Megan GIANOTTI Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Solo Ice Dance | Celkové | 37.50 | Campionati-Ticinesi Breitensport -Stile - Solo Dance (Biasca/SUI) | 2025/2026 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls +++ | Krátce program | 22.97 | Montalin-Cup (Chur/SUI) | 2025/2026 |
| Adv. Novice U16 Girls +++ | Volné jízdy | 42.79 | Montalin-Cup (Chur/SUI) | 2025/2026 |
| Adv. Novice U16 Girls +++ | Celkové | 65.76 | Montalin-Cup (Chur/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Breitensport II Girls | Celkové | 42.53 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice FD Solo Ice Dance | Celkové | 38.65 | Ice Dance Petronilla Cup 2025 (Biasca/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls U16 | Volné jízdy | 42.17 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls U16 | Celkové | 63.73 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice U16 Girls | Krátce program | 23.52 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Breitensport II B 2002-06.2010 Girls | Celkové | 40.46 | Ice Trophy 2025 (Biel/SUI) | 2024/2025 |
| Breitensport II Women | Celkové | 40.32 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) | 2024/2025 |
| Breitensport III A | Celkové | 41.87 | Campionato Ticinese Libero e Stile (Bellinzona/SUI) | 2024/2025 |
| Bronze | Celkové | 28.89 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Bronze Girls 2009-2010 | Celkové | 27.98 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Bronze Gruppo 2 | Celkové | 28.50 | CAMPIONATI TICINESI BS (SUI) | 2021/2022 |
| Bs Bronze B | Celkové | 30.93 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Bs II Girls | Celkové | 41.41 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) | 2024/2025 |
| Bs Inter-Silver | Celkové | 39.70 | CampionatiTicinesiBSeStile (Biasca/SUI) | 2023/2024 |
| Inter-Bronze | Celkové | 20.14 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT DI LIBERO 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Inter-Silver Girls | Celkové | 46.20 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) | 2024/2025 |
| Intermediate Solo Free Ice Dance s M G | Celkové | 23.55 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) | 2024/2025 |
| Jugend Girls | Krátce program | 20.21 | Montalin Cup (Chur/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend Girls | Volné jízdy | 27.68 | Montalin Cup (Chur/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend Girls | Celkové | 47.89 | Montalin Cup (Chur/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Krátce program | 23.04 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Volné jízdy | 38.70 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Celkové | 61.74 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| No Test | Volné jízdy | 18.22 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| No Test | SEQUENZA-DI-PASSI | 5.28 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE (SUI) | 2020/2021 |
| No Test | Celkové | 18.22 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Krátce program | 19.35 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 | Volné jízdy | 31.04 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 | Celkové | 50.09 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Krátce program | 20.60 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Volné jízdy | 35.08 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Celkové | 55.68 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Sport De Masse II Girls | Celkové | 43.02 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) | 2024/2025 |
| Stellina 4 B | Celkové | 12.20 | GARA DELLE STELLE 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Style Bronze | Celkové | 8.50 | CampionatiTicinesiBSeStile (Biasca/SUI) | 2023/2024 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls +++ | Krátce program | 22.97 | Montalin-Cup (Chur/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls +++ | Volné jízdy | 42.79 | Montalin-Cup (Chur/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls +++ | Celkové | 65.76 | Montalin-Cup (Chur/SUI) |
| Advanced Novice FD Solo Ice Dance | Volný tanec | 38.65 | Ice Dance Petronilla Cup 2025 (Biasca/SUI) |
| Advanced Novice FD Solo Ice Dance | Celkové | 38.65 | Ice Dance Petronilla Cup 2025 (Biasca/SUI) |
| Advanced Novice Girls U16 | Volné jízdy | 42.17 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) |
| Advanced Novice Girls U16 | Celkové | 63.73 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) |
| Advanced Novice Solo Ice Dance | Volný tanec | 37.50 | Campionati-Ticinesi Breitensport -Stile - Solo Dance (Biasca/SUI) |
| Advanced Novice Solo Ice Dance | Celkové | 37.50 | Campionati-Ticinesi Breitensport -Stile - Solo Dance (Biasca/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Krátce program | 23.52 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Breitensport II Girls | Volné jízdy | 42.53 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Advanced Novice Breitensport II Girls | Celkové | 42.53 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Breitensport II B 2002-06.2010 Girls | Volné jízdy | 40.46 | Ice Trophy 2025 (Biel/SUI) |
| Breitensport II B 2002-06.2010 Girls | Celkové | 40.46 | Ice Trophy 2025 (Biel/SUI) |
| Breitensport II Women | Volné jízdy | 40.32 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) |
| Breitensport II Women | Celkové | 40.32 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) |
| Breitensport III A | Volné jízdy | 41.87 | Campionato Ticinese Libero e Stile (Bellinzona/SUI) |
| Breitensport III A | Celkové | 41.87 | Campionato Ticinese Libero e Stile (Bellinzona/SUI) |
| Bs II Girls | Volné jízdy | 41.41 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Bs II Girls | Celkové | 41.41 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Inter-Silver Girls | Volné jízdy | 46.20 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Inter-Silver Girls | Celkové | 46.20 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Intermediate Solo Free Ice Dance s M G | Volný tanec | 23.55 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Intermediate Solo Free Ice Dance s M G | Celkové | 23.55 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Volné jízdy | 43.02 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Celkové | 43.02 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bs Inter-Silver | Volné jízdy | 39.70 | CampionatiTicinesiBSeStile (Biasca/SUI) |
| Bs Inter-Silver | Celkové | 39.70 | CampionatiTicinesiBSeStile (Biasca/SUI) |
| Style Bronze | Volné jízdy | 8.50 | CampionatiTicinesiBSeStile (Biasca/SUI) |
| Style Bronze | Celkové | 8.50 | CampionatiTicinesiBSeStile (Biasca/SUI) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls | Krátce program | 20.21 | Montalin Cup (Chur/SUI) |
| Jugend Girls | Volné jízdy | 27.68 | Montalin Cup (Chur/SUI) |
| Jugend Girls | Celkové | 47.89 | Montalin Cup (Chur/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Krátce program | 23.04 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Volné jízdy | 38.70 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Celkové | 61.74 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Speranze U13 | Krátce program | 19.35 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 | Volné jízdy | 31.04 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Speranze U13 | Celkové | 50.09 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Krátce program | 20.60 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Volné jízdy | 35.08 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Celkové | 55.68 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bronze | Volné jízdy | 28.89 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Bronze | Celkové | 28.89 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Bronze Girls 2009-2010 | Volné jízdy | 27.98 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Bronze Girls 2009-2010 | Celkové | 27.98 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Bronze Gruppo 2 | Volné jízdy | 28.50 | CAMPIONATI TICINESI BS (SUI) |
| Bronze Gruppo 2 | Celkové | 28.50 | CAMPIONATI TICINESI BS (SUI) |
| Bs Bronze B | Volné jízdy | 30.93 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Bs Bronze B | Celkové | 30.93 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Inter-Bronze | Volné jízdy | 6.19 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE (SUI) |
| Inter-Bronze | Celkové | 6.19 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE (SUI) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bronze | Volné jízdy | 24.53 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT (SUI) |
| Bronze | Celkové | 24.53 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT (SUI) |
| No Test | SEQUENZA-DI-PASSI | 5.28 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE (SUI) |
| No Test | Celkové | 5.28 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE (SUI) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze | Volné jízdy | 20.14 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT DI LIBERO 2020 (SUI) |
| Inter-Bronze | Celkové | 20.14 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT DI LIBERO 2020 (SUI) |
| No Test | Volné jízdy | 18.22 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| No Test | Celkové | 18.22 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Stellina 4 B | Volné jízdy | 12.20 | GARA DELLE STELLE 2019 (SUI) |
| Stellina 4 B | Celkové | 12.20 | GARA DELLE STELLE 2019 (SUI) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.02.2026 | Campionati-Ticinesi Breitensport -Stile - Solo Dance Biasca/SUI |
Advanced Novice Solo Ice Dance | 1 | 37.50 |
Free Dance 1 (37.50)
|
| 15–18.01.2026 | Aarauer Cup 2026 Aarau/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 24 | 60.29 |
Short Program 26 (20.81) Free Skating 21 (39.48)
|
| 05–07.12.2025 | PilatusCup25 Luzern/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 30 | 62.16 |
Short Program 27 (23.52) Free Skating 31 (38.64)
|
| 22–23.11.2025 | Lugano Cup 25 Lugano/SUI |
Advanced Novice Girls U16 | 11 | 63.73 |
Short Program 11 (21.56) Free Skating 11 (42.17)
|
| 15–16.11.2025 | Ice Dance Petronilla Cup 2025 Biasca/SUI |
Advanced Novice FD Solo Ice Dance | 1 | 38.65 |
Free Dance 1 (38.65)
|
| 15–16.11.2025 | Petronilla Cup 2025 Biasca/SUI |
Adv. Novice Girls U16 | 2 | 40.13 |
Free Skating 2 (40.13)
|
| 24–26.10.2025 | Montalin-Cup Chur/SUI |
Adv. Novice U16 Girls +++ | 13 | 65.76 |
Short Program 13 (22.97) Free Skating 14 (42.79)
|
| 10–12.10.2025 | Ticino Cup 2025 Bellinzona/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | ODS |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.02.2024 | CampionatiTicinesiBSeStile Biasca/SUI |
Bs Inter-Silver | 1 | 39.70 |
Free Skating 1 (39.70)
|
| 10–11.02.2024 | CampionatiTicinesiBSeStile Biasca/SUI |
Style Bronze | 5 | 8.50 |
Free Skating 5 (8.50)
|
| 08–10.12.2023 | PilatusCup 2023 / 2024 Luzern/SUI |
Inter-Silver Women | ODS | ||
| 25–26.11.2023 | LuganoCup Lugano/SUI |
Bs Inter-Silver | ODS | ||
| 27–29.10.2023 | Montalin Cup 2023 Chur/SUI |
Inter-Silver Women | ODS | ||
| 06–08.10.2023 | Ticino Cup 2023 Bellinzona/SUI |
Inter-Silver Girls | ODS |
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.02.2023 | CS Speranze e Mini Nat. 30 Bellinzona/SUI |
Speranze U13 Girls | 30 | 55.68 |
Short Program 30 (20.60) Free Skating 31 (35.08)
|
| 13–15.01.2023 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Jugend U13 Girls | 17 | 61.74 |
Short Program 16 (23.04) Free Skating 18 (38.70)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Jugend U13 Girls | 17 | 56.90 |
Short Program 17 (21.83) Free Skating 17 (35.07)
|
| 26–27.11.2022 | LuganoCup Lugano/SUI |
Speranze U13 | 14 | 49.94 |
Short Program 13 (18.90) Free Skating 14 (31.04)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Speranze U13 | 19 | 50.09 |
Short Program 18 (19.35) Free Skating 18 (30.74)
|
| 01–02.10.2022 | Montalin Cup Chur/SUI |
Jugend Girls | 9 | 47.89 |
Short Program 8 (20.21) Free Skating 9 (27.68)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.02.2022 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE SUI |
Inter-Bronze | 3 | 6.19 |
Free Skating 3 (6.19)
|
| 12–13.02.2022 | CAMPIONATI TICINESI BS SUI |
Bronze Gruppo 2 | 3 | 28.50 |
Free Skating 3 (28.50)
|
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Bronze Girls 2009-2010 | 4 | 27.98 |
Free Skating 4 (27.98)
|
| 20–21.11.2021 | LUGANO CUP 21 SUI |
Bs Bronze B | 1 | 30.93 |
Free Skating 1 (30.93)
|
| 08–10.10.2021 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 SUI |
Bronze | 5 | 28.89 |
Free Skating 5 (28.89)
|
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Bronze Girls 2009-2010 | 11 | 25.96 |
Free Skating 11 (25.96)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2021 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT SUI |
Bronze | 6 | 24.53 |
Free Skating 6 (24.53)
|
| 10.04.2021 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE SUI |
No Test | 5 | 5.28 |
Sequenza di passi 5 (5.28)
|
| 09–11.10.2020 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Bronze | 14 | 21.57 |
Free Skating 14 (21.57)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2020 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT DI LIBERO 2020 SUI |
Inter-Bronze | 17 | 20.14 |
Free Skating 17 (20.14)
|
| 19–20.10.2019 | LUGANO CUP 2019 SUI |
No Test | 2 | 18.22 |
Free Skating 2 (18.22)
|
| 04–06.10.2019 | Ticino Cup BancaStato 2019 SUI |
No Test | 1 | 17.24 |
Free Skating 1 (17.24)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2019 | GARA DELLE STELLE 2019 SUI |
Stellina 4 B | 9 | 12.20 |
Free Skating 9 (12.20)
|