fsresults

Mathys CASSERT neaktivní

FRA FRA · CHARL (14/15–22/23)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
D3 Jun/Sen Men Celkové 23.96 FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) 2022/2023
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Criterium Novices Boys Celkové 24.01 Criterium National 2022 Le Havre (FRA) 2021/2022
D3 Avenir Men Celkové 17.71 Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA) 2015/2016
D3 Minime Men Celkové 28.71 Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA) 2018/2019
D3 Novice Boys Celkové 31.05 Selection par Club Zone Nord Est (FRA) 2019/2020
D3 Novices Boys Celkové 29.23 selection france club nord est (FRA) 2021/2022
N3 Minime Men Celkové 27.40 Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) 2017/2018
N3 Novices Boys Celkové 33.36 France Clubs (FRA) 2021/2022
N3-Minimes Garçons Celkové 29.34 FRANCE CLUBS 2018 (FRA) 2017/2018
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
D3 Jun/Sen Men Volné jízdy 23.96 FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA)
D3 Jun/Sen Men Celkové 23.96 FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Criterium Novices Boys Volné jízdy 24.01 Criterium National 2022 Le Havre (FRA)
Criterium Novices Boys Celkové 24.01 Criterium National 2022 Le Havre (FRA)
D3 Novices Boys Volné jízdy 29.23 selection france club nord est (FRA)
D3 Novices Boys Celkové 29.23 selection france club nord est (FRA)
N3 Novices Boys Volné jízdy 33.36 France Clubs (FRA)
N3 Novices Boys Celkové 33.36 France Clubs (FRA)

Nejlepší výsledky 2019/2020

KategorieSegmentSkóreZískané na
D3 Novice Boys Volné jízdy 31.05 Selection par Club Zone Nord Est (FRA)
D3 Novice Boys Celkové 31.05 Selection par Club Zone Nord Est (FRA)

Nejlepší výsledky 2018/2019

KategorieSegmentSkóreZískané na
D3 Minime Men Volné jízdy 28.71 Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA)
D3 Minime Men Celkové 28.71 Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA)
N3 Minime Men Volné jízdy 24.27 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)
N3 Minime Men Celkové 24.27 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)

Nejlepší výsledky 2017/2018

KategorieSegmentSkóreZískané na
N3 Minime Men Volné jízdy 27.40 Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA)
N3 Minime Men Celkové 27.40 Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA)
N3-Minimes Garçons Volné jízdy 29.34 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)
N3-Minimes Garçons Celkové 29.34 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)

Nejlepší výsledky 2015/2016

KategorieSegmentSkóreZískané na
D3 Avenir Men Volné jízdy 17.71 Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA)
D3 Avenir Men Celkové 17.71 Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA)

Nejlepší výsledky 2014/2015

KategorieSegmentSkóreZískané na
D3 Avenir Men Volné jízdy 12.15 Championnat de France des Clubs (FRA)
D3 Avenir Men Celkové 12.15 Championnat de France des Clubs (FRA)