fsresults

Madlaina WILLY

SUI SUI · CHU (22/23–26/27, současný)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Breitensport I A) Celkové 19.36 Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) 2026/2027
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
1. Star Girls Celkové 10.13 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) 2022/2023
1. Star Younger Celkové 8.14 Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI) 2022/2023
2. Star Girls Celkové 13.49 34. Flimser Trophy 2023 (Flims/SUI) 2023/2024
2. Star Girls Younger Celkové 17.35 Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI) 2023/2024
3. Star Girls Younger Celkové 13.16 Saentiscup (Herisau/SUI) 2024/2025
Basic Novice 2015-2017 Girls Celkové 20.94 Heuried-Cup 26 (Heuried/SUI) 2025/2026
Basic Novice 3. Star Girls Younger Celkové 13.67 Pizokel-Cup 2025 (Chur/SUI) 2024/2025
Bs Basic Novice B (Interbronze) Gruppo 2 Celkové 16.68 Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) 2025/2026
Inter-Bronze Girls Celkové 22.11 Dreitannen-Cup 25 (Olten/SUI) 2025/2026
Inter-Bronze Girls Younger Celkové 18.15 Saentiscup (Herisau/SUI) 2025/2026

Nejlepší výsledky 2026/2027

KategorieSegmentSkóreZískané na
Breitensport I A) Volné jízdy 19.36 Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI)
Breitensport I A) Celkové 19.36 Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI)

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
Basic Novice 2015-2017 Girls Volné jízdy 20.94 Heuried-Cup 26 (Heuried/SUI)
Basic Novice 2015-2017 Girls Celkové 20.94 Heuried-Cup 26 (Heuried/SUI)
Bs Basic Novice B (Interbronze) Gruppo 2 Volné jízdy 16.68 Lugano Cup 25 (Lugano/SUI)
Bs Basic Novice B (Interbronze) Gruppo 2 Celkové 16.68 Lugano Cup 25 (Lugano/SUI)
Inter-Bronze Girls Volné jízdy 22.11 Dreitannen-Cup 25 (Olten/SUI)
Inter-Bronze Girls Celkové 22.11 Dreitannen-Cup 25 (Olten/SUI)
Inter-Bronze Girls Younger Volné jízdy 18.15 Saentiscup (Herisau/SUI)
Inter-Bronze Girls Younger Celkové 18.15 Saentiscup (Herisau/SUI)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
3. Star Girls Younger Volné jízdy 13.16 Saentiscup (Herisau/SUI)
3. Star Girls Younger Celkové 13.16 Saentiscup (Herisau/SUI)
Basic Novice 3. Star Girls Younger Volné jízdy 13.67 Pizokel-Cup 2025 (Chur/SUI)
Basic Novice 3. Star Girls Younger Celkové 13.67 Pizokel-Cup 2025 (Chur/SUI)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
2. Star Girls Volné jízdy 13.49 34. Flimser Trophy 2023 (Flims/SUI)
2. Star Girls Celkové 13.49 34. Flimser Trophy 2023 (Flims/SUI)
2. Star Girls Younger Volné jízdy 17.35 Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI)
2. Star Girls Younger Celkové 17.35 Bündnermeisterschaft (Lenzerheide/SUI)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
1. Star Girls PARCOURS 10.13 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI)
1. Star Girls Celkové 10.13 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI)
1. Star Younger ELEMENTE 8.14 Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI)
1. Star Younger Celkové 8.14 Bündner Meisterschaft 2023 (Chur/SUI)