Mathilde PAULIN neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Prebronze | Povinný tanec | 18.00 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Prebronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 13.32 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Prebronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 16.50 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Prebronze | Celkové | 34.22 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solo prébronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 15.78 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo prébronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 12.23 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo prébronze | Celkové | 28.01 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Pre-Bronze | Celkové | 33.15 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-2 | 13.07 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-1 | 14.70 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preparatoire | Celkové | 27.43 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preparatoire Niveau 1 | Celkové | 14.10 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) | 2010/2011 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Prebronze | Povinný tanec | 18.00 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) |
| Solos Prebronze | Celkové | 34.22 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Pre-Bronze | Povinný tanec | 16.69 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Pre-Bronze | Celkové | 33.15 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solo prébronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 12.23 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 (FRA) |
| Solo prébronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 15.78 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 (FRA) |
| Solo prébronze | Celkové | 28.01 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Prebronze | DANSE-IMPOSEE-2 | 16.50 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) |
| Solos Prebronze | DANSE-IMPOSEE-1 | 13.32 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) |
| Solos Prebronze | Celkové | 29.82 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON (FRA) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-2 | 13.07 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT (FRA) |
| Solos Preparatoire | DANSE-IMPOSEE-1 | 14.70 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON (FRA) |
| Solos Preparatoire | Celkové | 27.43 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON (FRA) |
Nejlepší výsledky 2010/2011
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire Niveau 1 | Povinný tanec | 14.10 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
| Solos Preparatoire Niveau 1 | Celkové | 14.10 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.02.2016 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 FRA |
Solos Prebronze s Bel SOLO | 7 | 34.22 |
Pattern Dance 1 (Sans Kp) 11 (16.22) Pattern Dance 2 (Sans Kp) 7 (18.00)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–25.01.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON FRA |
Solos Pre-Bronze s Bel SOLO | 4 | 33.15 |
Pattern Dance 1 (Sans Kp) 4 (16.69) Pattern Dance 2 (Sans Kp) 4 (16.46)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2013 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 FRA |
Solo prébronze s Bel SOLO | 6 | 28.01 |
Danse Imposée 1 5 (15.78) Danse Imposée 2 9 (12.23)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2013 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EPINAL FRA |
Solos Prebronze s Bel SOLO | 8 | 20.48 |
Danse Imposée 1 7 (11.78) Danse Imposée 2 9 (8.70)
|
| 10.11.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ZONE EST - DIJON FRA |
Solos Prebronze s Bel SOLO | 5 | 29.82 |
Danse Imposée 1 5 (13.32) Danse Imposée 2 5 (16.50)
|
Sezóna 2011/2012
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT FRA |
Solos Preparatoire s Bel SOLO | 7 | 25.90 |
Danse Imposée 1 8 (12.83) Danse Imposée 2 7 (13.07)
|
| 11.02.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON FRA |
Solos Preparatoire s Bel SOLO | 5 | 27.43 |
Danse Imposée 1 3 (14.70) Danse Imposée 2 5 (12.73)
|
Sezóna 2010/2011
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2011 | CIL - Grand -Est - EPINAL FRA |
Solos Preparatoire Niveau 1 s Bel SOLO | 6 | 14.10 |
Pattern Dance 6 (14.10)
|
| 08.01.2011 | CIL - Grand -Est - DIJON FRA |
Solos Preparatoire Niveau 1 s Bel SOLO | 11 | 6.97 |
Pattern Dance 11 (6.97)
|