fsresults

Mathilde NUCCI neaktivní

FRA FRA · ALBER (–24/25)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Fédéral Junior Women Celkové 42.24 Tournoi Fédéral Sud-Est Grenoble 2025 (Grenoble/FRA) 2024/2025
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
10 Novice Basic A Filles Celkové 22.36 Coupe Régionale Valence Romans (FRA) 2016/2017
11 Avenir F Celkové 17.49 CR_Lyon 2016 (FRA) 2015/2016
11 R1 Avenir Filles Celkové 18.82 Coupe Régionale des 4 vallées (FRA) 2015/2016
1Af Celkové 9.50 Coupe des gones 2015 (FRA) 2014/2015
9 ISU Novice Basic B Filles Volné jízdy 24.85 Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Annecy (FRA) 2017/2018
Avenir B Women Celkové 25.30 Championnats de France 3 (FRA) 2016/2017
Cat 11 Poussin F Celkové 11.22 Coupe de Chamonix 2015 (FRA) 2014/2015
Cat. 1ère A Filles Celkové 13.36 COUPE REGIONALE DE LA LIGUE RHONE-ALPES - VALENCE (FRA) 2014/2015
Categorie 11 Avenir Filles Celkové 17.73 Coupe des Alpes 2015 (FRA) 2015/2016
Catégorie 11 Régional Avenir Women Volné jízdy 20.31 30ème Coupe de Valence Romans Sud Rhône Alpes (FRA) 2015/2016
Catégorie 9 Basic B Fille Volné jízdy 29.55 Coupe Régionale de Valence Romans Agglo (FRA) 2017/2018
Criterium Minime Women Celkové 31.27 Criterium National Grand prix National Senior Char (FRA) 2018/2019
D1 Poussin Women Celkové 11.55 Championnat de France des Clubs (FRA) 2014/2015
D2 Avenir Women Celkové 24.75 Sélections France Clubs 2017 - Zone Sud-Est (FRA) 2016/2017
D2 Minime Women Celkové 35.85 Sélections France Clubs 2020 - Zone Sud-Est (FRA) 2019/2020
D2 Novice D Celkové 35.20 Selection France Club Sud Est (FRA) 2021/2022
D3 Avenir Women Celkové 17.60 Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) 2015/2016
D3 Junior Women Celkové 32.89 FFSG CSNPA Selection France Club Sud Est 2024 (LA GARDE DU VAR/FRA) 2023/2024
D3 Minime Women Celkové 31.79 Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA) 2017/2018
F1 Junior Women Celkové 43.03 Criterium 2023 (Gap/FRA) 2022/2023
Minime N2 Women Celkové 34.80 TDF de Valence (FRA) 2019/2020
N2 Avenir Women Celkové 22.24 TDF DE CASTRES (FRA) 2016/2017
N2 Minime Women Celkové 39.36 TDF Mulhouse C9 2020 (FRA) 2019/2020
N2 Novice Girls Celkové 36.09 TDF Charleville 21 (FRA)
N2 Novices Girls Celkové 30.74 TDF C9 NANTES (FRA) 2021/2022
N3 Avenir Women Celkové 24.76 TDF Dammarie 2017 (FRA) 2015/2016
N3 Minime Women Celkové 27.67 Tournoi de France C11 (FRA) 2017/2018
N3-Minimes Filles Celkové 25.76 FRANCE CLUBS 2018 (FRA) 2017/2018
R1 Junior-Senior Women Celkové 35.17 Championnat Ligue AURA Finale Fed SE Albertville 2024 (Albertville/FRA) 2023/2024
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
Fédéral Junior Women Volné jízdy 42.24 Tournoi Fédéral Sud-Est Grenoble 2025 (Grenoble/FRA)
Fédéral Junior Women Celkové 42.24 Tournoi Fédéral Sud-Est Grenoble 2025 (Grenoble/FRA)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
D3 Junior Women Volné jízdy 32.89 FFSG CSNPA Selection France Club Sud Est 2024 (LA GARDE DU VAR/FRA)
D3 Junior Women Celkové 32.89 FFSG CSNPA Selection France Club Sud Est 2024 (LA GARDE DU VAR/FRA)
R1 Junior-Senior Women Volné jízdy 35.17 Championnat Ligue AURA Finale Fed SE Albertville 2024 (Albertville/FRA)
R1 Junior-Senior Women Celkové 35.17 Championnat Ligue AURA Finale Fed SE Albertville 2024 (Albertville/FRA)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
F1 Junior Women Volné jízdy 43.03 Criterium 2023 (Gap/FRA)
F1 Junior Women Celkové 43.03 Criterium 2023 (Gap/FRA)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
D2 Novice D Volné jízdy 35.20 Selection France Club Sud Est (FRA)
D2 Novice D Celkové 35.20 Selection France Club Sud Est (FRA)
N2 Novice Girls Volné jízdy 27.97 TDF A2 Valence (FRA)
N2 Novices Girls Volné jízdy 30.74 TDF C9 NANTES (FRA)
N2 Novices Girls Celkové 30.74 TDF C9 NANTES (FRA)

Nejlepší výsledky 2019/2020

KategorieSegmentSkóreZískané na
D2 Minime Women Volné jízdy 35.85 Sélections France Clubs 2020 - Zone Sud-Est (FRA)
D2 Minime Women Celkové 35.85 Sélections France Clubs 2020 - Zone Sud-Est (FRA)
Minime N2 Women Volné jízdy 34.80 TDF de Valence (FRA)
Minime N2 Women Celkové 34.80 TDF de Valence (FRA)
N2 Minime Women Volné jízdy 39.36 TDF Mulhouse C9 2020 (FRA)
N2 Minime Women Celkové 39.36 TDF Mulhouse C9 2020 (FRA)

Nejlepší výsledky 2018/2019

KategorieSegmentSkóreZískané na
Criterium Minime Women Volné jízdy 31.27 Criterium National Grand prix National Senior Char (FRA)
Criterium Minime Women Celkové 31.27 Criterium National Grand prix National Senior Char (FRA)
N2 Minime Women Volné jízdy 35.25 Tournoi de France A2 (FRA)
N2 Minime Women Celkové 35.25 Tournoi de France A2 (FRA)
N2 Novice Girls Volné jízdy 30.47 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)
N2 Novice Girls Celkové 30.47 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)

Nejlepší výsledky 2017/2018

KategorieSegmentSkóreZískané na
9 ISU Novice Basic B Filles Volné jízdy 24.85 Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Annecy (FRA)
Catégorie 9 Basic B Fille Volné jízdy 29.55 Coupe Régionale de Valence Romans Agglo (FRA)
D3 Minime Women Volné jízdy 31.79 Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA)
D3 Minime Women Celkové 31.79 Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA)
N3 Minime Women Volné jízdy 27.67 Tournoi de France C11 (FRA)
N3 Minime Women Celkové 27.67 Tournoi de France C11 (FRA)
N3-Minimes Filles Volné jízdy 25.76 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)
N3-Minimes Filles Celkové 25.76 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)

Nejlepší výsledky 2016/2017

KategorieSegmentSkóreZískané na
10 Novice Basic A Filles Volné jízdy 22.36 Coupe Régionale Valence Romans (FRA)
10 Novice Basic A Filles Celkové 22.36 Coupe Régionale Valence Romans (FRA)
Avenir B Women Volné jízdy 25.30 Championnats de France 3 (FRA)
Avenir B Women Celkové 25.30 Championnats de France 3 (FRA)
D2 Avenir Women Volné jízdy 24.75 Sélections France Clubs 2017 - Zone Sud-Est (FRA)
D2 Avenir Women Celkové 24.75 Sélections France Clubs 2017 - Zone Sud-Est (FRA)
N2 Avenir Women Volné jízdy 22.24 TDF DE CASTRES (FRA)
N2 Avenir Women Celkové 22.24 TDF DE CASTRES (FRA)
N3 Avenir Women Volné jízdy 19.45 TDF LYON (FRA)
N3 Avenir Women Celkové 19.45 TDF LYON (FRA)

Nejlepší výsledky 2015/2016

KategorieSegmentSkóreZískané na
11 Avenir F Volné jízdy 17.49 CR_Lyon 2016 (FRA)
11 Avenir F Celkové 17.49 CR_Lyon 2016 (FRA)
11 R1 Avenir Filles Volné jízdy 18.82 Coupe Régionale des 4 vallées (FRA)
11 R1 Avenir Filles Celkové 18.82 Coupe Régionale des 4 vallées (FRA)
Categorie 11 Avenir Filles Volné jízdy 17.73 Coupe des Alpes 2015 (FRA)
Categorie 11 Avenir Filles Celkové 17.73 Coupe des Alpes 2015 (FRA)
Catégorie 11 Régional Avenir Women Volné jízdy 20.31 30ème Coupe de Valence Romans Sud Rhône Alpes (FRA)
D3 Avenir Women Volné jízdy 17.60 Championnat de France des Clubs 2016 (FRA)
D3 Avenir Women Celkové 17.60 Championnat de France des Clubs 2016 (FRA)
N3 Avenir Women Volné jízdy 24.76 TDF Dammarie 2017 (FRA)
N3 Avenir Women Celkové 24.76 TDF Dammarie 2017 (FRA)

Nejlepší výsledky 2014/2015

KategorieSegmentSkóreZískané na
1Af Volné jízdy 9.50 Coupe des gones 2015 (FRA)
1Af Celkové 9.50 Coupe des gones 2015 (FRA)
Cat 11 Poussin F Volné jízdy 11.22 Coupe de Chamonix 2015 (FRA)
Cat 11 Poussin F Celkové 11.22 Coupe de Chamonix 2015 (FRA)
Cat. 1ère A Filles Volné jízdy 13.36 COUPE REGIONALE DE LA LIGUE RHONE-ALPES - VALENCE (FRA)
Cat. 1ère A Filles Celkové 13.36 COUPE REGIONALE DE LA LIGUE RHONE-ALPES - VALENCE (FRA)
D1 Poussin Women Volné jízdy 11.55 Championnat de France des Clubs (FRA)
D1 Poussin Women Celkové 11.55 Championnat de France des Clubs (FRA)