Marta JEREMIC neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Cadets U14 Girls | Krátce program | 19.95 | 26ème Coupe d'Erguël (SUI) | 2019/2020 |
| Cadets U14 Girls | Volné jízdy | 29.85 | 26ème Coupe d'Erguël (SUI) | 2019/2020 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Espoirs Girls | Krátce program | 21.29 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Espoirs Girls | Volné jízdy | 38.66 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Inter-Bronze Girls | Celkové | 23.56 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Inter-Silver Women | Celkové | 36.76 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Krátce program | 19.18 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Girls | Volné jízdy | 32.31 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Girls | Celkové | 51.49 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Girls U13 | Krátce program | 20.12 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Girls U13 | Volné jízdy | 33.62 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Girls U13 | Celkové | 53.74 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U14 Girls | Krátce program | 18.69 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs U14 Girls | Volné jízdy | 30.89 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs U14 Girls | Celkové | 49.58 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Novice Arp 2 Girls | Volné jízdy | 35.36 | 5ème Coupe de Lausanne-Capitale Olympique (SUI) | 2019/2020 |
| Sev Jugend Girls | Krátce program | 22.10 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Jugend Girls | Volné jízdy | 40.61 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Jugend Girls | Celkové | 62.71 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cadets U14 Girls | Krátce program | 19.95 | 26ème Coupe d'Erguël (SUI) |
| Cadets U14 Girls | Volné jízdy | 29.85 | 26ème Coupe d'Erguël (SUI) |
| Inter-Silver Women | Volné jízdy | 36.76 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) |
| Inter-Silver Women | Celkové | 36.76 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Krátce program | 18.69 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Volné jízdy | 30.89 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Celkové | 49.58 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Novice Arp 2 Girls | Volné jízdy | 35.36 | 5ème Coupe de Lausanne-Capitale Olympique (SUI) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Espoirs Girls | Krátce program | 21.29 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) |
| Espoirs Girls | Volné jízdy | 38.66 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Krátce program | 19.18 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Jugend Girls | Volné jízdy | 32.31 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Jugend Girls | Celkové | 51.49 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Jugend Girls U13 | Krátce program | 20.12 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Girls U13 | Volné jízdy | 33.62 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Girls U13 | Celkové | 53.74 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Sev Jugend Girls | Krátce program | 22.10 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Jugend Girls | Volné jízdy | 40.61 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Jugend Girls | Celkové | 62.71 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze Girls | Volné jízdy | 23.56 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Inter-Bronze Girls | Celkové | 23.56 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–22.12.2019 | Championnats Romands 2019 SUI |
Cadets U14 Girls |
Short Program 26 (13.85)
|
||
| 29.11–01.12.2019 | 26ème Coupe d'Erguël SUI |
Cadets U14 Girls |
Free Skating 11 (29.85) Short Program 12 (19.95)
|
||
| 15–17.11.2019 | 23. Züri Leu Cup 2019 SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 15 | 49.58 |
Short Program 15 (18.69) Free Skating 14 (30.89)
|
| 12–13.10.2019 | 11ème Trophée Romand, Meyrin SUI |
Cadets U14 Girls |
Short Program 18 (14.65)
|
||
| 20–22.09.2019 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Inter-Silver Women | 2 | 36.76 |
Free Skating 2 (36.76)
|
| 14–15.09.2019 | 5ème Coupe de Lausanne-Capitale Olympique SUI |
Novice Arp 2 Girls |
Free Skating 2 (35.36)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–27.01.2019 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend Nat. 34 SUI |
Jugend Girls U13 | 34 | 53.74 |
Short Program 35 (20.12) Free Skating 34 (33.62)
|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Jugend Girls | 26 | 62.71 |
Short Program 30 (22.10) Free Skating 23 (40.61)
|
| 30.11–02.12.2018 | Coupe du Rhône 2019 SUI |
Espoirs Girls |
Free Skating 10 (38.66) Short Program 15 (21.29)
|
||
| 12–14.10.2018 | 10ème Trophée Romand SUI |
Espoirs Girls |
Free Skating 14 (33.93) Short Program 12 (20.87)
|
||
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Jugend Girls | 26 | 51.49 |
Short Program 25 (19.18) Free Skating 28 (32.31)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–24.09.2017 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Inter-Bronze Girls | 1 | 23.56 |
Free Skating 1 (23.56)
|