) |
| Junior Women | Celkové | 90.62 | Aloituskilpailu1 (Hämeenlinna/FIN) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 27.67 | Jackson Haines Memorial Cup 2024 (KOKKOLA/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 50.01 | Seinäjoki Cup 2024 (Seinäjoki/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 73.95 | Jackson Haines Memorial Cup 2024 (KOKKOLA/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Krátce program | 29.89 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Volné jízdy | 53.29 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Celkové | 81.26 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Krátce program | 26.46 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Volné jízdy | 50.19 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Celkové | 76.65 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 28.31 | Jackson Haines Memorial Cup 2023 (Kokkola/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 53.61 | Jackson Haines Memorial Cup 2023 (Kokkola/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 81.92 | Jackson Haines Memorial Cup 2023 (Kokkola/FIN) |
| Sm-Novice Girls L2 | Krátce program | 21.12 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
| Sm-Novice Girls L2 | Volné jízdy | 47.64 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
| Sm-Novice Girls L2 | Celkové | 68.76 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Volné jízdy | 43.29 | Jackson Haines Memorial Cup 2022 (KOKKOLA/FIN) |
| Debytant Girls | Celkové | 43.29 | Jackson Haines Memorial Cup 2022 (KOKKOLA/FIN) |
| Debytant Girls Hf | Volné jízdy | 43.08 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK (Helsinki/FIN) |
| Debytant Girls Hf | Celkové | 43.08 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK (Helsinki/FIN) |
| Debytant Girls R2 | Volné jízdy | 44.22 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) |
| Debytant Girls R2 | Celkové | 44.22 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Silmut A | Volné jízdy | 31.12 | OuluSkate 2021 kutsukilpailu 18.-19.2021 (FIN) |
| Silmut A | Celkové | 31.12 | OuluSkate 2021 kutsukilpailu 18.-19.2021 (FIN) |
| Silmut A Girls | Volné jízdy | 32.15 | WallRiverSkate (FIN) |
| Silmut A Girls | Celkové | 32.15 | WallRiverSkate (FIN) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Silmut A | Volné jízdy | 25.27 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. (FIN) |
| Silmut A | Celkové | 25.27 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. (FIN) |
Nadcházející soutěže
| Datum | Soutěž | Kategorie |
|---|---|---|
| 17–18.10.2026 | SenJunNovBDebAsilmut-L1-LK1 Helsinki/HTA |
Juniori Naiset |
| 17–18.10.2026 | SenJunNovBDebAsilmut-L1-LK1 Helsinki/HTA |
Junior Women |
Sezóna 2026/2027
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.09.2026 | Aloituskilpailu1 Hämeenlinna/FIN |
Junior Women | 5 | 90.62 |
Short Program 3 (34.26) Free Skating 5 (56.36)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.03.2025 | Seniorit,Juniorit-LK,Sm-Noviisit,Debytantit-HF Tuusula/FIN |
Sm-Novice Girls Hf | ODS | ||
| 31.01–02.02.2025 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat Pori/FIN |
Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | 21 | 76.65 |
Short Program 22 (26.46) Free Skating 18 (50.19)
|
| 23–24.11.2024 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 JOENSUU/FIN |
Sm-Novice Girls R1 | 9 | 81.26 |
Short Program 11 (29.89) Free Skating 11 (51.37)
|
| 02–03.11.2024 | Seinäjoki Cup 2024 Seinäjoki/FIN |
Sm-Novice Girls | 7 | 50.01 |
Free Skating 7 (50.01)
|
| 12–13.10.2024 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 Lahti/FIN |
Sm-Novice Girls R1 | 3 | 80.96 |
Short Program 7 (27.67) Free Skating 2 (53.29)
|
| 20–22.09.2024 | Jackson Haines Memorial Cup 2024 KOKKOLA/FIN |
Sm-Novice Girls | 10 | 73.95 |
Short Program 6 (27.67) Free Skating 12 (46.28)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.03.2024 | Maalispiruetit 2024 JOENSUU/FIN |
Sm-Novice Girls | 5 | 72.59 |
Short Program 9 (24.62) Free Skating 4 (47.97)
|
| 24–26.11.2023 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 TAMPERE/FIN |
Sm-Novice Girls L2 | 34 | 68.76 |
Short Program 41 (21.12) Free Skating 26 (47.64)
|
| 10–12.11.2023 | Jackson Haines Memorial Cup 2023 Kokkola/FIN |
Sm-Novice Girls | 3 | 81.92 |
Short Program 3 (28.31) Free Skating 2 (53.61)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.03.2023 | YL-JUN,SEN-LK_JUN,SMNOV,DEB-HF_PL-SM-SEN-KK Helsinki/FIN |
Debytant Girls Hf | 14 | 43.08 |
Free Skating 14 (43.08)
|
| 10–12.02.2023 | ylsmnovdeb3vk Helsinki / HL/FIN |
Debytant Girls R2 | 15 | 44.22 |
Free Skating 15 (44.22)
|
| 26–27.11.2022 | SM-Noviisien ja Debytanttien 3. lohkon 2. lohkokilpailu Pori/FIN |
Debytant Girls | 19 | 41.94 |
Free Skating 19 (41.94)
|
| 29–30.10.2022 | SM-Noviisien ja Debytanttien 3. lohkon 1. lohkokilpailu Nokia/FIN |
Debytant Girls | 14 | 42.69 |
Free Skating 14 (42.69)
|
| 30.09–02.10.2022 | Jackson Haines Memorial Cup 2022 KOKKOLA/FIN |
Debytant Girls | 8 | 43.29 |
Free Skating 8 (43.29)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.01.2022 | WallRiverSkate FIN |
Silmut A Girls | 3 | 32.15 |
Free Skating 3 (32.15)
|
| 18–19.09.2021 | OuluSkate 2021 kutsukilpailu 18.-19.2021 FIN |
Silmut A | 1 | 31.12 |
Free Skating 1 (31.12)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.09.2020 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. FIN |
Silmut A | 8 | 25.27 |
Free Skating 8 (25.27)
|